R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Podziękowania Bożeny Niedzielak - byłej starosty powiatu łosickiego
2018-11-30 10:51:03 Artykuł czytany 2592 razy


W powiecie łosickim nastąpiła zmiana na stanowisku starosty. W nowej kadencji samorządem będzie kierować Katarzyna Klimiuk. Z  funkcją starosty pożegnała się Bożena Niedzielak, która za pośrednictwem portalu podlasie24.pl przesłała podziękowania za dotychczasową współpracę z samorządowcami.


 „W związku z zakończeniem pełnienia przez mnie funkcji starosty Powiatu Łosickiego, pragnę serdecznie podziękować za efektywną i owocną współpracę. Serdecznie dziękuję burmistrzowi i wójtom z terenu powiatu łosickiego, przewodniczącej Rady Powiatu Łosickiego i wszystkim radnym, członkom zarządu Powiatu Łosickiego, Kierownikom powiatowych jednostek organizacyjnych i jednostek administracji zespolonej oraz Kierownikom referatów i wszystkim pracownikom Starostwa Powiatowego  - za bieżącą współpracę, pomoc oraz realizację wspólnych inicjatyw i zamierzeń. Dziękuję za Państwa zaangażowanie i wsparcie.

Podczas pełnienia funkcji Starosty miałam zaszczyt współpracować z wieloma osobami, które na co dzień, zarządzając instytucjami państwowymi, samorządowymi, społecznymi i prywatnymi przedsiębiorstwami, pozostają wspaniałymi ludźmi, dla których najwyższym celem jest rozwój naszego powiatu.

Wspólnie osiągnięte sukcesy są nie tylko źródłem satysfakcji, ale dowodem na Państwa determinację i wytrwałość w dążeniu do doskonalenia aktywności społecznej i obywatelskiej. Niech to, co razem osiągnęliśmy, stanowi inspirację do dalszych działań na rzecz rozwoju Powiatu Łosickiego.

Panie i Panowie, kierując słowa uznania, wszystkim Państwu składam najszczersze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.”

Bożena Niedzielak



KSkor/DJ

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • z klasą
    2018-12-10 12:15:18

    arrow

    Gorzej z Kierownikami niektórzy do lamusa.

  • W koło o tym samym.
    2018-12-06 18:22:30

    arrow

    Do zwolennikow i narzekaczy.Pomnik jej postawcie w losicach. Ha ha To takie na czasie.

  • Tak myślę
    2018-12-06 16:35:31

    arrow

    Chwaląc P. Bożenę nie oceniajmy P. Katarzyny bo każdy człowiek ma swoje zalety i wady.

  • Szczerze
    2018-12-06 14:40:45

    arrow

    Obecnej staroście trochę brakuje, mało kto dorówna elokwencji Pani Niedzielak. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

  • Boryna
    2018-12-05 21:56:58

    arrow

    Szanowna Redakcjo, Jeśli to możliwe proszę o opublikowanie tekstu, który omyłkowo wstawiłem do Dożynki Powiatowe w Olszance /ZDJĘCIA/
    Ten tekst miał być pod tym artykułem:
    W pełni utożsamiam się ze zdaniem Pani/Pana Jakol o byłej Pani Staroście. Już kiedyś podobne zdanie o Pani Niedzielak wyraziłem na tym portalu, że jest osoba mądra, z dużą kulturą osobistą, i powtórzę się, z cudownym uśmiechem, z mądrym słowem, zawsze w gustownych strojach, do tego prześliczna figura. Nie umniejszam tych cech osobowych obecnej p. Staroście.

  • też z Powiatu
    2018-12-04 15:41:25

    arrow

    To prawda, że nie ma ludzi niezastąpionych zwłaszcza na takich stanowiskach, do których nikt na stałe nie jest przyklejony. Taka kolej rzeczy, kiedy kończy się kadencja chyba każdy jest świadomy. A może niektórych zgubiła pewność siebie.

  • Ż powiatu
    2018-12-04 11:13:42

    arrow

    Pozdrawiam i życzę sukcesów.

  • Marcin
    2018-12-04 10:51:00

    arrow

    Dokładnie Basiu. Zapamiętaj swoje słowa.

  • Basia
    2018-12-04 09:41:42

    arrow

    Nie ma ludzi niezastąpionych.

  • Szkoda
    2018-12-03 18:51:34

    arrow

    Szkoda, takiej Starosty już nie będziemy mieli.
    Pozdro... Pani Bożenko

  • Dumny
    2018-12-03 13:40:02

    arrow

    Dzieki Pani Powiat zmienił oblicze,szkoda ze tylko przez ponad 2 lata i szkoda że to polityka ŕządzi a nie ludzie którzy sa do tego stworzeni,az miło było wejść do urzedu.Pozdrawiam.

  • ...
    2018-12-03 13:37:31

    arrow

    W poprzedniej kadencji PSL miał 8 radnych. Mieli większość. Jednak zachowywali się z większą klasą niż obecna "większość" (tylko 7 radnych PiS).

  • po prostu
    2018-12-03 12:37:12

    arrow

    Dziękujemy pani Bożeno

  • Z powiatu
    2018-12-03 00:19:13

    arrow

    Kobieta inteligentna i z klasą, powodzenia w życiu osobistym p. Bożeno
    Dziękuję 🙂

  • xy
    2018-12-01 14:58:22

    arrow

    Po kadencji i jakoś nikt nie narzeka.Nowa rada jeszcze nie zaczęła pracować i już krytyka, coś musi być nza rzeczy.Przed wyborami Pisowcy mogli w d...ę całować teraz wyborcy mogą ich!Ale cóz to za wspaniała zmiana przyszła,dobroduszna i uczciwa,he,he!

  • Do Olszanki
    2018-11-30 21:58:08

    arrow

    Aty gościu pewnie nawet kurniczka nie masz, skoro zazdrosć Cię zjada uwazaj bo cie z tej złości rozerwie.Do pięt jej nie dorastasz i nigdy nie dorośniesz.Trzymaj sie Bożenka jesteśmy z Tobą.

  • 👌
    2018-11-30 20:37:25

    arrow

    A pewno że fest babka 😘

  • Jakol
    2018-11-30 18:50:59

    arrow

    P. Niedzielak to osoba mądra z wielką klasą i z wielką kulturą osobistą! Nie słychać było aby ktoś źle powiedział na Panią. Nie widać też było negatywnych komentarzy.Jak dotychczas,to mieliśmy ładną i chyba najbardziej elegancką Starostę. Nie umniejszam też obecnej p. Staroście.

  • olszanka
    2018-11-30 18:17:38

    arrow

    do kurnika

  • Do tak w szczegole
    2018-11-30 17:39:57

    arrow

    Dobrze wiesz byla i jest nauczycielką, byław klasie i z kobietą z klasą, a ztego co ja wiem do klasy nie ma zamiaru wracać.Po prostu niektórzy mają klasę a niektórzy nawet siedząc po dwa lata wjednej klasie nigdy jej nie osiągną.Pozdrawiam Pani Bożenko.

  • tak w szczególe
    2018-11-30 15:52:25

    arrow

    Z tego co wiem pani Bożena jest nauczycielką, chyba polonistką - czyli to raczej kobieta w klasie.

  • 👋
    2018-11-30 15:18:10

    arrow

    To jest klasa.Elegancka i mądra kobieta.

  • klasa!
    2018-11-30 14:49:04

    arrow

    Kobieta z klasą. Życzę powodzenia!

  • a
    2018-11-30 14:38:42

    arrow

    ha ha

  • a
    2018-11-30 14:38:26

    arrow

    ha ha

  • 👍
    2018-11-30 12:39:34

    arrow

    Kobieta z klasą

  • 👍
    2018-11-30 12:39:32

    arrow

    Kobieta z klasą

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Rejestracja Kół Gospodyń Wiejskich
2018-12-11 07:14:54 Kategoria:

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Siedlcach, podobnie jak inne jednostki Agencji, rozpoczęło rejestrację Kół Gospodyń Wiejskich....

więcej »
foto

Medyczne Szkoły Policealne im. Zbigniewa Religi w...