R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Pięćdziesiąt tysięcy na promocję Łosic
2016-03-19 11:34:34 Artykuł czytany 1444 razy


Podczas ostatniej sesji Rady Miasta i Gminy, burmistrz Mariusz Kucewicz odebrał nagrodę, którą Łosice otrzymały dzięki internetowemu głosowaniu w Turnieju Miast serwisu Zumi.


Jest to 50 tys. zł. do wykorzystania na promocję miasta w serwisach Onet i Zumi. Na ręce burmistrza wręczono także statuetkę i dyplom – Przede wszystkim dziękuję mieszkańcom bo to ich inicjatywa i zaangażowanie. Postaramy się wykorzystać jak najlepiej te środki. Myślę, że wypracujemy model kampanii promocyjnej, to co możemy szerzej pokazać w Łosicach – powiedział Mariusz Kucewicz. Podziękował też organizatorom konkursu.




DK  [MSz]
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Łosicki
    2016-03-22 12:33:40

    arrow

    WIELKI TYDZIEŃ KATOLICY .....AMEN.

  • do "Do głosującej"
    2016-03-22 11:44:02

    arrow

    Co ma piernik do wiatraka?

    Pan Kobyliński sam przez 12 lat organizował Dni Łosic na których ZAWSZE był alkohol. Anonimowe pomówienia też nie świadczą o Tobie najlepiej. Kompletnie nietrafiony komentarz. "Chcieliśmy dobrze a wyszło jak zawsze"...

  • Do głosującej
    2016-03-22 08:15:51

    arrow

    To że poprzedni burmistrz nie popiera pijaństwa na placu publicznym to chyba dobrze. Tak jak nie popiera aby organizatorzy ,,Dni Łosic" tańczyli z butelką i w stanie.......pod sceną. Wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednim miejscu i porze. Brak ogłady i wyczucia sytuacji nie jest dobrą promocją Łosic.

  • do "Do Łosiczanki"
    2016-03-21 19:23:18

    arrow

    Myślę, że swoim komentarzem więcej robisz złego dla Pana Kobylińskiego. Uważam, że ten człowiek ma już dość tych d..olizaków. Pod każdym artykułem jest wzmianka o nim, uważam, że to jest poniżające jego osobę. Najlepiej, aby dla przykładu sam Pan Kobyliński wypowiedział się na temat "TYCH" komentarzy, chyba, że ????????

  • glosująca
    2016-03-21 19:00:16

    arrow

    glosowało się z własnego maila, łatwo sprawdzić czyje głosy faktycznie były oddane na nasze miasto :)
    jeśli ten pan "eks" tak glosował jak zachęcał do głosowania na plac zabaw to śmiem wątpić o jego zaangażowaniu

  • "jajco" ?
    2016-03-21 15:42:54

    arrow

    Nie jest to zasługa żadnego z burmistrzów a aktywnych mieszkańców.
    I po co te polemiki ?

  • esteta
    2016-03-21 14:41:39

    arrow

    Panie burmistrzu marynarkę, koszulę i krawat ma pan ok. Natomiast te spodnie to raczej do raperskiej piosenki nie do urzędu. Proszę aby nas pan godniej reprezentował. Tak jak góra.

  • Do jajco
    2016-03-21 13:17:11

    arrow

    Oj jajco jajco jeśli oddał głos tak jak ja na nasze (swoje) miasto to raczej coś ma wspólnego- już rozumiesz?

  • jajco
    2016-03-21 09:34:27

    arrow

    Nie bardzo rozumiem, co były burmistrz ma wspólnego z konkursem, który odbywał się w 2015 roku?
    Czy naprawdę jego nazwisko musi padać w KAŻDYM kontekście.
    Może by tak jego fan club trochę przyhamował? ;)

  • Rzeczowy
    2016-03-21 08:53:51

    arrow

    Kochani to są mało znaczące epizody i nie jest ważne czyj to sukces czy mieszkańców, czy burmistrza. Mnie się wydaje że wszystkich. Ale należy to traktować jako zabawę. Dla gminy sukcesem jest pozyskanie 1, 5 bądź 10 milionów. Tak jak w poprzedniej kadencji na kanalizację ponad 11 mln. to był sukces. Ale to też jest mała kropla i to pozytywna.

  • Do Łosiczanki
    2016-03-20 22:40:35

    arrow

    Dziękuję Łosiczanko ale naprawdę brawa są zbędne chociaż na pewno miło jest byłemu burmistrzowi Panu Kobylińskiemu - wspólnie głosowaliśmy na nasze miasto. Pozdrawiam.

  • łosiczanka
    2016-03-20 09:22:53

    arrow

    Kolejny sukces pana burmistrza.
    Brawo !

  • Katarzyna
    2016-03-19 20:14:33

    arrow

    Gratulacje, kolejny sukces na Pana rękach :)

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.




REKLAMA
foto

Konflikt to nasz chleb powszedni
2017-07-15 22:14:13 Kategoria:

Warsztaty rozwojowe "Konflikt-motor do zmiany" odbędą się 23 lipca w Sokołowie Podlaskim. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

więcej »

Łosice

w lewoLipiec 2017w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9

ŁOSICE, 09.07

Dzień Sarnak już w najbliższą niedzielę

więcej »
10 11 12 13 14 15 16

ŁOSICE, 16.07 20:00

Festyn Nadbużański z Januszem Laskowskim

więcej »
17 18 19 20 21

ŁOSICE, 21.07

Dni Łosic: Mateusz Ziółko, Tercet Egzotyczny i Maleo Reggae Rockers

więcej »

ŁOSICE, 21.07 - 23.07

Dni Łosic /program/

więcej »
22

ŁOSICE, 22.07

Dni Łosic: Mateusz Ziółko, Tercet Egzotyczny i Maleo Reggae Rockers

więcej »
23

ŁOSICE, 23.07

Dni Łosic: Mateusz Ziółko, Tercet Egzotyczny i Maleo Reggae Rockers

więcej »
24 25 26 27 28 29 30
31

Kondolencje

Najnowsze Informacje