R E K L A M AMIŃSK MAZ.

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Daniel Milewski: Musimy odpowiadać na fałszywe informacje o sądownictwie
2017-09-25 12:04:29 Artykuł czytany 383 razy


Poseł Prawa i Sprawiedliwości Daniel Milewski był gościem Marcina Jabłkowskiego w audycji O Tym Się Mówi. Rozmówca Radia Podlasie odnosił się do zmian w systemie sprawiedliwości, które zapowiadało jego ugrupowanie.


Poseł Milewski w rozmowie z Marcinem Jabłkowskim wyraził nadzieję na owocne konsultacje projektów ustaw przygotowanych przez Prezydenta Andrzeja Dudę. Jak powiedział, liczy na to, ze Prezydent przekona przedstawicieli różnych stron sceny politycznej do swoich pomysłów. Warunkiem jest jednak otwartość na zmiany i inny punkt widzenia, a nie partyje interesy – podkreślił Milewski. Jak zaznaczył, tej otwartości często brakowało w poprzednich miesiącach.

Rozmówca Radia Podlasie mówił także o powodach prezydenckiego weta. Nie odnosząc się bezpośrednio do przyczyn takiego stanu rzeczy, poseł Milewski podkreślił, że w każdym, nawet najbardziej zgranym środowisku dochodzi od czasu do czasu do pewnych tarć. Jak powiedział rząd Prawa i Sprawiedliwości przyzwyczaił społeczeństwo do bezproblemowej pracy. Tymczasem, jego zdaniem, rzeczywistość nie jest idealna i różnice zdań są czymś naturalnym.

Odnosząc się do kampanii Polskiej Fundacji Narodowej Daniel Milewski uznał ją za dobre i potrzebne przedsięwzięcie. Jego zdaniem billbordy przypominające czemu ma służyc reforma systemu sprawiedliwości spełniają rolę informacyjną i wyjaśniają nieprawdy przekazywane przez przeciwników zmian. Parlamentarzysta PiS podkreślił, że Polacy są zwolennikami zmian, czego dowodem jest poparcie dla działań rządzącej partii.


Posłuchaj rozmowy:MJi  [MSz]
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.
REKLAMA
REKLAMA
joachimianna.pl

Mińsk Maz.

w lewoLuty 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

MIŃSK MAZ., 01.02 12:00

Mińsk Mazowiecki: Wykład „Kobieta w niemieckim obozie koncentracyjnym”

więcej »
2 3 4
5 6 7 8

MIŃSK MAZ., 08.02 18:30

Spotkanie z Cezarym Harasimowiczem w Mińsku Mazowieckim

więcej »
9 10

MIŃSK MAZ., 10.02 18:00

Koncert operetkowy w Mińsku Mazowieckim

więcej »
11
12 13 14 15 16

MIŃSK MAZ., 16.02

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie budowy wiaduktu w Mrozach

więcej »
17 18
19 20

MIŃSK MAZ., 20.02

Spotkanie z Adamem Robińskim w Mińsku Mazowieckim

więcej »
21 22 23 24 25
26 27 28

Kondolencje

Najnowsze Informacje