R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Mszanna: Strażacy walczą z pożarem bel słomy
2020-12-02 13:15:39 Artykuł czytany 7943 razy


W miejscowości Mszanna trwa gaszenie pożaru bel słomy. Strażacy walczą z ogniem od poniedziałku, 30 listopada.


Akcją gaśniczą objęty jest obszar sterty bel słomy o wymiarach ok. 100 x 100 m. Przyczyną powstania ognia mógł być samozapłon.

- Staramy się robić wszystko, żeby ten pożar opanować. Proces gaszenia słomy nie trwa krótko. Na pewno jeszcze ta akcja potrwa – informuje bryg. Mariusz Lisiecki, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Łosicach.

W akcji gaśniczej bierze kilkanaście samochodów gaśniczych z jednostek OSP i PSP.






fot. OSP Nowe Opole/ OSP KSRG Sarnaki

KSkor [MSz]


wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • odp do renia
    2020-12-10 13:42:18

    arrow

    myśląc powtarzam strata jest, ale jaki to samozapłon. przecież niczego bez przyczyny. odszkodowanie.

  • spoko
    2020-12-05 22:34:43

    arrow

    to już się ładne kilka dni wcześniej dymiło i nikt tego nie sprawdził dziwne szkoda tych strażaków i ludzi co tam mieszkają ubezpieczenie zwróci cześć strat. żle się nie będzie miał właściel biznes się kręcies i tak dalej

  • Z losic
    2020-12-04 09:15:19

    arrow

    Przeciez to jest firma a gdzie przepisy bhp kto na to pozwolił jeszcze blisko lasu gdzie są władze gospodarstwa domowe piece mają wymieniać bo kpca i środowisko zanieczyszczają a to co ma być

  • 1234
    2020-12-03 22:08:18

    arrow

    Na samozapłon nie ma tu wpływu temperatura na zewnątrz. Gnijąca słoma w środku potrafi osiągnąć naprawdę spore temperatury. Można sobie sprawdzić choćby wkładając rękę głęboko w kompostownik. Nawet gdy na dworze -10 tam w środku jest ciepło.
    A odnośnie ludzi komentujących, że dobrze się stało nawet się nie wypowiem. Są to ogromne straty dla rolnika. A po co komu źle życzyć i cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia...

  • Zex
    2020-12-03 19:32:18

    arrow

    Szkoda strażaków a właściciel liczy zyski z ubezpieczenia

  • Do reni
    2020-12-03 12:49:04

    arrow

    Pojęcia nie masz i głupoty piszesz. Przecież to w polu jest. O co ci się człowieku rozchodzi? Zagrożenia nie ma dla ludzi ani żadnych zabudowań.

  • reni
    2020-12-03 12:13:44

    arrow

    gdzie jest teraz gmina / powiat było wydane pozwolenie w tej lokalizacji z taka infrastruktura , to niech ktoś za to odpowie ? co na to ... ?
    z uśmiechem na ustach chodza po Losicach a strazacy się narazają , bo ... nie wie jak zarzadzac takim przedsiębiorstwem

  • do kierowcy
    2020-12-03 12:08:38

    arrow

    W jednym miejscu?Ty chyba nie widziałeś 8le tam takich piramid stoi

  • WB
    2020-12-03 09:03:21

    arrow

    wielkie współczucie dla tych pracowitych ludzi którzy swoją ciężką pracą dbają o to że mamy na stołach wysokiej jakości produkty do jedzenia Ilość straconego materiału na pewno odbije sie na ich zdrowiu życzę wam żeby ta ciężka sytuacja szybko się ustabilizowała a wasze straty nie były zbyt bolesne.

  • WB
    2020-12-03 09:01:00

    arrow

    wielkie współczucie dla tych pracowitych ludzi którzy swoją ciężką pracą dbają o to że mamy na stołach wysokiej jakości produkty do jedzenia Ilość straconego materiału na pewno odbije sie na ich zdrowiu życzę wam żeby ta ciężka sytuacja szybko się ustabilizowała a wasze straty nie były zbyt bolesne.

  • Z Łosic
    2020-12-03 00:06:22

    arrow

    A niech się pali Smierdzialo tyle czasu nikomu nie przeszkadzało to teraz niech się pali Za akcję setek strazakow i tak my zapłacimy Władze widziały te sterty i nie reagował a teraz gasza?

  • rozbawiony
    2020-12-02 17:24:30

    arrow

    Taaaa, jasne, samozapłon... w zimę, przy dużej wilgotności, ujemnej temperaturze i śniegu gdzieniegdzie. Ktoś ważeń potrzebował ewidentnie.

  • ??
    2020-12-02 17:08:31

    arrow

    Pożar trwa już 3 dobę a informacji w mediach jak na lekarstwo.

  • Kierowca
    2020-12-02 14:08:52

    arrow

    Zadziwiające jak ludzie nie uczą się na cudzych błędach. tyle już było podobnych zdarzeń, a nadal cała słoma układana jest w jednym miejscu zamiast to podzielić na kilka mniejszych stert, żeby ograniczyć straty w razie "W".

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Audycje KRP w ramach dziewięciomiesięcznej nowenny...
2021-01-22 15:27:48 Kategoria: Region

23 stycznia w liturgiczne wspomnienie bł. Wincentego Lewoniuka i jego Towarzyszy rozpocznie się dziewięciomiesięczna nowenna przed centralnymi uroczystościami 25-lecia...

więcej »


foto

Odchudzanie nie musi być trudne! Poznaj triki, dzięki...
2021-01-25 07:01:04 Kategoria:

Od jutra przechodzę na dietę – brzmi znajomo? Jeśli ciągle zaczynasz od jutra, poniedziałku lub nowego miesiąca, a na diecie wytrzymujesz najdalej do wieczora, mamy...

więcej »
foto

Telewizja cyfrowa - jak wybrać najlepszą ofertę?
2021-01-20 12:17:25 Kategoria:

Rewolucja cyfrowa, która ciągle trwa, nie ominęła także telewizji. Obecnie mamy dostęp do usług cyfrowej telewizji naziemnej, które oferuje mnóstwo rozwiązań i...

więcej »
foto

5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, pisząc CV