R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Podsumowano łosicką zbiórkę WOŚP. Padł rekord
2020-01-15 13:53:26 Artykuł czytany 1518 razy


60 tysięcy złotych - to kwota, jaką zebrano w powiecie łosickim w ramach 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To o 25 tys. zł. więcej niż w ubiegłym roku. Tutaj też odbył się finałowy koncert, podczas którego przeprowadzono licytacje na rzecz Orkiestry.


Na scenie wystąpili:  Grupa Wokalna Uniwersytetu III Wieku, Gniewomir Tomczyk, Łosickie Studio Teatralne, zespół Menelaos, Akademia Art Faktory, Star Kids, Super Mini, Volcano Team, Super Kids, Nieformalna Grupa Taneczna, ZPiT Mała Ziemia Łosicka,  Studio Piosenki ŁDK, Sekcja Gitarowa ŁDK, Wlazlosky - Iluzjonista Bezpośredni, Wioleta Latus, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej, Pine Cellary.

Wydarzenie zorganizował i zbiórkę koordynował Łosicki Dom Kultury. W akcji wzięło udział około 90 wolontariuszy.

Podziękowania od organizatorów zbiórki.



Większe zdjęcia można zobaczyć TUTAJ



KSkor [ja]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Miłość, rock'n'roll i zabawy w błocie
    2020-01-24 16:48:36

    arrow

    Ach jak cudownie jest, może o tym dzieci nie wiecie, że gdy będzie "więcej optymizmu a życie będzie w lepszych barwach". A jakie to barwy, to poczytajcie i co one oznaczają: "Szokować może, że symbolem tegorocznej WOŚP jest grafika z hasłem ''wiatr w żagle'' i wizerunkiem żaglówek z tęczowymi żaglami. Tęczowa symbolika jest obecnie absolutnie związana z postulatami tęczowej rewolucji, w tym i z tymi dotyczącymi adopcji dzieci przez homoseksualistów, wynajmowaniem surogatek przez homoseksualistów do noszenia ciąży z in vitro, okaleczaniem dzieci w ramach operacji zmiany płaci, propagowaniem wśród dzieci w szkołach i przedszkolach szkodliwych dla zdrowia zachowań homoseksualnych, prześladowania osób informujących o szkodliwości dla zdrowia zachowań homoseksualnych, obniżeniem wieku, w którym dopuszczalne są relacje dorosłych homoseksualistów z dziećmi. Szkoda więc, że akcja mająca pomagać dzieciom jest przeprowadzana pod kontrowersyjną tęczową symboliką."

  • @ Miłość, rock'n'roll i zabawy w błocie
    2020-01-23 17:41:24

    arrow

    malkontentów nigdy nie brakuje albo szklanka do połowy pusta, albo też do połowy pełna,proponuję więcej optymizmu a życie będzie w lepszych barwach

  • @ Miłość, rock'n'roll i zabawy w błocie
    2020-01-23 17:40:57

    arrow

    malkontentów nigdy nie brakuje albo szklanka do połowy pusta, albo też do połowy pełna,proponuję więcej optymizmu a życie będzie w lepszych barwach

  • Miłość, rock'n'roll i zabawy w błocie
    2020-01-22 20:55:54

    arrow

    No tak " liczy się sama idea i zaangażowanie młodych ludzi na szczytny cel.." Może nie wiecie dzieci o tym, że w tym co uczestniczycie popieracie też to co podaje na portalu PCh24 „Sam Owsiak promuje się tym, że dzięki jego działaniom ratuje się zagrożone życie. Pomijając liczne kontrowersje, byłaby to piękna inicjatywa – gdyby nie to, że sam organizator bardzo angażował się w promowanie czarnego protestu, a więc walczył o prawo do mordowania nienarodzonych dzieci. Często właśnie tych niepełnosprawnych, najbardziej zagrożonych zabiciem w łonie matki, którym ponoć tak chce pomóc. Gdzie tu logika?" gdzie tu jest szczytny cel? Czy też szczytnym celem jest posyłanie dzieci pod Kościół gdy odprawiają się msze, a potem walczy z Kościołem. To też szczytny cel i nauka, no czego?, chyba hipokryzji w myśl sloganu głoszonego przez guru WOŚP "róbta co chceta"

  • @ Miłość, rock'n'roll i zabawy w błocie
    2020-01-22 18:03:33

    arrow

    kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem, po drugiej stronie też są różne przypadki, także ciszej nad tą trumną, liczy się sama idea i zaangażowanie młodych ludzi na szczytny cel, rozliczenie zbiórki to inny temat ale dla organów ścigania, efektów tego "ścigania " jakoś nie widać, ale propaganda jak widać ma się dobrze

  • Ida
    2020-01-21 04:15:59

    arrow

    Widzę, że Rafał kipi nienawiścią. Przeszkadza u nie tylko WOŚP ale także lokalni biznesmeni. Brawo dla panów za wsparcie. A ty Rafale siedzisz sobie po drugiej stronie ekranu, nic mądrego nie robisz i złość Cię zżera. Łatwo jest pluć na ludzi będąc anonimowym. Chojrak w necie, d... w życiu.

  • Z Łosic
    2020-01-19 18:52:18

    arrow

    Dlaczego od tylu ludzi tak mocno kipi wrogością dla przedsięwzięcia WOŚP ?
    Może pochwalcie się co sami zrobiliście dobrego dla innych w ostatnich latach .

  • Rafał
    2020-01-19 14:56:12

    arrow

    To dlaczego jak Owsiaka zapytano o rozliczenie się to wszedł na stół i szczekał jak pies.Zabolało pytanie ? Wszyscy to widzieli w telewizji. To do wszystkich obrońców Owsiaka .

  • Miłość, rock'n'roll i zabawy w błocie
    2020-01-19 14:08:15

    arrow

    Cieście się dzieci i uczcie jakie dobrodziejstwo macie ze zbiórki WOŚP. Kilka naklejek na medycznych urządzeniach, a głownie macie udział w deprawacji za wasze pieniądze i wasz trud. Możecie oglądać gołe babki, w błocie jak świnie kąpiące się, narkotyzujące i wszelkie zboczenia promujące. Zajrzycie do artykułu : Miłość, rock'n'roll i zabawy w błocie na 19. Przystanku Woodstock . To dzięki wam będzie taka zabawa, a co do leczenia to będziecie tylko etykietki widzieć na byle urządzeniu w szpitalu.

  • Tak sobie myślę
    2020-01-18 21:32:01

    arrow

    Gdyby w WOŚP były jakiekolwiek nieprawidłowości przy rozliczaniu zebranych pieniędzy to obecna władza już dawno wsadziła by Owsiaka za kraty. Skoro Owsiak dalej prowadzi zbiórki to nie ma się do czego przyczepić

  • Rafałek
    2020-01-17 11:52:38

    arrow

    Pokazówka Biznesowa postaw się !

  • Do Pana Rafała
    2020-01-17 08:28:48

    arrow

    Owsiak z czynienia dobra, zrobił biznes dla siebie i swoich najbliższych. A oprócz tego demoralizuje młodzież ,,róbta co chceta" (Z odsetek wypłaca sobie i najbliższym pobory przez cały rok).

  • xyz
    2020-01-16 21:07:42

    arrow

    Brawo Panie Rafale!!! Gratuluję odwagi i trzeźwej oceny tego, pożal się Boże, "przedsięwzięcia".

  • Tfuvn
    2020-01-16 19:49:26

    arrow

    A Ty tylko TVN

  • Do rafal
    2020-01-16 17:23:48

    arrow

    Zacznijcie myśleć a nie w Ciemno wierzyć w propagandę, obyś nie musiał korzystać i twoja rodzina z dobra jakie daje WOŚP bo nie zasługujesz na pomoc i szkoda dobrych serc dla ludzi którzy tak myślą.

  • Łosice
    2020-01-16 06:40:39

    arrow

    Jakie kombinacje. Zastanów się co piszesz. Życzę abyś ty czy twoje dzieci nie musiały korzystać ze sprzętu od WOŚP. Widać, że oglądasz propagandową tv.

  • Łosiczanin
    2020-01-15 23:33:05

    arrow

    Żal mi Ciebie smutny człowieku

  • Siemiatyczanka
    2020-01-15 20:56:07

    arrow

    Sąsiedzi chyba mają piękny dom kultury!

  • Rafał
    2020-01-15 20:28:51

    arrow

    Jak można wciągać dzieci w Owsiakowe kombinacje !!!!

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Narty Head dla każdego – przegląd najpopularniejszych...
2020-01-23 13:25:35 Kategoria:

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości sprzętu, warto zwrócić uwagę na narty Head. Marka ma w swojej ofercie modele dla każdego, które zachwycają zarówno w testach, jak i...

więcej »
foto

Sprawdź, w jaki sposób możesz wykonać prezent...
2020-01-23 10:58:53 Kategoria:

Decoupage, scrapbooking, quilling - skądś znasz nazwy technik tworzenia ozdób handmade, ale nie wiesz, czym się różnią? Chcesz spróbować, ale nie wiesz od czego...

więcej »
foto

Monitoring i alarm – skuteczny dozorca w domu
2020-01-22 14:55:31 Kategoria:

Rozwój technologii nie tylko ułatwia życie, ale też poprawia nasze bezpieczeństwo. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się systemy alarmowe i monitoringu, a...

więcej »
foto

Narzędzia ręczne do domu. Jak je wybierać mądrze?
2020-01-22 14:50:25 Kategoria:

Jest mnóstwo przedmiotów, bez których ciężko wyobrazić sobie komfortowe mieszanie w domu. Takimi przedmiotami są miedzy innymi narzędzia ręczne. To przydatne...

więcej »
foto

Krótka historia rumieńców