R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Ostatnia sesja Rady Powiatu Łosickiego
2018-11-07 16:26:42 Artykuł czytany 4205 razy


6 listopada w Łosicach odbyła się ostatnia sesja Rady Powiatu Łosickiego podsumowująca czteroletnią kadencję (2014 – 2018). Radnym towarzyszyli zaproszeni goście i samorządowcy.


Ostatnia sesja odbyła się wyjątkowo w bursie szkolnej przy ul. Krasickiego. Podczas spotkania nie podejmowano żadnych uchwał. Była to okazja do podsumowań i podziękowań osobom zaangażowanym na rzecz rozwoju powiatu łosickiego.

Bożena Niedzielak, starosta łosicki wśród osiągnięć powiatu wymieniała przedsięwzięcia zrealizowane dzięki zewnętrznemu dofinansowaniu, co przełożyło się na zajęcie IV miejsca w rankingu „Wykorzystanie środków unijnych”, w kategorii „Powiaty” przygotowanym przez czasopismo „Wspólnota”.



Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj

Skład kadencji powiatu łosickiego na lata 2014-2018:

Zarząd powiatu łosickiego:

Bożena Niedzielak-przewodnicząca zarządu
Karol Szymaniuk - wiceprzewodniczący zarządu
Stefan Iwanowski - członek zarządu
Wanda Frączek - członek zarządu
Karol Juszyński - członek zarządu

Prezydium Rady Powiatu Łosickiego:

Grażyna Kasprowicz - przewodnicząca Rady Powiatu Łosickiego
Franciszek Hornowski - wiceprzewodniczący Rady Powiatu Łosickiego
Sylwia Osipiuk - wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Łosickiego

Radni Powiatu Łosickiego:

Stanisław Bazylczuk
Dorota Bojdo
Wanda Frączek
Stefan Iwanowski
Karol Juszyński
Janusz Kobyliński
Dariusz Melech
Iwona Muder
Bożena Niedzielak
Wiesław Popławski
Marian Rosolski
Sławomir Karbowiak
Czesław Giziński (do dn. 12.06.2017)
Szczepan Miroński (do dn. 29.12.2016)
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • ..... ...... ......
    2018-11-19 12:44:53

    arrow

    Dalej słychać kwik odrywanych od kor..a.

  • .....
    2018-11-19 08:27:07

    arrow

    A może będzie tak, że wspominany pan okaże się naprawdę w porządku i wszystkich zaskoczy.

  • Z Kornicy
    2018-11-16 19:22:07

    arrow

    Wstyd to powinno być dla PSL za takie komentarze które nawet dzieci wyciągają do brudnej polityki. Jesteśmy dumni z każdego mieszkańca który zdobył mandat zaufania społecznego. Głosujemy na osobę a nie partię. Takich przyjaciół mieć co potem Cię anonimowo obsmarują gdzieś na forum to lepiej ich nie mieć.

  • jestem stąd
    2018-11-16 17:26:04

    arrow

    W Sejmiku Mazowieckim zawarto porozumienie PO z PSL i SLD, więc będzie rządzić koalicja, a w Łosicach na siłę chce rządzić PIS. Wiadomo, że w takiej sytuacji Łosice tylko stracą. A czy dzieci tego pana z Kornicy wiedzą że zdradził wyborców? Czy nie przylgnie do nich taka brzydka łatka?. Może jeszcze nie wszystko stracone!

  • Mieszkanka
    2018-11-16 14:10:15

    arrow

    Gdyby tego pana z Kornicy wybrali jako reprezentanta PISu to rozumiem ale jego wybrali bo jest z PSL i on swoim wyborcom taki numer robi, tj. Zdrada. I nie wstydzi się ludziom w oczy spojrzeć. Mógł się zapisać do PIS przed wyborami. To okazałoby się czy godz chcą.

  • do do ważne
    2018-11-16 09:55:39

    arrow

    No bo ja wiem czy to takie dogadywanie się, czy raczej sprzedawanie się w tym przypadku jest istotniejsze ???

  • Do Ważne
    2018-11-15 14:29:14

    arrow

    Jakby PSL dogadał się chcąc mieć większość to by było ok. a jak PiS to zrobił to ktoś robi g... burzę. Słychać kwiczenie wiadomo czyje.

  • bez bulwersu
    2018-11-15 10:23:52

    arrow

    nie napinajcie się ludziska :-)
    poczekamy do pierwszej sesji powiatu kolejnej kadencji i wszystko będzie jasne :-) szczególnie czy Pan z Kornicy wyroluje swoich kolegów czy może ukaże jakieś resztki honoru :-)
    Bo jeżeli wierzyć plotkom to Korniczanie wstydźcie się swojego reprezentanta :-)

  • Ważne
    2018-11-15 10:22:27

    arrow

    Powinni to być kompetentni ludzie. I jesli zmiana to uczciwa a nie kupowanie głosów jak ludzie chcieli by dac więcej głosów dla PiS to by dali a nie ..... A koalicja i zgoda polega na dogadaniu sie z cala partią czy listą a nie przekupywanie......

  • NIK do nik
    2018-11-15 07:50:39

    arrow

    Gdzie ja pisałem o kłótni? A jak brakuje argumentów to się pisze ogarnij się,ogarnij się!Oferty do kandydowania miałem z dwóch stron,ale mam trochę honoru i odmówiłem wolę własnymi rękoma uczciwie zarobić na utrzymanie rodziny,a nie jak wspomniani tu wyżej ...

  • Leszek
    2018-11-14 22:13:25

    arrow

    Po co to ujadanie tyle lat rządzili jedni teraz czas na zmiany.

  • Do z miasta
    2018-11-14 21:53:58

    arrow

    Brawo W końcu ktoś się odważył powiedzieć prawdę a w ten pan to w ogóle powinien mieć honor i odejść. A co do pani to lepiej nie mówić ....

  • Z miasta
    2018-11-14 21:38:03

    arrow

    Rzeczywisci pis ma 7 mandatow,kupuja za wszelka cene nawet ludziom po zawodowce stolki obiecyja aby tylko do wladzy sie dostac, a naiwnemu sprzedajczykowi co byki kupyje zamarzyl sie stołek to mu obiecali tylko ciekawe na ile, no imowia ze zPania minister pd siedmiu boleści będzie rządził, ha,ha, ha

  • do NIK
    2018-11-14 21:28:55

    arrow

    A ten NIK to albo mocno co władzy się rwie albo.... skoro taki anty....ogarnij się człowieku trochę dobroci w sobie znajdź. Z TWOJEJ WYPOWIEDZI WYNIK ŻE NAJWAŻNIEJSZA JEST KŁÓTNIA A NIE KOMPROMIS. SKODA MI CIEBIE OGARNIJ SIĘ. "ZGODA BUDUJE A NIEZGODA RUJNUJE"

  • Do NIK
    2018-11-14 20:39:48

    arrow

    cicha woda brzegi rwie?

  • Do tali mamy system
    2018-11-14 18:51:28

    arrow

    A Ty czlowieku do 15 liczyć nie umiesz PIS zdobył 7 mandatow a to nie jest większość,

  • z losic
    2018-11-14 17:18:38

    arrow

    Urząd pracy to miejsca pracy dla urzędników pracujących w nim. I dla nikogo innego. Podpis co miesięczny i uzyskanie ubezpieczenia zdrowotnego dla pracujących na czarno,kombikatorów i niewydolnych życiowo. Tak to wygląda.

  • NIK
    2018-11-14 16:24:07

    arrow

    U pana S na miłej aparycji się kończy i dlatego siedzi cicho.proszę wymienić sukcesy lub zapytać pracowników starostwa.mi osobiście też miły człowiek i na tym koniec!

  • Taki mamy system
    2018-11-14 14:37:56

    arrow

    No tak wyniki wyborów w powiecie są jednoznaczne- wygrał je PiS i on powinien rządzić w powiecie zgodnie z wolą wyborców. Tak zdecydowali ludzie i nie ma co się obrażać, ani na ludzi ani na demokrację.

  • do z Łosic
    2018-11-14 11:52:27

    arrow

    URZĄD PRACY CI PRZESZKADZA A GDZIE PUJDZIESZ JAK CIĘ ZWOLNIĄ, A OD DYREKTOR TO WARA !

  • KIN
    2018-11-14 10:41:32

    arrow

    Lepiej niech tak zostanie jak jest Do pracy rodacy.

  • do albo rządzą
    2018-11-14 08:30:52

    arrow

    Trzeba umieć pogodzić się z przegraną, a takie wycie to tylko potwierdzenie jak boli r... kiedy odrywa się go od koryta.

  • Sam
    2018-11-13 17:42:17

    arrow

    Tez się zastanawiam Pan Wice to naprawdę miły i niesamowicie inteligentny człowiek a przeciwnik to moze tylko jeden i zmienia nick bo sam nic sobą nie prezentuje.

  • Do NIK
    2018-11-13 16:19:09

    arrow

    mi wyjaśni jak taki spokojny Pan S. K. ma tylu przeciwników?

  • Obiektywnie
    2018-11-13 15:45:20

    arrow

    Widzę że pojawili się wizjonerzy przyszłości Pana wice Starosty. Może kiedyś nam pokaże co sam potrafi zrobić bez niczyjej protekcji.

  • Albo Rządzą
    2018-11-13 12:13:49

    arrow

    ... Ci którzy nie mają żadnych zasad i przekonują Judaszy zeby za wszelka cenę przejąć władzę. Żaden przyzwoity człowiek ani partia tak nie robi. Trzeba umieć sie pogodzić z przegraną.

  • z Powiatu
    2018-11-13 08:38:57

    arrow

    Na jakim świecie Ty żyjesz? Nie wiesz, że w Starostwie rządzą Ci ktorzy mają większość głosów a ludzie na stanowiskach zarządu powiatu są na nich przez daną kadencję?...

  • zesel
    2018-11-13 08:33:23

    arrow

    znakomicie jak jest wycie

  • xy
    2018-11-13 07:58:47

    arrow

    Jeśli władza jest w porządku ta wyżej czy niżej to po co wozić starostów w teczkach lub rozdawać posadki swoim ludziom za nasze pieniądze a zwalniać doświadczonych i kompetętnych tulko dlatego że nie są członkami obozu rządzącego?Obsadzali za PO,żle! Teraz jest to samo,i mamy PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ!pytam się,jaką???

  • z Powiatu
    2018-11-13 05:20:53

    arrow

    Pani Niedzielak jak zawsze klasa sama w sobie.

  • Obiektywny
    2018-11-12 21:01:26

    arrow

    Oj ludzie jadem czuć jak nic, aja uwazam ze powinno tak zostac jak jest odpowiedni ludzie na odpwiednich stanowiskach. A zlosliwymi komentarami mie można sie przejmowac a zasada jest jedna: jesli nie potrafisznie pchaj sie na afisz.Mamy swoich kompetentnych ludzi, a starosty w teczce nikomu nie potrzeba

  • losic
    2018-11-12 19:54:08

    arrow

    pan z KORNICY ZA 30 SREBRNIKÓW

  • DO NIK
    2018-11-12 15:48:10

    arrow

    jeśli szkoda ci tych stołków to może sam się zgłoś do osób którzy nimi dzielą jeśli masz jakąś wiedzę i kompetencje może też coś dostaniesz a jak nie to nie żałuj innym i pozwól im się wykazać .Najłatwiej jest krytykować a może zazdrościć.....????

  • Do NIK
    2018-11-12 14:51:32

    arrow

    Ten pan zajmie pewnie miejsce zajmowane do niedawna przez Włodka.

  • odczepić się
    2018-11-12 10:54:50

    arrow

    Bardzo lubię Panią Sulińską, jest bardzo miłą kobietą, merytoryczną, pomocną.

  • Do NIK
    2018-11-12 10:54:02

    arrow

    Nie piszę o dostawianiu stołka w starostwie. Kazik nie ta opcja, żeby brał problem na głowę. A stołek po "putinie" wolny to w teczce referencje przyjadą jak poprzednio.

  • Do Z Łosic
    2018-11-12 10:41:12

    arrow

    "Duża wiedzą czyni skromnym, mała zrozumiałym. Puste kłosy dumnie wznoszą się ku niebu, kłosy pełne ziaren w pokorze chylą się ku ziemi".Proszę to zapamiętać bo najważniejsze to być dobrym człowiekiem, szczególnie dla innych. Jeśli jest odwrotnie to bardzo niedobrze. Stanowisko to misja i służba, służba innemu człowiekowi.

  • Do Z Łosic
    2018-11-12 10:31:15

    arrow

    Ja wiem, czy takie merytoryczne? Na str. Pup Łosice zaledwie 9 ofert pracy, bywa że jest mniej, a 2 piętra ludzi tam pracuję. Pytam po co, skoro bezrobocie spada na łeb? Scentralizować to należy i nie płacić niepotrzebnie. A co do p. Sulińskiej nie oszukujmy się są lepsi. Pani ma tyle psów że ma co robić na podwórku. A tak poza tym jest radną niech poświęci więcej czasu na sprawy gminy w końcu ludzie wybrali.

  • Do z Łosic
    2018-11-12 10:21:19

    arrow

    I co z tej merytoryki jak polityka rządzi. To ponawiam pytanie

  • Do z Łosic
    2018-11-12 09:36:24

    arrow

    A kto jest sprzedajczykiem?

  • Ciekawe
    2018-11-11 19:18:08

    arrow

    Czy będzie koalicja PIS-PSL?

  • z Łosic
    2018-11-11 16:13:24

    arrow

    Panie nie muszą się pakować, bo w tym co robią są merytoryczne i dobre, gorzej z tym sprzedajczykiem co się hańbą okrył, ani kompetncji,ani wykształcenia a merytoryczności to już nie wspomnę więc z tym szampanem to niech poczekają, czasami zamiast szampana kubeł zimnej wody może ktoś wylać.

  • Mam pytanie
    2018-11-11 00:43:30

    arrow

    Czy to prawda że panie Borkowska i Sulińska są już spakowane bo w mieście już szampana chłodzą

  • NIK
    2018-11-10 17:02:01

    arrow

    Żeby zieloni dostwili białoczerwoni muszą się zgodzić.A wice już i tak został ze zrzutu więc drugi raz taki numer nie przejdzie.A Kazimierz powie że się z robotą nie wyrabia i tak się dobrze składa ,że nawet ma kandydata na to stanowisko,ale może mi się tylko wydaje i żona byłego dostanie wydział w gminie,no chyba że oboje ale teraz to już pewnie bredzę!

  • Do NIK
    2018-11-10 10:00:40

    arrow

    A po co Kazikowi taki pomocnik? On sam sobie dobrze radzi. Stołek dla tego pana to zieloni dostawią.

  • Łosicznin
    2018-11-09 18:32:20

    arrow

    To nie stypa tylko "ostatnia wieczerza"szkoda tylko ze Judasz schował sie dalej i go nie widać.Ciekawe ile srebrników Panowie mu zapłacili, na kase to podobno zawsze był łasy...

  • NIK
    2018-11-09 13:09:53

    arrow

    Czy ja dobrze widzę,czyżby koło przewodniczącej siedział przyszły zastępca wójta Starej kornicy?Niemożliwe,niema takiego stanowiska w gminie,ale wiadomo?

  • po stypie
    2018-11-09 10:39:15

    arrow

    Kiedy poznamy nowych :

  • Stypa
    2018-11-07 22:48:34

    arrow

    Nie no po co te zdjęcia ?

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Prezes Sokołowa: Inwestujemy w młodzież!
2018-11-14 12:04:18 Kategoria:

Grupa Sokołów od lat inwestuje w pracowników poprzez wspieranie różnych form edukacji – od udostępniania platform szkoleniowych, przez finansowanie kursów...

więcej »
foto

Zdrowie prokreacyjne - ważna sprawa. Spotkanie w Białej...