R E K L A M A


MIASTO BIAŁA PODLASKA

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Pomnik Lecha Kaczyńskiego „ubrany” w baner. Jest nagranie z monitoringu
2018-08-02 18:02:32 Artykuł czytany 2065 razy


Policja szuka sprawców, którzy na pomnik Lecha Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej założyli baner w kształcie koszulki z napisem „Konstytucja”. Podczas zwołanej dziś, 2 sierpnia konferencji prasowej Artur Kozioł, komendant bialskiej Straży Miejskiej przedstawił nagranie z monitoringu, na którym widać jak dwóch sprawców nakłada baner na postument oraz robi sobie przy nim zdjęcia.


Prezydent Białej Podlaskiej Dariusz Stefaniuk powiedział, że informacja o dokonanym akcie wandalizmu dotarła do urzędu rano. Następnie policja otrzymała nagranie z monitoringu, na którym widać sprawców zdarzenia. – Myślę, że oni (sprawcy) nie spodziewali się tego, że cały plac Wojska Polskiego jest monitorowany. To pokazuje, że monitoring w Białej Podlaskiej jest skuteczny. Po drugie nie ma mowy o bezkarności i myślę, że to jest ważna informacja dla wszystkich, że możemy się czuć w mieście bezpiecznie – powiedział Dariusz Stefaniuk.

Zdaniem prezydenta, dzisiejsze zajście to manifestacja polityczna ze strony osób, które dokonały tego czynu. – To jest początek jakiejś eskalacji konfliktu politycznego, którego w Białej Podlaskiej nie ma.  Mamy koalicję między PiS a PO, gdzie potrafiliśmy ze sobą rozmawiać, współpracować. Ta współpraca trwa już od 4 lat – powiedział Dariusz Stefaniuk.

Ze wstępnych ustaleń przekazanych przez prezydenta wynika, że sprawcami całego zajścia przy pomniku nie są mieszkańcy Białej Podlaskiej. Trwają czynności mające na celu zatrzymanie sprawców.

ICH/Biała Podlaska

DJ
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Izabela Chajkaluk
tel. 500 106 004
biala@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

 • otco
  2018-08-11 16:40:32

  arrow

  Dyskusja jest ciekawa. Warto ja przeczytać!

 • ottoto
  2018-08-10 10:31:29

  arrow

  Oto prawdziwe wasze oblicze Towarzysze: nie dać nic ludziom biednym - bo to patologia, i zagarnąć wszystko co się da. I gdzie jest większa patologia: u biednych czy u bogatych? Leczcie się, o ile na leczenie nie jest za późno, bo możecie trafić do zakładu leczniczego zamkniętego i tam zabiorą wam to, co teraz macie. A szkoda by było, bo już dużo nachapaliście się przez tyle lat rządów! Życzymy wam dużo zdrowia psychicznego, Towarzysze!

 • czyt.czyt.czyt.
  2018-08-10 08:24:02

  arrow

  Skąd ta furia złości? Odstawienie od koryta to powoduje i dążenie do powrotu. Oto mamy patriotyzm po polsku.

 • jeszcze@Gregor
  2018-08-10 07:53:45

  arrow

  Wojciech Jasiński, były prezes Orlenu, znalazł nową pracę. Po raz kolejny trafił do spółki Skarbu Państwa.

  W rządzie Jarosława Kaczyńskiego w latach 2006-07 Jasiński był ministrem skarbu. A po ponownym przejęciu władzy przez PiS w 2015 r. niemal z miejsca dostał lukratywną posadę prezesa Orlenu.
  Za sterami paliwowego giganta wytrwał nieco ponad dwa lata, dopóki na stanowisku nie zastąpił go Daniel Obajtek. W tym czasie Jasiński zarobił ok. 4 mln zł.

  Teraz Jasiński kontynuuje karierę w spółkach Skarbu Państwa, były szef Orlenu znalazł pracę jako pełnomocnik zarządu do spraw operacyjnych w Enerdze. I za swoje usługi zarabia tam 29 tys. miesięcznie.

 • @Gregor
  2018-08-10 07:39:15

  arrow

  Twoi koledzy zarządzaja państwowymi spółkami np:
  "Bokun jest powiatowym radnym w Choszcznie i szefem lokalnych struktur PiS. W latach 90 . sam zajmował się zbieraniem złomu, by później otworzyć skup tego surowca. Biznes kręcił się na tyle, że otworzył kolejny: Stację
  Demontażu Samochodów czyli mówiąc w uproszczeniu - szrot.
  Złomiarz po wygranych wyborach przez PiS został nagle specjalistą od zapłodnienia zwierząt, choć żadnych kompetencji w tym kierunku nie posiadał. Posadę członka zarządu Ośrodek Hodowli Zarodowej w Lubianie niedaleko Choszczna zawdzięcza Pawłowi Szefernakerowi (posłowi PiS, a obecnie wiceministrowi spraw wewnętrznych i administracji ). Wszystko w podzięce za rozwieszenie plakatów wyborczych w kampanii posła. Z Szefernakerem Bokun poznał się podczas jednego z okręgowych zjazdów PiS w Szczecinie. Panowie od razu przypadli sobie do gustu. Ich znajomość kwitła i zaowocowała posadą członka zarządu. Zatrudnienie nagle znalazła również żona Henryka Bokuna, która została pracownikiem biura poselskiego Szefernakera. Jest tam zatrudniona od 2016 roku."

 • PRL-bis
  2018-08-09 19:30:40

  arrow

  Autokraci Pisowscy za wszelką cenę próbują wprowadzić w naszym kraju demokraturę i jeśli padnie SN to będą mieli to co sobie zaplanowali.Później jeszcze tylko Wyborcza ,TVN i w Pisowskich łapskach będzie praktycznie wszystko.Kaczy suweren będzie piał z zachwytu,dostanie coś tam z serii mosty plus,elektr.samochody plus,grabie plus może coś tam jeszcze.Jakim trzeba być naiwnym aby uwierzyć w te brednie,którymi od trzech lat karmią nas pisowskie miernoty.Piotrowicz,twarz reformy sądownictwa-witamy w PRL-u.

 • do Gregor
  2018-08-09 16:27:53

  arrow

  Wiesz gdzie są?
  Tutaj: www.premiepis.pl

 • do odp.
  2018-08-09 16:27:08

  arrow

  Coś ci się pomerdało. To PiS wprowadził eksmisje na bruk. Nie siej popeliny. Druga sprawa, to że ktoś nas okradał nie oznacza, że następni mają nas odzierać ze skóry w dwójnasób. A to się obecnie dzieje. Poprawiło Ci się? Chyba w snach. Ceny coraz wyższe, podatków coraz więcej, realna możliwość wywalenia nas z UE wisi jak Miecz Damoklesa nad Polską, a ty prawisz komunały o tym jak jest dobrze? Wyjdź se swojej nory na światło dzienne, wyłącz TVPiS i rozejrzyj się dookoła. Jest źle, a będzie jeszcze gorzej. I to jest między innymi twoja wina. Twoja i tobie podobnych.

 • PiSkomuna
  2018-08-09 16:21:29

  arrow

  "(...)nie ma mowy o bezkarności i myślę, że to jest ważna informacja dla wszystkich, że możemy się czuć w mieście bezpiecznie – powiedział Dariusz Stefaniuk."
  Nieeee nooo coś pięknego. Policja złapie "przestępców", którzy dokonali "aktu wandalizmu" (sic!) i dzięki temu społeczność będzie się czuła bezpieczna.
  Powtarzam, policja złapie wybitnie niebezpiecznych wandali, którzy zaatakowali koszulką z napisem "Konstytucja" martwy przedmiot, nie uszkadzając go, nie polewając farbą, nie przyklejając materiału super-glue do jego powierzchni czym dokonali nadzwyczajnego "aktu wandalizmu" i dzięki monitoringowi i ogromnemu imperatywowi przedstawicieli organów ścigania będą poszukiwani z energią godną morderców i gwałcicieli! Ba z energią większą, bo ostatnio sądy szarpanie w rodzinie uznają za czyny o niskiej szkodliwości, więc działania tak okrutne jak powyższe zasługują na pewno na najwyższy możliwy wymiar kary!

  Ot, pisowska paranoja...

 • Gregor
  2018-08-09 15:09:53

  arrow

  Gdzie są moi koledzy: Miro Zbycho Sławo Grzecho i damesa co tylko frajer by pracował za marne 6000zł?

 • do oserwatora
  2018-08-09 09:50:04

  arrow

  Skoro dają, mają z czego dać. Poprzednio mówiliście, że na to nie ma pieniędzy, bo pieniądze szły do prywatnych kieszeni.A gdy teraz otrzymali potrzebujący, robicie krzyk że to źle! To kiedy będzie dobrze? Chodzi wam o to żeby wróciło to co było! I to jest powód całej rozróby. Wtedy była praworządność, gdy kwitło złodziejstwo mienia publicznego, a teraz go nie ma, bo biedni otrzymują a bogaci kraść nie mogą. O taką praworządność wam chodzi. Wstyd słuchać waszych pomówień i sloganów. Naród już zmądrzał i nie da się wprowadzić w maliny. A ludzi należy wychowywać do rzetelnej pracy w każdym systemie. Powiedzcie to przywódcom KOD-u. Jeśli Obserwatorze widzisz mankamenty, pomóż je zlikwidować. Negacja wszystkiego tego nie dokona.

 • obserwator
  2018-08-08 18:13:17

  arrow

  Tak, to prawda osoby, które otrzymują 500+ i inne zasiłki to w większości skrajna patologia. Ale raz jeszcze powtarzam - państwo nie jest wszechmogące i nic, nikomu za darmo nie da, bo nie ma!!! Polityka na szczeblu krajowym była, jest i będzie brudna, ale skoro wracamy do czasów komuny, gdzie rząd i prezydent niszczy konstytucję, gdzie prawo pisane jest w nocy na kolanie i uchwalanie z wtorku na środę, gdzie niszczy się demokrację, to chyba czas najwyższy coś z tym zrobić?? Propaganda rządu i wszystkie "programy+" to mit, za który zapłacimy wszyscy z naszych podatków!!! To jest ogłupianie ludzi i wychowywanie egoistów, roszczeniowo nastawionych ludzi, który liczą, że wszystko dostaną za darmo, w zamian nie dając nic od siebie. Jak długo jeszcze???

 • żalczytaćprymitywów
  2018-08-08 17:26:25

  arrow

  Chciałbyś żeby tobie dali te pieniądze? A za co? Za prymitywne podjudzanie opinii społecznej? Jakie kursy w PRL-u zaliczyłeś, że tak się popisujesz? Prymitywów u nas nie brak, a większość ma rodowód PRL-owski. Co jeszcze przyszło ci do głowy? Weź się za uczciwą pracę, to będziesz miał więcej. Za rozróby mało płacą.

 • bo im się należy
  2018-08-08 11:47:35

  arrow

  Pozycja "zakup wyświetlaczy wielkoformatowych" za 2 mln zł znalazła się w projekcie budżetu Kancelarii Sejmu na przyszły rok - informuje dzis "Rzeczpospolita". A ty Polaczku ciesz sie z pińćsetki co miesiąc i całuj Pana Prezesa po rękach że ci dał az tyle

 • do isn i innych im podobnych
  2018-08-08 08:22:36

  arrow

  Co ma piernik do wiatraka? Nic tylko aby ryć i wyć! Wpływy z VAT-u, na które poprzedni rząd machnął ręką pokrywają świadczenia socjalne, a niektóre "zapracowane" osoby twierdzą, że to oni na wszystko zapracowali. Odstawieni od koryta nie mogą się z tym pogodzić i chcą, żeby wszystko było jak było. Niedoczekanie wasze, Naród nie da się ogłupić!

 • @do obserwatora
  2018-08-08 07:42:18

  arrow

  Ale poprzednich rządów już nie ma od trech lat. Jest PIS, który wygrał na fali obvietnic, ze bedzie lepiej, wystarczy nie kraśc itd.
  A czy cos się zmieniło - wręcz przeciwnie. Samo 500+ - spektakularne - to prawda, ale nie wystarczy. Zresztą - 500+ z załozenia nie zostało stworzone aby "pomagać odgórnie zwykłym, biednym ludziom". Miało poprawic dzietność - a utrzymuje przede wszystkim patologię.

 • im sie należą
  2018-08-07 22:25:10

  arrow

  Ty dostałeś 5 stów to sie ciesz i klaskaj uszami. W tym czasie dyrekcja Lasów Państwowych zafundowała swoim 4 literom 15 nowych aut za 2,5mln złotych

 • taa
  2018-08-07 19:29:32

  arrow

  ale głupi lud (też z Białej) to kupi: dać im pińćset to sie głupio ucieszy i niech się nie wtrąca do "spraw wyższych" bo chamom nic do rządzenia

 • do obserwatora
  2018-08-07 18:34:15

  arrow

  A gdzie byłeś, koleś, za poprzednich rządów: w Polsce czy za granicą? Czy wtedy wszystko było idealnie? Wtedy kieszeń nabijali sobie PO-PSL i było cicho-sza. A teraz, gdy usiłują pomagać odgórnie zwykłym, biednym ludziom, tyle huku, że bogatych się krzywdzi. Ale bogaci otrzymują te same zapomogi, co biedni, bez względu na to do jakiej partii należą albo są bezpartyjni. Gdzie byłeś, obserwatorze. w czasie poprzednich rządów? Dlaczego milczałeś i nie usiłowałeś pomagać biednym ludziom?

 • obserwator
  2018-08-07 17:15:40

  arrow

  Tak się składa, że ludzie wierzą, że coś od państwa dostali 500+ i 300+ i mieszkania plus itp. Tylko, że państwo wszechmogące nic nikomu za darmo nie daje. Rząd nie ma swoich pieniędzy!!! To czym się powszechnie chwali, że takie dobre pochodzi z naszych kieszeni!!! To są nasze podatki w paliwie, w jedzeniu, w podnoszonych opłatach za gaz, za wodę. Chociażby nowe prawo wodne, które wprowadza podatek za tzw wody utracone czyli deszczówkę i to że śnieg czy deszcz będzie padał na chodnik przed supermarketem. Za to zapłacimy MY! Takich ukrytych opłat i podatków jest coraz więcej. To jest rozpaczliwe szukanie pieniędzy!!! Prawo jest pisane nocą na kolenia, przez ludzi którzy nie mają kompletnie pojęcia o tym co piszą, a uchwalane jest w nocy z wtorku na środę,... Każda nowa uchwała podjęta przez sejm, jest za chwilę kilka razy nowelizowana. To jest chore!!!

 • O co chodzi
  2018-08-07 14:55:23

  arrow

  Prezydent Stefaniuk mówi o koalicji PiS z PO w Białej Podlaskiej. Wszędzie PO jest złem, a w Białej jest jakaś dobra PO. A może podzielili "stołki"i jest im wszystkim dobrze (tym z PO i z PiS).Brak zrozumienia Prezydenta o co chodzi. Panie Prezydencie tym którzy nałożyli koszulkę na pomnik chodzi o łamanie Konstytucji, a wam o "stołki".

 • do@odp.
  2018-08-07 12:22:17

  arrow

  Co za pracocholiczka nam się znalazła, że na to wszystko zapracuje! Gratulacje! A przedtem na takie wydatki nie pracowałaś? To na co poszła Twoja praca? Na kolacyjki kolesiów u Sowyetc.? No to życzę smacznego za Twoja pracę, skoro tylko na to chcesz wydawać! Oczywiście w dawnym towarzystwie, po kryjomu!

 • @odp.
  2018-08-07 10:40:25

  arrow

  I to ci wystarcza - 500+ i 300 na "wyprawkę"?
  Jeżeli z tego utrzymujesz, to już rozumiem, ze chwalisz sobie socjalistyczne rozdawnictwo.

  A JA GŁUPIA PRTACUJĘ NA TWOJE 500+ i nie tylko.
  Oto jeden przykład:
  Plan budżetu Kancelarii Sejmu marszałka Marka Kuchcińskiego na przyszły rok. Z dokumentu wynika, że lekko licząc, możemy wydać na posłów nawet 585,5 milionów złotych!

  Wybrane wydatki Kancelarii Sejmu:

  przebudowa i rozbudowa budynku przy ul. Ludnej 4A – 18,8 mln zł

  wymiana ogrodzenia od strony Al. Na Skarpie i Parku Ryza Śmigłego – 6 mln zł

  c.d. przebudowy systemu głosowań – 6 mln zł

  nowe meble – 4,2 mln zł (w tym do nowego budynku przy ul. Ludnej – 3 mln zł, do pokoi hotelowych – 100 tys. zł, gabinetowe – 210 tys. zł)

  podróże zagraniczne – 3,9 mln zł

  zakup nowych tabletów – 3 mln zł

  nowe mundury dla Straży Marszałkowskiej – 2,6 mln zł

  zakup wyświetlaczy wielkoformatowych – 2 mln zł

  • system nadzoru wizyjnego terenów zewnętrznych i części pomieszczeń – 1 mln zł

  noclegi posłów w hotelach – 976 tys. zł

  czarter samolotów – 350 tys. zł

  usługi transportowe, parkowanie – 277 tys. zł

 • odp.
  2018-08-07 08:54:53

  arrow

  Naród otrzymał 500+, otrzymuje mieszkania, dzieci otrzymują wyprawki do szkoły, podnosi się się poziom życia. A co otrzymali od oszustów w poprzednich latach? Eksmisje na bruk z domów kupionych za grosze przez oszustów. I wy chcecie żeby było tak jak było! Pewnie należycie do ich gangów. Opamiętajcie się!

 • bebek@cosie dzieje
  2018-08-06 21:28:10

  arrow

  "Ludzie na poziomie!!? Chyba na poziomie poniżej dna?!? Nie wariuj,...człowieku!

 • bebek@cosie dzieje
  2018-08-06 21:28:08

  arrow

  "Ludzie na poziomie!!? Chyba na poziomie poniżej dna?!? Nie wariuj,...człowieku!

 • bebek@cosie dzieje
  2018-08-06 21:28:06

  arrow

  "Ludzie na poziomie!!? Chyba na poziomie poniżej dna?!? Nie wariuj,...człowieku!

 • @cosie dzieje
  2018-08-06 19:00:59

  arrow

  Powtarzasz wyborcze slogany PIS.
  Mówiąc: okradli, oszukali, wyprzedali - podaj konkretne p[rzykłady.
  Jak na razie to pusta gadka i szukanie hakow na politycznych przeciwników P{IS.
  A ciemny lud kupuje jak widać wszystko.

  Ja ci tylko przypomnę, że za pisu miało być lepiej - dlatego wygrali wybory jadąc na populistycznych oskarżeniach.
  A jest lepiej wg. ciebie? Ja tej poprawy nie widzę. Nie widzę też żadnego porządkowania - więcej - jest coraz więklszy bałagan.
  W tej naprawie sadow pod przywódctwem komunistycznego prokuratora to juz nawet ci co te ustawy pisali nie wiedzą o co chodzi.

 • siadaj kulfon
  2018-08-06 17:47:59

  arrow

  do "cosie dzieje" - komentarz zupełnie oderwany od tematu. To smutne że portal pozwala na umieszczanie wpisów tak ewidentnie przesiąkniętych politycznym hejtem.

 • cosie dzieje
  2018-08-06 16:42:45

  arrow

  Takie wyskoki i takie wpisy to objaw dennej kultury społeczeństwa. Czy wyście pogłupieli czy zawsze byliście głupi a dopiero teraz to się okazało? Jak was okradali z platformy oszustów, to nikt nie protestował, a teraz jak ludzie na poziomie chcą to wszystko uporządkować, to się powołujecie na Konstytucję! To Konstytucja kazała kraść mienie publiczne i oszukiwać gdzie się da? Pomieszało się wam głowie, a może to pomieszanie jest od urodzenia. Oto poziom kultury POLAKOW w Białej Podl. A może nie tylko tutaj. Koszmar!!!

 • Landryna
  2018-08-06 12:59:06

  arrow

  Ponoć Skrzaty grasują w Białej...

 • obserwator
  2018-08-06 10:07:48

  arrow

  Na dobra sprawę nikt, nikomu krzywdy tym nie zrobił. Pomnik w ten sposób tez nikt nie zniszczył. A akcja jakby ktoś co najmniej chciał go uszkodzić. Z drugiej strony w PiSie jest tak, że albo ktoś słucha prezesa i broni misji partyjnej, a jak zrobić coś nie tak lub się sprzeciwi, to go natychmiast wykopią,...

 • Jaro
  2018-08-05 13:05:31

  arrow

  Paranoja PISu ogarnia Białą i włodarza...

 • bezpiecznie
  2018-08-05 10:22:51

  arrow

  Możemy się czuć bezpiecznie ponieważ pomnik jest monitorowany. Bardzo inteligentny Prezydent.

 • mućka z klanu
  2018-08-05 08:43:31

  arrow

  A moze sie wybielaja lub licza na CUS po wyborach.

 • obserwator
  2018-08-03 17:30:50

  arrow

  Bo to już się robi Biała Kaczyńska,...

 • bojownik.
  2018-08-03 11:25:30

  arrow

  Pomnik Lecha w Białej ubierają --zle !! Pomnik Włodzimierza w Poroninie rozbierali--też było zle!! Jak tu władzy dogodzić?

 • Upadek
  2018-08-03 07:49:49

  arrow

  Rzecz dowodzi jednego. Jak policja musi to wykryje każdego sprawcę. I znajdzie odpowiedni paragraf. Można zatem policję gania do roboty. A rzecz ośmiesza władzę. Chyba to już zwiastun upadku.

 • kolega
  2018-08-02 23:56:10

  arrow

  Sprawa ta ważna że na konferencji usną strażnik miejski co widać na powyższej fotografi

 • Zenek
  2018-08-02 22:21:43

  arrow

  Jeszcze niedługo a będziemy modlić się do tego pomnika. Czy policja nie ma ważniejszych zadań tylko szukanie tych osób?

 • obywatel
  2018-08-02 22:11:54

  arrow

  prezydent Lech Kaczyński byłby dumny gdyby mu ktoś podarował koszulkę z napisem "Konstytucja"

 • siadaj kulfon
  2018-08-02 21:12:54

  arrow

  kamera ewidentnie umieszczona w tym miejscu w celu "pilnowania" pomnika, dość żałosne to, ale np w siedlcach jest taka sama sytuacja. pan prezydent mówi, że dzięki temu w mieście można czuć się bezpiecznie, a ja się pytam komu i jakie niebezpieczeństwo groziło?

 • bebek
  2018-08-02 20:00:30

  arrow

  A co to za akt wandalizmu? Zniszczyli/uszkodzili coś Ci ludzie przy tym pomniku? A może obowiązująca w naszym państwie Konstytucja RP jest czymś uwłaczającym Polakom? Żarty sobie robicie w tym UM czy jak...?

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.
REKLAMA
foto

Kup tanie ubezpieczenie OC – skorzystaj z kalkulatora...
2019-08-13 11:10:35 Kategoria:

Chcesz kupić ubezpieczenie OC w niskiej cenie? Teraz możesz samodzielnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Wystarczy skorzystać z kalkulatorów ubezpieczenia on-line!

więcej »
foto

Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im....
2019-08-12 13:07:30 Kategoria:

Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Janusza Korczaka w Łukowie jest jedyną z ośmiu publicznych zawodowych szkół medycznych w województwie lubelskim, w...

więcej »
foto

Bajkowa Wyspa - przedszkole i żłobek w Pruszynie-Pieńkach
2019-07-01 07:26:27 Kategoria:

W Pruszynie-Pieńkach powstaje Bajkowa Wyspa - najwspanialsze przedszkole i żłobek. Bajkowa wyspa to niepowtarzalne miejsce na żłobkowo przedszkolnej mapie Siedlec i...

więcej »

Biała Podl.

w lewoSierpień 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 01.08

Rajd rowerowy z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

więcej »

POWIAT BIALSKI, 01.08 16:30

Terespol pamięta! - 75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 01.08 17:00

Biała Podlaska: obchody 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

więcej »
2 3

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 03.08

Bezpłatna mammografia w Białej Podlaskiej

więcej »
4

POWIAT BIALSKI, 04.08

Dni Wisznic 2019 z Lady Pank i Zenkiem Martyniukiem

więcej »

POWIAT BIALSKI, 04.08

Wojewódzka Wystawa Koni Zimnkorwistych

więcej »
5

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 05.08

Biała Podlaska: Kino Letnie w Parku Radziwiłłowskim

więcej »
6

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 06.08

Biała Podlaska: Kino Letnie w Parku Radziwiłłowskim

więcej »
7 8 9

POWIAT BIALSKI, 09.08 11:00

Dzień Sportu w Rossoszu

więcej »
10

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 10.08 11:00

KsięgoZbiór w Białej Podlaskiej

więcej »
11

POWIAT BIALSKI, 11.08

Wkrótce wieczór uwielbienia w Wisznicach

więcej »

POWIAT BIALSKI, 11.08 14:00

Jarmark Rękodzielniczy w Terespolu

więcej »
12 13 14

POWIAT BIALSKI, 14.08 12:00

Uroczystości odpustowe w Kodniu

więcej »

POWIAT BIALSKI, 14.08 17:00

Uroczystości odpustowe w Leśnej Podlaskiej

więcej »
15

POWIAT BIALSKI, 15.08

Uroczystości odpustowe w Kodniu

więcej »

POWIAT BIALSKI, 15.08

Uroczystości odpustowe w Leśnej Podlaskiej

więcej »
16 17 18

POWIAT BIALSKI, 18.08

Jarmark Sapieżyński w Kodniu - zapowiedź

więcej »

POWIAT BIALSKI, 18.08 11:00

I Bialskopodlaskie Święto Miodu

więcej »

POWIAT BIALSKI, 18.08 11:30

Dożynki gminno - parafialne w Leśnej Podlaskiej

więcej »
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje