R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Śmiertelne potrącenie w Łosicach
2019-12-03 08:33:34 Artykuł czytany 9040 razy


Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałek, 2 grudnia w Łosicach.


Około godz. 17.00 na ul. Parcele kierujący samochodem osobowym marki BMW potrącił  57-letniego pieszego.  Na miejsce wezwano służby ratownicze, pieszy był reanimowany, niestety nie udało się go uratować. Jak poinformowała nas mł. asp. Nina Zaniewicz z KPP w Łosicach kierujący BMW był trzeźwy.  Teraz łosicka policja wyjaśnia wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.



fot. OSP Łosice
[MSz]

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Koment
    2019-12-05 22:26:23

    arrow

    Kierujący pójdzie siedzieć jeśli było to na pasach. Jeśli chodzi o pieszych to są święte krowy ,które myślą ,że samochód stanie w miejscu, gdy ktoś raptowanie wejdzie na pasy lub też po za nimi. Przy prędkości 30km/h nikt nie jest w stanie wyhamować jak nagle wejdzie człowiek na jezdnie. Prawo dla pieszych powinno się zmienić ,bo w ostatnim czasie jest bardzo dużo potrąceń pieszych.

  • Mandat
    2019-12-05 08:19:01

    arrow

    Do Ewa
    Odblaski nie obowiązują, ale może dla własnego bezpieczeństwa lepiej się w nie zaopatrzyć? Właśnie, po to, żeby uniknąć niebezpiecznych sytuacji.

  • +
    2019-12-04 19:19:46

    arrow

    Współczuję. Straszna tragedia. Dlatego powinniśmy być ostrożni, piesi i kierowcy. Szczególnie o zmroku.

  • Parcele
    2019-12-04 17:13:50

    arrow

    Na całej ulicy Parcele nie ma oznaczonego przejścia dla pieszych. Obowiązująca max. prędkość to 50 kmh. Na palcach jednej ręki można policzyć pojazdy, które przestrzegają ten przepis w ciągu doby.Szczególnie pojazdy jadące od strony Rudnika.

  • gosc
    2019-12-04 15:20:31

    arrow

    bo przy ulicy zecznej jest komis aut to wlasnie te auta zaslaniaja widocznosc

  • Aha
    2019-12-04 13:03:10

    arrow

    Zgadzam się z Mundkiem - widoczność przy wyjeździe z ulicy Rzecznej - zerowa. Prosimy odpowiednie służby o interwencję w tej sprawie.

  • Ewa
    2019-12-04 08:22:04

    arrow

    Chciałam zapytać od kiedy w terenie zabudowanym obowiązują odblaski,a czy kierowcę nie obowiązuje prędkość do 50km,bo wydaje mi się że przy 50km nie doszłoby do wypadku

  • Mandat
    2019-12-04 07:54:10

    arrow

    Jeśli facet nie przechodził pasy i nie był widoczny to sprawa jasna. Kierowca nie zawinił. Życie że świadomością zabicia człowieka jest już wysoką karą

  • Mundek
    2019-12-03 20:38:29

    arrow

    Ludzie przyczyną są auta które parkują na skrzyżowaniu ulicy Parcele i Rzecznej. Ograniczają widoczność.
    Spróbujcie wyjechać z ul. Rzecznej

  • Olka
    2019-12-03 18:26:11

    arrow

    No nie wiem czy obok własnego Domu to ma wielkie znaczenie drodzy komentujący

  • Irena Sen.
    2019-12-03 16:45:55

    arrow

    Dobry pomysł ..mandat za nieposiadanie odblasku .

  • Titan
    2019-12-03 10:25:20

    arrow

    Gdzie indziej pojawiła się informacja, że pieszy ten nie przechodził w ogóle po pasach! A jeśli to prawda to sprawa jest oczywista i lepiej dajcie spokój kierowcy.

  • Mandat
    2019-12-03 09:53:12

    arrow

    Powinni wprowadzić mandaty dla pieszych, którzy nie noszą odbalskow. Zaplaciliby ze 100zl to i myślenie może by się włączyło.
    Często odblaski są rozdawane za darmo, no ale po co nosić, przecież to obciach. Lepiej zginąć na drodze przez własną głupotę.

  • Anonim
    2019-12-03 09:45:17

    arrow

    Nie wiem dokladnie w ktorym miejscu byl ten wypadek... ale dlaczego z gory ma byc winny kierowca? Piesi chodza po drodze jak swiete krowy, odblaski? Po co to komu, lepiej ubrac sie na czarno i niech kierowcy zauwazaja takiego 20m przed maska... o tym zeby zejsc na pobocze nie wspominajac.

  • kiedy
    2019-12-03 09:16:29

    arrow

    się zabija takiego pieszego przy użyciu samochodu, to trzeba chyba albo bardzo szybko jechać i centralnie w niego z dużą siłą uderzyć albo jadąc powoli z pełną świadomością przejechać po nim kołami!?

  • Ja
    2019-12-03 08:49:43

    arrow

    I tak śledztwo umorza... A za winnego uznają zmarłego.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Ranking najlepszych tabletek na trądzik
2019-12-13 09:18:47 Kategoria:

Wybór odpowiednich tabletek na trądzik nie należy do łatwych spraw. Trądzik jest chorobą skóry, którą niestety nie jest wcale tak łatwo wyleczyć. Większość ludzi...

więcej »
foto

Biżuteria na prezent. Co kupić dla mamy, żony,...
2019-12-10 08:07:35 Kategoria:

Powszechnie uważa się, że biżuteria jest zawsze sprawdzonym i polecanym pomysłem na prezent dla kobiety. To prawda – pod warunkiem, że wiemy, jaki styl ona posiada, co...

więcej »
foto

Dlaczego lepiej wynajmować niż kupować mieszkanie?
2019-12-10 07:57:47 Kategoria:

Rynek nieruchomości stale się rozwija. Praktycznie na każdym kroku spotykamy nowe inwestycje. Rozbudowane osiedla z wysokimi blokami, pasmo domów szeregowych, biurowce itp....

więcej »

Łosice

w lewoGrudzień 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1
2 3 4 5 6

ŁOSICE, 06.12

Uroczysta gala i koncert Katarzyny Groniec

więcej »
7 8
9 10 11 12 13 14

ŁOSICE, 14.12

Trwają zgłoszenia wystawców do VI Łosickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego

więcej »

ŁOSICE, 14.12 10:00

VI Jarmark Bożonarodzeniowy w Łosicach

więcej »
15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje