R E K L A M AŁUKÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Zmiany w Muzeum Henryka Sienkiewicza
2019-11-27 07:43:07 Artykuł czytany 4147 razy


W Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej dojdzie do zmiany na stanowisku dyrektora. Jak informuje nas starosta Dariusz Szustek, decyzją Zarządu Powiatu, ze stanowiska odejdzie z końcem roku Maciej Cybulski. Zastąpi go Beata Skwarek, pełniąca dziś funkcję zastępcy dyrektora. Zarząd Powiatu ma jej powierzyć pełnienie tej funkcji na okres 1 roku.


Starosta Dariusz Szustek pytany o powody takiej decyzji, odpowiada, że na pewno nie są to powody polityczne. Ale o szczegółach też nie chce mówić: - Umówiliśmy się z panem dyrektorem Cybulskim, że nie będziemy upubliczniać tych powodów. Natomiast pan dyrektor został zaproszony na posiedzenie Zarządu i odbyliśmy długą i szczerą rozmowę. Pan dyrektor został poinformowany dlaczego nie będzie pełnił dalej swojej funkcji – informuje nas starosta Dariusz Szustek. I dodaje: - Doceniamy osobę pana Macieja Cybulskiego, jego pasję, jego fascynację Sienkiewiczem, dlatego też podjęliśmy decyzję, że zaproponujemy mu stanowisko kustosza.

Według informacji przekazanych nam przez starostę Dariusza Szustka, Maciej Cybulski zgodził się na propozycję objęcia stanowiska kustosza. Jego umowa z zarządem na pełnienie funkcji dyrektora kończy się 31 grudnia. Od nowego roku na stanowisku dyrektora ma go zastąpić Beata Skwarek, która pracuje w muzeum od roku, a od pół roku pełni funkcję zastępcy dyrektora. Wcześniej Beata Skwarek pracowała w Urzędzie Gminy Krzywda, a w ostatnich wyborach kandydowała na stanowisko wójta gminy Krzywda.Maciej Cybulski został wybrany na stanowisko dyrektora muzeum po raz pierwszy pod koniec 2013 roku. Wygrał wówczas konkurs, w którym udział brał jego brat Cezary Cybulski. Prowadzenie muzeum Maciej Cybulski objął 1 stycznia 2014 roku - pół roku po tym, jak na emeryturę odszedł nieżyjący już dziś Antoni Cybulski, jego ojciec. Trzy lata później Zarząd Powiatu powierzył mu obowiązki dyrektora na kolejne trzy lata. Jego umowa wygasa 31 grudnia.

Maciej Cybulski, jako dyrektor Muzeum Sienkiewicza, ma na swoim koncie wiele sukcesów. Udało mu się m.in. pozyskać pieniądze na zakup rękopisów Potopu. Dwukrotnie był też laureatem naszego redakcyjnego plebiscytu Top Regionu w dziedzinie wydarzenie kulturalne. Wielokrotnie też gościł na antenie naszego radia, opowiadając i promując Henryka Sienkiewicza.


AKup  [MSz]

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Anna Kupińska
tel. 509 310 762
lukow@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

 • do apleć sobie
  2019-12-02 05:21:56

  arrow

  Mamy dobrego starostę...
  Wybitnych fachowców...
  Powiat idzie do przodu...
  A ludziom żyje się coraz lepiej!

  tylko większość niezadowolona i ogromne długi powiatu :)

 • @małe sprostowanie 2019-12-01 23:22:52
  2019-12-02 00:07:31

  arrow

  Jakie niby przeniesienie? W Alejach przychodnia dziecięca była od zawsze. Tak jak i od zawsze była w przychodni przy szpitalu. Czyli jedna zostaje a druga zostaje zamknięta/zlikwidowana! Nie róbcie ze społeczeństwa durni że niby coś przeniesione jest.

 • a pleć sobie
  2019-12-02 00:03:11

  arrow

  Wszystkie inwestycje powiatowe pokończone, rozpoczęte nowe i zaplanowane następne. Oczywiście to również świetna praca całego zarządu, większości rządzącej i pracowników starostwa. Tak wszystkim umiejętnie pokierować i zachęcić do dobrej współpracy to też sztuka.

 • małe sprostowanie
  2019-12-01 23:22:52

  arrow

  Poradnia zostaje przeniesiona do Alej i słusznie.Czas wreszcie na poukładanie z sensem służby zdrowia.

 • nie plotę stwierdzam fakty
  2019-12-01 21:24:46

  arrow

  do sukcesów dodaj zamknięcie poradni dziecięcej i dwóch pomocy nocnych, stworzenie etatu wicestarosty i nowych posadek w szpitalu, zarządzie dróg i muzeum w Okrzei. Jak taki mocny dlaczego nie naprawi drogi do Siedlec tylko "pozyskuje" pieniądze na schetynówki...łoj zapomniałem i autko "pozyskał" do powiatu. No rzeczywiście widać "samorządowe" doświadczenie.

 • @ apleć sobie
  2019-12-01 21:23:47

  arrow

  Zapomniałeś jeszcze o zamkniętych ośrodkach pomocy medycznej w Stoczku i Wojcieszkowie. Zlikwidowanej przychodni dla dzieci w przychodni przyszpitalnej.Brak modernizacji drogi krajowej do Siedlec i wojewódzkiej do Stoczka. Brak budowy ronda na Radzynskiej. Ot i te wszystkie sukcesy. 40 ml na drogi? Czarnek kandydował to i była propaganda wyborcza? Zobaczy w przyszłym roku i następnych latach?

 • apleć sobie
  2019-12-01 20:24:49

  arrow

  Twoje marne wypociny równoważą sukcesy starosty. W pierwszym roku urzędowania zdobył dla powiatu ponad 40 milionów złotych podczas gdy twój idol nawet miliona nie pozyskał.

 • @muzeum
  2019-12-01 18:47:51

  arrow

  Jaką trzeba być ofiarą żeby przegrać wygrane wybory na mera miasta? No jaką? Później liczyć że koledzy partyjni upchną gdzieś, a jeszcze później kreować się na kandydata na stolec wojewódzki? No jaką?
  Powiatowy Jon

 • muzeum
  2019-12-01 15:58:19

  arrow

  No tak lepiej z siebie robić ofiarę chociaż się zna doskonale wszystkie powody.

 • Do krzywda
  2019-12-01 15:56:13

  arrow

  Ja podejrzewam, że twoja noga nigdy tam nie była, i nie wsparłaś/eś nigdy tego muzeum...

 • Krzywda
  2019-12-01 12:20:41

  arrow

  Jak widać przegrane rok temu wybory nie były końcem świata dla niektórych. Szkoda że wszystko dzieje się kosztem fachowych ludzi. Moja noga w muzeum Sienkiewicza już nie powstanie. wstyd! lokalni mieszkańcy są zbulwersowani!

 • @nie jestem za osadzeniem tej pani, ale...
  2019-12-01 10:38:51

  arrow

  Jest chamski i bezczelny bo posadzasz Pana Macieja i jego Rodzinę o pisanie komentarzy i ich nakręcenie. Ja na ich miejscu byn wystąpił o udostępnienie twojego IP i skierował do służb o ustalenie twoich danych cwaniaku zza klawiatury.

 • Czy to prawda?
  2019-12-01 08:01:26

  arrow

  Czy prawdą jest żepan Maciej jest na zwolnieniu i obecnie wycieczki po muzeum oprowadza sprzątaczka? Kto zatem tam sprząta? Czy może pani z-ca dyrektora przyszła naczelna w muzeum sprząta? A może do sprzątania pan starosta też kogoś już ze swojej partii ma?

 • do @nie jestem za osadzeniem tej pani, ale...
  2019-11-30 21:58:04

  arrow

  Mój komentarz nie jest chamski, a obiektywny... Moj komentarz wyraża także stanowisko wobec zmiany na tym stanowisku i predyspozycji osoby, ktora prawdopodobnie chyba ma piastować funkcję.

 • Łubu-dubu, łubu-dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu (PIS-u)
  2019-11-30 20:40:10

  arrow

  Łubu-dubu, łubu-dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu (PIS-u).

 • gospodarność
  2019-11-30 13:27:32

  arrow

  a po co dwa stanowiska - dyrektora i kustosza? Nie macie na co pieniędzy wydawać???

 • @nie jestem za osadzeniem tej pani, ale...
  2019-11-30 13:19:50

  arrow

  Szanowny panie/szanowna pani jestem przekonany że Państwo Cybulscy nie komentują tu i nic nie podsycają. Proszę przestać tu sugerować takie chamskie działania, wystarczy że czyni to nie to wielkiSzu i jego nadworni lizusi w tym BS.

 • nie jestem za osadzeniem tej pani, ale...
  2019-11-30 08:15:07

  arrow

  Państwo C. dajcie już temu spokój, przestańcie nakręcać te komentarze i wypisywać peany na cześć M. Był dyrektorem, a to dyrektor nie sprzataczka odpowiada za rozwój placówki, którą zarządza. Mówienie o wywiadach, o takim zaangażowaniu jest czcze, bo pan C brał za to pieniądze, kiedy przystępował do konkursu, przedstawiał koncepcję rozwoju, a potem ją realizował, więc nie robił nic nadzwyczajnego. Pracował jakoś tam, tak jak pracują nauczyciele z pasją, księża z pasją. Teraz będzie kustoszem z pasją. Nie pochwalam jednak obsadzenia tej pani na tym stanowisku, bo dyrektor oprócz aparycji (głowy od fryzjera na świeżo, paznokci od kosmetyczki prosto) musi umieć się wysłowić, ma bbyć inteligentny. Koniec. Kropka.

 • nie jestem za osadzeniem tej pani, ale...
  2019-11-30 08:11:43

  arrow

  Państwo C. dajcie już temu spokój, przestańcie nakręcać te komentarze i wypisywać peany na cześć M. Był dyrektorem, a to dyrektor nie sprzataczka odpowiada za rozwój placówki, którą zarządza. Mówienie o wywiadach, o takim zaangażowaniu jest czcze, bo pan C brał za to pieniądze, kiedy przystępował do konkursu, przedstawiał koncepcję rozwoju, a potem ją realizował, więc nie robił nic nadzwyczajnego. Pracował jakoś tam, tak jak pracują nauczyciele z pasją, księża z pasją. Teraz będzie kustoszem z pasją. Nie pochwalam jednak obsadzenia tej pani na tym stanowisku, bo dyrektor oprócz aparycji (głowy od fryzjera na świeżo, paznokci od kosmetyczki prosto) musi umieć się wysłowić, ma bbyć inteligentny. Koniec. Kropka.

 • WIELKA SZKODA!
  2019-11-29 11:46:59

  arrow

  WIELKI BŁĄD I KRZYWDA,
  Pan Maciej, to nieliczny z Tych ludzi w Polsce, którzy znajdują się na właściwym miejscu a został ZWOLNIONY!
  Brak słów.

 • w końcu
  2019-11-29 10:27:53

  arrow

  Ktoś po w
  zootechnice fachowo zajmie się Sabą i Kingiem, u krzyżaków i w Potopie też sporo koni, a i rodzina Połanieckich musi coś do bryczki podczepić...ma starosta głowę nie od parady!

 • Ania
  2019-11-29 09:39:56

  arrow

  Szkoda słów i muzemu ma tym straci bez Maćka Cebulsjiego Powinien być konkurs i my jako mieszkańcy iść za nim bo to jego zasługa a nie pani Beatka która nie ma pojęcia i nie zna, tak dobrze muzeum tu są, zagrania polityczne i jak się mówi i jakieś względy zestarosta ciekawe jakie telewizja, interwencja by się przydała.

 • Pan starosta zjadł ciasteczko.....
  2019-11-28 17:31:01

  arrow

  ....i ciasteczko mu pozostało. Nikt nie powie , że merytorycznie i warsztatowo na tej zmianie muzeum ucierpiało , no chyba , że bierny opór pana Macieja spowoduje pikowanie w dół prestiżu tego miejsca , tej ostoi polskości i wartości dodanej powiatu łukowskiego. To się jednak nie stanie bo pan Maciej jest synem swego ojca i wie co to honor, oddanie , pasja i miłość do tego co wielkie , wspaniałe i nasze. Chyba , że relacje z nową dyrektor będą toksyczne i destabilizujące no ale pan starosta na to nie pozwoli lub przymusi go do tego szeeeeeroko pojętą opinia społeczna. Presja mediów jest potężna ,i nie chodzi mi tu o brukowce łukowskie, echa decyzji powoli docierają do resortu kultury a przyśpieszą gdy coś będzie nie tak bo na złość w rządzie sami miłośnicy bohaterów trylogii o autorze nie wspominając. Będzie dobrze , każdy weźmie się za swoją robotę by zyskali wszyscy by było pro publico bono. A my przybywajmy do muzeum , kupujmy bilety i cegiełki i będzie dobrze.

 • latający Holender
  2019-11-28 15:53:25

  arrow

  Ważne że egzamin zdała u tego jedynego najważniejszego.
  HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD!

 • Henryk Sienkiewicz
  2019-11-28 12:40:28

  arrow

  Rzeczpospolita to postaw czerwonego sukna, za które ciągną... elektor i kto żyw naokoło. A my z księciem wojewodą powiedzieliśmy sobie, że z tego sukna musi się i nam tyle zostać w ręku, aby na płaszcz wystarczyło; dlatego nie tylko nie przeszkadzamy ciągnąć, ale i sami ciągniemy.

 • mój ci on
  2019-11-28 12:32:57

  arrow

  Zrozumcie, jej się ten etat po prostu należał.

 • aaa
  2019-11-28 07:27:42

  arrow

  Czy pani.dyr.chociaż wie jakie słowa wypowiedział Sienkiewicz odbierając Nobla?Matura dla dorosłych i zootechnika zaocznie,jaka wiedza historyczna.....

 • @Oj
  2019-11-28 07:15:12

  arrow

  WielkiSzu więcej szacunku do drugiego człowieka. Co za buta i pogarda!

 • Oj
  2019-11-27 23:45:41

  arrow

  Kamil weź go sobie. Nie dłużej jak za pół roku zechcesz oddać.

 • Kamil
  2019-11-27 22:20:11

  arrow

  Bywałem systematycznie w tym muzeum choć mam troche km do przejechania. Takiej pasji, oddania i radości z tego co robi i jak widać to było po Panu Macieju nie uświadczyłem w żadnym odwiedzanym prze zemnie muzeum. Widać jednak że w Łukowie jak za komuny. Nie ważne efekty, praca, oddanie ważne że nasz. Sk.... w czystej postaci. Dziękuję za uwagę

 • nonie
  2019-11-27 20:48:07

  arrow

  ale się łukowiaki "zasmucili" ojej ojej, a może jemu to też pasuje, było pytanie???

 • Zapytajcie Macieja
  2019-11-27 19:09:21

  arrow

  Ja tam wiem o dużych pieniądzach do zwrotu. Może zróbcie jakąś zbiórkę na ten cel.

 • do_Obrońcy
  2019-11-27 17:59:50

  arrow

  Panie Szustek ale w czym problem, my 'Obrońcy" domagamy się informacji o kompetencjach przyszłej pani dyrektor oraz jej CV! Tylko tyle? Czy to jakiś problem? Czy może to jest utajnione? Oraz informacji czy prawdą jest czy druga pani zatrudniona w muzeum również z list PiS startowała do Rady Powiatu?

 • @Obrońcy
  2019-11-27 17:40:36

  arrow

  ooo to panowie ze starostwa teraz zaczynacie szantażować i zastraszać społeczeństwo!
  Panie Kozioł dlaczego pan tak nisko upadłeś, aby swojemu sąsiadowi pozwalać na takie działania? Czy i pan tak nisko upadłeś?

 • @Z całym szacunkiem...
  2019-11-27 17:14:14

  arrow

  Namnażanie etatów dla koterii to zdecydowanie nie progres! Jak tak bardzo się nadaje na to stanowisko to prosimy o CV .

 • BMW bierny mierny ale wierny
  2019-11-27 17:10:46

  arrow

  " ...to jest to na co pan Maciek zapewne zasłużył i w tym momencie lepszego nie ma i nie będzie." Pozdrawiamy panie Szustek... pan i niedoszła pani wójt gminy Krzywda wg. waszych pracodawców czyli nas społeczeństwa/ wyborców nie zasłużyliście na zaufanie no ale wasza partia matka o was dba ŻENADA i KPINA Z SPOŁECZEŃSTWA! Czy może do stołków jesteście przyspawani?

 • Obrońcy
  2019-11-27 16:52:28

  arrow

  Piszcie, komentujcie, ubolewajcie nad dyrektorem to pewnie zarząd powiatu ujawni powody i poznacie ciemne strony dokonań pana Macieja poparte dokumentami. W innej firmie zostałby zwolniony dyscyplinarnie i nie byłby nawet szeregowym pracownikiem.

 • @Wiki
  2019-11-27 16:29:22

  arrow

  wróbelki ćwierkają że dla Muzeum w Woli Okrzejskiej zaplanowano o 80 000 PLN więcej w przyszłorocznym budżecie a na sukces pani ma pracować cały wydział PR starostwa a szczególnie naczelnik jego i jeszcze inni ale o tym innym razem

 • Dziękujemy
  2019-11-27 16:25:18

  arrow

  Dziękujemy Panie Macieju!

 • Wiki
  2019-11-27 16:06:33

  arrow

  Teraz pewnie w starostwie znajdą się ogromne pieniądze na muzeum. A wszystko będzie przypisane nowej pani dyrektor.

 • Z całym szacunkiem dla pana Cybulskiego....
  2019-11-27 16:01:16

  arrow

  ...chyba nie jest do stołka przyspawany? Jest to progres. Brudnymi pieniędzmi zajmie się nowa pani dyrektor a pan Cybulski skupi się na pasji propagowania wielkiego syna Ziemi Łukowskiej bez stresu o finanse jedynie pasja , zauroczenie noblistą przekazywać będzie nam beneficjentom pozytywnych zmian w muzeum
  w Woli Okrzejskiej. Bardzo dobra zmiana , kustosz , to jest to na co pan Maciek zapewne zasłużył i w tym momencie lepszego nie ma i nie będzie. Pamiętajmy o zespole całego muzeum. Skupią się teraz wyłącznie na merytorycznej oprawie ekspozycji i promowaniu Sienkiewicza w Polsce w Europie i na świecie I tyle na ten temat i tyle w tej sprawie.

 • Prosimy o konkrety starosto 2
  2019-11-27 15:18:38

  arrow

  Prosimy również o informację o kompetencjach tej drugiej pani zatrudnionej tej która z PiS startowała do rady powiatu Łukowskiego. Konkrety panowie Kozioł, Szustek i Siwiec! Panie Czerniec pana też przy najbliższych rozliczymy! Gwarantuje że nie zapomnimy!!!

 • Prosimy o konkrety starosto
  2019-11-27 15:07:41

  arrow

  Referencje pana Cybulskiego znamy doskonale. Teraz poprosimy o wykształcenie i osiągnięcia zawodowe nowo zamocowanej pani dyrektor!

 • aaa
  2019-11-27 14:47:00

  arrow

  Cz panom starostom stołki przyrosły?Trzeba ich wymienić.Jestem połowicznie za PISem ale nie za tymi panami.

 • @Brzechwa
  2019-11-27 14:43:16

  arrow

  tak tak ty i tobie podobni wszystkich którzy na wasze działania się nie godzą najchętniej byście rozstrzeliwali bo przecież to Polacy gorszego sortu według was

 • Łoooo
  2019-11-27 13:12:01

  arrow

  Też się chyba do pisu zapiszę. Skoro takie fuchy rozdają. Ehhh

 • Ja
  2019-11-27 12:39:53

  arrow

  Szustek, ty już kiedyś wsadziłeś na dyrektora jakiegoś ...

 • Brzechwa
  2019-11-27 12:34:23

  arrow

  nadal bedziecie wozić tam znajomych z całej polski, nikt nikogo z muzeum nie wyrzuca a pan maciej nadal będzie zarażał swoja pasją odwiedzających nie rozumiem poruszenia jak by kogos tam rozstrzelali....

 • Llu
  2019-11-27 10:57:53

  arrow

  Czyli zwiększamy koszty utrzymania Muzeum. Jest ono chyba zbyt małe na taka liczbę pracowników(dyrektorów)

 • hahaha
  2019-11-27 10:51:38

  arrow

  Przejęto "najlepsze" wzorce z komuny. Pani bmw jest od reprezentacji i kasy, a Pan Cybulski od roboty. W ten sposób nie zniszczy się dorobku, jak w stadninach koni. Nauka nie idzie w las.

 • Przewaga
  2019-11-27 10:44:03

  arrow

  Ale jaja! Ale jaja! Ale jaja!!!!!

 • gdzie jest poseł
  2019-11-27 10:13:54

  arrow

  Gdzie jest poseł Sławomir Skwarek który tak chętnie przed wyborami w muzeum w Woli Okrzejskiej robił sobie spoty wyborcze?! Panie Skwarek to takim pan masz być trybunem ludu (póki co to samozwańczy), że chowasz pan głowę jak struś???!!! A może to metoda PiS bo w Muzeum Kleeberczyków też pozbyliście się fachowca i pasjonata! Tam zwiedzających oprowadzają panie z poczty tu jak już słyszałem pani sprzątaczka?

 • samorządowiec
  2019-11-27 10:03:38

  arrow

  Woziłem tam znajomych oraz rodzinę z Polski i zagranicy, Pan Maciek to pasjonat, zawsze byliśmy zachwyceni jego osobowością. Sam jestem politykiem ale doprawdy niszczenie tak wartościowych ludzi dla mnie jest nie pojęte....

 • samorządowiec
  2019-11-27 10:03:36

  arrow

  Woziłem tam znajomych oraz rodzinę z Polski i zagranicy, Pan Maciek to pasjonat, zawsze byliśmy zachwyceni jego osobowością. Sam jestem politykiem ale doprawdy niszczenie tak wartościowych ludzi dla mnie jest nie pojęte....

 • @Ewa K
  2019-11-27 09:59:24

  arrow

  A i owszem pewnie że nie jest przywiązany. TYLKO DLACZEGO STAROSTA NIE OGŁOSI KONKURSU TYLKO WSADZA LUDZI Z PRZYDZIAŁU PARTYJNEGO? SPOŁECZEŃSTWO PANIE STAROSTO ŻĄDA UCZCIWEGO KONKURSU!!! MÓWIMY NIE DLA ZNISZCZENIA CZEGOŚ CO BYŁO OD PONAD PÓŁ WIEKU BUDOWANE! TEŻ ŻĄDAM INFORMACJI O KOMPETENCJACH PANI BEART SKWAREK DO ZARZĄDZANIA TĄ PLACÓWKĄ!!!

 • co za czasy!
  2019-11-27 09:47:05

  arrow

  Hańba, panie Szustek!

 • Brawo Ewa K.
  2019-11-27 09:19:52

  arrow

  Rozsądny głos w sprawie. Stanowisko dyrektora nie jest wieczne a pan Cybulski zostaje. Uważam jednak że dla jasności sprawy powinny zostać podane prawdziwe powody takiej decyzji nawet jeśli burzyłyby idealny wizerunek

 • Paulina
  2019-11-27 09:08:08

  arrow

  Domagamy się konkursu!!!!!!!

 • Ewa K.
  2019-11-27 08:55:52

  arrow

  Już tak nie przezywajcie jak mrówka okres. Cybulski nie jest zwolniony, zostaje w muzeum i będzie dalej robił to co potrafi najlepiej. Posada dyrektora nie jest przyznana na całe życie. Nowa dyrektor też kiedyś odejdzie. Choć zaznaczam że Cybulski nigdzie nie odchodzi!! Zamiast różnic tych ludzi pomóżcie im się dogadać a na pewno muzeum na zmianach tylko zyska. Anonimowość na wiele pozwala ale cierpią na tym Beata i Maciej. Jedno i drugie ma mocne i słabe strony. Mogą się uzupełniać i tego oczekujemy w gminie. Tyle.

 • Panie Szustrek
  2019-11-27 08:35:31

  arrow

  Panie Szustek skoro to nie jest decyzja polityczna to dlaczego powołujesz kobietę śmiem twierdzić pozbawiona jest kompetencji do prowadzenia tej placówki, a pochodzi z partii PIS? Było ogłosić konkurs! Czy jeśli byłby ogłoszony konkurs to ta pani miałaby jakiekolwiek szanse? Pan żeś wiedział że nie!

 • TAK/NIE
  2019-11-27 08:27:08

  arrow

  Czy prawdą jest że ostatnimi tygodniami w muzeum została zatrudniona tez inna pani która startowała z list PIS do rady powiatu?

 • WSTYD! HAŃBA!
  2019-11-27 08:14:10

  arrow

  PiSland już nawet i to przejął? Panie Szustek konkretnie odpowiedz pan jakie kompetencje ma pani którą powołujesz pan na dyrektora!!! Czy to prawda że pani dysponuje papierkiem uczelni rolniczej? Czy takie że z list PiS startowała na wójta gminy Krzywda i ludzie jej nie wybrali to teraz pan jej za publiczne pieniądze stołek przygotowałeś?To podobnie jak z panem panie sanie Szustek jak ludzie pana nie wybrali to koledzy z partii zadbali abyś pan na cztery łapy spadł! Panie Kozioł i to za pańskim przyzwoleniem? Czy pan tez sięgnął już dna? WSTYD! HAŃBA! WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!WSTYD! HAŃBA!

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:foto

Co wyróżnia pralki Smeg?
2020-10-23 14:16:58 Kategoria:

Wybierając pralkę, klienci kierują się wieloma względami praktycznymi – istotne są jej funkcje, załadunek, a w przypadku niewielkich łazienek także odpowiednie...

więcej »
foto

Jakie studia wybrać, by zostać ministrem? Dowiesz się...
2020-10-23 12:30:48 Kategoria:

– Jestem przykładem człowieka, który robił właściwie wszystko – mówi o sobie na nowej platformie edukacyjnej Akademia Zarządzania i Rozwoju (azir.edu.pl) Jacek...

więcej »
foto

Jak zostać sportowcem, lekarzem lub dziennikarzem
2020-10-21 17:17:04 Kategoria: Wybierz kategorie

Medycyna to studia długie i ciężkie, lecz uczą wielu aspektów. Jeśli ktoś chce mieć kontakt z ludźmi, nie tylko pomagać, ale też widzieć satysfakcję na twarzy...

więcej »
foto

Buty snowboardowe dla początkujących - Poradnik
2020-10-19 09:24:37 Kategoria:

Snowboard to sport praktycznie dla każdego, przyciągający każdej zimy coraz więcej osób. Wielu z nas chce spróbować jazdy na jednej desce dla odmiany od nart, inni...

więcej »
foto

Bliżej Unii Europejskiej. Cykl audycji na antenie KRP
2020-10-14 13:21:06 Kategoria:

Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów zaprasza na cykl audycji poświęconych Unii Europejskiej. Dowiemy się w nich o bieżących sprawach poruszanych w...

więcej »

Łuków

w lewoPaźdzernik 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3

ŁUKÓW, 03.10

Wola Gułowska: obchody ostatniej bitwy wojny obronnej

więcej »
4

ŁUKÓW, 04.10

Giełda Kolekcjonerów w ŁOK - u

więcej »
5 6 7

ŁUKÓW, 07.10 18:00

Msza Święta i modlitwa o uzdrowienie w łukowskiej parafii

więcej »
8 9

ŁUKÓW, 09.10

Noc bibliotek w Trzebieszowie

więcej »
10

ŁUKÓW, 10.10

Ł'OK LIVE: koncert Oliwii Gręzak

więcej »
11

ŁUKÓW, 11.10 10:00 - 11.10 14:00

Powiat łukowski: krew dla Mai

więcej »

ŁUKÓW, 11.10 15:00

Stoczek Łukowski: piknik historyczny

więcej »
12 13 14 15 16

ŁUKÓW, 16.10

Łuków: trwają zapisy do szkółki rzeźbiarskiej

więcej »
17 18
19 20 21 22

ŁUKÓW, 22.10 18:00

ŁOK: dźwięki wolności

więcej »
23 24

ŁUKÓW, 24.10

Kino Łuków: nocny maraton horrorów

więcej »
25

ŁUKÓW, 25.10

ŁOK: niedziela z teatrem

więcej »
26

ŁUKÓW, 26.10

ŁOK: moje małe wierszobranie

więcej »
27

ŁUKÓW, 27.10 10:30

Eliminacje Powiatowe 24. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego pt. „Egzamin z życia” w ŁOK

więcej »
28 29 30

ŁUKÓW, 30.10

Sprawdź co wiesz o Łukowie

więcej »
31

Kondolencje

Najnowsze Informacje