R E K L A M AŁUKÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

1. lipca nad łukowskim zalewem /ZDJĘCIA/
2018-07-01 21:45:38 Artykuł czytany 9038 razy


Mieszkańcy Łukowa mogą już korzystać z kąpieliska nad zalewem Zimna Woda. Oficjalne otwarcie odbyło się 1 lipca. Chętnych do tego, aby zobaczyć jak już zmienił się zalew, nie brakowało. Wiele osób przybyło też na koncert Zenona Martyniuka i zespołu Akcent.


Niespełna dziesięć miesięcy trwały prace przy pierwszym etapie rewitalizacji zalewu Zimna Woda. Wykonywała je firma ze Stalowej Woli, której zadaniem było m.in. oczyszczenie i pogłębienie dna zbiornika oraz wzmocnienie wałów. Podwykonawcy zajęli się budową tarasów oraz ścieżki wokół zalewu. Wszystko kosztowało budżet miasta ponad 4 mln zł, z czego ponad 2 mln pochodziło z pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wszystkie prace zakończono w terminie.

W niedzielę 1 lipca mieszkańcy wzięli udział w oficjalnym otwarciu zalewu Zimna Woda.


Z okazji oficjalnego otwarcia nad zalewem zorganizowano m.in. pokaz ratownictwa wodnego w wykonaniu jednostek Państwowej Straży Pożarnej oraz festyn, którego gwiazdą był Zenon Martyniuk i zespół Akcent.

Od 1 lipca mieszkańcy Łukowa i okolic mogą korzystać z kąpieliska. Nad bezpieczeństwem czuwać będą ratownicy. Cały teren będzie administrowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Po wakacjach zaś, rozpoczną się dalsze prace nad zalewem. Władze miasta liczą na pozyskanie blisko 10 milionowej dotacji na dokończenie rewitalizacji tego terenu. Wszystkie zaplanowane prace mają zakończyć się oficjalnie w 2020 roku.
Zobacz zdjęcia w większym rozmiarze

Zobacz zdjęcia w większym rozmiarze

Zobacz zdjęcia w większym rozmiarze

AKup

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Anna Kupińska
tel. 509 310 762
lukow@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

 • Jaśku ,jaśku
  2018-07-11 19:38:13

  arrow

  Zabierasz głos i nie wiesz o co chodzi,bo ci jakiś szrek na kartce z zakola Krzny napisał.Niech ci jeszcze raz opowie lub skorzystaj z dostępnych źródeł informacji a póki co idż na swoją myszlę i odtrąb zwycięstwo bo ci obstrukcja się na rozum rzuca i logicznie niedomagasz.

 • Halina
  2018-07-11 19:17:47

  arrow

  Nie wiem do kogo pijesz ale ja Halina B. Wyraziłam swoją opinię i nie życzę sobie wrzucania mnie do kogoś a wypowiadać się można wszak po to służy możliwość komentowania. Pozdrawiam i podtrzymuje swoje zdanie

 • jasiek
  2018-07-11 17:52:51

  arrow

  panie andrju ponoć na ostatniej sesji odtrąbiłeś pan że wreszcie w Łukowie czujesz się jako człowiek wolny, bo wyburzono w parku pomnik, ale niestety w naszym mieście w miejscu dość reprezentatywnym znajduje się jeszcze jedno upamietnienie PRL. Jak mogłeś pan to przeoczyć?!

 • Do Haliny P
  2018-07-11 16:31:29

  arrow

  Halina nie schlebiaj sam sobie i nie wypisuj bzdetów na portalu. Nie chowaj się za kobiecym nickiem. To takie niemęskie

 • Henia
  2018-07-11 16:19:30

  arrow

  Nie masz to , oj nie masz alternatywy dla Darkowych rządów. Dobra zmiana już jest , kompatybilna z tym co głosi , planuje rząd PIS . Zmieniać Łuków, kiedy wreszcie pozbył się miana czerwonego miasta i dołącza do miast Prawa i Sprawiedliwości? To przecież by było głupie i nierozsądne. Polityka PIS jest propolska i prorodzinna i tak niech zostanie.To się sprawdza w Polsce to się sprawdza w Łukowie. Tworzy się jakieś erzac samorządowy, grupki malowanych misi ,przebierańców by stare wróciło na stołki. Dosyć. Mydlić to można tylny błotnik junaka a nie nam oczy wyborców. Jest dobrze będzie jeszcze lepiej. Nie cofajmy się bo nowe nie znaczy lepsze w łukowskim standardzie tylko gorzej. Nie róbmy sobie obciachu , posłuchajcie ludzi z zewnątrz. Tylko PIS w Polsce ,tylko PIS w Łukowie.

 • Halina
  2018-07-11 08:38:50

  arrow

  To racja, ludzie coraz częściej mówią i szukają alternatywy. Aby stworzyli dobre listy bo kandydata na burmistrza maja najlepszego

 • wuju
  2018-07-11 08:30:26

  arrow

  Prawdziwy z ciebie wuj w dodatku łgarz. Rozwoju miasta nie cofniesz żałosna kan....!

 • trochę racji masz
  2018-07-10 21:44:34

  arrow

  No gościu z tym Pułtuskiem to dowaliłeś. Łuków przy Pułtusku to metropolia a z Białymstokiem też bym nie przesadzał tak jak z Garwolinem. To, że opozycja w Łukowie jest bardziej śmieszna, niż straszna to w pełni się zgadzam

 • wuj
  2018-07-10 19:43:34

  arrow

  Odchodzący burmistrz idzie jak ślepy prowadzony przez kulawego - wydać dużo i zrobić byle jak - mając pieniądze ze sprzedaży miejskiego majątku robić chodniki, baseny, zalew, a dodatkowo się zadłużając - gdzie tu logika? Wydawać każdy głupi umie. Gdzie realna zmiana dla Łukowa? Gdzie nowe miejsca pracy? Gdzie ułatwienia dla przedsiębiorców? Jeśli tak dalej pójdzie to wyprzedamy wszystko i nie będziemy mieli niczego, a nowych źródeł finansów nie będzie, chyba że podniesie się podatki. Tego chcecie? Na szczęście Łuków ma w końcu Alternatywę, bez wielkich partii. Mamy w końcu szansę na prawdziwą "dobrą zmianę"

 • andrju
  2018-07-10 18:46:32

  arrow

  Żacne to co waść prawisz.Jestem za posłem Ziemi Łukowskiej , posłem miasta Łuków , radnym wojewódzkim z miasta siedziby powiatu.Twoje słowa to słodycz dla ludzi , którzy znają Polskę oraz kochają Łuków.

 • Kilka gorzkich uwag
  2018-07-10 17:51:11

  arrow

  Łukowska opozycja jest żałosna. Zamiast pokazać co i jak można zrobić, wali głupio krytykując gwoździe, trawniki, kosze na śmiecie. Ręce opadają słuchając interpelacji i zapytań. Pytać trzeba wiedzieć o co i jak. Co jest najważniejsze w Łukowie? Czy drzewo przeszkadza przejściu dla pieszych, kałuża wody przy garażach, sprzedaż starej blachy i okien albo ile kosztują dwie publiczne imprezy dla mieszkańców. Ludzie przecież to śmieszne jest. Nikt nie pyta o komasację gruntów bez której miasto nie może się rozwijać, o drogę nr 63, o stan sportu wyczynowego i amatorskiego, o poziom nauczania w szkołach, nowy basen etc. Jak się słucha niektórych kandydatów to można odnieść wrażenie, że najlepiej by było wszystko zamknąć, niczego nie robić, zabić miasto dechami i z ulgą zasiąść przy flaszce. Miasto potrzebuje wizji, rozmachu i rozwoju, kontaktów ze światem. Jedźcie do Białegostoku, Rzeszowa, Pułtuska, czy nawet Garwolina. Tam też się kłócą i spierają ale nie o pierdoły, tylko o to jak rozwijać miasto by ludzie nie chcieli z niego uciekać, by zapewnić im edukację, ochronę zdrowia, rozrywkę, miejsca pracy i tereny pod zabudowę. Czy Łuków ma swojego posła, ministra, senatora? Nigdy nie przeskoczycie swoich kompleksów by kogoś takiego z siebie wyłonić. Kury wam szczać prowadzać, a nie porywać się na władzę w 30 tys mieście.

 • Do zalać zalew.
  2018-07-10 17:33:20

  arrow

  Zaiste gdyby twoja ignorancja i krytykanctwo mogło się zamienić w diwodorek tlenu to byśmy mieli Acapulco nad zalewem Zimna Woda.

 • Strachy na lachy ;-)
  2018-07-10 17:14:17

  arrow

  My jesteśmy tutaj w przewadze
  Zawsze gramy u siebie
  My trzymamy tu władzę
  Podpisz się, no podpisz się...

 • Sam się zalej swoją żółcią
  2018-07-10 16:46:20

  arrow

  Ujawnij się geniuszu i wyleź zza komputera to szybko zweryfikujemy twoje umiejętności bo nawet pod twoim wpisie widać, że nie masz o niczym pojęcia anonimowy pacanie.

 • zalać zalew
  2018-07-10 16:17:43

  arrow

  Miał być wspaniały obiekt - jest bagno z małą sadzawką, ot mistrz planowania, w życiu bym nie pozwolił burmistrzowi żeby u mnie remont zrobił - tu nie domalowane, tu odpada, tam gwóźdź, tam nieskończone. I to zwalanie winy na pogodę... Panie! Zalew napełnia się wczesną wiosną, susza nie ma z tym nic wspólnego, weź Pan trochę odpowiedzialności za swoje fuszerki. No ale nie, trzeba wstęgę przeciąć, a dwa miesiące później zamknąć z powrotem, logika polityka

 • Pomyśl zanim napiszesz
  2018-07-10 14:56:46

  arrow

  W Firleju są naturalne brzegi a w Łukowie skarpa. Gdzie tam zmieścisz dodatkowy pas dla rowerów?

 • andrju do Rycha.
  2018-07-10 11:03:30

  arrow

  Nigdy się nie zarzekam cokolwiek by to znaczyło. Rowerem da się przejechać dookoła zalewu nawet grupą , nawet ze mną w grupie, mijając grupę pieszych , potencjalnie w niej się znajdując.Jak? Po prostu stosując ruch prawostronny i podczas wymijania formując się w kolumnę zachowując jednocześnie elementarne zasady kultury osobistej.Na szerszy chodnik tam miejsca nie ma a należało zachować miejsce na istniejący pas dla biegaczy co jest pomysłem rewelacyjnym.Mieszczą się gokarty a ty się Ryśku nie mieścisz? Jakość materiałów ci nie odpowiada? Z hebanu i marmuru miało być? To było sponsorować,przepraszam to chyba z twojej strony uogólniające krytykanctwo.Poprawki zgłoszone poprawione , masz nowe zgłaszaj zarządzającemu obiektem.Porównanie naszego obiektu z Firlejem , nieuzasadnione jest.Raczej porównywałbym się z Międzyrzeckimi jeziorkami gdzie obiekty można porównywać tylko co do ilości wody , choć to jest bez sensu z racji , że jeziorka korzystają ze źródeł wody po kopalniach żwiru a nasz obiekt zasila Krzna. Firlej to jezioro , przestrzeń,wielkość. Ostatnio jeden z tabloidów , he , he , popiskiwał, że grillowanie nad zalewem niemożliwe ,no niemożliwe , tylko w miejscach wyznaczonych a oferowane dania kuchni polowych rewelacyjne to po co grill? No chyba ktoś tęskni do plażowego wędzenia znad Firleja właśnie co jest obecnie zmorą i przekleństwem plażowania nad Firlejem. Nie dla dzikiego grillowania nad zalewem.Zasady i regulaminy przede wszystkim. Wszystko co zaplanowane , w budzecie będzie bo to jest kontrakt zawarty z mieszkańcami.Po co szukać innych alternatywnych propozycji dla Łukowa skoro rządzi PIS OWSKI burmistrz ,większość radnych i ich program jest zbieżny z programem Prawa i Sprawiedliwości premiera Morawieckiego.Polska się zmienia , Łuków się zmienia , po co to zmieniać? Basen to inwestycja rzeczywiście wzbudzająca dla nas wielki szacun , to budowla dziesięciolecia , która jest jedyną w promieniu 100 kilometrów ale to z kolei nie zawsze dobre dla nas zwłaszcza w upalne dni.Oj jak zwykle się troszeczkę rozpisałem.Uszanowanie.

 • Rychu
  2018-07-09 10:06:00

  arrow

  Nie wiem czy zalew to zasługa burmistrza, może Rady, a może innych czynników... Faktycznie coś spróbowano zrobić z tym reliktem i spoko.
  Ale niestety po łukowsku...
  Na etapie projektowania mówiono też o możliwościach jazdy rowerem wokół zalewu. Sorry, nie ma takiej możliwości, Chodnik jest na 3 osoby idące obok siebie i tak właśnie ludzie uwielbiają chodzić. Ja sobie poradzę, bo przejadę po trawie,ale Grażynka albo Janusz mogą stanąć.
  Gdyby ktoś z radnych lub burmistrz byli aktywnymi rowerzystami - może wzieliby przykład choćby z Firleja - tam jest prawidłowo wykonany ciąg pieszo-rowerowy A tak lipa - pieniądze wydać można, dobrze by było żeby zrobić to faktycznie z głową.
  Boisko na Sienkiewicza też po łukowsku - Rada klepie pomysł,chęci są, kasa się znalazła, Andrju zarzeka się - do wakacji będzie gotowe, na bank. No i co? Szkoda słów.

  Natomiast baseny na Browarnej - szacun. Dobry projekt, dobre wykonanie i efekt jest.
  Można? można...

 • Do opozycji
  2018-07-09 08:44:09

  arrow

  Nie będę was kopal ale proszę jak chcecie mój głos to zamiast bezradnie popiskiwac zaproponujcie coś co chcecie zrobić, bo na razie ani Pludowski ani Lipiec ani Panasz nie przedstawili żadnego pomysłu, poza głupim czepianiem się Szustka. Głupim bo bazującym na najniższych emocjach

 • do andrju
  2018-07-09 08:15:49

  arrow

  Cóż za "literackie" ukazanie obiektu? Szkoda, że nie ma ani słowa o jakości materiałów i wykonania obiektu. Kontynuuj waść, skoro jesteś taki dokładny...

 • andrju
  2018-07-05 08:29:07

  arrow

  Piękny obiekt trafia wreszcie do użytku dla mieszkańców Łukowa i okolic. Na uwagę zasługuje wykonany z kostki chodnik wiodący dookoła akwenu z towarzyszącym mu pasem trawiastym dla biegaczy czy kijkowców. Wszędzie zieleń przystrzyżona i uporządkowana,na eksponowanych, nasłonecznionych miejscach tarasy z miejscami do opalania się. Liczne kompozycje w chodniku, w postaci kół, półkoli pozwalają na postawienie leżaka , zatrzymania się rowerem czy są miejscem dla odpoczynku według pomysłów odwiedzających.Konstrukcje pomostowe są miejscem licznych spacerów i wielkim potencjałem dla urządzania np. potańcówek,festynów itp.Przede wszystkim jest gdzie spocząć na licznych estetycznie wkomponowanych w konstrukcje siatkowo-kamienne ławkach. Są kosze i może być jeszcze ich więcej.Warto zwracać uwagę gdzie stąpamy nóżkami bo są liczne miejsca gdzie posiano trawę i warto trzymać się na razie alejek. Warto czytać oznaczenia ,ostrzeżenia i zakazy by uniknąć reprymendy od obsługi czy innych spacerujących.Liczne są wprowadzania piesków, które załatwiają swoje potrzeby na pasie dla biegaczy czy na świeżo zasianej trawie.Warto swoje przyzwyczajenia tytoniowe poskromić i nie dmuchać innym dymem w twarz na deptaku bo to miejsce publiczne.Wypiękniał nam zalew , wypiękniał .Warto zwrócić uwagę na przygotowywaną atrakcję w formie wyciągu dla nart wodnych. Godna zaufania jest infrastruktura dla kąpiących się i ratowników. Bardzo mi się podobają drabinki aluminiowe dla kąpiących się, które są przytwierdzone do pomostu.Jeszcze dużo pracy ma Dariusz Szustek i jego radni na tym zalewie.To dopiero pierwszy etap ukończony a jeszcze ich conajmniej cztery chyba że ewaluacja prac i konsultacje społeczne wymusza dodatkowo jakieś zadania. Brawo Łuków to bardzo dobra zmiana.

 • birra
  2018-07-04 22:15:42

  arrow

  czy Kodziarze nie maja gdzie hejtować? po co wchodzicie na katolicki portal? hipokryci tylko szczuć i pluć potraficie w internecie, w życiu p... a w necie próbują prężyć muskuły

 • do ha ha ha
  2018-07-04 21:42:25

  arrow

  A ty tam byłeś internetowy osiołku, że piszesz bez wody?

 • do haha
  2018-07-04 20:11:42

  arrow

  scena filmowa wyglądała by tak: Andrju stojący po kostki w wodzie, przepasany biało-czerwoną szarfą deklamowałby: oto zalew naszych możliwości, to myśmy go zbudowali i nikomu nic do tego, że wody ni ma...

 • haha
  2018-07-04 18:37:04

  arrow

  co to za kapielisko bez wody? Bareja gdyby żył mialby o czym kręcić kolejne komedie

 • a= men
  2018-07-04 18:20:09

  arrow

  No i odremontowali i niech służy ludziom do wypoczynku. Burmistrz jest okey i chociaż coś robi ,nie tak jak dawniej było.

 • to
  2018-07-03 20:20:54

  arrow

  paranoik

 • do Andrzeja
  2018-07-03 18:52:15

  arrow

  przestań pisać sam do siebie i o sobie

 • xxxxx
  2018-07-03 17:58:04

  arrow

  Wyremontowany Zalew Zimna Woda powinien mieć swoją stronę internetową aby był promowany szerzej.

 • ee
  2018-07-03 10:54:21

  arrow

  ale popłynął - tam tekst o nóżce w takt przebierającej, a ten o tuszy chorobie katolicyźmie i wstydzie. A w zasadzie to o kim w ogóle mowa?

 • cd.
  2018-07-03 10:47:28

  arrow

  Przykłady ksobności:
  - uczucie, że ludzie w telewizji lub w radiu mówią do niego lub o nim
  - wrażenie, że nagłówki w gazetach są pisane o nim,
  - wrażenie, że ludzie za plecami mówią właśnie o nim,
  - przekonanie że działania jakichś obcych ludzi/grup są wymierzone w działania podejmowane przez niego.

  Do tego trzeba dodać:
  - ma przekonanie że każdy komentarz jest o nim lub adresowany do niego

 • wikipedia
  2018-07-03 10:34:48

  arrow

  Urojenia ksobne (inaczej urojenie odnoszące) – rodzaj urojenia, podczas którego istnieje przekonanie, iż jest się przedmiotem szczególnego zainteresowania otoczenia. Osoby z urojeniami ksobnymi przywiązują osobiste znaczenie do działań, uwag lub stwierdzeń innych ludzi oraz do obiektów i wydarzeń, które w rzeczywistości takiego osobistego znaczenia nie mają. Chory z urojeniami ksobnymi uważa, że niewinne uwagi i zachowania innych osób odnoszą się do niej, np. ludzie na ulicy rozmawiają właśnie o nim. Urojenia ksobne występują w prawdziwej paranoi (tzw. paranoia sensitiva). Osoba doznająca urojeń ksobnych jest w pełni przekonana, że jej obserwacje są prawdziwe i nie potrzebuje w celu ich potwierdzenia żadnych dowodów.

 • optymisto
  2018-07-03 09:47:00

  arrow

  Pożyczka z WFOŚ to nie jest żadne dofinansowanie.

 • Ad ale beka
  2018-07-03 09:15:47

  arrow

  Bo niby co jest w tym człowieku śmiesznego? Tusza? A jeśli to efekt choroby, to znaczy śmieszy cię ludzkie nieszczęście?
  Jesteś zwykłym prostakiem z komputerem. Wymiotować mi się chce jak czytam takie dowody miłości bliźniego i tych co zamiast pogonić takiego z forum, publikują to.
  Nie wstyd Wam katolicka redakcjo? Czy też od Dekalogu ważniejsze jest 100 oglądnięć więcej? Nie interesuje mnie wasze polityczne zaangażowanie, ale pozwalanie na szarganie ludzką godnością na portalu szczycący, się przymiotnikiem katolicki, diecezjalny jest po prostu obrzydliwe.
  Czy Ksiądz Redaktor i Pani Redaktor czują się rozgrzeszeni trzema zdaniami poniże

 • @Kamix
  2018-07-03 08:33:33

  arrow

  Zalew to powstał w latach 70tych ubiegłego wieku, teraz jedynie "ogarneli" go po swoich "rządach", nasi drodzy samorządowcy za co zresztą biorą pieniążki więc łaski nie robią.

 • Do ?
  2018-07-02 21:57:00

  arrow

  Co boli ,że inni też myślą? Pudło pustaku.

 • ale beka
  2018-07-02 19:29:27

  arrow

  widzieliście towarzysza Andrjuszkę? Jak nóżką w takt przebierał? a taka grupka 10-15 młodzieży obok selfie za nim sobie robiła i bekę miała...Oj będą wakacyjne memy

 • ?
  2018-07-02 19:19:33

  arrow

  Kamixa czy może Adrjux?

 • Kamix
  2018-07-02 13:17:57

  arrow

  W internecie wylewali żółć. W internecie pisali, że i tak nikt nie przyjdzie. Że brzydka pogoda, że brzydki zalew, że brzydki świat. Mówili, że zalew nie powstanie. Że nie będzie dofinansowania. W internecie zazdrościli. W internecie narzekali, że Łuków się rozwija i pisali ,,wieś tańczy, wieś śpiewa'. Internetowi napinacze jechali równo po Burmistrzu, Radnym, ale też mieszkańcach, którzy lubią bawić się przy piosenkach Akcentu. Jaka okazała się być rzeczywistość? Rzeczywistość pięknie zweryfikowała Was internetowych hejterów i tych, co tylko pragną napinać się na Burmistrza. Zalew otwarta, otrzymano dofinansowanie. Na otwarcie przyszły TŁUMY wraz z RODZINAMI, które ŚWIETNIE się bawiły przy piosenkach Pana Martyniuka. Od środy zapowiadają upały. Plaże nad Zalewem się zapełnią. To samo baseny przy OSiR. I tak powinno być. A wy co? Dalej będziecie pisać komentarze że wszystko źle. To co teraz wrzucicie na tapet? Wiem! Bulwar! Ale uprzedzę was. Bulwar też powstanie :) Ku uciesze mieszkanców, szkoda że nie waszej.

 • obs
  2018-07-02 13:08:22

  arrow

  Dlaczego na molo wjechały rowery wbrew zakazowi ?

 • Kamix
  2018-07-02 10:15:48

  arrow

  W internecie wylewali żółć. W internecie pisali, że i tak nikt nie przyjdzie. Że brzydka pogoda, że brzydki zalew, że brzydki świat. Mówili, że zalew nie powstanie. Że nie będzie dofinansowania. W internecie zazdrościli. W internecie narzekali, że Łuków się rozwija i pisali ,,wieś tańczy, wieś śpiewa''. Internetowi napinacze jechali równo po Burmistrzu, Radnym, ale też mieszkańcach, którzy lubią bawić się przy piosenkach Akcentu. Jaka okazała się być rzeczywistość? Rzeczywistość pięknie zweryfikowała Was internetowych hejterów i tych, co tylko pragną napinać się na Burmistrza. Zalew otwarta, otrzymano dofinansowanie. Na otwarcie przyszły TŁUMY wraz z RODZINAMI, które ŚWIETNIE się bawiły przy piosenkach Pana Martyniuka. Od środy zapowiadają upały. Plaże nad Zalewem się zapełnią. To samo baseny przy OSiR. I tak powinno być. A wy co? Dalej będziecie pisać komentarze że wszystko źle. To co teraz wrzucicie na tapet? Wiem! Bulwar! Ale uprzedzę was. Bulwar też powstanie :) Ku uciesze mieszkanców, szkoda że nie waszej.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Fachowa regeneracja turbosprężarek w Bielsku Podlaskim
2019-02-18 18:02:29 Kategoria:

Turbosprężarka to niezastąpione urządzenie wyposażające liczne pojazdy mechaniczne. Głównym zadaniem turbosprężarki jest wspomaganie działania silnika (układ...

więcej »
foto

Rośliny w akwarium – efektowne, zielone mchy
2019-02-14 12:30:48 Kategoria:

Dla akwarystów oraz amatorów podwodnego świata wygląd roślin w akwarium ma ogromne znaczenie. Bogata oferta mchów i wątrobowców obejmuje gatunki przeznaczone do...

więcej »
foto

Jak urządzić salon w stylu eko
2019-02-13 14:36:49 Kategoria:

Każdy, kto kocha naturę, stara się przemycić choć jeden element do swojego mieszkania, który będzie stylistycznie się z nią wiązał. Może to być dekor, drewniana...

więcej »

Łuków

w lewoLuty 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3

ŁUKÓW, 03.02 10:00

Giełda Kolekcjonerów w Łukowskim Ośrodku Kultury

więcej »
4 5 6 7

ŁUKÓW, 07.02

Sesja Rady Powiatu Łukowskiego

więcej »
8

ŁUKÓW, 08.02

Jest kandydat na kuratora ŁKS Orlęta Łuków

więcej »
9

ŁUKÓW, 09.02

Łuków: Charytatywna Potańcówka

więcej »
10
11 12 13 14

ŁUKÓW, 14.02

Akcja „Randka w ciemno z książką”

więcej »
15 16

ŁUKÓW, 16.02

Łuków: bal dla Kamila

więcej »

ŁUKÓW, 16.02

Łuków: turniej pod patronatem posła

więcej »
17

ŁUKÓW, 17.02

Niedziela z teatrem w ŁOK: „Zimowa Kraina Czarów”

więcej »

ŁUKÓW, 17.02 17:00

Łuków: Wspólnota Rodziców Dzieci Utraconych zaprasza do wspólnej modlitwy

więcej »
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Kondolencje

Najnowsze Informacje