R E K L A M ALUBARTÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Lubartowskie Annowanie 2019
2019-07-04 18:01:30 Artykuł czytany 141 razy


Anny, Anki i Anie spotkają się w niedzielę 28 lipca w Lubartowie. Tego dnia odbędzie się „Lubartowskie Annowanie”, czyli ogólnopolski zjazd pań o tym imieniu.


To już VIII edycja imprezy. W programie szereg atrakcji m.in. koncert zespołu Partita. Podczas festynu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie chorych dzieci. 
 
Tegoroczne lubartowskie Annowanie będzie miało wyjątkowy charakter. Współorganizatorem i partnerem Miasta Lubartów oraz Parafii św. Anny przy organizacji imprezy będzie Fundacja „Stella” im. Agaty Orłowskiej – rehabilitacja dzieci i dorosłych. W trakcie Annowania zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz ponad dwustu podopiecznych fundacji.

- Annowanie to wspaniała impreza, która wpisała się już w kalendarz kulturalny miasta. Cieszymy się, że do Lubartowa przyjeżdżają Anny z całej Polski – mówi Krzysztof Paśnik, burmistrz Lubartowa. – Równie ważne jest też to, że w za każdym razem imprezie towarzyszy zbiórka pieniędzy na cele charytatywne – dodaje.       

Lubartowski Annowanie, czyli  ogólnopolski zjazd Anek odbędzie się na placu przed Ratuszem w Lubartowie. W tym roku organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji. Festyn rozpocznie się o godz. 16 występami lokalnych artystów m.in.: Orkiestry Dętej z Lubartowa, Kapeli Lubartowiacy, Aleksandry Rudzińskiej oraz Chóru Ziemi Lubartowskiej. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Partita.
Wśród atrakcji Annowania nie zabraknie konkursów i zabaw dla dzieci. Ci, którzy 28 lipca zechcą przyjechać do Lubartowa, znajdą na festynie również stoiska lokalnych twórców i stowarzyszeń. Impreza ma charakter otwarty.

Jednym z punktów programu będzie też podsumowanie ogólnopolskiego rajdu charytatywnego „4 kąty Polski” po zdrowie dla dzieci. Rajd to blisko miesięczna podróż, podczas której Janusz Kobyłka z Lubartowa pokona rowerem ponad dwa tysiące kilometrów po całej Polsce. W czasie swojego przejazdu będzie zbierał pieniądze na leczenie chorych dzieci z Fundacji Stella im. Agaty Orłowskiej. Honorowy patronat nad rajdem objął Burmistrz Miasta Lubartów Krzysztof Paśnik. Urząd Miasta współfinansuje przedsięwzięcie.

Gwiazda wieczoru Partita

Pierwsza, polska, rozrywkowa grupa wokalna śpiewająca w tym samy składzie nieprzerwanie od 45 lat. W latach 70-tych wylansowała takie przeboje jak: „Pytasz mnie co ci dam”, „Kiedy wiosna buchnie majem”, „Wszystko za wszystko” i „Marzyciele”. Z piosenką „Dwa razy dwa” wygrali Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Wiele piosenek „PARTITY” to pamiętane przez średnie i starsze pokolenie, a śpiewane kiedyś przez zespół, czołówki muzyczne popularnych programów telewizyjnych. Dziś grupę tworzą wokaliści o najdłuższym stażu: Anna Pietrzak, Ludmiła Zamojska, Andrzej Frajndt i Bronisław Kornaus.źródło: inf. pras [ja]

wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA

Lubartów

w lewoStyczeń 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5
6

LUBARTÓW, 06.01 19:00

Lubartów: Koncert Kolęd „Trzej Królowie pod Gwiazdą szli”

więcej »
7 8 9 10

LUBARTÓW, 10.01

Wernisaż w Kocku

więcej »
11 12

LUBARTÓW, 12.01 15:00

Spotkania z Kolędą

więcej »
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje