R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Minister Środowiska przyjedzie do Łosic
2019-02-08 16:37:56 Artykuł czytany 2029 razy


13 lutego powiat łosicki odwiedzi Minister Środowiska Henryk Kowalczyk.


Szczegółowy plan wizyty ministra:
11.00 - Zespół Szkół nr 1 w Łosicach - Liceum Ogólnokształcące w Łosicach ul. Szkolna   5 w ramach XIV Łosickiego spotkania Edukacyjnego.
12.30 - Huszlew -  spotkanie otwarte w świetlicy wiejskiej. Przewidziany czas około 1,5 h.
15.45 - Spotkanie w Starostwie Powiatowym w Łosicach - zamknięte
17.45 - Konferencja Prasowa w Łosickim Domu Kultury
18.00 - Spotkanie w Łosickim Domu Kultury w Łosicach z mieszkańcami powiatu.
.



KSkor/DJ

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Wojciech W
    2019-02-14 11:55:28

    arrow

    No i był minister no i co z tego wynikło. Co dowiedzieliście sie bo ja niestety żadnych konkretów, nic? Posiedzieli pogadali i pojechał a śmierdzące sprawy dalej nie rozwiązane.

  • Do do nabrany
    2019-02-14 11:44:01

    arrow

    Tak tak jak zostało napisane na grafice ODWOŁAŁA PREZENTACJĘ. Żeby coś odwołać trzeba najpierw to zapowiedzieć. Ja się nie dałem nabrać,a spotkanie uważam za bardzo dobre.Jakoś dziwne że nikt nie nie zapytał o prezentację starosty.Uważam że słusznie postąpiła przeznaczając czas na merytoryczną dyskusję.Niestety po takiej grafice we mnie nie macie już sojusznika,a myślę że i pani starosta czuję się obrażona.Więcej na Wasze spotkania nie idę.

  • Łosice
    2019-02-14 10:32:36

    arrow

    Prosimy o zdjęcia ze spotkania skoro tak dobrze było

  • do nabrany
    2019-02-14 10:06:14

    arrow

    nikt starosty na FB nie atakował :-) chyba,że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. A Ty widzę powielasz swoje zdanie z FB i dalej pijesz do MPZP. Przypomnę Ci tylko, że plan został zmieniony w latach 2010-2014, właśnie po to aby takie inwestycje mogły powstawać w gminie. Dodam tylko, że można budować na 1 klasie gleby. Zatem skończ pisać swoje bajki, bo właśnie plan jest zmieniany . Nikt nie przyszedł krzyczeć tylko rozmawiać,ciszy jakoś nie było skoro spotkanie trwało blisko 2 h. Pan Kowalczyk w przeciwieństwie do Ciebie był poważną stroną w rozmowie. Padło wiele konkretów z każdej strony. Widocznie byłeś na innym spotkaniu albo jakiś problem masz z percepcją :-)

  • @Kevin
    2019-02-14 07:14:18

    arrow

    Przecież minister podał prawdziwy powód tych "działań" przeciwko ASF.
    Nie ważne, że coś się robi skutecznie - ważne aby rolnicy widzieli, że coś robimy.

  • zainteresowany
    2019-02-14 00:07:19

    arrow

    czy ktoś może trochę szczegółów podać co tam było na tym spotkaniu ponieważ nie mogłem być a ten temat mnie interesuje w skrócie jakie były poruszane tematy za odpowiedź dziękuję

  • Nabrany
    2019-02-13 22:57:19

    arrow

    Byłem na spotkaniu najpierw rano publikują atak na starostę a na spotkaniu wieczorem cisza.Powiem krótko pocałujcie mnie w d... Więcej nie dam się nabrać.W czyjej gestii jest plan zagospodarowania przestrzennego?

  • Do Kevin
    2019-02-13 16:54:53

    arrow

    A co dziki łapał?

  • Kevin
    2019-02-13 16:20:25

    arrow

    Ten Pan już raz ratował Powiat przed ASF. Coś mu to nie wyszło....

  • Do ...
    2019-02-13 09:23:14

    arrow

    Zapytaj w najbliższej delegaturze NFOŚ a się zdziwisz.

  • ...
    2019-02-12 20:02:05

    arrow

    90% to przy dochodach maks 600 zł/na osobę. Kogo z takim dochodem stać na dom i instalację za 10-20 tys zł?

  • no tak
    2019-02-12 12:11:32

    arrow

    Do Huszlewa a pozostałe gminy to gorsze finansowo.

  • Z losic
    2019-02-12 07:45:24

    arrow

    Pieczarki + kurczaki+ produkcja skrzynek + słoma = wielki SYF....

  • Do...
    2019-02-11 21:50:05

    arrow

    A złożyłeś już wniosek?

  • Z Łosic Kol.
    2019-02-11 20:53:16

    arrow

    Co ty pleciesz człowieku! To ty suszysz ząbki! Jak nie wiesz, to nie zabieraj głosu! Przecież ogólnopolski Program" Czyste Powietrze" jest w realizacjiod ubiegłego roku! U nas w Gminie bardzo dużo osób złożyło do WFoŚiGW wnioski na wymianę pieca centr. ogrzewania z węglowego na gazowy, ocieplenie domów, wymianę okien, drzwi z dużym zwrotem kosztów od 30-90%. My też to zrobiliśmy w domu! Jest super!

  • Sprawiedliwy
    2019-02-11 17:56:03

    arrow

    Ludzie litości ręce opadają czytając te bzdety co piszecie. Nie przyjedzie to źle jak przyjedzie to jeszcze gorzej o co wam chodzi nic wam nie pasuje litości opamiętania i rozumu...

  • Łosiczanka J
    2019-02-11 15:15:13

    arrow

    Był Tchórzewski, byl Blaszczak. Teraz Kowalczyk przyjedzie. I co z tego? Po wyborach parlamentarnych znowu przez 4 lata nikt się nie pokaże.

  • ...
    2019-02-11 15:11:41

    arrow

    Lansik i suszenie ząbków :-) Od 2015 żadnej propozycji ze strony tego ministerstwa. Zaczynamy przedwyborcze obiecanki cacanki?

  • do łosicki
    2019-02-11 14:34:49

    arrow

    ty jednak będziesz u mnie sprzątał kurnik!jak ci pozwole oczywiście!

  • do xy
    2019-02-11 12:22:51

    arrow

    Ty jednak jestes smierdzacy inwestor

  • Łosice
    2019-02-11 11:35:09

    arrow

    Na niczym się nie znają i zapraszają innych.

  • Ranny
    2019-02-11 07:57:23

    arrow

    Spotkanie w ramach odwiedzin.

  • Nic dziwnego
    2019-02-10 17:08:14

    arrow

    Sala ŁDK to nie prywatny folwark więc jest po to by z niej korzystać.

  • do łosicki
    2019-02-09 13:18:13

    arrow

    A ty jak się nie umyjesz to jaki jesteś?I bez inwestowania!

  • no tak
    2019-02-09 12:48:52

    arrow

    Trochę nie fair Pani starostwo.
    Winno być zaproszenie gospodarzy-włodarzy.
    Problem dotyczy wszystkich a czy załatwi go nasze starostwo.
    Chyba, że to w ramach jakiejś już kampanii, której Burmistrz nie musi robić.

  • losicki
    2019-02-09 10:39:12

    arrow

    Do xy ty pewnie smierdzacy inwestor jestes

  • Rys
    2019-02-09 08:46:06

    arrow

    Do Krzysztofa, czy Jerzego?

  • xy
    2019-02-09 07:00:00

    arrow

    Jak starosta zaprasza,to spotkanie powinno być w domu starosty? Kto to widział spotkanie wŁDK ,toż to szok!!!Jeśli w sprawie kórników,to powinno się odbyć w kórniku.A gdyby w sprawie szamba to gdzie?

  • a TW Ryszard
    2019-02-09 06:59:02

    arrow

    też będzie?
    Może przy okazji wpadnie do Tchórzewskiego na obiad.

  • z Łosic jj
    2019-02-09 00:10:24

    arrow

    Dziwne? Pewnie zaprosiła tylko Starosta, jak widać!Burmistrza na zaproszeniu tu nie ma, to co się dziwić!

  • Dziwne
    2019-02-08 21:27:47

    arrow

    Do Łosickiego Domu Kultury zaprasza starosta.
    A Burmistrz to nie?
    Kuriozalne.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Pilawa: ośrodek, który tętni życiem
2019-06-15 12:04:39 Kategoria: Region

Obiekt Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Pilawie jest najnowocześniejszym tego typu w powiecie garwolińskim. Koszt inwestycji, to ponad osiem milionów złotych, ale około...

więcej »
foto

Noc Świętojańska w Gródku nad Bugiem