util util util
foto

Siatkarze z Międzyrzeca pokonali wicelidera /ZDJĘCIA/
2018-01-13 23:41:41 Artykuł czytany 358 razy

W meczu 13. kolejki II ligi piłki siatkowej mężczyzn Huragan Międzyrzec wygrał z zespołem Centrum Augustów 3:2 .

To był prawdziwy siatkarski horror… Drugoligowi siatkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski w  sobotę 13 stycznia podejmowali wicelidera tabeli – Centrum Augustów. Kibice spodziewali się trudnego i emocjonującego spotkania i z pewnością się nie zawiedli. Pierwszego seta ekipa z Międzyrzeca wygrała gładko 24:14. W dwóch kolejnych partiach goście z Augustowa  wygrali i objęli prowadzenie w meczu. Czwarty set przyniósł wielkie emocje. Gospodarze aby walczyć nadal o zwycięstwo musieli wygrać, przyjezdni chcieli za wszelką cenę wygrać i zakończyć spotkanie z kompletem punktów. Po długiej walce  drużyna z Międzyrzeca wygrała czwartego seta 32:30 i doprowadziła do tie – breaku. W piątej partii podopieczni trenera Łukasza Wasąga również zapewnili kibicom sporą dawkę emocji, wygrali ostatecznie 15:13 a cały mecz 3:2.