R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

PiS wygrało w powiecie łosickim
2019-05-27 10:42:14 Artykuł czytany 1626 razy


69,80% poparcia w wyborach do PE uzyskało Prawo i Sprawiedliwość w powiecie łosickim. Koalicja Europejska zdobyła 17,28%. Tylko te dwa ugrupowania zdołały przekroczyć 6% - owy próg wyborczy.


Na kolejnym miejscu uplasowała się Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy -4,80%. Za nią Kukiz'15 - 3,95%, Wiosna Roberta Biedronia - 2,39%, Lewica Razem-Partia Razem, Unia Pracy, RSS 0,78%, Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski 0,63%, Jedność Narodu 0,37%.

Frekwencja w powiecie łosickim wyniosła 41,60%. Najwyższą - 47,45% zanotowano w gminie Olszanka.

KSkor [ja]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Kazik
    2019-06-04 11:57:15

    arrow

    Tylko że wygrało czas pokaże co PIS dla Rolnictwa zrobi może nie da nic ludzie nie znają tych co na nich głosowali

  • Nie rolnik / do Agi /
    2019-05-28 15:53:06

    arrow

    Aga, pewnie jest szanowną Panią Nauczycielką!
    A Rolników jak pisze, ma za pustaków, a sama kim jest? Otóż jest: "Wielką Roszczeniową zrozpaczoną damą"!
    Powinna przeprosić tych ludzi, ale jej nie honor,
    jej duma nie pozwala!
    Uważa się za kogoś lepszego, większego od nich!
    Ago, uważaj i pomyśl: "Pycha kroczy przed upadkiem" !

  • do do wyz 2019-05-28 11:51:03
    2019-05-28 12:34:33

    arrow

    PINIENDZY PO PROSTU NIE MA I NIE BĘDZIE....😂😂

  • do do wyz
    2019-05-28 11:51:03

    arrow

    To Ty kolego propagandy nie siej i myśl logicznie, lekarzom podwyżki z jakim skutkiem, określono "lojalki" które spowodowały że lekarze życzą sobie podwójnie za dyżur, rezydenci, których szpitali dotyczą - klinicznych jakiego rezydenta masz w Łosicach, a pozostałe grupy zawodowe oprócz pielęgniarek, dostały figę z makiem, rehabilitanci, laboranci itd pracują za pensje prawie głodowe, a jeśli chodzi osłuchanie to tobie TVP 1 pranie mózgu zrobiła, i wszystko na ten temat...

  • widow
    2019-05-28 09:16:59

    arrow

    Jesteśmy nową Grecją, państwem socjalu i nierobów. Kto mądrzejszy to działalność już dawno przeniósł za granicę. A rolnikom pomagają???? Nie ma gdzie sprzedać porzeczki, aronii, nawet za przykładowy grosz. Truskawki - niekt nie przyjdzie zbierać czy pielić bo mają socjal, jabłka - wszystko jako spady, świń się nie opłaca trzymać, krów też - od rolików słyszę tylko narzekania - i to ma być dobrze?????

  • do wyz
    2019-05-28 08:53:24

    arrow

    Właśnie ten rząd dał lekarzom podwyżki, rezydentom specjalistom, a i nauczyciele też dostali i dostaną jeszcze. Nie słuchaj TVN tylko dowiedz się u żródła . Nie siej propagandy, myśl logicznie.

  • wyz do Łosiczanka
    2019-05-27 19:38:29

    arrow

    Trochę pomyśl, pomaga ten rząd w czym, chyba w doprowadzaniu Polski do totalnego bankructwa, tym co nic nie robią płaci 500 i siedzą i seriale od deski do deski oglądają do pracy nie pójdą bo przecież im się nie opłaci, złotówki podatku nie zapłacą a socjal biorą, bo PIS w nich ma wyborców,a ludzi pracy prawdziwych podatników podatkami okładają i tak pomagają, kłamstwami ludzi omamiają a prostota wierzy, dlaczego nauczycielom nie dali podwyżek, może mi wytłumaczysz, albo co ze służbą zdrowia i szpitalami... szkoda mówić.

  • do agi
    2019-05-27 18:09:45

    arrow

    wygląda na to że z tęczy się zsunełaś i pewnie w głowę uderzyłaś się co nieco.Cegło!

  • Łosiczanka KK
    2019-05-27 15:08:08

    arrow

    Aga! Nie wiem kim jesteś? Nazwałaś rolników "pustaki" ! Pomyliłaś się, to ty, tak pisząc, "jesteś pustakiem "! Zapomniałaś, jak poprzednia władza mówiła:"Sorry, taki mamy klimat"?! Albo wcześniej mówili: "było się ubezpieczyć!" Ten Rząd tak nie mówi, tylko pomaga!

  • 1437
    2019-05-27 14:36:45

    arrow

    Prosimy o podanie na poszczególne gminy , kasa wydana czekamy 500 zł przewodniczący , członek 300 .

  • anna
    2019-05-27 12:10:50

    arrow

    Brawo Powiat łosicki.

  • Aga
    2019-05-27 11:12:05

    arrow

    😂

  • Aga
    2019-05-27 10:48:20

    arrow

    I od tego momentu nie żałuję rolników, i nie chcę słyszeć narzekań jak im źle, pustaki

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Rodzinny domek na wsi. Jak zorganizować idealne miejsce...
2019-06-20 22:38:56 Kategoria:

Chyba każdy z nas potrzebuje miejsca, które będzie dla niego odskocznią od codzienności. Jedną z takich przestrzeni może być mały domek na wsi. Aby miejsce to było...

więcej »
foto

Pilawa: ośrodek, który tętni życiem