R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Wiceburmistrz rozpoczął pracę
2016-03-10 13:08:15 Artykuł czytany 4059 razy


Włodzimierz Nowotniak rozpoczął dziś, 10 marca pracę w charakterze wiceburmistrza Miasta i Gminy Łosice.


Burmistrz Mariusz Kucewicz wyznaczył kompetencje swojego zastępcy. Należą do nich: Referat Gospodarki Nieruchomościami, Straż Miejska, Pion Ochrony z Kancelarią Tajną oraz  Łosickie Centrum Informacji: – To jest taki wstępny podział. Będziemy to jeszcze z upływem czasu dostosowywać do potrzeb – mówi burmistrz Mariusz Kucewicz. 

Włodzimierz Nowotniak powiedział Radiu Podlasie, że powołanie go na stanowisko wiceburmistrza Miasta i Gminy Łosice to dla niego zaszczyt i wyróżnienie.



Wiceburmistrz na razie zajmie pokój znajdujący się obok sekretariatu. Będzie otrzymywał miesięczne wynagrodzenie w wysokości ponad 7 tys. zł brutto.

DK/Łosice/DJ
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Do wsz
    2016-03-14 10:24:22

    arrow

    Nie Ola została w domu .

  • wsz
    2016-03-13 11:18:33

    arrow

    ola boga

  • Do zorientowanego
    2016-03-12 10:12:52

    arrow

    U nas też niedawno było spotkanie z szefem PSL i proszę zgadnąć kto przybył na to spotkanie ?

  • zorientowany
    2016-03-12 04:40:04

    arrow

    Jakby ktoś nie wiedział to Włodzimierz z wójtem z Sabni jest w dobrych relacjach.

  • Mieszkanka Łosic
    2016-03-11 21:46:48

    arrow

    Mylisz się, mnie te pytania nie nurtują! Nie czytałeś? Tylko z ciekawości. Spokojnie,bez emocji, bez tego da się żyć, nie ubolewaj nade mną. Patrz raczej siebie, OK?

  • do powiatowy
    2016-03-11 16:58:45

    arrow

    mgr ronik jest 3 kadencje to chyba jakby chcieli ludzie zmiany to by wybrali kogos innego. a kwestia wystawienia 2 kandydatow z psl to calkiem inna sprawa.




  • powiatowy
    2016-03-10 21:58:33

    arrow

    "Sokołowski" przynajmniej miał odwagę wystartować przeciwko machinie psl, który na wszelki wypadek wystawił dwóch kandydatów jednego pod szyldem, a drugiego incognito. To może ci z pslu byli lepsi: 1. mgr rolnik, 2. emeryt wojskowy. Dziś porozmawiaj z ludźmi - żałują, że nie postawili na młodego człowieka po prawie. Kretes to jest to co masz w mózgu pisząc takie bzdury. Trzymam za Pana kciuki. Szczęść Boże!

  • do Mieszkanka Łosic
    2016-03-10 21:35:10

    arrow

    Przecież może Pani pójść do UMiG i zadać bezpośrednio zastępcy burmistrza wszystkie nurtujące Panią pytania :))

  • lego
    2016-03-10 21:28:08

    arrow

    Znam osobiście - poradzi sobie , szczególnie iż teraz jest trend inwestycji na ten teren ...

  • Mieszkanka Łosic
    2016-03-10 20:33:49

    arrow

    Piszecie, że mało wiemy o nowym Z-cy. Nazwijmy to, że nic nie wiemy. Tak z ciekawości, ale nie z zawiści, coś chciałabym więcej wiedzieć. Może coś ktoś napisać na ten temat, tylko bez obrażania, tak po prostu.

  • Leon
    2016-03-10 19:24:00

    arrow

    Nie wiedziałem, że w moim rodzinnym mieście jest aż tylu specjalistów od krytyki wszystkiego i każdego bez wyjątku....może byście tak błysnęli swoimi umiejętnościami na forum europejskim, bo co to za atrakcja działać na tak małym terytorium. Wstyd mi za Was czytając te debilne komentarze.

  • z Łosic
    2016-03-10 19:19:30

    arrow

    A ja uważam, że w Łosicach na miejscu mamy nie gorszych a nawet lepszych, bo swoich i znających problemy lokalne - kandydatów na to stanowisko.
    Np. Grzesio Szczerbicki.
    Nie wiem dlaczego Burmistrz, nie skorzystał z takiej możliwości.

    Pozdrawiam i życzę powodzenia młodym burmistrzom.

    Z nadzieją: łosiczanin

  • coś wam powiem
    2016-03-10 18:26:27

    arrow

    Poznałam dziś tego Pana i powiem wam macie nam czego zazdrościć: elokwentny,oczytany - jak ktoś taki się uchował na tym sokołowskim zad.... to nie wiem ale się cieszę!!!

  • do Sokołowski
    2016-03-10 18:12:41

    arrow

    "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska" - Józef Piłsudski. A ty dalej zazdrość - "Psy ujadają a karawana idzie dalej".

  • Łosiczanin
    2016-03-10 14:48:34

    arrow

    To będzie nasze miasto kosztował rocznie ok.120 ty.s. zł. Oczywiście razem z pochodnymi. Do końca kadencji miasto zapłaci za nowego v-ce ok 350 tyś. zł. Oczywiście brutto, brutto razem z 13- stą pensją. No i do tego dojdą odprawy ok.30 tyś zł.

  • Sokołowski
    2016-03-10 14:42:02

    arrow

    Mało o tym Panu wiecie drodzy moi, w swoim regionie startował w wyborach samorządowych na wójta i przegrał z kretesem.Taki oto specjalista.

  • były wice
    2016-03-10 13:29:04

    arrow

    To za małe pobory, biorąc pod uwagę kompetencje i odpowiedzialność.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




REKLAMA
foto

Noc Świętojańska w Gródku nad Bugiem
2018-06-18 07:23:30 Kategoria:

Dyrekcja Obiektu Gródek nad Bugiem ma zaszczyt zaprosić na wydarzenie pn. NOC ŚWIĘTOJAŃSKA. Uroczystość odbędzie się 24 czerwca w godz. 11.00 – 24.00 na terenie...

więcej »

Łosice

w lewoCzerwiec 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8

ŁOSICE, 08.06

Kadra narodowa wieloboistów w Starej Kornicy

więcej »
9

ŁOSICE, 09.06

Piknik Rodzinny w Łosicach

więcej »
10

ŁOSICE, 10.06 12:00

Uroczystości odpustowe w parafii w Huszlewie

więcej »
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23

ŁOSICE, 23.06

74. rocznica Bitwy pod Jeziorami - zapowiedź

więcej »

ŁOSICE, 23.06

9. Biegiem przez Platerów... To już dziś!

więcej »
24

ŁOSICE, 24.06

74. rocznica Bitwy pod Jeziorami - zapowiedź

więcej »
25 26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje