R E K L A M A



ŁUKÓW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Uliczne Biegi 3-Majowe w Łukowie /ZDJĘCIA/
2019-05-03 18:12:28 Artykuł czytany 2202 razy


491 osób wzięło udział w 26. Łukowskich Ulicznych Biegach 3-Majowych. To już tradycja, że również na sportowo mieszkańcy Łukowa i okolic obchodzą 228. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.


Do udziału w biegach dzieci, młodzież i dorosłych zaprosiły Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Nasz Region”. Wydarzeniu patronował burmistrz i Rada Miasta. Na starcie biegu stawiły się m.in. przedszkolaki, które brały udział w Biegu Krasnala. Była też kategoria Nordic Walking oraz niepełnosprawni. W sumie w bigach wzięło udział 491 osób, w wieku od kilku do kilkudziesięciu lat.



Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj



Klasyfikacja 26. Łukowskich Ulicznych Biegów 3-Majowych pod patronatem Rady i Burmistrza Miasta Łuków ukształtowała się następująco:

w kategorii: Bieg „Krasnala” – Dziewczynki rocznik 2012 i młodsze; dystans 150 m
1. Magdalena Grochowska
2. Amelia Lipińska
3. Ada Sosnowska

w kategorii: Bieg „Krasnala” – Chłopcy rocznik 2012 i młodsi; dystans 150 m
1. Krystian Abramek
2. Hubert Powrózek
3. Hubert Osiński

w kategorii: Szkoły Podstawowe – Dziewczęta rocznik 2011 – 2009; dystans 300 m
1. Julia Łazuga  ZS Świdry
2. Maja Kiełczykowska  ZS Świdry
3. Milena Antoszkiewicz  SP 4 Łuków

w kategorii: Szkoły Podstawowe - Chłopcy rocznik 2011 – 2009; dystans 300 m
1. Igor Rogalski  SP 2 Łuków
2. Patryk Matysiak  SP 1 Łuków
3. Maksymilian Mateńko  SP 4 Łuków

w kategorii: Szkoły Podstawowe – Dziewczęta rocznik 2008 – 2007; dystans 600 m
1. Zuzanna Dobrowolska  SP 5 Łuków
2. Dominika Zdunek  SP Wojcieszków
3. Amelia Goławska  ZS Gołąbki

w kategorii: Szkoły Podstawowe - Chłopcy rocznik 2008 – 2007; dystans 800 m
1. Piotr Kiełczykowski  ZS Świdry
2. Filip Charczuk  SP 5 Łuków
3. Szymon Wołek  SP 1 Łuków

w kategorii: Szkoły Podstawowe - Dziewczęta rocznik 2006 – 2005; dystans 800 m
1. Marta Dąbrowska  SP 4 Łuków
2. Martyna Wasilewska  SP 1 Łuków
3. Kinga Białowąs  SP 1 Łuków

w kategorii: Szkoły Podstawowe - Chłopcy rocznik 2006 – 2005; dystans 1100 m
1. Jakub Mikołajczuk Borki
2. Jakub Zielonka  SP 4 Łuków
3. Bartosz Paszkiewicz SP 1 Łuków

w kategorii: Szkoły Podstawowe - Dziewczęta rocznik 2004 – 2003; dystans 1100 m
1. Patrycja Głodek  Kajda Athletics Team
2. Zuzanna Tymon  SP 1 Łuków
3. Aleksandra Jasińska

w kategorii: Szkoły Podstawowe - Chłopcy rocznik 2004 – 2003; dystans 1600 m
1. Szymon Suchodolski  SP 2 Łuków
2.  Krzysztof Łazuga  SP 2 Łuków
3. Stanisław Domański  Aleksandrów

Zespołowo Szkoły Podstawowe:
1. Zespół Szkół w Gołąbkach
2. Szkoła Podstawowa w Wandowie

w kategorii: Szkoły Ponadgimnazjalne – Dziewczęta rocznik 2002– 1999; dystans 1100 m
1. Wiktoria Izdebska I LO Łuków
2. Katarzyna Opieka  ZS 2 Łuków
3. Patrycja Kryczka  ZS 2 Łuków   

w kategorii: Szkoły Ponadgimnazjalne – Chłopcy rocznik 2002 – 1999; dystans 1600 m
1. Marcin Kurowski  WLKS Nowe Iganie Siedlce
2.  Przemysław Bartoń  ZS 1 Łuków
3. Michał Miziński  ZSZ Nr 1 Dęblin

Zespołowo Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. Zespół Szkół Nr 2 w Łukowie
2. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie

w kategorii OPEN Kobiety rocznik 2002 – 1989 ; dystans 5000 m
1. Izabela Przegalińska Suchocin
2. Olga Bieniek Jarocin
3. Anna Warpas Łuków

w kategorii OPEN Kobiety rocznik 1988 – 1973; dystans 5000 m
1. Monika Osińska  Biegacze Pomagacze
2. Beata Chruściel  Międzyrzecka Grupa Biegowa
3. Weronika Młodzikowska  KS V–Max Adamów

w kategorii OPEN Kobiety rocznik 1972 i starsze; dystans 5000 m
1. Mirosława Belniak Łuków

w kategorii OPEN Mężczyźni rocznik 2002 – 1989; dystans 5000 m
1. Wojciech Karwowski  Łuków
2. Tomasz Łaziuk
3. Arkadiusz Pietrucha  Łuków

w kategorii OPEN Mężczyźni rocznik 1988 – 1979; dystans 5000 m
1. Paweł Młodzikowski   V–Max Adamów
2. Jacek Chruściel  Międzyrzecka Grupa Biegowa
3. Krzysztof Terlecki   31 Baza Lotnictwa Taktycznego Jarocin

w kategorii OPEN Mężczyźni rocznik 1978 – 1969 ; dystans 5000 m
1. Krzysztof Cabaj  Yulo Run Team Siedlce
2. Adam Burdach  V-Max Adamów
3. Mariusz Małek

w kategorii OPEN Mężczyźni rocznik 1968 – 1959; dystans 5000 m
1. Andrzej Majewski  Biała Podl.
2. Kazimierz Kamola  Puławy
3. Adam Piskorek  Łuków

w kategorii OPEN Mężczyźni rocznik 1958 i starsi; dystans 5000 m
1. Eugeniusz Jankowski
2. Kazimierz Izdebski  Biegacze Pomagacze
3. Marian surowiec  UKS AGRO-TEX Milanów

w kategorii „Niepełnosprawni”; dystans 1000 m
1. Robert Pasko  Międzyrzec Podlaski

w kategorii OPEN Kobiety „NORDIC WALKING” dystans 2600 m
1. Jolanta Zapałowska  Siedlce
2. Mirosława Burdach
3. Małgorzata Kwaśna  „Chodzę z sercem”

w kategorii OPEN Mężczyźni „NORDIC WALKING” dystans 2600 m
1. Tomasz Kwaśny  „Chodzę z sercem”
2. Adam Kulik  Łuków
3. Marcin Buraczyński  „Aktywni z Pasją” Łuków

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach indywidualnych otrzymali puchary, medale, dyplom i nagrody. Zwycięskie szkoły otrzymały puchary oraz dyplomy. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale za udział w biegach.

Komunikat OSiR


AKup  [MSz]

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Anna Kupińska
tel. 509 310 762
lukow@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • ?
    2019-05-06 07:53:38

    arrow

    Boicie się konstytucji czy oderwania od koryt?

  • kazik
    2019-05-05 21:51:11

    arrow

    To taki nasz Bolek.Nieszkodliwy.Folkloru nigdy za dużo.

  • czytelnik
    2019-05-04 14:09:57

    arrow

    Podpowiem ,że z biegów i więcej niczego.Zachwytu nie ma.

  • be
    2019-05-04 10:07:28

    arrow

    a mnie śmieszą internetowe trolle takie jak Ty. Jak Cię razi napis, to zwróć uwagę człowiekowi. W końcu jest znany z różnego rodzaju aktywności sportowych

  • ha
    2019-05-03 19:44:17

    arrow

    Rozśmieszył mnie ten młody w koszulce konstytucja.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Pilawa: ośrodek, który tętni życiem
2019-06-15 12:04:39 Kategoria: Region

Obiekt Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Pilawie jest najnowocześniejszym tego typu w powiecie garwolińskim. Koszt inwestycji, to ponad osiem milionów złotych, ale około...

więcej »
foto

Noc Świętojańska w Gródku nad Bugiem
2019-06-15 10:25:35 Kategoria:

Gródek nad Bugiem 22 czerwiec 2019

więcej »
foto

OGIEŃ I WODA Z JANEM KOCHANOWSKIM
2019-06-15 10:13:51 Kategoria:

GRÓDEK NAD BUGIEM 15 / 16 czerwca 2019

więcej »

Łuków

w lewoCzerwiec 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

ŁUKÓW, 01.06

Gmina Krzywda: rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka

więcej »

ŁUKÓW, 01.06

Gmina Adamów: Najlepiej z Rodziną

więcej »

ŁUKÓW, 01.06

Łuków: zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży

więcej »

ŁUKÓW, 01.06

Dzień Dziecka w Łukowie i w Rolach

więcej »

ŁUKÓW, 01.06

Łuków: turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka

więcej »

ŁUKÓW, 01.06 10:00

Dzień Dziecka nad łukowskim zalewem

więcej »
2

ŁUKÓW, 02.06

Święto Dziękczynienia, świętem Sióstr Nazaretanek

więcej »

RADZYŃ, 02.06

W Radzyniu będą świętować Dzień Dziecka na sportowo

więcej »

ŁUKÓW, 02.06

Łuków: Bezpieczny Minipeleton z okazji Dnia Dziecka

więcej »

ŁUKÓW, 02.06

Dzień Dziecka w Łukowie i w Rolach

więcej »

ŁUKÓW, 02.06

ŁOK: niedzielna Giełda Kolekcjonerów

więcej »
3 4 5 6 7

ŁUKÓW, 07.06

Letnie Kino w łukowskim amfiteatrze

więcej »

ŁUKÓW, 07.06 17:00

Łuków: Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w zapasach

więcej »
8

ŁUKÓW, 08.06

Łuków: Msza Święta i modlitwa o uzdrowienie

więcej »

ŁUKÓW, 08.06

Łuków: szachowe rozgrywki

więcej »

ŁUKÓW, 08.06 13:00

Festiwal Kultury Ukraińskiej w Łukowie

więcej »

ŁUKÓW, 08.06 17:00

Łuków: Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w zapasach

więcej »
9

ŁUKÓW, 09.06

Łuków: szachowe rozgrywki

więcej »

ŁUKÓW, 09.06

Dzień zdrowia dla Łukowa

więcej »

ŁUKÓW, 09.06

Piknik Rodzinny w Krzywdzie

więcej »

ŁUKÓW, 09.06 13:30

Gmina Łuków: festyn rodzinny z geologią

więcej »
10

ŁUKÓW, 10.06

Łuków: słuchacze UTW kończą kolejny rok akademicki

więcej »
11

ŁUKÓW, 11.06

Łuków: koncert Fabryki Piosenki

więcej »
12

ŁUKÓW, 12.06

O modernizacji dworca PKP na konferencji w ŁOK

więcej »

ŁUKÓW, 12.06

Łuków: Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

więcej »
13

ŁUKÓW, 13.06

Łuków: spotkanie Towarzystwa Strzeleckiego

więcej »

ŁUKÓW, 13.06 18:00

Burmistrz Łukowa zaprasza na spotkanie

więcej »
14

ŁUKÓW, 14.06

Łuków: finał konkursu „Oddaj krew – ratuj życie”

więcej »

ŁUKÓW, 14.06

ŁOK: „Barwy i odcienie słowa”

więcej »

ŁUKÓW, 14.06

Łuków: „Złe mamuśki 2” w letnim kinie

więcej »
15

ŁUKÓW, 15.06

Łuków: Dzień Skupienia

więcej »

ŁUKÓW, 15.06

Gmina Łuków: jubileusz zespołu „Jata”

więcej »

ŁUKÓW, 15.06

Dzień Dziecka 50+ w Łukowie

więcej »

ŁUKÓW, 15.06 08:00

Łuków: powalczą o Puchar Marszałka

więcej »
16

ŁUKÓW, 16.06

Dzień Adamowa i okolicy z „Top Girls”

więcej »

ŁUKÓW, 16.06

Krzywda: X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze /zapowiedź/

więcej »

ŁUKÓW, 16.06

Rodzinny Festyn w Łukowie

więcej »

ŁUKÓW, 16.06 12:00

Gmina Łuków: „Eko-Czerwcówka na rowerze”

więcej »

ŁUKÓW, 16.06 19:00

Artyści ze Szkocji i Niemiec w Łukowie

więcej »
17

ŁUKÓW, 17.06 18:00

Dyskoteka charytatywna w IV LO w Łukowie

więcej »
18 19 20

ŁUKÓW, 20.06

Łuków dla Jezusa

więcej »
21

ŁUKÓW, 21.06

Łuków: Aktywni na 100 lat

więcej »
22

ŁUKÓW, 22.06

Łuków: Memoriał Antoniego Trybonia

więcej »

ŁUKÓW, 22.06

Noc Świętojańska w Łukowie

więcej »

ŁUKÓW, 22.06

Sejmik Zespołów Teatralnych w Stoczku Łukowskim

więcej »

ŁUKÓW, 22.06 10:00

Łuków: letnia pływalnia ruszy 22 czerwca

więcej »
23

ŁUKÓW, 23.06

Sejmik Zespołów Teatralnych w Stoczku Łukowskim

więcej »
24

ŁUKÓW, 24.06 18:00

Burmistrz Łukowa zaprasza na spotkanie do „Trójki”

więcej »
25

ŁUKÓW, 25.06

Gmina Krzywda: Noc Bibliotek

więcej »
26

ŁUKÓW, 26.06

Gmina Krzywda: Noc Bibliotek

więcej »
27 28 29 30

ŁUKÓW, 30.06

Integracyjna impreza „Bądźmy Razem” w Łukowie

więcej »

Kondolencje

Najnowsze Informacje