R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski w Makarówce
2018-01-19 18:58:24 Artykuł czytany 2716 razy


W listopadzie ubiegłego roku Gmina Huszlew w ramach środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych otrzymała 500 tys. złotych dotacji na remont odcinka drogi gminnej z Makarówki w kierunku wsi Kiełbaski.


Całkowity koszt budowy drogi zamknął się kwotą  685  tys. złotych. Droga na odcinku 1200 metrów została wyremontowana w grudniu ubiegłego roku.

18 stycznia  została przecięta symboliczna wstęga.  Na otwarcie drogi do Makarówki przybył m.in. wiecewojewoda mazowiecki Sylwester Dąbrowski.




Większe zdjęcia można zobaczyć TUTAJ

SK [ja]
 
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Gratulacje
    2018-02-02 11:53:02

    arrow

    Gratuluje się obecnym władzom, czy to wójt, czy sołtys. A zabiegać o remont tej drogi zabiegali wszyscy i to dobrze, najwięcej z racji pełnionej funkcji wymienieni wyżej. A drogą będą jeździć i zwolennicy i przeciwnicy. Powodzenia i tak trzymać.

  • rodzic
    2018-01-31 07:45:15

    arrow

    Proszę sie zając narkotykami w szkole co na to Dyrekcja Vice co robią prelekcje to za mało.

  • obserwator
    2018-01-24 19:08:29

    arrow

    Miło patrzeć na takie drogi.! Gratuluje.
    Ale co tam robi wójt z Olszanki ze swoim ordynansem? Czyżby się stęsknili za otwieraniem dróg? Na ich gminie już daaawno nie było takiej "imprezy".
    Patrzcie chłopy, patrzcie i się ..... uderzcie w piersi.

  • Obserwatorka
    2018-01-22 20:02:26

    arrow

    Aż miło popatrzec jak dobrze mozna współpracować koło gospodyń i sołtys.
    Widocznie komuś to nie na rękę

  • Mieszkaniec 2
    2018-01-22 19:10:12

    arrow

    Złośliwość ludzka nie zna granic.. Nie zrobił Wójt drogi tylko dla siebie czy dla sołtysa Makarówki, droga jest dla wszystkich mieszkańców. Może zamiast krytykować i psy wieszac na obu Panach wypadałoby im podziękować.

  • obserwator
    2018-01-22 18:53:32

    arrow

    Panie wójcie Stefaniuk jak Pan to robi dwie drogi w jednym roku za niewielkie pieniądze. Dla dobra powiatu proszę udzielić bezpłatnych korepetycji w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych na budowę dróg pozostałym Włodarzom naszego powiatu. Pozdrawiam,życzę dalszych sukcesów Panu i Przewodniczącemu Rady Gminy w Huszlewie.

  • Wig 40
    2018-01-22 16:42:33

    arrow

    ...sukces zawsze ma wielu ojców i wiele osób przyczyniło sie do sukcesów Makarowki również sołtysi i radni którzy byli wczesniej a były dobrze że zrezygnował bo chciał nawarzyc takiego bigosu że do dziś byśmy warczeli na siebie jak psy zamiast współdziałać.....

  • ...
    2018-01-22 14:04:47

    arrow

    Wielkie szaco dla sołtysa. Działaj tak dalej!

  • helena
    2018-01-22 10:54:32

    arrow

    Jeszcze brakuje radnych i sołtysów z Sarnak, Kornicy czemu nie zaprosił

  • hehhahe
    2018-01-21 20:12:34

    arrow

    Kółeczko gospodyń wiejskich i sołtys ładny ukladzik.

  • hehhehe
    2018-01-21 20:09:04

    arrow

    Drogi otwierają stary sołtys to dopiero zrobił w tej wsi.szkoda że się wycofał

  • kwro
    2018-01-21 18:26:25

    arrow

    Droga do nikąd....??? Być może pomoże okolicznym rolnikom? Kiedy Wójt zabierze się za drogę z Łuzek do Huszlewa która jest w fatalnym stanie rozjeżdżana przez samochody zaopatrujące Krynicę Witamin w Dziadkowskich/zakaz wjazdu od strony Międzyrzeca Podl./ oraz samochody Wokasu w Zieniach/ to już inna bajka bo one nie mogą poruszać się po drogach publicznych/???

  • hehhehe
    2018-01-20 23:45:52

    arrow

    dobre jaja o sołtysie z makraówki ......cyrk na kółkach :)

  • ,,,,,,,,
    2018-01-20 16:05:48

    arrow

    Jeżeli będzie taki wójtem jak sołtysem pozostaje się tylko cieszyć. Powodzenia

  • ...
    2018-01-20 14:37:03

    arrow

    A gdzie się podziały lokalne skarby? Nie cieszą się z nowej drogi?

  • Abc
    2018-01-20 11:57:51

    arrow

    W naszej gminie robi się drogi kolegom

  • Mieszkaniec
    2018-01-20 11:30:42

    arrow

    To nasz przyszły Wójt jest soltysem?

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.