R E K L A M A



ŁUKÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Premier Morawiecki z wizytą w Łukowie
2020-06-30 12:40:25 Artykuł czytany 4906 razy


Premier Mateusz Morawiecki odwiedza dziś województwo lubelskie. Będzie w sumie w 9 miastach. Na jego trasie znalazł się też Łuków.


Spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim odbyło się na Placu Solidarności i Wolności. Miało charakter otwarty. Premier przyjechał, aby zachęcać do udziału w II turze wyborów i głosować na obecnego prezydenta Andrzeja Dudę.

Podczas swojego wystąpienia  Prezes Rady Ministrów mówił również o tym że rząd nie zapomina o takich samorządach jak Łuków i gminach powiatu łukowskiego.

Przypomniał, że z rządowych funduszy modernizowany będzie dworzec PKP. Mówił o funduszu dróg samorządowych oraz o funduszu inwestycji samorządowych.

Podczas spotkania przekazał samorządowcom symboliczne promesy z kwotami które mają trafić w niedługim czasie na konta poszczególnych gmin. Przypomnijmy, że do gmin powiatu łukowskiego wpłynie w sumie 21 mln zł.

Razem z premierem Mateuszem Morawieckim w Łukowie gościł też wojewoda lubelski Lech Sprawka oraz posłowie z naszego terenu. Na zakończenie wizyty premier gościł w Starostwie Powiatowym u starosty Dariusza Szustka.



Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj


AKup/DW
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Anna Kupińska
tel. 509 310 762
lukow@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • ojoj
    2020-07-01 22:27:31

    arrow

    Ale szczujni chamstwa to tu jest i cwaniactwa dorobkiewiczów na ludzkich grzbietach za najniższą ,może trochę pod stołem dorzuci jak mu dobry humor dopisze.















  • Mmmmm
    2020-07-01 22:08:28

    arrow

    uuuuuuuu bryka na scenę nie dali co sie stało

  • AWS
    2020-07-01 20:44:44

    arrow

    Dość tej propagandy byłego działacza AWS i doradcy Donalda Tuska. Prezydent Duda też ma ciekawą przeszłość związaną z Unią Wolności.

  • wasyl
    2020-07-01 18:01:23

    arrow

    Opowiadał jak pompował wodę z piwnicy która mu zalało bo prezydent Warszawy to wiadomo. Nie ten. Jakby był ich to krople deszczu tylko zdraszały by umęczona skroń w nieustającej służbie temu narodowi . Och naiwny ludku.
    Propaganda zjadła wam mózgi. Jest gorzej jak w Korei.
    Wątroba gnije od tego paplania.

  • rozczarowany
    2020-07-01 12:40:53

    arrow

    A mostu na Krznie nie obiecał?

  • banki
    2020-07-01 12:10:55

    arrow

    A ile te banki Morawieckiego wytransferowały z Polski pieniędzy? Czy Pan Premier o tym mówił?

  • Nie narzekać.
    2020-07-01 09:48:11

    arrow

    Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej . Pięć lat prezydentury to za mało by podnieść z ruin ekonomicznych Polskę . Głosujemy na Andrzeja Dudę bo to prezydent naszych spraw , orędownik Polski plus i Dobrej zmiany.

  • Nie narzekać.
    2020-07-01 09:47:03

    arrow

    Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej . Pięć lat prezydentury to za mało by podnieść z ruin ekonomicznych Polskę . Głosujemy na Andrzeja Dudę bo to prezydent naszych spraw , orędownik Polski plus i Dobrej zmiany.

  • nienarzekać
    2020-07-01 00:13:43

    arrow

    najlepszy Premier, Rzad, Prezydent od czasów Piłsudskiego, tak się pilnuje Ojczyzny!!!

  • Atencyjne dziedziaki
    2020-06-30 22:35:42

    arrow

    No czemu?- naprawde nwm jakim cudem pan/i posiada taka informacje gdyz baner lezy sobie cieplutko w mieszkanku w "lukowie" (dla tych ktorzy chca myslec jak mysla to wsm niech bedzie w warszawie). Jesli pan/i nie wierzy to polecam jeszcze raz sprawdzic skoro ma juz pan/i takie doswiadczenie. Ale zeby nie bylo-my naprawde doceniamy troske o to aby produkty byly wielorazowo uzytkowane. PLANETA PANU PODZIEKUJE😘

  • Atencyjne dziedziaki
    2020-06-30 22:17:58

    arrow

    No czemu? - Nasz baner ma sie swietnie odpoczywajac w mieszkanku. Ale zeby nie bylo naprawde doceniamy ze pani/pan jako jedna/jeden z niewielu dostrzega zalety w ponownym wykorzystywaniu odpadow- PLANETA NAPEWNO SIE PANU ODWDZIECZY😘

  • Edelu...
    2020-06-30 20:20:10

    arrow

    ....dotychczas ci nie przeszkadzało a zwłaszcza za rządów Platformy Obywatelskiej i PSL , że nasze pieniądze wyparowują na Vacie , nie są inwestowane w społeczeństwo , państwo , młodych ludzi. Nie przeszkadzało ci , że wszystko w Polsce było ,, teoretyczne,, a maherzy prasowi , i u nas tacy są , pudrowali złodziejstwa platformy , której wiceprzewodniczący ubiega się o prezydenturę? To ci nie przeszkadza? Dziennikarz z ciebie czy ignorant?

  • Miastowy
    2020-06-30 19:48:03

    arrow

    A ja jestem dumny. Tylko w Łukowie dwóch pinokiów na scenie :P

  • stan
    2020-06-30 18:47:51

    arrow

    ciekawe czy przyjechał na kołach.Nasi nie potrafią to może Premier naprawi nam drogę Lukow-Biardy.

  • nunu
    2020-06-30 18:35:47

    arrow

    oj ,oj Czosnowski nikomu do pięt nie dorasta ( z obecnie rządzących) ale cóż są ,,Filantropi" (pralnia)?

  • Edel
    2020-06-30 18:29:26

    arrow

    Panie BOLO niech się Pan tą kasą tak bardzo nie podnieca. Bo niby skąd się ta kasa bierze?? Co PISowcy ją wypracowali?? To jest przekładanie z jednej kieszeni do drugiej. Ktoś za to wszystko będzie musiał zapłacić. Łatwo się rozdaje cudze pieniądze.??Ludzie w wyborach tak naprawdę nie mają za co dziękować, bo to jest ich kasa, czyli wszystkich podatników. A jeżeli wzięto kredyty , to naród musi i tak je spłacić z odsetkami. To zwykła ekonomia. Tu cudotwórców nie ma???

  • BOLO
    2020-06-30 16:50:56

    arrow

    Mylisz się kolego bosmanie taka jest jego praca, (np przygotować spotkanie partyjne) to znaczy żadna, ale kasa jest jaka Ci się nie śni, a urlop ma na wczasy. Dobre co?. W wyborach ludzie mogą takiej władzy podziękować.

  • Janek
    2020-06-30 16:40:49

    arrow

    Panie burmistrzu kto Pana nauczył wykonywać takie szpagaty polityczne, tyle powitań już Pan zaliczył . Niech Pan uważa bo można się rozedrzeć. Musi Pan się więcej uśmiechać do premiera to może coś Panu skapnie. Trzeba mieć tupet!!! co?

  • @bosman
    2020-06-30 16:11:45

    arrow

    tak jak i "dyrektorka" z muzeum z W. Okrzejskiej

  • kur
    2020-06-30 16:10:38

    arrow

    jagody już były tera niezapominajki ludową politykę wyśpiewują

  • kto?
    2020-06-30 16:06:25

    arrow

    A kto służył obcemu kapitałowi a teraz moralizuje????? Bankster. Majątek przepisany.

  • No czemu?
    2020-06-30 16:02:07

    arrow

    Czemu ci młodzi porzucili swój protest na śmietniku przy Lidlu i już bez kartonu udali się do parku?

  • Mariusz S.
    2020-06-30 14:49:11

    arrow

    Mariusz Sygnowski · 0:04 Niestety tzw. twardy elektorat PIS-u po raz kolejny pokazał na co ich stać. Było kilka młodych osób z banerem z napisem m.in. "A co z klimatem" i próbowano ich przegonić, wyrywano z rąk karton z hasłami, była nawet słowna rada, żeby udali się do psychiatryka. Szkoda, że nie zostało to uwiecznione na nagraniu z którejś z kamer, byłaby założona sprawa za naruszenie nietykalności cielesnej i obraźliwe słowa. Policja spacerowała i udawała, że nie widzą. Przykre, ale prawdziwe.

  • bosman
    2020-06-30 13:53:13

    arrow

    Pan W.Karaś jest zapewne na urlopie !!!!!

  • Siedlce14
    2020-06-30 13:00:41

    arrow

    A Burmistrza "olał" jak Prezydenta Siedlec?

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

„Społecznym okiem na środowisko” - cykl audycji na...
2020-06-30 15:42:12 Kategoria:

25 czerwca na antenie Katolickiego Radia Podlasie ruszył cykl czterech audycji pt.: ”Społecznym okiem na środowisko”. Tematyka audycji związana jest z uruchomionym przez...

więcej »


foto

Wszystko, co warto wiedzieć o EBI
2020-07-02 11:04:06 Kategoria:

EBI, czyli Europejski Bank Inwestycyjny to finansowa instytucja zarządzana przez Unię Europejską. Ten organ ma swoją siedzibę w Luksemburgu, jest całkowicie niezależny od...

więcej »
foto

O niektórych rzeczach lepiej pamiętać. Zobacz, co...
2020-07-01 09:56:32 Kategoria:

Chociaż osoby posiadające samochód korzystają z niego często i nie sposób o nim zapomnieć, to dużo łatwiej wypadają z pamięci obowiązki z nim związane. Do takowych...

więcej »
foto

Jak radzimy sobie z koronawirusem?
2020-06-22 06:00:00 Kategoria:

W regionie siedleckim do tej pory odnotowano 250 przypadków zakażeń koronawirusem . Ryzyko zachorowania wciąż istnieje, a najbardziej narażony jest personel medyczny,...

więcej »

Łuków

w lewoLipiec 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3

ŁUKÓW, 03.07

Łuków: powitanie wakacji

więcej »
4

ŁUKÓW, 04.07

Łuków: powitanie wakacji

więcej »
5

ŁUKÓW, 05.07

Łuków: powitanie wakacji

więcej »
6 7 8 9 10 11 12

ŁUKÓW, 12.07 19:00

Łuków: Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej

więcej »
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje