• Katolickie Radio Podlasie
  • e-mail
  • SMS
  • Radio
R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Sesja Rady Powiatu Łosickiego
2017-02-17 13:57:13 Artykuł czytany 1777 razy


20 lutego w sali konferencyjnej łosickiego starostwa powiatowego odbędzie się XXVI Sesja Rady Powiatu Łosickiego V kadencji.


Harmonogram obrad:

1. Otwarcie.

2. Sprawy organizacyjne:

1) stwierdzenie quorum,

2) przedstawienie porządku obrad,

3) przyjęcie protokołu z ostatniej sesji rady.

3. Interpelacje i zapytania radnych.

4. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.

5. Podjęcie uchwał:

1) w sprawie zmian budżetu powiatu na 2017 r.,

2) w sprawie projektu dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych do nowego ustroju szkolnego oraz ustalenia sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych.

6. Sprawy różne i wolne wnioski.

7. Zamknięcie obrad.

Początek sesji o godz. 15.00.

KSkor/Podlaskie Centrum Radiowe/DJ
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Dorota Kalinowska
tel. 500 105 909
losice@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Dla hajterów ratuszy
    2017-02-22 08:23:49

    arrow

    Nie zakrzyczycie rzeczywistości. W Łosicach jest marazm i niestety wiele niejasności z przetargami, a nawet kary za ustawienie przetargu na samochody strażackie, a obecnie afera żwirowa ? To są sprawy o których się mówi.

  • KAZIK
    2017-02-21 12:04:48

    arrow

    Wycinka drzew bez stempla ile kosztuje.

  • Darek
    2017-02-20 18:21:29

    arrow

    Do ostatniej opinii.
    Tak obiektywnie.
    Nie powinno moim zdaniem prawie w centrum miasta robić nawierzchni asfaltowych.
    W Łosicach niestety nie ma ładnych ulic i jest dużo archaicznych chodników.
    Ale jak wynika z tego komentarza niebawem będzie ok.
    Czekamy.

  • do "z szutrów"
    2017-02-20 14:43:41

    arrow

    Jako mieszkaniec Łosic, mam już dość takich nienawistynych, nic nie wnoszących do tematu komentarzy. Człowieku ogarnij się i zajmij pracą.

    W nas mieszkańców 11 Listopada i Majora Zenona w końcu się inwestuje. Zamiast azbestu w kranach mamy nowe wodociągi i kanalizację. Na 11 Listopada zamiast dziur w centrum miasta w końcu asfalt. Cierpliwie poczekamy na asfalt na Majora Zenona. Widać efekty zmian.

    Marazm to był za poprzedniego burmistrza. Nie zakrzyczysz tego.

  • z szutrów
    2017-02-20 13:25:16

    arrow

    Braaaaawo !!!

    Dla hajterów ratuszy.
    Ale to nie upiększy łosickiej rzeczywistości i oczywistej-oczywistości jak mawiał klasyk.

    Pozdrawiam

  • do maraz
    2017-02-20 10:38:19

    arrow

    Radzę sprawdzić za którego starosty najwięcej inwestycji zostało zrealizowanych w Łosicach. Za Gizińskiego. To Giziński "zatrudnił" Brodowskiego i razem "uratowali" szpital. To za Gizińskiego wyremontowane zostały drogi powiatowe w Łosicach m.in.: Narutowicza, Kolejowa, Szkolna, Błonie oraz częściowo 11 Listopada. Odnowiony został z ruiny budynek "starej przychodni". Powstało boisko Orlik i lodowisko. Itd.

    Teraz ogłoszony został przetarg na ul. Targową a do końca marca powinien zostać ogłoszony przetarg na drogę Łosice-Niemojki. Jeśli to jest marazm to chyba każdy powiat i miasto takiego "marazmu" nam zazdrości.

  • do kazików
    2017-02-20 10:27:37

    arrow

    Czemu Kaziu nie marudziłeś wcześniej? Jakby Kobyliński przez 12 lat wymienił na Majora Zenona kanalizację i wodociągi to teraz już byście tam asfalt piękny mieli. Może miał Wam powiat za miliony asfalt położyć na azbestowych 40 letnich wodociągach? Myśl chłopie, myślenie nie boli.

  • Bankier
    2017-02-19 23:37:50

    arrow

    Przez ostatnie 2 lata na Majora Zenona i 11 Listopada zadzialo się więcej niż przez 12 lat rządów Janusza. Ponad milion poszło na kanalizację a 11 Listopada ma juz nową nawierzchnię. Jak widać da się. Majora Zenona też się doczeka. I na pewno nie będzie trzeba czekać kolejne 12 lat...

  • z szutrowej
    2017-02-19 06:10:47

    arrow

    Podobno po roztopach pilnie rozpoczną się prace i znikną te szutrowe ulice i połamane chodniki.
    Zobaczymy.

  • Kaziu !
    2017-02-18 18:24:43

    arrow

    Musisz poczekać na zmiany - dobre zmiany i następną kadencję.

  • kazik
    2017-02-18 09:58:30

    arrow

    Niech naprawią ulicę Majora Zenona a nie burdel zostawili co to za firma robiła żeby taki syf zostawić dziury ogromne chodniki przy blokach nie równe i pozapadane wszędzie błoto, woda. Ile można tak tylko obiecują że naprawią i nowa droga będzie kiedy chyba jeszcze ze sto lat!!!!!!!!

  • marazm
    2017-02-18 07:17:19

    arrow

    Janusz na starostę bo wszystko sie wali.
    Szkoły, szpital, drogi,i w Łosicach maraz.
    Jedne z mniejszych dochodów w kraju na mieszkańca a włodarze odbierają statuetki od ZMPD, najbogatszego zrzeszenia w RP ?

  • Z Łosic
    2017-02-17 19:00:14

    arrow

    Czy Pan Starosta jeszcze urzęduje bo od kilku miesięcy jest na zwolnieniu lekarskim, czy już przestał pełnić swoją funkcję?

  • Obserwator
    2017-02-17 17:40:45

    arrow

    Ciekawe czy Radni będą odwoływać Starostę Powiatu Łosickiego z uwagi na niezdolność sprawowania funkcji i utratę kontaktu z rzeczywistością (od kilku miesięcy jest na zwolnieniu lekarskim i podejmuje decyzje bez konsultacji z radą, a nawet zarządem). Głośno się o tym mówi ???!!!

  • Do Arek
    2017-02-17 17:22:53

    arrow

    Masz złe informacje, dietki zarówno w Mieście i Gminie jak i w Powiecie są ryczałtowe, wypłacane raz w miesiącu, a nie na każdej Sesji. Jak coś się pisze to trzeba wiedzieć o czym !!!!

  • Arek
    2017-02-17 16:49:22

    arrow

    Będą dietki.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.




REKLAMA
foto

Przyjdź do ŻAKA i rozwijaj swoje pasje!
2017-02-02 15:26:14 Kategoria:

Chcesz mieć dobrze płatną pracę zgodną z własnymi zainteresowaniami? Masz niepowtarzalną okazję, by taką znaleźć. Trwa zimowa rekrutacja do ŻAKA – to bezpłatna,...

więcej »

Łosice

w lewoLuty 2017w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5

ŁOSICE, 05.02

Chcą pomóc pogorzelcom z Czuchleb

więcej »
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17

ŁOSICE, 17.02

Wystawa o Solidarności

więcej »
18 19

ŁOSICE, 19.02 10:00

Halowy Turniej Piłki Nożnej w Łosicach

więcej »
20

ŁOSICE, 20.02 15:00

Sesja Rady Powiatu Łosickiego

więcej »
21 22

ŁOSICE, 22.02

Będą rozmawiać o odpadach

więcej »
23 24

ŁOSICE, 24.02 18:00

Stefan Czerniecki o Amazonii w ŁDK

więcej »
25 26

ŁOSICE, 26.02 12:00

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

więcej »
27 28

Kondolencje

Najnowsze Informacje