Klasyfikacja 26. Łukowskich Ulicznych Biegów 3-Majowych pod patronatem Rady i Burmistrza Miasta Łuków ukształtowała się następująco:
w kategorii: Bieg „Krasnala” – Dziewczynki rocznik 2012 i młodsze; dystans 150 m
1. Magdalena Grochowska
2. Amelia Lipińska
3. Ada Sosnowska
w kategorii: Bieg „Krasnala” – Chłopcy rocznik 2012 i młodsi; dystans 150 m
1. Krystian Abramek
2. Hubert Powrózek
3. Hubert Osiński
w kategorii: Szkoły Podstawowe – Dziewczęta rocznik 2011 – 2009; dystans 300 m
1. Julia Łazuga ZS Świdry
2. Maja Kiełczykowska ZS Świdry
3. Milena Antoszkiewicz SP 4 Łuków
w kategorii: Szkoły Podstawowe - Chłopcy rocznik 2011 – 2009; dystans 300 m
1. Igor Rogalski SP 2 Łuków
2. Patryk Matysiak SP 1 Łuków
3. Maksymilian Mateńko SP 4 Łuków
w kategorii: Szkoły Podstawowe – Dziewczęta rocznik 2008 – 2007; dystans 600 m
1. Zuzanna Dobrowolska SP 5 Łuków
2. Dominika Zdunek SP Wojcieszków
3. Amelia Goławska ZS Gołąbki
w kategorii: Szkoły Podstawowe - Chłopcy rocznik 2008 – 2007; dystans 800 m
1. Piotr Kiełczykowski ZS Świdry
2. Filip Charczuk SP 5 Łuków
3. Szymon Wołek SP 1 Łuków
w kategorii: Szkoły Podstawowe - Dziewczęta rocznik 2006 – 2005; dystans 800 m
1. Marta Dąbrowska SP 4 Łuków
2. Martyna Wasilewska SP 1 Łuków
3. Kinga Białowąs SP 1 Łuków
w kategorii: Szkoły Podstawowe - Chłopcy rocznik 2006 – 2005; dystans 1100 m
1. Jakub Mikołajczuk Borki
2. Jakub Zielonka SP 4 Łuków
3. Bartosz Paszkiewicz SP 1 Łuków
w kategorii: Szkoły Podstawowe - Dziewczęta rocznik 2004 – 2003; dystans 1100 m
1. Patrycja Głodek Kajda Athletics Team
2. Zuzanna Tymon SP 1 Łuków
3. Aleksandra Jasińska
w kategorii: Szkoły Podstawowe - Chłopcy rocznik 2004 – 2003; dystans 1600 m
1. Szymon Suchodolski SP 2 Łuków
2. Krzysztof Łazuga SP 2 Łuków
3. Stanisław Domański Aleksandrów
Zespołowo Szkoły Podstawowe:
1. Zespół Szkół w Gołąbkach
2. Szkoła Podstawowa w Wandowie
w kategorii: Szkoły Ponadgimnazjalne – Dziewczęta rocznik 2002– 1999; dystans 1100 m
1. Wiktoria Izdebska I LO Łuków
2. Katarzyna Opieka ZS 2 Łuków
3. Patrycja Kryczka ZS 2 Łuków
w kategorii: Szkoły Ponadgimnazjalne – Chłopcy rocznik 2002 – 1999; dystans 1600 m
1. Marcin Kurowski WLKS Nowe Iganie Siedlce
2. Przemysław Bartoń ZS 1 Łuków
3. Michał Miziński ZSZ Nr 1 Dęblin
Zespołowo Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. Zespół Szkół Nr 2 w Łukowie
2. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie
w kategorii OPEN Kobiety rocznik 2002 – 1989 ; dystans 5000 m
1. Izabela Przegalińska Suchocin
2. Olga Bieniek Jarocin
3. Anna Warpas Łuków
w kategorii OPEN Kobiety rocznik 1988 – 1973; dystans 5000 m
1. Monika Osińska Biegacze Pomagacze
2. Beata Chruściel Międzyrzecka Grupa Biegowa
3. Weronika Młodzikowska KS V–Max Adamów
w kategorii OPEN Kobiety rocznik 1972 i starsze; dystans 5000 m
1. Mirosława Belniak Łuków
w kategorii OPEN Mężczyźni rocznik 2002 – 1989; dystans 5000 m
1. Wojciech Karwowski Łuków
2. Tomasz Łaziuk
3. Arkadiusz Pietrucha Łuków
w kategorii OPEN Mężczyźni rocznik 1988 – 1979; dystans 5000 m
1. Paweł Młodzikowski V–Max Adamów
2. Jacek Chruściel Międzyrzecka Grupa Biegowa
3. Krzysztof Terlecki 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Jarocin
w kategorii OPEN Mężczyźni rocznik 1978 – 1969 ; dystans 5000 m
1. Krzysztof Cabaj Yulo Run Team Siedlce
2. Adam Burdach V-Max Adamów
3. Mariusz Małek
w kategorii OPEN Mężczyźni rocznik 1968 – 1959; dystans 5000 m
1. Andrzej Majewski Biała Podl.
2. Kazimierz Kamola Puławy
3. Adam Piskorek Łuków
w kategorii OPEN Mężczyźni rocznik 1958 i starsi; dystans 5000 m
1. Eugeniusz Jankowski
2. Kazimierz Izdebski Biegacze Pomagacze
3. Marian surowiec UKS AGRO-TEX Milanów
w kategorii „Niepełnosprawni”; dystans 1000 m
1. Robert Pasko Międzyrzec Podlaski
w kategorii OPEN Kobiety „NORDIC WALKING” dystans 2600 m
1. Jolanta Zapałowska Siedlce
2. Mirosława Burdach
3. Małgorzata Kwaśna „Chodzę z sercem”
w kategorii OPEN Mężczyźni „NORDIC WALKING” dystans 2600 m
1. Tomasz Kwaśny „Chodzę z sercem”
2. Adam Kulik Łuków
3. Marcin Buraczyński „Aktywni z Pasją” Łuków
Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach indywidualnych otrzymali puchary, medale, dyplom i nagrody. Zwycięskie szkoły otrzymały puchary oraz dyplomy. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale za udział w biegach.
Komunikat OSiR
AKup [MSz]