R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Nauczyciele podnoszą kompetencje zawodowe
2017-09-22 07:17:06 Artykuł czytany 2458 razy


We wrześniu br. dobiega końca realizacja projektu „Wykwalifikowany nauczyciel gwarancją rozwoju ucznia”, w którym uczestniczyła 22-osobowa grupa nauczycieli ZPPO im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy.


W lipcu  2016 r. uczestnicy odbywali szkolenie w Grecji, a w lipcu 2017 r. w Portugalii. Poznawali tam m.in. miejscowe kultury i różnorodność społeczną oraz nowe metodologie i narzędzia do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Nauczyciele w ramach rozwoju osobistego i zawodowego uczyli się funkcjonowania w międzynarodowym i wielokulturowym zespole, rozwijali umiejętności interpersonalne i kreatywność.

Uczestnicy szkolenia poznawali podstawy języka greckiego i portugalskiego oraz system edukacyjny innych krajów, mieli też możliwość poznania kultury Grecji i Portugalii. Realizacja projektu umożliwiła naukę i doskonalenie języka angielskiego. Wszyscy nauczyciele otrzymali certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz dokumet  Europass Mobilność.

Dzięki różnorodnym działaniom uczestnicy wzbogacili kompetencje językowe i kulturowe, co niewątpliwie wpłynie na uatrakcyjnienie oferty edukacyjnej Szkoły w Starej Kornicy i wniesie nową jakość nauczania, a zdobyte doświadczenia staną się zapewne motywacją do dalszego doskonalenia zawodowego.















Info/foto ZPPO Stara Kornica

SK/DJ
      
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • abc
    2017-09-30 11:16:06

    arrow

    Gratuluję Pani Ani, gratuluję także Dyrekcji i Nauczycielom. Jak dobrze że są osoby którym się chce coś robić dla innych. Brawo!!! Tak trzymajcie!!!!

  • korniczanka
    2017-09-27 15:12:43

    arrow

    A nasza Pani Ani ze Starej Kornicy otrzymała wyróżnienia Kobiety Sukcesu Mazowsza 2017! Brawo!

  • gość
    2017-09-27 09:19:10

    arrow

    Dlaczego Dyrektor napisane wielką literą??????????

  • Rotker
    2017-09-26 17:20:11

    arrow

    Ciekawy projekt ukierunkowany na naukę i doskonalenie języka. To duży sukces Szkoły i osób w niej pracujących, z panią Dyrektor i nauczycielami tam pracującymi. Wyjazdy i spotkania z inną kulturą, wymiana doświadczeń są zawsze budujące i owocne. Pokazują, że warto być aktywnym. Dają dobry przykład młodzieży, że nie tylko nauczyciele uczą się cały życie, ale i uczniowie też muszą się uczyć, żeby nie zostać i nie stać się tak toksyczną, zawistną osobą, jak jedna z tych osób na tym portalu. Gratuluję dyrekcji, rodzicom, że mają takich wspaniałych, mądrych i aktywnych nauczycieli.

  • gość
    2017-09-25 22:16:39

    arrow

    Do kogo pretensja o wybór zawodu po co było uczyć się aby zostać guwernantką??

  • Gość2
    2017-09-25 16:30:09

    arrow

    Smutne jest życie belfra. Każdy go ocenia, bo każdy jest specjalistą. Kuratorium, samorząd, dyrektor, rodzic, uczeń, a nawet nauczyciel nauczyciela. Zanim napiszesz coś na ludzi pracujących w tym zawodzie zastanów się czy chciałbyś podlegać takiej kontroli.

  • Gość2
    2017-09-25 16:08:40

    arrow

    Smutne jest życie belfra. Każdy powiedzieć może dużo, bo każdy jest specjalistą. Albo rządzi gminą albo szkołą albo pracuje w kuratorium. Ma w szkole dziecko lub się w niej uczy. Nawet nauczyciel nauczycielowi potrafi coś powiedzieć. Zanim napiszesz cokolwiek na ludzi pracujących w tym zawodzie zastanów się, czy chciałbyś podlegać takiej kontroli.

  • gość
    2017-09-24 18:36:56

    arrow

    ha ha mają wykształcenie ale za co?

  • korniczanka
    2017-09-24 18:33:31

    arrow

    Już po pisowni widać co to za pedagog??/

  • @korniczanka
    2017-09-24 13:08:25

    arrow

    Trzeba było się uczyć i zostać pedagogiem a nie terazyjadem strzelać. Nieudaczników zawsze najgłośniej krzyczą

  • gość2
    2017-09-24 12:45:55

    arrow

    Ziemia Ognista , Australia i Nowa Zelandia także czekają na nauczycieli z Kornicy którzy chcą podnosić swoje kompetencje zawodowe,

  • korniczanka
    2017-09-23 22:36:44

    arrow

    I jeszcze narzekają na niskie płace ( ale za co? za wczasy i wycieczki)

  • myślę, że
    2017-09-22 16:24:22

    arrow

    bardzo dobrze, super, a teraz kolej na projekty dla dzieci....

  • gość
    2017-09-22 08:04:59

    arrow

    Ha,Ha......można się bawić :)

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.




REKLAMA
foto

Innowacyjna Szkoła Muzyki Rozrywkowej w Bielanach
2018-04-20 18:09:00 Kategoria:

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem dzieci muzyką, w Gminie Bielany powstała Innowacyjna Szkoła Muzyki Rozrywkowej. Warto wspomnieć, że w tej gminie realizowany...

więcej »

Łosice

w lewoKwiecień 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11

ŁOSICE, 11.04

XVII Przegląd Piosenki Dzieci i Młodzieży

więcej »
12 13 14 15

ŁOSICE, 15.04

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej w Łosicach

więcej »
16 17 18 19 20

MIASTO SIEDLCE, 20.04

Spotkania z Małgosią Szumską w Siedlcach i Łosicach

więcej »
21

ŁOSICE, 21.04

W sobotę grają młodzi piłkarze KS Łosice

więcej »

ŁOSICE, 21.04 19:00

„Ojcowski Poligon Duchowy”

więcej »

ŁUKÓW, 21.04 19:00

Ojcowski Poligon Duchowy

więcej »
22
23 24 25 26 27 28 29
30

Kondolencje

Najnowsze Informacje