R E K L A M A



ŁOSICE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util

Zakaz używania wody do celów gospodarczych w gminie Sarnaki
2019-06-14 15:30:10 Artykuł czytany 976 razy


W gminie Sarnaki wprowadzono zakaz wykorzystywania wody pobieranej z wodociągu gminnego do podlewania upraw polowych, sadów, trawników, napełniania basenów kąpielowych, itp. Zakaz obowiązuje od 14 czerwca do odwołania.


Zakaz wprowadzono ze względu na utrzymujące się wysokie temperatury powietrza oraz duże pobory wody z sieci wodociągowej. Wodę można wykorzystywać jedynie do celów
spożywczych i higienicznych.

Osoby, które nie będą przestrzegać wyżej wymienionego zakazu zostaną pociągnięte do odpowiedzialności karno — administracyjnej w trybie przepisów o postępowaniu w sprawach o wykroczenie.

DJ
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • xxx
    2019-06-19 13:58:27

    arrow

    i to jest przyjazny wójt dla gminy Sarnaki i jej mieszkańców oj dużo jest do spełnienia obiecanek przedwyborczych nie wiem czy kadencji wystarczy

  • Do ogrodniczki
    2019-06-18 20:41:22

    arrow

    Bo podlewanie zabronione ale tryski sąsiada nie a ze aż po niebo a jak inaczej żeby żona była zadowolona ze takie piękne roślinki a ze sąsiadka zazdrosna cóż tak bywa :)

  • Wieśniak
    2019-06-16 20:37:31

    arrow

    Jak mi się zdaje „zapewnić wodę obywatelom” to zadanie własne gminy. Niech wójt nie zakazuje tylko niech się weźmie do roboty. Już mu dobrze, już się dopasował do braku kompetencji podległych urzędasów. Do roboty.

  • Halina
    2019-06-16 10:43:15

    arrow

    płacę za wodę i mnie żaden zakaz nie dotyczy. niech sobie urzędasy wydające zakazy oszczędzają wodę.

  • czytelnik
    2019-06-16 06:17:36

    arrow

    do mieszkaniec

    to uważaj żebyś nie musiał się w niedługim czasie w Bugu kąpać :P

  • Ogrodniczka
    2019-06-15 22:49:43

    arrow

    Koneweczką dziś podlewałam najukochansze roślinki a u sąsiadów wodotryski po niebo chodziły kilka godzin. I jakoś tej odpowiedzialności nie zauważyłam

  • a w siedlcach
    2019-06-15 13:44:01

    arrow

    ktoś "mądry" zdecydował żeby wylewać wodę pitną na plac sikorskiego, niby dla ochłody. Tylko, że tamtędy nikt nie chodzi! Panie prezydencie Sitnik chyba ma pan w urzędzie jeszcze jakieś "złogi" po poprzednikach (nikt inny czegoś takiego by nie wymyślił)!

  • mieszkaniec
    2019-06-15 09:32:44

    arrow

    A ja i tak będę podlewał warzywa i kwiaty i tak.

  • Kogut
    2019-06-14 21:17:53

    arrow

    Woda do kurników wcześniej czy poźniej popłynie z wodociągu z Platerowa, bo super gmina Sarnaki nie jest w stanie zapewnić wody swoim obywatelom w Grzybowie.

  • Obserwator
    2019-06-14 21:14:06

    arrow

    Proponuję aby ekosarnaki z wójtem na czele wiaderka i po wodę do rzeki.

  • LOL
    2019-06-14 15:52:00

    arrow

    Ale zgode na podlaczenie planowanych kurnikow do sieci wodociagowej na 35 000 litrow rocznie to wydano od reki!

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Jesienią postaw na grafit! Idealny czas na ocieplenie domu!
2019-11-15 09:16:32 Kategoria:

Chłodny latem i ciepły zimą - taki jest wymarzony dom każdego inwestora. Bez uciążliwych rachunków za ogrzewanie i bez klimatyzacji. Czy naprawdę można mieć taki dom?...

więcej »
foto

Wyspy Kanaryjskie, czyli wszystko co musisz wiedzieć...
2019-11-12 21:29:12 Kategoria:

Zagraniczne wakacje to coś, na co może sobie pozwolić coraz większa liczba naszych rodaków. Wakacje nad polskim morzem czy w Tatrach nie wszystkim już wystarczają. A...

więcej »
foto

Kompletny przewodnik po spodniach męskich