R E K L A M A



ŁUKÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

ŁOK: Sobota z „Wesołymi Nutkami”
2018-03-14 07:36:10 Artykuł czytany 647 razy


Już w najbliższą sobotę, 17 marca na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury zaprezentują się młodzi wokaliści z Łukowa i powiatu łukowskiego. Wezmą oni udział w XXIX Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wesołe Nutki”.


Przesłuchania młodych wokalistów rozpoczną się o godzinie 9.00. Na scenie zaprezentuje się 93 wokalistów, którzy wystąpią w pięciu kategoriach wiekowych. Najbardziej liczną będzie reprezentacja dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Komisja, która będzie przysłuchiwała się występom, wytypuje najlepszych, którzy następnie wezmą udział w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” w Rykach.





Na XXIX Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „WESOŁE NUTKI” w Łukowskim Ośrodku Kultury wystąpią:


IV kategoria 17–20 lat
1. Klaudia Rosa - Zespół Szkół w Stoczku Łukowskim

III kategoria 14–16 lat
1. Małgorzata Piszcz - Zespół Szkół w Wojcieszkowie
2. Julia Stolarczyk - Fabryka Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury
3. Marta Skurka - Fabryka Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury
4. Paulina Plak - Gminna Biblioteka w Starych Kobiałkach
5. Zuzanna Kulpa - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Wólce Domaszewskiej
6. Małgorzata Bogusz - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Wólce Domaszewskiej
7. Julia Pytlik - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w
Wólce Domaszewskiej
8. Sylwia Purzycka - Fabryka Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury

II kategoria 11–13 lat
1. Gabriela Rek - Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie
2. Natalia Domańska - Miejska Świetlica Środowiskowa „PARASOL” w Łukowie
3. Natalia Wielgosz - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Wólce Domaszewskiej
4. Oliwia Gręzak - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Wólce Domaszewskiej
5. Oliwia Dzido - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Wólce Domaszewskiej
6. Kinga Sowa - Studio Wokalne FEVER
7. Gabriela Celińska-Drozd - Zespół Szkół w Gręzówce
8. Aleksandra Sulej - Zespół Szkół w Rolach
9. Klara Kopczyńska - Zespół Szkół w Rolach
10. Karolina Oklińska - Fabryka Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury
11. Gustaw Rosiński - Zespół Oświatowy w Jedlance
12. Zuzanna Grochowska - Miejska Świetlica Środowiskowa „PARASOL” w Łukowie

I kategoria 6–10 lat
1. Amelia Rozwadowska - Niepubliczne Przedszkole Integracyjne w Łukowie
2. Emilia Mateńka - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łukowie, Szkoła Podstawowa nr 1
3. Aleksandra Król - Niepubliczne Przedszkole Artystyczne „Koala” w Łukowie
4. Marta Liwińska - Przedszkole Miejskie nr 3 w Łukowie
5. Julia Osiak - Przedszkole Miejskie nr 2 w Łukowie
6. Zuzanna Bochman - Fabryka Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury
7. Bartosz Kisiel - Niepubliczne Przedszkole „Mały Odkrywca” w Łukowie
8. Piotr Łysoń - Szkoła Podstawowa w Wojcieszkowie
9. Maja Józwik - Szkoła Podstawowa w Wojcieszkowie
10. Martyna Wardak - Szkoła Podstawowa w Zastawiu
11. Kamila Gromada - Szkoła Podstawowa w Zastawiu
12. Anna Osiak - Szkoła Podstawowa w Zastawiu
13. Jadwiga Grochowska - Niepubliczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek w Łukowie
14. Łucja Gronowska - Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie
15. Matylda Sowa - Przedszkole Miejskie nr 3 w Łukowie
16. Weronika Chmiel - Szkoła Podstawowa w Krzywdzie
17. Amelka Adamiak - Przedszkole w Gołaszynie
18. Julita Goławska - Przedszkole w Gołaszynie
19. Oliwia Dzienis - Przedszkole w Gołaszynie
20. Łucja Korlaga - Zespół Szkół w Gręzówce
21. Lenka Kopeć - Przedszkole Miejskie nr 2 w Łukowie
22. Kalina Sierpień - Przedszkole Miejskie nr 4 w Łukowie „Fantazja”
23. Maja Łuckiewicz - Przedszkole Miejskie nr 7 „Szczęśliwa siódemka” w Łukowie
24. Wiktoria Karwowska - Przedszkole Miejskie nr 7 „Szczęśliwa siódemka” w Łukowie
25. Pola Woroszyło - Przedszkole Miejskie nr 7 „Szczęśliwa siódemka” w Łukowie
26. Maja Lato - Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Kobiałkach
27. Alicja Bareja - Przedszkole Integracyjne nr 1 w Łukowie
28. Lena Gryczka - Przedszkole Integracyjne nr 1 w Łukowie
29. Emilia Szcześniak - Fabryka Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury
30. Weronika Wierzchowska - Fabryka Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury
31. Emilia Wielgosz - Zespół Szkół w Strzyżewie
32. Dorota Tatys - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łukowie, Szkoła Podstawowa nr 1
33. Gabriela Łukasik - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łukowie, Szkoła Podstawowa nr 1
34. Nikola Ceglarska - Zespół Szkół w Dąbiu Przedszkole
35. Natasza Lewandowska - Szkoła Podstawowa nr 4 w Łukowie z Oddziałami Integracyjnymi
36. Lena Kępka - Szkoła Podstawowa nr 4 w Łukowie z Oddziałami Integracyjnymi
37. Maja Zielińska - Szkoła Podstawowa nr 4 w Łukowie z Oddziałami Integracyjnymi
38. Mikołaj Gajowy - Szkolne Studio Piosenki przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Łukowie, Szkoła Podstawowa nr 1
39. Zofia Szczuchniak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łukowie
40. Wiktoria Wróbel - Szkolne Studio Piosenki przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Łukowie, Szkoła Podstawowa nr 1
41. Maria Zakrzewska - Zespół Szkół w Gręzówce–Przedszkole
42. Alicja Wojs - Miejska Świetlica Środowiskowa „PARASOL” w Łukowie
43. Kinga Kaczor - Miejska Świetlica Środowiskowa „PARASOL” w Łukowie
44. Lena Sosnowska - Zespół Szkół w Świdrach
45. Maria Mikołajczuk - Podstawowa Szkoła Filialna i Przedszkole w Turzych Rogach

0 kategoria Przedszkola
1. Zofia Żołądek - Niepubliczne Przedszkole Artystyczne „Koala” w Łukowie
2. Zofia Bartosiewicz - Niepubliczne Przedszkole Artystyczne „Koala” w Łukowie
3. Amelia Chmielewska - Niepubliczne Przedszkole Artystyczne „Koala” w Łukowie
4. Oliwia Kurek - Przedszkole w Dąbiu
5. Zuzanna Saczuk - Przedszkole Miejskie nr 3 w Łukowie
6. Otylia Pucyk - Niepubliczne Przedszkole „Mały Odkrywca” w Łukowie
7. Maria Wysokińska - Niepubliczne Przedszkole „Mały Odkrywca” w Łukowie
8. Kornelia Łazuga - Przedszkole w Wojcieszkowie
9. Nina Maros - Przedszkole w Wojcieszkowie
10. Zuzanna Kozłowska - Zespół Szkół w Strzyżewie
11. Natalia Wróbel - Zespół Szkół w Strzyżewie
12. Alicja Ponikowska - Zespół Szkół w Strzyżewie
13. Maja Zawiślańska - Niepubliczne Przedszkole Językowe „Bajkowy Raj” z Oddziałem Integracyjnym w Łukowie
14. Gabrysia Popławska - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Wólce Domaszewskiej
15. Alicja Łukasiewicz - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Wólce Domaszewskiej
16. Aleksandra Pytlik - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Wólce Domaszewskiej
17. Natalia Jazurek - Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie Oddział Przedszkolny
18. Dominik Maksymiuk - Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie Oddział Przedszkolny
19. Andżelika Korczyńska - Przedszkole w Gołaszynie
20. Lena Izdebska - Przedszkole w Gołaszynie
21. Aleksandra Rola - Przedszkole Miejskie nr 2 w Łukowie
22. Adam Kołodziej - Przedszkole Miejskie nr 4 w Łukowie „Fantazja”
23. Aleksandra Turska - Niepubliczne Przedszkole Muzyczne „WESOŁA NUTKA”
24. Weronika Kulikowska - Niepubliczne Przedszkole Muzyczne „WESOŁA NUTKA”
25. Pola Stolarczyk - Niepubliczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek w Łukowie
26. Katarzyna Krasuska - Przedszkole Integracyjne nr 1 w Łukowie
27. Nikola Krysa - Przedszkole w Gręzówce




zdjęcie: archiwum podlasie24
AKup  [MSz]

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Anna Kupińska
tel. 509 310 762
lukow@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




REKLAMA
foto

Dlaczego SEIKO…?
2018-10-17 11:18:10 Kategoria:

Nadeszła chwila, by znów widzieć wszystko precyzyjnie. By skupić się na sobie – swoich oczach, wyraźnym widzeniu i świetnym wyglądzie.

więcej »
foto

Nie oceniaj mnie zanim mnie nie poznasz!
2018-10-17 11:05:58 Kategoria:

Nie oceniajmy i nie lękajmy się osób doświadczających zaburzeń psychicznych, wspierajmy i pomóżmy im aktywnie włączyć się w życie społeczne i zawodowe - z takim...

więcej »

Łuków

w lewoPaźdzernik 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2

ŁUKÓW, 02.10 17:00

Łuków: Klub Kamena zaprasza

więcej »
3 4

ŁUKÓW, 04.10

Łuków: Zapisy na Turniej Tenisa Stołowego

więcej »
5

ŁUKÓW, 05.10 18:00

Gmina Łuków: Jesienny Pokaz Mody w Klimkach

więcej »
6

ŁUKÓW, 06.10

Poświęcenie kościoła w Zembrach

więcej »
7

ŁUKÓW, 07.10

Łuków: Półmaraton Jata 21 Serc

więcej »

ŁUKÓW, 07.10 10:00

ŁOK: Giełda Kolekcjonerów

więcej »
8 9 10

ŁUKÓW, 10.10 10:00

Łuków: „Jak to ze lnem było”

więcej »
11

ŁUKÓW, 11.10

Łuków: Komórkomania w ZS nr 3

więcej »
12 13 14

ŁUKÓW, 14.10

Jata Race II także dla najmłodszych

więcej »

ŁUKÓW, 14.10 20:00

Łuków: Rodzinne Targi Zdrowia i Urody

więcej »
15 16 17

ŁUKÓW, 17.10

Koronacja Sanktuariów Matki Bożej Pielgrzymującej w Łukowie

więcej »

ŁUKÓW, 17.10

Łuków: ostatnia sesja i poświęcenie ronda

więcej »

ŁUKÓW, 17.10 18:00

Łuków: Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

więcej »
18

ŁUKÓW, 18.10

Łuków: „Czyste powietrze”

więcej »

ŁUKÓW, 18.10 12:00

Łuków: 5 lat świetlicy PARASOL

więcej »
19

ŁUKÓW, 19.10 19:00

ŁOK: Człowiek, maszyna, tożsamość

więcej »
20

ŁUKÓW, 20.10 17:00

„Sienkiewicz... dla pokrzepienia serc”

więcej »
21
22 23 24 25 26

ŁUKÓW, 26.10

ŁOK: „Wolność jest w nas”

więcej »
27 28
29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje