Zobacz zdjęcia w większym rozmiarze
W kategorii uczniów z najwyższą średnią ocen i osiągnięciami wyróżnienia otrzymali:
W Szkole Podstawowej w Halasach dwie uczennice ex aequo ze średnią ocen 5,5 Joanna Domańska
W Szkole Podstawowej w Misiach najlepszą uczennicą została Wiktoria Adamowicz .
W SP w Rzeczycy najlepsza uczennica Karolina Grzeszyk ze średnią 5,45
W SP w Kożuszkach najlepsi uczniowie ex aequo ze średnią ocen 5,41 to Anita Ignaciuk, oraz Agnieszka Komińczyk
W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogoźnicy Kacper Trokowicz został wyróżniony ze średnią ocen 5,36
W Szkole Podstawowej w Tłuśćcu najlepszą uczennicą została Raczyńska Iga
W PSP w Tuliłowie prowadzonej przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju wsi Pościsze i Tuliłów najlepszy uczeń ze średnią 5,18 to Tomasz Jeleszuk,
W SP w Rudnikach uczennica Wiktoria Bogucka, średnia: 5,18, II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w tenisie stołowym drużynowym, oraz Szymon Saczuk średnia: 5,1
W Publicznym Gimnazjum Nr 1 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Jelnicy najlepszą uczennicą została Wiktoria Kopron, średnia 5,69 uczennica zajęła III miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Ireny Golec „Czerwona róża dla niej”, zajęła również II miejsce w IX edycji Międzypowiatowego Konkursu Przyrodniczo-Ekologicznego
W PG Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Krzewicy najlepsza uczennica to Maria Karwowska, średnia ocen, 5,38 III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w drużynowym tenisie stołowym
W ZSP w Rogoźnicy najlepsza z najlepszych to Katarzyna Dąbrowska średnia 5,60
W kategorii laureatów konkursów artystycznych, przedmiotowych i olimpiad wyróżnienia otrzymali:
Aleksandra Raczyńska, uczennica PGNr 2 im. A. Mickiewicza w Krzewicy, I miejsce w kategorii wieku 14-17 lat Artystyczny Międzynarodowy Konkurs „Podróż w czasie”
Marta Jaroszuk, uczennica ZSP w Rogoźnicy, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Mój Szkolny Kolega z Misji”
Gabriela Dębowska, uczennica ZSP w Rogoźnicy, II miejsce w Wojewódzkim konkursie piosenki misyjnej „Mam Misję”.
Kamila Jurkowska, uczennica ZSP w Rogoźnicy, II miejsce w Wojewódzkim konkursie „Odblaski ratują życie”.
Giulia Frąckiewicz, uczennica PG w Jelnicy, I miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Szachach Drużynowych- Gimnazjada.
Aleksandra Prokopiak, uczennica SP w Kożuszkach, II miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Natalia Makaruk, uczennica SP w Tuliłowie, I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym „Flora i Fauna Lubelszczyzny”.
Kinga Nowosielska, uczennica SP w Tuliłowie, II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym „Flora i Fauna Lubelszczyzny”.
Marlena Daciuk, uczennica PG w Jelnicy I, miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Normalizacja tworzy ład wokół nas”.
W kategorii szczególnych osiągnięć sportowych wyróżnienia otrzymali:
Bogucka Weronika, uczennica SP w Rudnikach, II miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w tenisie stołowym drużynowym, III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w indywidualnym tenisie stołowym.
III miejsce w Powiecie „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku drużynowo zajęli uczniowie SP w Rudnikach: Kowalczyk Weronika, Ładniak Klaudia, Oliwia Łosicka, Magdalena Dębowska, Natalia Dobrolińska, Dominika Melaniuk, Magdalena Semeniuk, Judyta Siłaczuk,
Dominik Muszyński,oraz Janusz Łukasiewicz, uczniowie SP w Misiach, III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców klasy IV i młodsze – Igrzyska Młodzieży Szkolnej,
Domańska Gabriela uczennica PGNr 2 im. A. Mickiewicza w Krzewicy, III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w drużynowym tenisie stołowym
Wsół Zuzanna, uczennica PGNr 2 im. A. Mickiewicza w Krzewicy, I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w tenisie stołowym, III miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w drużynowym tenisie stołowym, Drużynowo MDP I miejsce w XIX Powiatowych Zawodach Sportowo – Pożarniczych OSP powiatu bialskiego,
Jakub Lesiuk, uczeń ZSP w Rogoźnicy, I miejsce w Powiatowych biegach ulicznych w Terespolu, I miejsce w Powiatowych biegach przełajowych w Sworach, II miejsce w Powiatowych biegach ulicznych w Lesnej Podlaskiej i Międzyrzecu Podlaskim
Jakub Mironiuk, uczeń ZSP w Rogoźnicy, mama Bożena, Bartosz Tymoszuk, III miejsce drużynowo w Międzypowiatowych Rozgrywkach piłki nożnej (liga juniorów – klasa A)
Wiktoria Kopeć, uczennica PG w Jelnicy, I miejsce w Powiatowym Biegu „Bieg poz zdrowie”
Jakub Jowik, uczeń PG w Jelnicy, II miejsce w Powiatowym Biegu „Bieg poz zdrowie”
Małgorzata Ostapiuk, uczennica PG w Jelnicy, III miejsce w Powiatowym Biegu „Bieg po zdrowie”
Wiktor Tymoszuk, uczeń PG w Jelnicy, III miejsce w Powiatowym Biegu „Bieg po zdrowie”, I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Szachach Drużynowych- Gimnazjada,
Adam Rypiński, uczeń PG w Jelnicy, III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Mikołajkowym „IX Memoriał Marka Łobejko”, I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Szachach Drużynowych- Gimnazjada.
Cezary Szczepanik, uczeń PG w Jelnicy, I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Szachach Drużynowych- Gimnazjada.
Sebastian Muszyński, uczeń PG w Jelnicy, I miejsce w Finale Powiatu Bialskiego w Szachach Drużynowych.
Weronika Pękala, uczennica PG w Jelnicy, II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Radzyńskiego w szachach.
Adrian Kusznieruk, uczeń ZSP w Rogoźnicy, III miejsce w Ogólnopolskim Memoriale im. Leszka Dulskiego w tenisie stołowym.
Nagrody laureatom wręczył Krzysztof Adamowicz Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski, ks. proboszcz parafii w Maniach Sylwester Gałach i Przewodniczący Rady Gminy Międzyrzec Podlaski Andrzej Pietruk.
Info/foto-SK