R E K L A M AMIĘDZYRZEC

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Międzyrzec Podlaski: Spotkania przedświąteczne organizacji Podaj Dziecku Pomocną dłoń
2017-04-14 23:47:11 Artykuł czytany 959 razy


Działająca w Międzyrzecu Podlaskim organizacja "Podaj Dziecku Pomocną dłoń" zorganizowała w mijającym tygodniu dwa spotkania przedświąteczne. Pierwsze z nich odbyło się 12 kwietnia w świetlicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy ulicy Warszawskiej i zaproszono na nie dzieci z miasta i gminy Międzyrzec Podlaski. Drugie zorganizowano 13 kwietnia na Placu Jana Pawła II.


12 kwietnia organizacja "Podaj Dziecku Pomocną dłoń” zorganizowała „Śniadanie Wielkanocne” dla dzieci z miasta i gminy Międzyrzec Podlaski, które odbyło się w świetlicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Unitów Podlaskich przy ulicy Warszawskiej w Międzyrzecu Podlaskim.

Na początku spotkania wspólnie odmówiono modlitwę z księdzem Zdzisławem Jowikiem i Tadeuszem Karwowskim, poświęcono pokarmy oraz podzielono się symbolicznie jajkiem. Na spotkaniu gościli: Starosta Powiatu Bialskiego Mariusz Filipiuk, Zastępca Burmistrza Miasta Grzegorz Łubik, Dyrektor Szpitala w Międzyrzecu Podlaskim Wiesław Zaniewicz oraz sponsor - Mirosław Zalewski. Goście podziękowali Prezesowi Sławomirowi Zacharjaszowi za zaproszenie oraz zorganizowanie spotkania oraz złożyli dzieciom najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt, nie tylko tych pogodowych za oknem ale i tych w sercach, miłej atmosfery w gronie rodzinnym i kolorowych prezentów przyniesionych przez wielkanocnego zajączka.

Na zakończenie głos zabrał Prezes organizacji ,,Podaj Dziecku Pomocną dłoń” Sławomir Zacharjasz, który podziękował zebranym za obecność i złożył życzenia.

Dzięki sponsorom i ludziom dobrej woli w trakcie spotkania rozdano wiele paczek żywnościowych , do których wliczały się takie produkty jak: mąka, cukier, herbata, margaryny kanapkowe, makarony, konserwy mięsne, konserwy rybne, paszteciki drobiowe, kurczak itd. Szacunkowy koszt paczki to 100 zł. Dodatkowo dzieci otrzymały paczki ze słodyczami.

13 kwietnia tym razem na Placu Jana Pawła II odbyło się kolejne „Śniadanie Wielkanocne” organizowane przez Prezesa Organizacji "Podaj Dziecku Pomocną dłoń" Sławomira Zachariasza. Spotkanie rozpoczęła również modlitwa poprowadzona przez księdza Zdzisława Jowika, następnie poświęcono pokarmy i podzielono się symbolicznie jajkiem.

Na spotkaniu obecny był Zastępca Burmistrza Grzegorz Łubik, który złożył życzenia mieszkańcom miasta. W tej uroczystości uczestniczyło dużo mieszkańców miasto i gminy.

Zobacz zdjęcia w większym rozmiarze

Organizacja "Podaj dziecku pomocną dłoń"

wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

 • widzka
  2017-04-19 14:08:53

  arrow

  I robi to wszystko osoba co nie ma czasu na pracę zawodową bo podobno tak się poświęca działalności na rzecz dzieci.
  Więc z czego on się utrzymuje ciekawa jestem i to bardzo

 • widz
  2017-04-15 22:59:16

  arrow

  Akcja godna naśladowania. Na jednej z ulic w centrum miasta blisko Placu Jana Pawła II można spotkać inne obrazki. Na trawniku leżące duże kawałki chleba , którym mieszkańcy dokarmiają wrony, kawki i inne ptactwo . Przy odrobinie szczęścia można zobaczyć wyrzucane przez okno opakowania cateringowe , z których po upadku na chodnik wysypują się drugie dania w postaci ziemniaków ,sosów i sałatek . Serce boli, że tak marnujemy żywność a inni jej potrzebują.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.
REKLAMA
foto

Innowacyjna Szkoła Muzyki Rozrywkowej w Bielanach
2018-04-20 18:09:00 Kategoria:

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem dzieci muzyką, w Gminie Bielany powstała Innowacyjna Szkoła Muzyki Rozrywkowej. Warto wspomnieć, że w tej gminie realizowany...

więcej »

Międzyrzec Podl.

w lewoKwiecień 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1
2 3 4 5 6

MIĘDZYRZEC, 06.04

Turniej II ligi siatkarzy w Międzyrzecu

więcej »

MIĘDZYRZEC, 06.04

Turniej II ligi siatkarzy w Międzyrzecu

więcej »

MIĘDZYRZEC, 06.04

Turniej II ligi siatkarzy w Międzyrzecu

więcej »
7

MIĘDZYRZEC, 07.04

Bieg z „Jajem” w Międzyrzecu

więcej »
8
9 10 11 12 13 14 15

MIĘDZYRZEC, 15.04

Mistrzostwa powiatu w szachach

więcej »
16 17 18 19 20

MIĘDZYRZEC, 20.04 14:00

Mecz Przyjaźni w Międzyrzecu Podlaskim

więcej »
21

MIĘDZYRZEC, 21.04

Maratony Kresowe. Wyścig kolarski w Międzyrzecu

więcej »
22
23 24

MIĘDZYRZEC, 24.04

Polska Seniora w Międzyrzecu

więcej »
25 26 27 28

MIĘDZYRZEC, 28.04

Zbieramy krew dla Polski. 100 litrów krwi na 100-lecie niepodległości

więcej »
29

MIĘDZYRZEC, 29.04

VIII MEMORIAŁ LESZKA DULSKIEGO W MIĘDZYRZECU PODLASKIM

więcej »
30

Kondolencje

Najnowsze Informacje