R E K L A M A



MIŃSK MAZ.

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

35 kandydatów do Rady Gminy Mińsk Mazowiecki
2018-09-25 10:51:02 Artykuł czytany 1038 razy


O miejsca w Radzie Gminy Mińsk Mazowiecki będzie się ubiegało 35 kandydatów, którzy zostali zarejestrowani na 7 listach wyborczych: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - Razem, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Mała Ojczyzna Karolina, Komitet Wyborczy Wyborców Konkretni i Rzetelni, Komitet Wyborców Kukiz’15, Komitet Wyborczy Wyborców Nowych Osin i Kolonii Karolina, Komitet Wyborczy Wyborców Samorządna Gmina Mińsk.


Okręg 1:  Borek Miński, Brzóze, Żuków, do zdobycia 1 mandat, 2 zarejestrowane listy, 2 kandydatów

Lista1: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - Razem

1.Paweł Lipiński

Lista 2: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1.Marta Monika Ajdacka

Okręg 2: Stojadła, do zdobycia 1 mandat, 2 zarejestrowane listy, 2 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość

1.Maria Bożena Zając

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - Razem

1.Zbigniew Janusz Chodziński

Okręg 3: Gamratka, Podrudzie, Zamienie, do zdobycia 1 mandat, 2 zarejestrowane listy, 2 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1.Adam Jackiewicz

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - Razem

1. Przemysław Paweł Wojda

Okręg: 4 Grabina, Grębiszew, Iłówiec, Józefów, Kluki, Maliszew, Wólka Iłówiecka, do zdobycia 1 mandat, 2 zarejestrowane listy, 2 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1.Jerzy Jan Nowak

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - Razem


1.Mirosław Kazimierz Siwek

Okręg 5: Huta Mińska, do zdobycia 1 mandat, 2 zarejestrowane listy, 2 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


1.Tomasz Kurowski

Lista 2:  Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - Razem


1.Andrzej Stanisław Jaworski

Okręg 6: Cielechowizna/Prusy, Chochół/Tartak, Gliniak, Marianka, Mikanów, 1 mandat do zdobycia, 2 zarejestrowane listy, 2 kandydatów

Lista 1 : Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


1.Maciej Gałązka

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - Razem

1.Robert Szczepan Kilieszczyk

Okręg 7: Barcząca, Chmielew, Stare Zakole, Zakole-Wiktorowo, do zdobycia 1 mandat, 2 zarejestrowane listy, 2 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Piotr Wojciechowski

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - Razem

1.Marek Kwiatkowski

Okręg 8: Budy Barcząckie, do zdobycia 1 mandat, 2 zarejestrowane listy, 2 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1.Jakub Makowski

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - Razem

1.Sławomir Komuda

Okręg 9: Targówka, do zdobycia 1 mandat, 3 zarejestrowane listy, 3 kandydatów


Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Mała Ojczyzna Karolina

1. Lidia Urszula Wieczorek

Lista 2: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Tomasz Adam Rokita

Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - Razem


1. Krzysztof Kwiatek

Okręg 10: Anielew, Budy Janowskie, Dziękowizna, Osiny/Kolonia Janów, do zdobycia 1 mandat, 2 zarejestrowane listy, 2 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - Razem

1.Grażyna Wrzosek

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Konkretni i Rzetelni

1.Jarosław Krzysztof Krupski

Okręg 11: Janów/Ignaców, do zdobycia 1 mandat, 3 zarejestrowane listy, 3 kandydatów


Lista 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


1.Leszek Kopczyński

Lista 2: Komitet Wyborców Kukiz’15

1.Karol Kopczyński

Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - Razem

1.Ewa Szcześniak

Okręg 12: Karolina/Nowe Osiny, do zdobycia 1 mandat, 4 zarejestrowane listy, 4  kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Nowych Osin i Kolonii Karolina

1.Jakub Samborski

Lista 2: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1.Marcin Krzysztof Gruba

Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - Razem

1. Dariusz Chmielewski

Lista 4: Komitet Wyborczy Wyborców Konkretni i Rzetelni

1. Jarosław Paweł Burczyn

Okręg 13: Niedziałka Długa/Stara Niedziałka, do zdobycia 1 mandat, 2 zarejestrowane listy, 2 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1.Krzysztof Kowalczyk

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - Razem


1.Elżbieta Roguska

Okręg 14: Karolina, do zdobycia 1 mandat, 2 zarejestrowane listy, 2 kandydatów


Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Mała Ojczyzna Karolina

1.Andrzej  Waldemar  Gruba

Lista 2: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - Razem


1. Edyta Monika Głuchowska

Okręg 15: Arynów, Dłużka, Królewiec, Wólka Mińska, do zdobycia 1 mandat, 3 zarejestrowane listy, 3 kandydatów

Lista 1: Komitet Wyborczy Wyborców Samorządna Gmina Mińsk


1. Szymon Garwoliński

Lista 2: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1.Marzanna Kucińska

Lista 3: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa - Razem

1.Małgorzata Filipiak

źródło: PKW


WG/DJ
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA

Mińsk Maz.

w lewoStyczeń 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5 6

MIŃSK MAZ., 06.01 12:30

Miński Orszak Trzech Króli

więcej »
7 8 9 10 11 12

MIŃSK MAZ., 12.01

Turniej hokeja

więcej »
13

MIŃSK MAZ., 13.01

Spotkanie z poezją Juliana Tuwima

więcej »
14 15 16 17 18 19

MIŃSK MAZ., 19.01

Retro potańcówka w Mrozach

więcej »

MIŃSK MAZ., 19.01

Wernisaż wystawy Ladislava Steiningera w mińskiej bibliotece

więcej »
20

MIŃSK MAZ., 20.01

Basia Stępniak-Wilk w Mińsku Mazowieckim

więcej »

MIŃSK MAZ., 20.01 17:00

Koncert kolęd i pastorałek w Mrozach

więcej »
21 22 23 24 25 26

MIŃSK MAZ., 26.01

Noworoczna Gala Operetkowa w Klubie CSŻW w Mińsku Mazowieckim

więcej »

MIŃSK MAZ., 26.01 11:00

I. Szaradziarskie Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego

więcej »
27
28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje