R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Wiceburmistrz rozpoczął pracę
2016-03-10 13:08:15 Artykuł czytany 3195 razy


Włodzimierz Nowotniak rozpoczął dziś, 10 marca pracę w charakterze wiceburmistrza Miasta i Gminy Łosice.


Burmistrz Mariusz Kucewicz wyznaczył kompetencje swojego zastępcy. Należą do nich: Referat Gospodarki Nieruchomościami, Straż Miejska, Pion Ochrony z Kancelarią Tajną oraz  Łosickie Centrum Informacji: – To jest taki wstępny podział. Będziemy to jeszcze z upływem czasu dostosowywać do potrzeb – mówi burmistrz Mariusz Kucewicz. 

Włodzimierz Nowotniak powiedział Radiu Podlasie, że powołanie go na stanowisko wiceburmistrza Miasta i Gminy Łosice to dla niego zaszczyt i wyróżnienie.



Wiceburmistrz na razie zajmie pokój znajdujący się obok sekretariatu. Będzie otrzymywał miesięczne wynagrodzenie w wysokości ponad 7 tys. zł brutto.

DK/Łosice/DJ
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Dorota Kalinowska
tel. 500 105 909
losice@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Do wsz
    2016-03-14 10:24:22

    arrow

    Nie Ola została w domu .

  • wsz
    2016-03-13 11:18:33

    arrow

    ola boga

  • Do zorientowanego
    2016-03-12 10:12:52

    arrow

    U nas też niedawno było spotkanie z szefem PSL i proszę zgadnąć kto przybył na to spotkanie ?

  • zorientowany
    2016-03-12 04:40:04

    arrow

    Jakby ktoś nie wiedział to Włodzimierz z wójtem z Sabni jest w dobrych relacjach.

  • Mieszkanka Łosic
    2016-03-11 21:46:48

    arrow

    Mylisz się, mnie te pytania nie nurtują! Nie czytałeś? Tylko z ciekawości. Spokojnie,bez emocji, bez tego da się żyć, nie ubolewaj nade mną. Patrz raczej siebie, OK?

  • do powiatowy
    2016-03-11 16:58:45

    arrow

    mgr ronik jest 3 kadencje to chyba jakby chcieli ludzie zmiany to by wybrali kogos innego. a kwestia wystawienia 2 kandydatow z psl to calkiem inna sprawa.




  • powiatowy
    2016-03-10 21:58:33

    arrow

    "Sokołowski" przynajmniej miał odwagę wystartować przeciwko machinie psl, który na wszelki wypadek wystawił dwóch kandydatów jednego pod szyldem, a drugiego incognito. To może ci z pslu byli lepsi: 1. mgr rolnik, 2. emeryt wojskowy. Dziś porozmawiaj z ludźmi - żałują, że nie postawili na młodego człowieka po prawie. Kretes to jest to co masz w mózgu pisząc takie bzdury. Trzymam za Pana kciuki. Szczęść Boże!

  • do Mieszkanka Łosic
    2016-03-10 21:35:10

    arrow

    Przecież może Pani pójść do UMiG i zadać bezpośrednio zastępcy burmistrza wszystkie nurtujące Panią pytania :))

  • lego
    2016-03-10 21:28:08

    arrow

    Znam osobiście - poradzi sobie , szczególnie iż teraz jest trend inwestycji na ten teren ...

  • Mieszkanka Łosic
    2016-03-10 20:33:49

    arrow

    Piszecie, że mało wiemy o nowym Z-cy. Nazwijmy to, że nic nie wiemy. Tak z ciekawości, ale nie z zawiści, coś chciałabym więcej wiedzieć. Może coś ktoś napisać na ten temat, tylko bez obrażania, tak po prostu.

  • Leon
    2016-03-10 19:24:00

    arrow

    Nie wiedziałem, że w moim rodzinnym mieście jest aż tylu specjalistów od krytyki wszystkiego i każdego bez wyjątku....może byście tak błysnęli swoimi umiejętnościami na forum europejskim, bo co to za atrakcja działać na tak małym terytorium. Wstyd mi za Was czytając te debilne komentarze.

  • z Łosic
    2016-03-10 19:19:30

    arrow

    A ja uważam, że w Łosicach na miejscu mamy nie gorszych a nawet lepszych, bo swoich i znających problemy lokalne - kandydatów na to stanowisko.
    Np. Grzesio Szczerbicki.
    Nie wiem dlaczego Burmistrz, nie skorzystał z takiej możliwości.

    Pozdrawiam i życzę powodzenia młodym burmistrzom.

    Z nadzieją: łosiczanin

  • coś wam powiem
    2016-03-10 18:26:27

    arrow

    Poznałam dziś tego Pana i powiem wam macie nam czego zazdrościć: elokwentny,oczytany - jak ktoś taki się uchował na tym sokołowskim zad.... to nie wiem ale się cieszę!!!

  • do Sokołowski
    2016-03-10 18:12:41

    arrow

    "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska" - Józef Piłsudski. A ty dalej zazdrość - "Psy ujadają a karawana idzie dalej".

  • Łosiczanin
    2016-03-10 14:48:34

    arrow

    To będzie nasze miasto kosztował rocznie ok.120 ty.s. zł. Oczywiście razem z pochodnymi. Do końca kadencji miasto zapłaci za nowego v-ce ok 350 tyś. zł. Oczywiście brutto, brutto razem z 13- stą pensją. No i do tego dojdą odprawy ok.30 tyś zł.

  • Sokołowski
    2016-03-10 14:42:02

    arrow

    Mało o tym Panu wiecie drodzy moi, w swoim regionie startował w wyborach samorządowych na wójta i przegrał z kretesem.Taki oto specjalista.

  • były wice
    2016-03-10 13:29:04

    arrow

    To za małe pobory, biorąc pod uwagę kompetencje i odpowiedzialność.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.




REKLAMA
foto

Przyjdź do ŻAKA i rozwijaj swoje pasje!
2017-02-02 15:26:14 Kategoria:

Chcesz mieć dobrze płatną pracę zgodną z własnymi zainteresowaniami? Masz niepowtarzalną okazję, by taką znaleźć. Trwa zimowa rekrutacja do ŻAKA – to bezpłatna,...

więcej »

Łosice

w lewoLuty 2017w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5

ŁOSICE, 05.02

Chcą pomóc pogorzelcom z Czuchleb

więcej »
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17

ŁOSICE, 17.02

Wystawa o Solidarności

więcej »
18 19

ŁOSICE, 19.02 10:00

Halowy Turniej Piłki Nożnej w Łosicach

więcej »
20

ŁOSICE, 20.02 15:00

Sesja Rady Powiatu Łosickiego

więcej »
21 22

ŁOSICE, 22.02

Będą rozmawiać o odpadach

więcej »
23 24

ŁOSICE, 24.02 18:00

Stefan Czerniecki o Amazonii w ŁDK

więcej »
25 26

ŁOSICE, 26.02 12:00

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

więcej »
27 28

Kondolencje

Najnowsze Informacje