R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Są pieniądze na remont bloków komunalnych w Łosicach
2018-07-02 14:38:29 Artykuł czytany 1336 razy


Niebawem, w Łosicach zostanie przeprowadzony remont dwóch bloków komunalnych przy ul: Czarkowskiego 4 i Kilińskiego 8. Miasto i gmina Łosice otrzymały na ten cel dofinansowanie w wysokość ponad 605 tys. złotych od samorządu województwa mazowieckiego.


W ramach projektu w budynkach zostaną wykonane prace remontowo-budowlane, które obejmą wymianę dachu, ocieplenie i izolację przeciwwilgociową budynków, wymianę okien i drzwi zewnętrznych oraz remont schodów wewnątrz. Na obu budynkach zostaną również zainstalowane tabliczki w języku Braille’a.

Umowę na dofinansowanie podpisano podczas sesji rady miasta i gminy Łosice 27 czerwca. Zawarli ją burmistrz miasta i gminy Łosice Mariusz Kucewicz, Janina Ewa Orzełowska-wicemarszałek Mazowsza oraz Elżbieta Lanc - członek zarządu województwa mazowieckiego.











KSKor [ja]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • xart
    2018-07-15 11:00:46

    arrow

    są wybory pieniądz jest na wszystko, wszędzie remonty, tylko niech ktoś zrobi podsumowanie kiedy rozpoczęły się te projekty i co rada robiła przez ostatnie 4 lata

  • gruby
    2018-07-05 10:39:04

    arrow

    WARA OD PANA MARKA Z TALERZA CI WYJADŁ KTOS GO WYBRAŁ I WYBIERZE NADAL ŁYSO CI

  • mieszkaniec
    2018-07-05 09:32:17

    arrow

    Serpelice maja zacnego Wójta wszystko robi tylko nic nie wychodzi niech robi drogę do Serpelic, pewnie gości zaprosił na wakacje niech zobaczą jak działa woda i powietrze!

  • do do turysta
    2018-07-04 19:54:17

    arrow

    droga do Serpelic kolego to droga powiatowa a nie gminna, Wójt odpowiada za drogi powiatowe jakbyś nie wiedział a nie za powiatowe... Poducz się...

  • do turysta
    2018-07-04 17:39:48

    arrow

    a co ma burmistrz Łosic do drogi w Serpelicach??
    tam działa wójt Sarnak i do niego pretensje
    Zacny Tubylcu ja to pięknie było jak Ciebie nie było przez pewien czas. Znowu swoje mądrości piszesz

  • leon
    2018-07-03 20:19:22

    arrow

    na kanalizacje, remizy wietlice to łatwo pozyskać pieniądze wystarczy dobrze wniosek napisać, wykażcie się i napiszcie wniosek i dostańcie dofinansowanie na drogi powiatowe jak tacyście obrotni...

  • Jaro
    2018-07-03 20:14:53

    arrow

    Droga do Serpelic powinna być wizytówką powiatu robicie tam Festyn Nadbużański a droga gorsza jak na pola... Tylko kłucić się potraficie i przed wyborami o swoje stołki walczycie... WSTYD!!!

  • Zenon
    2018-07-03 13:40:07

    arrow

    Pan Marek na burmistrza. Jedyny człowiek który działa w gminie

  • Turysta
    2018-07-03 12:40:39

    arrow

    Drogę do Serpelic zróbcie bo tam się jechać nie daje taka miejscowość perła A dziadostwo i zero inwestycji

  • Do ,,Nasz Radny"
    2018-07-03 10:33:51

    arrow

    A ja proponuję Marka Kalickiego na burmistrza !!! A co jak Kucewicz może być to dlaczego nie Marek Kalicki. Myślę że wcale by gorzej nie rządził od Kucewicza !!!

  • Do ,,Nasz Radny"
    2018-07-03 10:19:11

    arrow

    A ja się pytam czemu burmistrz takiego fachowca ja radny Marek Kalicki nie wziął na skarbnika. Jak by Kucewicz z Kalickim liczyli pieniądze w budżecie to dopiero Łosice by się rozwijały !

  • Co z przetargiem
    2018-07-03 10:02:00

    arrow

    Aby nie trzeba było zwracać tych pieniędzy tak jak na samochody strażackie, gdzie Kucewicz był przewodniczącym komisji przetargowej i odpowiedzialnym za projekt, oraz 1 milion zł za stary szpital gdzie jak mówił Pan Nowotniak bezprawnie dogadał się z wykonawcą na dodatkowe pieniądze i teraz Ministerstwo Rozwoju Regionalnego nakazuje zwrot tej kasy.

  • Nasz Radny
    2018-07-03 09:58:14

    arrow

    Jednak Marek Kalicki stoi przy burmistrzu jako pierwszy doradca. Cieszymy się że burmistrz słucha naszego radnego i że mu doradza. Co dwie głowy to nie jedna. Marek jesteśmy z Ciebie dumni, jesteś mądry, ba może nawet mądrzejszy od samego burmistrza.

  • mieszkaniec
    2018-07-03 07:56:27

    arrow

    Gdyby nie Pan Marek to w mieście nic by nie było zrobione

  • do Tybylca
    2018-07-02 17:50:40

    arrow

    Piętrowy budynek na Czarkowskiego to inaczej blok (z definicji wielokondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny).

  • Tubylec
    2018-07-02 16:51:22

    arrow

    Kilińskiego 8 to kamienica - nie wyolbrzymiajmy, a Czarkowskiego 4 to jednopiętrowy barak rotacyjny zbudowany docelowo na kilka lat dla pracowników pobliskich zakładów, których niestety już nie ma, a barak został.

  • Chudy
    2018-07-02 15:08:31

    arrow

    Żeby nie p.Marek i psel nic by nie było!

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Zdrowie prokreacyjne - ważna sprawa. Spotkanie w Białej...
2018-11-06 12:41:18 Kategoria:

Fundacja Świętych Joachima i Anny z Siedlec, na zlecenie Ministerstwa Zdrowia organizuje spotkania szkoleniowo-warsztatowe propagujące zdrowie prokreacyjne w ramach...

więcej »

Łosice

w lewoListopad 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4
5 6

ŁOSICE, 06.11

Łosice: We wtorek będzie można oddać krew

więcej »
7 8 9 10 11

ŁOSICE, 11.11 12:00

11 listopada w Łosicach

więcej »

ŁOSICE, 11.11 18:00

By tradycja żyła w nas - koncert w ŁDK

więcej »
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje