R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Parlamentarzyści przyjadą do Łosic
2019-04-11 14:11:17 Artykuł czytany 1178 razy


13 kwietnia w Łosickim Domu Kultury odbędzie się spotkanie z wicemarszałek senatu Marią Koc i posłem Danielem Milewskim.


Początek o godz. 18.00.



KSkor [ja]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • DO Do do do młodych 2019-04-15 17:31:25
    2019-04-15 18:44:38

    arrow

    Tak a ludzi zwolnić i na bruk żeby nic nie było... Całe szczęście że macie g...o do gadania.

  • Do do do młodych
    2019-04-15 17:31:25

    arrow

    ostatnia deska ratunku jak brak argumentów to kononowicz. Kto to jest? Po co czas tracić na kogoś takiego? Nie obawiam się że będziesz jeździł nie wiadomo gdzie bo wszystkie zadania urzędu pracy i powiatu przejmą urząd miasta i gminy.

  • Myślący?
    2019-04-15 13:39:30

    arrow

    Myślący zapoznaj się z tym : https://wpolityce.pl/polityka/349913-ujawniamy-16-krokow-ktore-maja-sparalizowac-polske-i-odsunac-pis-inzynierowie-zbiorowej-histerii-maja-tajny-plan-wylaczmy-rzad

  • do Do Młodych 2019-04-15 09:14:28
    2019-04-15 09:55:45

    arrow

    Kononowicz Krzysztof- żeby nie było niczego!
    https://www.youtube.com/watch?v=F9Q5D8hsEgM
    Pewnie zlikwidować żebyśmy jeździli załatwiać sprawy ... wie gdzie!

  • zapłacą
    2019-04-15 09:34:50

    arrow

    im za ten przyjazd czy zrobią to dla idei?

  • Do Młodych
    2019-04-15 09:14:28

    arrow

    Likwidacja urzędów pracy i powiatów. Jakie to oszczędności w skali kraju. Ani PIS ani Po ani ko ani PSL czy inne kukuryku. Są jeszcze inne możliwości. Czas i pora na decyzję w młodych rękach.

  • do Myśłącý 201-04-13 21:36:4
    2019-04-14 22:57:00

    arrow

    Dla nauczycieli na podwyżki już zabraklo? Czy na pewno nauczyciele nie dostali podwyżek i czy nie są planowane?Napisz jakie i kiedy za rządów PiS podwyżki dostali i jakie są propozycje od września.

  • "Do "myślący" ???
    2019-04-14 22:28:05

    arrow

    Czy aby na pewno myslisz? A dokąd doprowadziła polityka POPSL przez 8 lat? Czyż już pamięć cie zawodzi?? Afera, aferę goniła, wyprzedaż majątku narodowego za grosze, Amber G0ld, Afera Vatowska-260 mld zł, ZABRANE nasze skł. emerytalne z OFE-151-mld, oraz wiele innych. Teraz mówia jak słychać, że chcą wprowadzić Euro! to dopiero będzie bieda! Ceny zachodnie, a płace po staremu i zmniejszone po przeliczeniu na euro. NBP, nasz Bank już nie będzie istniał, tylko Europejski Bank Centralny i wtedy dopiero będzie u nas jak w Grecji, którą sztucznie podtrzymują. Jej dług jest większy od jej majątku narodowego. Poczytaj! Na wprowadzeniu euro zyskały Niemcy i Francja i trochę Holandia! PO mówi, że wszystkie te programy polikwiduje typu 500+ itp.
    A poza tym obecnie PO wraz ze swoimi koalicjantami mówi o sprowadzeniu imigrantów, gender,LGBT jak w W-wie! Czyli nasze dzieci w przedszkolach i szkołach byłyby uczone i deprawowane przez pedofili itp.
    Schetyna mówił też o wprowadzeniu małżenstw jednopłciowych! Naprawdę człowieku tego chcesz? Nie lepiej żyć tak jak teraz bezpiecznie! Nawet PSL dołączyła do Koalicji, a więc jest za tymi deprawacjami!! TO ŚWIAT PRZEWRACA SIĘ DO DÓRY NOGAMI!! Taki świat cię interesuje! Są tylko 2 opcje dla Polski!

  • Myśłącý
    2019-04-13 21:36:41

    arrow

    Dostajesz 500+ mama emeryturę + ale dla nauczycieli na podwyżki już zabraklo bo po co wspierać wykształconych ludzi lepiej socjal zapewnić tym co rzekomo nie opłaci się pracowac to za darmochę głosy oddadzą, ciekawe dokąd taka pilityka doprowadzi?

  • Do Łosice
    2019-04-13 16:17:45

    arrow

    Myślę że Dpóki PiS będzie rządził bo jakby co nie daj Boże przegrali to na pewno opozycja z tym szybko skończy pod byle pretekstem.

  • Łosice
    2019-04-13 15:37:02

    arrow

    Ciekawe jak jeszcze długo będą pieniądze na 500+ oraz inne kiełbaski wyborcze pisu.

  • do Też coś 2019-04-12 00:18:21
    2019-04-12 16:09:05

    arrow

    Ja od 2 lat dostaję 500+ mama teraz dostanie dodatkową emeryturę że nie wspomnę o emeryturze+ kiedy tak było? My wszyscy oddamy głos na Panią Marszałek.

  • DG
    2019-04-12 09:27:53

    arrow

    Kogo interesują wybory Egzaminy dzieci zdają

  • Też coś
    2019-04-12 00:18:21

    arrow

    Przed wyborami sobie przypominają o obywatelach.

    Dajcie już spokój z tym PiSem, PiS PO jedno zło.

    Są inne opcje polityczne, dużo bardziej merytoryczne, chcące coś zmienić w tym Państwie.

  • GD
    2019-04-11 16:33:32

    arrow

    Będą wybory !!!!!!! Jadą

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Międzynarodowy Dzień Mycia Samochodów
2019-05-19 00:01:00 Kategoria:

W związku z Międzynarodowym Dniem Mycia Samochodów warto przyjrzeć się swojemu pojazdowi i poświęcić mu trochę czasu. Czyste auto ma znaczący wpływ na bezpieczną...

więcej »
foto

Jak sprytnie wybrać ubezpieczenie domu i mieszkania?
2019-05-16 16:33:43 Kategoria:

Ubezpieczenie mieszkania lub domu w dzisiejszych czasach nie stanowi żadnego problemu. Na brak ofert nie sposób narzekać, jednakże trzeba wiedzieć, jak wybrać tę...

więcej »

Łosice

w lewoMaj 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

ŁOSICE, 01.05

III Łosicki Bieg po Flagę

więcej »
2

ŁOSICE, 02.05

Posprzątają brzegi Tocznej

więcej »
3

ŁOSICE, 03.05

3 Maja w Łosicach

więcej »
4 5
6 7 8

ŁUKÓW, 08.05

Powiatowy Dzień Bibliotekarza w Łukowie

więcej »
9 10 11 12
13 14 15 16 17 18

ŁOSICE, 18.05 10:00

ŚWIĘTO PIŁKI NOŻNEJ w Łosicach

więcej »
19

ŁOSICE, 19.05 14:00

Majówka w Rudniku

więcej »
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje