MIASTO BIAŁA PODLASKA
Najzdolniejsi uczniowie w Białej Podlaskiej - nagrodzeni!
2016-06-24 14:06:11 Artykuł czytany 1258 razy
Już tradycyjnie przy okazji zakończenia kolejnego roku szkolnego w urzędzie miasta odbyło się wręczenie nagród prezydenta dla uczniów z największymi osiągnięciami w nauce, ale również zdobywających laury w dziedzinie sportu oraz konkursach i olimpiadach o randze wojewódzkiej i ogólnopolskiej.
W sumie przyznano 46 Złotych Piór oraz 4 Diamentowe. Te drugie dla uczniów, którzy już wcześniej otrzymali dwa złote i wciąż mogą się pochwalić osiągnięciami. Na specjalne listy gratulacyjne zasłużyły również Aleksandra Martyniuk oraz Alicja Kalina Marczewska, które mimo zdobycia w ubiegłych latach Diamentowych Piór, wciąż osiągają liczne sukcesy i czynią błyskawiczne postępy.
ZDJĘCIA z uroczystości wręczenia wyróżnień: TUTAJ
Szkoły Podstawowe:
1. Weronika Anna Chwaluk - uczennica klasy VIa Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Stanisława Brzóski w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
2. Paweł Wyrodek - uczeń klasy VIa Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Stanisława Brzóski w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
3. Ewa Chwedoruk - uczennica klasy VIc Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
4. Wiktor Oczkowski - uczeń klasy VIb Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
5. Weronika Monika Dzięcioł - uczennica klasy Vd Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej
6. Anna Martyniuk - uczennica klasy IVc Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej
7. Michał Dawidiuk - uczeń klasy VIa Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
8. Maria Makarewicz - uczennica klasy VIa Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
9. Laura Olejniczak - uczennica klasy VIc Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
10. Julia Dudek - uczennica klasy VIa Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
11. Martyna Najdyhor - uczennica klasy VIa Szkoły Podstawowej nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza
12. Lena Popławska - uczennica klasy VIb Szkoły Podstawowej nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza
13. Kacper Kuźmiuk - uczeń klasy VIe Szkoły Podstawowej nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
14. Weronika Mrozik – uczennica klasy Via Szkoły Podstawowej nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
15. Mateusz Andrzejewski - uczeń klasy Va Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Specjalnych
16. Kacper Tadeusz Sikorski – uczeń klasy VI Społecznej Szkoły Podstawowej
Gimnazja:
1. Bartłomiej Warowny – uczeń klasy IIIc Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
2. Zofia Staszewska – uczennica klasy IIIb Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
3. Zuzanna Joanna Kapela – uczennica klasy IIIb Publicznego Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
4. Gabriela Natalia Wieczorek – uczennica klasy IIId Publicznego Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
5. Miłosz Dresler - uczeń klasy IIIa Publicznego Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
6. Szymon Jakub Semeniuk - uczeń klasy IIe Publicznego Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
7. Michał Bielecki - uczeń klasy IIa Publicznego Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza
8. Aleksandra Maria Wilk - uczennica klasy IIIa Publicznego Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza
9. Aliaksandra Smerachanskaya - uczennica klasy IIIc Publicznego Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
10. Alicja Gładysz - uczennica klasy IIa Publicznego Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
11. Karolina Kozłowska - uczennica klasy IIIc Katolickiego Gimnazjum im. Cypriana Norwida
12. Eryk Wilhelm Kowalewicz - uczeń klasy Ia Katolickiego Gimnazjum im. Cypriana Norwida
Szkoły ponadgimnazjalne:
1. Aleksander Wiśniewski - uczeń klasy IIb I Liceum Ogólnokształcącego im. J.I. Kraszewskiego
2. Joanna Waszczuk – uczennica klasy IIa I Liceum Ogólnokształcącego im. J.I. Kraszewskiego
3. Sara Lewkowicz - uczennica klasy IIc II Liceum Ogólnokształcącego im. Emilii Plater w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
4. Marta Melaniuk - uczennica klasy IIa II Liceum Ogólnokształcącego im. Emilii Plater w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
5. Kamil Wojciech Olichwirowicz - uczeń klasy IIIb III Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza
6. Paulina Steckiewicz - uczennica klasy IIIa III Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza
7. Katarzyna Gdula - uczennica klasy IIe IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
8. Weronika Furtas - uczennica klasy If IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
9. Kacper Jan Pawłowski - uczeń klasy IIIb Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Norwida
10. Aleksandra Szymańska - uczennica klasy IV Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
11. Dawid Karmasz - uczeń klasy II Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
12. Martyna Saczuk - uczennica klasy III Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
13. Marta Monika Jaśkiewicz - uczennica klasy IV Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
14. Damian Maksymiuk - uczeń klasy III Technikum nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury
15. Rafał Kowieski - uczeń klasy III Technikum nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury
16. Konrad Dziarmaga - uczeń klasy III Technikum nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury
17. Paweł Piotr Zaciura - uczeń klasy III Technikum nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury
18. Łukasz Skolimowski - uczeń Szkoły Przysposabiającej do Pracy
19. Natalia Grudzińska - uczennica Zasadniczej Szkoły Zawodowej ZDZ im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
20. Michał Zbigniew Parafiński - uczeń Technikum ZDZ im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
21. Klaudia Kudewicz - uczennica Technikum ZDZ im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Lista uczniów otrzymujących „DIAMENTOWE PIÓRO” i tytuł MAXIMA CUM LAUDE
1. Damian Szandecki - uczeń klasy II Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
2. Agnieszka Hermaniuk – uczennica klasy IIIc Publicznego Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
3. Patryk Krawczak – uczeń klasy IIIa Publicznego Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
4. Bartłomiej Suzonowicz - uczeń klasy IIId II Liceum Ogólnokształcącego im. Emilii Plater w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
źródło: UM Biała Podlaska
Zobacz także
- Odpowie za posiadanie znacznej...
- Kościół na Brzeskiej po remoncie...
- Kolejne zatrzymania w sprawie oszustw...
- Podczas budowy farmy fotowoltaicznej...
- Protestowali w obronie Andrzeja...
- Dzielny wojak w bialskim garnizonie
- Biała Podlaska: Piątki na piątki,...
- Kłamstwo ma krótkie nogi…
- Poważne utrudnienia na trasie Biała...
- Biała Podlaska: Spółdzielnia...
tel. 500 106 004 biala@radiopodlasie.pl |
| | | |
tel. 500 106 003 miedzyrzec@radiopodlasie.pl |
| | | |
tel. b.malczuk@radiopodlasie.pl |
Komentarze
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.
-
Przyjęli Maryję do swoich domów
-
Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom
-
Stacja Siemiatycze... Dworzec PKP nocą
-
W styczniu doczekamy sie opadów śniegu...
-
List z kodymskiej parafii...
-
Szopki i dekoracje świątecznie w siedleckich kościołach
-
Bożonarodzeniowe Szopki w kościele w Siemiatyczach, Pobikrach, Czajach...
-
Pasterka 2020 I
-
Pasterka w kościele NMP Matki Kościoła w Łukowie
-
Dekoracja świąteczna w radzyńskim sanktuarium
-
Pasterka w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach
-
„OTO JA ODDAJĘ GO PANU” - POGRZEB IGNACEGO BIJATY
-
Profesjonalny warsztat dla twojego samochodu
-
Konferencja prasowa S. Izdebskiego
-
Protest w Zdanach cz. 2
-
Protest rolników w Zdanach
-
Hiszpański reżyser w Siedlcach
-
Wesoła Trójeczka – sprintem do maratonu
-
Koncert Kameralnej Orkiestry Akordeonowej Arti Sentemo - 2
-
Koncert Kameralnej Orkiestry Akordeonowej Arti Sentemo - 1
-
Koło Przyjaciół KRP z Zalesia świętowało 10-lecie istnienia
-
Piknik Koła Przyjaciół w Budzieszynie
-
Piknik Koła Przyjaciół w Budzieszynie
-
Piknik Koła Przyjaciół w Budzieszynie
Zapraszamy na audycje:
O tym się mówi... Poranna rozmowa na antenie KRP
2023-02-09 16:07:30 Kategoria:
Codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 8:12 polecamy "O tym się mówi..." poranną rozmowę w Katolickim Radiu Podlasie. Gośćmi Marcina Jabłkowskiego i Andrzeja...
więcej »- Jak wspierać osoby z chorobą... 2022-12-13 13:12:00 Kategoria:
- Radiowa nowenna przed jubileuszem... 2022-12-07 10:16:34 Kategoria:
- Festyn z okazji 30-lecia KRP w... 2022-11-25 10:54:35 Kategoria:
Caritas dla niepełnosprawnych
2023-02-16 14:38:58 Kategoria:
Rozumiejąc potrzeby osób z niepełnosprawnością Caritas Diecezji Drohiczyńskiej od lutego 2010 r. prowadzi Diecezjalny Ośrodek Wsparcia dla Osób Niepełnosprawnych...
więcej »Serwer Dell T330 – nowoczesne rozwiązanie dla małych...
2023-02-16 12:21:10 Kategoria:
Sewer to niezawodne urządzenie powszechnie wykorzystywane w wielu firmach. Przede wszystkim sprzęt cechuje się wysoką wydajnością oraz gwarancją bezpieczeństwa...
więcej »Na jakie telewizory warto zwrócić uwagę?
2023-02-16 11:25:20 Kategoria:
Choć nie milkną dyskusję, jaki telewizor LED byłby najlepszy, czy może trafniejszym wyborem byłyby telewizory LCD, plazma czy też zaawansowane technologicznie modele....
więcej »Jak mierzyć postępy działań SEO?
2023-02-15 11:06:39 Kategoria:
SEO, czyli Search Engine Optimization (optymalizacja stron pod wyszukiwarki internetowe) jest to zestaw technik stosowanych do zwiększenia widoczności witryny internetowej w...
więcej »Na co zwrócić uwagę, kupując pościel?
2023-02-14 12:48:01 Kategoria:
Sypialnia jest tą częścią domu, w której szuka się relaksu i spokoju. Wchodząc do niej tuż przed snem, powinna dawać poczucie bezpieczeństwa i być oazą po nawet...
więcej »Dlaczego młodzi ludzie coraz częściej inwestują na...
2023-02-14 10:39:26 Kategoria:
Przyjrzymy się, jak wygląda inwestowanie w akcje. Jak przygotowują się do tego młodzi inwestorzy? Czy giełda jest dla każdego?
więcej »Jak zacząć przygodę z pływaniem?
2023-02-13 10:48:46 Kategoria:
Aktywność fizyczna jest niezbędna do zachowania zdrowia, jednak nie każda dyscyplina będzie odpowiednia dla wszystkich. Jedni z nas wolą sporty siłowe, inni spokojną...
więcej »Biała Podl.
Pon | Wt | Śr | Czw | Pią | So | Nd |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
Kondolencje
Ostatnio komentowane
- Do Zabuża po nowym asfalcie
- Protest przewoźników w Koroszczynie
- Wręczono Nagrody Starosty Siedleckiego /ZDJĘCIA/
- Wozy bojowe amerykańskiej armii w Sokołowie Podlaskim
- Zmarł wieloletni komendant garwolińskiego hufca ZHP
- Emerytowani nauczyciele otrzymali ,,Pochodnie oświaty’’
- Czy w Łaskarzewie odkopano średniowieczną drewnianą drogę?
- 600-lecie Garwolina
- Czy w Łukowie może powstać galeria handlowa?
- Kościół na Brzeskiej po remoncie robi wrażenie!