R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

W gminie Stara Kornica bez zmian
2018-11-05 00:33:59 Artykuł czytany 2920 razy


Wybory w gminie Stara Kornica wygrał dotychczasowy wójt Kazimierz Hawryluk. Otrzymał 1148 głosów. Na Dariusza Melecha głosowało 956 osób.


Są to wyniki nieoficjalne. 

SK/DJ

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Wiesio
    2018-11-09 14:15:58

    arrow

    Myślę że Kazimierz Wielki ludzi nie będzie zwalniał i tych co muszą odejść nie będzie trzymał_

  • realnie
    2018-11-09 11:24:06

    arrow

    Popatrzy na liczby. I tura -1400 osób zdecydowało się zagłosować przeciw, II tura 960 przeciw Ostatnia rada też miał większość swoic Co przyniesie 5 lat?

  • WLS
    2018-11-07 08:28:20

    arrow

    Na szczęście jesteśmy już po wyborach, musicie się pogodzić, że wójtem został Hawryluk. Pocieszę Was za 5 lat kolejne wybory! Może wtedy szansę na wygraną będzie mieć jakiś kandydat z partii rządzącej (czyt. PIS), na razie trzeba pogodzić się z przegraną :)

  • DNA
    2018-11-06 21:34:59

    arrow

    Mamy demokrację i każdy ma wybór może nie zawsze winny jest wójt trzeba też wybierać z głową radnych!!!!!oni też mają dużo do powiedzenia A najlepiej by było jakby wygrał wójt z innej miejscowości

  • do 1148
    2018-11-05 22:03:53

    arrow

    jak najlepszy gospodarz ? a Kopernik była kobietą!

  • Do " Terliko", Nie pisior !!!
    2018-11-05 20:14:10

    arrow

    Do "Terliko"! Pytasz o echo?? Wiesz dlaczego takie echo aż do was się niesie? Bo twój jad nienawiści tak daleko się niesie,że nie można tego dłużej wąchać i wytrzymać!!!! Nie wiedziałeś o tym? Nikt ci nie powiedział? Myślałeś, że to dowcipne? Nie! Żal mi ciebie, nie popisałeś się, nie poniżaj!

  • Sąd
    2018-11-05 19:50:01

    arrow

    Kto finansował gazetka Dumni z gminy? Zdjęcie te same co na każdym drzewie?

  • DNA
    2018-11-05 18:55:59

    arrow

    Wybór nastąpił i nic tego nie zmieni. A kto kogoś obraż ten jest prostakiem. Czy Ci co obrażają czemu sami nie startują???? Potrafią tylko językiem klapać

  • ps
    2018-11-05 18:35:59

    arrow

    powiem jedno.jak wójt docipie do emerytury to sam odejdzie bez halo,nie ważne czy gmina będzie w dobrej kondycji czy złej.Powiem jedno przed wyborami wójt mógłby nawet całować,teraz wójta mogą pocałować!

  • Ludzie
    2018-11-05 18:19:27

    arrow

    Czas pokaże. Ale często "pycha kroczy przed upadkiem" .

  • ps
    2018-11-05 18:03:54

    arrow

    Gdzieś już słyszałem powiedzenie co drugie zdanie(powiem jedno)czyżby to.. nie niemożliwe siebie by nie komentował,a może to jednak jest pan..?jeszcze nie świętuje?

  • do 1148
    2018-11-05 17:50:48

    arrow

    Tak się składa że znam prawie wszystkich radnych osobiście i nic złego w nich nie widzę.Jak to w demokracji mieli prawo do własnego zdania,a stwierdzenie jeden z najlepszych wójtów w Polsce no bez jaj!chyba że miałeś na myśli nagrody?jakby dał wszystkim pracownikom i mieszkańcom gminy mógłbym się zgodzić z tym twierdzeniem panie z NIK.

  • Jarek
    2018-11-05 17:46:57

    arrow

    Gratulacje Kaziu!!!

  • Kate
    2018-11-05 17:37:02

    arrow

    Żenada! Te wasze komentarze!
    Brawo dla wójta! Pokazał klase

  • Terliko
    2018-11-05 16:50:04

    arrow

    Panie wójcie co to za echo z waszej gminy idzie? czyżby pisiory wyły że aż w terlikowie słychać

  • Do 1148
    2018-11-05 16:32:07

    arrow

    Tak bez wazeliny?

  • do bella
    2018-11-05 14:34:09

    arrow

    To to ten lepszy sort na kogo zagłosował?
    Najlepiej obrażać!!!

  • Bez zmian.
    2018-11-05 13:56:49

    arrow

    Tak, wyjątkowo trafiony tytuł SK/DJ. Kornico czy Ci nie żal? Czy lubisz igrzyska? Czas pokaże.

  • 1148
    2018-11-05 13:35:02

    arrow

    Powiem jedno zmiana na lepsze nastąpiła już po pierwszej turze. Gdzie w składzie Rady Gminy zabrakło niektórych osób! i zachęcam "do 1148" interesowania się tym co dzieje się w gminie nie tylko w okresie przed wyborczym czy po wyborczym. I powiem jedno mamy jednego z najlepszych gospodarzy gminy w całej Polsce :)

  • bella
    2018-11-05 13:24:23

    arrow

    Po prostu zagłosował gorszy sort.

  • do 1148
    2018-11-05 12:50:42

    arrow

    A to można przekupować wyborców,nie wiedziałem.tytuł artykułu mówi sam za siebie/w kornicy bez zmianwięc czego się spodziewać,wolałbym zmiany na lepsze.jak powiedział Miller prawdziwego faceta poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna,więc poczekajmy z tym rozmachem na działanie ku lepszemu.

  • Wyborca
    2018-11-05 12:18:54

    arrow

    Tak panie prezesie pycha zawsze wychodzi bokiem....

  • 1148
    2018-11-05 11:51:59

    arrow

    Bardzo cieszymy, że ponownie w naszej gminie władzę sprawować będzie uczciwy człowiek, dla którego ważne jest dobro mieszkańców. Komentarze, które czytam są na prawdę żenujące dobrze, że są anonimowe, bo jeśli by nie były wszyscy dowiedzieli by się jak mało reprezentacyjni są ludzie, którzy to piszą. Pamiętajcie, że wygrał po prostu lepszy kandydat, który w żadnym stopniu nie przekupił swoich wyborców.

  • xy
    2018-11-05 11:35:58

    arrow

    W biedniejszych gminach jakoś tak się nie pchają na wójta!nie sztuką jest wydawać pieniądze z budżetu ale je umiejętnie pomnażać i dotyczyłoby to obydwóch kandydatów.Bo jak się ktoś zasiedzi to trudno się rozruszać i wkrada się rutyna.wybór osądzi historia,a radni,starzy jak i nowi MUSZĄ wójta dopingować i dopilnować w działaniach a On wie gdzie zapukać i zastukać, niech realizuje swoje obietnice i wytyczne RADY!

  • Ja
    2018-11-05 11:26:48

    arrow

    Gratulacje Panie Wójcie!!!A do tych co piszą te głupie i prostackie komentarze to powodzenia może za 5 lat wam się uda hahaha!!!

  • ps
    2018-11-05 10:56:49

    arrow

    Do gość.teraz to pojechałeś po bandzie!Na dziada to on mi nie wygląda i kultury mu nie brak!Dla pieniędzy też nie startował,więc coś musi być na rzeczy.ale żeby pisać takie komentarze trzeba zejść na dziady!O prawdziwych wynikach wyborów można mówić gdyby do urn poszło 99%uprawnionych do głosowania,a nie przy pięćdziesięciu kilku procentowej frekwencji, taka to demokracja,bo się nie chciało albo że już dwa tyg.temu zagłosował.

  • H2O
    2018-11-05 10:12:03

    arrow

    Do Gość oj Kazik Kazik a słyszałeś to? Przyjdzie kryska na matyska

  • Realista
    2018-11-05 10:00:29

    arrow

    Wyborcy dokonali swojego wyboru i uszanujmy to, a nie obrzucajmy się inwektywami. Nie wypada na tym forum mówić o kimś prostak czy dziad. Kazimierza doceniono za dotychczasowe dokonania a Dariusz musi jeszcze poczekać. Teraz trzeba skończyć kłótnie i zabrać się do pracy ku pożytkowi wszystkich mieszkańców.

  • Realista
    2018-11-05 09:58:41

    arrow

    Wyborcy dokonali swojego wyboru i uszanujmy to, a nie obrzucajmy się inwektywami. Kazimierza doceniono za dotychczasowe dokonania a Dariusz musi jeszcze poczekać. Teraz trzeba skończyć kłótnie i zabrać się do pracy ku pożytkowi wszystkich mieszkańców

  • Real
    2018-11-05 09:25:29

    arrow

    Do gość - a jednak prostak jestes przykre

  • rozczarowana
    2018-11-05 08:31:24

    arrow

    Przykre. Polityk z krwi i kości, samorządowiec marny. Mogło być tylko lepiej a wyszło jak dotąd :/

  • do Ewa
    2018-11-05 08:22:31

    arrow

    a słyszałaś kiedykolwiek jak ten człowiek odzywa się do innych? tak zachowuje się prostak a nie człowiek na stanowisku.

  • gość
    2018-11-05 08:18:55

    arrow

    I CO PANIE MELECH KOPARA OPADŁA
    (JEST TAKIE POWIEDZENIE NAJGORZEJ JAK DZIAD KIJA ZGUBI A TORBĘ ZNAJDZIE) to przysłowie bardzo do Pana pasuje

  • ps
    2018-11-05 07:54:40

    arrow

    Jest takie powiedzenie,jeśli jest tak zły to dlaczego taki dobry?I jeśli idzie z PANEM BOGIEM na ustach to powinien wiedzieć co to fałsz,kłamstwo i grzech i co za to grozi w przyszłości!

  • ps
    2018-11-05 07:44:50

    arrow

    Jeśli 43% radnych będzie dalej w opozycji to czego można się spodziewać?Wójt zrobi żle,żle.zrobi dobrze,też żle!mamy przykład z górytyle że nie od Schetyny a zdrugiej strony!Już nie chodzi o mieszkańców a o dokopanie drugiej stronie.

  • Ewa
    2018-11-05 07:42:39

    arrow

    Gratulacje p.wójcie. A do H20 -prostak to nie powinien zabierać głosu.

  • Już
    2018-11-05 07:25:13

    arrow

    Teraz w pełni pokaże co potrafi.

  • Real
    2018-11-05 07:14:29

    arrow

    Zmieniono sens mojego poprzedniego wpisu!!! ok niech bedzie ładniej...tfuuu demokracja!!!

  • No no
    2018-11-05 07:01:37

    arrow

    Takie zdemoralizowane społeczeństwo?

  • ps
    2018-11-05 07:01:11

    arrow

    Radni muszą szybko wykombinować kłody pod nogi wójtowi,żeby było po staremu!

  • Real
    2018-11-05 06:45:07

    arrow

    No coż gratulacje dla P. Wójta. ... demokracja

  • AU
    2018-11-05 04:30:43

    arrow

    Zwyciężyła prawda

  • H2O
    2018-11-05 01:11:34

    arrow

    Wielka szkoda, że znowu wygrywa ten prostak.

  • C2H5OH
    2018-11-05 00:44:37

    arrow

    Kazimierzrz Wwielki

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Prezes Sokołowa: Inwestujemy w młodzież!
2018-11-14 12:04:18 Kategoria:

Grupa Sokołów od lat inwestuje w pracowników poprzez wspieranie różnych form edukacji – od udostępniania platform szkoleniowych, przez finansowanie kursów...

więcej »
foto

Zdrowie prokreacyjne - ważna sprawa. Spotkanie w Białej...