R E K L A M AMIŃSK MAZ.

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Zimowy maraton w Jeruzalu
2019-01-21 13:03:14 Artykuł czytany 42 razy


Dla tych, których rowerowego zapału nie jest w stanie schłodzić nawet najniższa temperatura, kolarski mistrz Polski - Cezary Zamana wraz z Urzędem Miasta i Gminy Mrozy przygotował zimowy maraton. 10 lutego swoich sił na ciekawie wytyczonej trasie spróbować będą mogli wszyscy, którzy mają dość przymusowej przerwy od sportowych aktywności. Dodatkową zachętą dla mieszkańców gminy Mrozy są atrakcyjne zniżki.


Widok rozpędzonego, wielobarwnego peletonu mknącego po zmrożonych drogach nie dziwi w Mrozach już nikogo. Organizowany przez Cezarego Zamanę od wielu lat zimowy maraton zyskał swoją renomę, na stałe wpisując się w nie tylko w lokalny, ale i ogólnopolski kalendarz zimowych imprez sportowych.

Tym, co przesądza o atrakcyjności rozgrywanego w Mrozach maratonu jest z pewnością ekscytująca trasa. Za jej przygotowanie odpowiada Cezary Zamana, kolarski mistrz Polski i triumfator Tour de Pologne. Jego sportowy siódmy zmysł pozwala mu na wyszukiwanie najciekawszych, na długo zapadających w pamięć odcinków. Nie inaczej będzie i tym razem. Na ciepło odzianych śmiałków czekać będzie trasa w trzech wariantach: 6-kilometrowy dystans Hobby dla młodzieży, 22-kilometrowy dystans Fit dla mniej wprawionych zawodników oraz 43-kilometrowy dystans ½ Pro dla tych, którzy nie boją się jazdy w najbardziej wymagających warunkach.

Ale trudności można spodziewać się tylko na trasie. W miasteczku rowerowym na zawodników czekać będzie rozgrzewający, regenerujący posiłek i serdeczna atmosfera, idealna do podzielenia się wrażeniami z dopiero co ukończonego maratonu. Będzie można odświeżyć się w ogrzewanych szatniach, do dyspozycji będą też prysznice oraz myjki do rowerów (jeśli temperatura przy gruncie utrzyma się na poziomie minimum 1° C).

Wszystkich startujących do osiągnięcia jak najlepszego wyniku motywować będzie nagroda jaką jest voucher dla dwóch osób na dwudniowy pobyt w luksusowym ośrodku. Szczególna rywalizacja toczyć się będzie między mieszkańcami Mrozów. Wyłonieni zostaną tam najlepsi mieszkańcy miasta i gminy Mrozy w kategorii OPEN na dystansach Hobby, Fit, ½ Pro z podziałem na płeć.

Współorganizatorami imprezy są Urząd Miasta i Gminy Mrozy oraz Gminny Ośrodek Sportu i  Rekreacji w Mrozach.

Maraton w Jeruzalu będzie drugim starciem w cyklu Northtec MTB Zimą, będącym autorskim pomysłem Cezarego Zamany na urozmaicenie zimowej przerwy. Zapisy już trwają. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zima.zamanagroup.pl lub też kontaktując się mailowo z Biurem Zawodów: biuro@zamanagroup.pl.


Program zawodów Northtec MTB Zimą – Mrozy (Jeruzal)

NIEDZIELA 10 lutego 2019 r.

godz. 08.00 - 10.30 zapisy w Biurze Zawodów
godz. 10.00 - start dystansu Hobby
godz. 10.45 - wejście zawodników w sektory na dystansie ½ Pro i Fit
godz. 11.00 - start maratonu, dystanse ½ Pro i Fit
godz. 12.15 - dekoracja dystansu Hobby i klasyfikacji mieszkańców
godz. 13.15 - dekoracja dystansu Fit i klasyfikacji mieszkańców
godz. 13.45 - dekoracja dystansu ½ Pro i klasyfikacji mieszkańców[ja]
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Badanie SAFE: jak obecnie radzą sobie Polscy...
2019-04-24 11:19:37 Kategoria:

Członkowie Komisji Europejskiej oraz Europejskiego Banku Centralnego chcąc lepiej poznać problemy, oraz uwarunkowania związane z dostępem m.in. małych i średnich...

więcej »
foto

Rozpocznij pracę w firmie Addit
2019-04-18 17:37:45 Kategoria:

Jako firma Addit jesteśmy jednym z największych producentów elementów i maszyn z blach w Europie. Na rynku istniejemy od 25 lat. Nasz zespól składa się z 700 osób....

więcej »

Mińsk Maz.

w lewoKwiecień 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2

MIŃSK MAZ., 02.04

Otwarcie wystawy

więcej »
3 4 5

MIŃSK MAZ., 05.04 20:00

Mińsk Mazowiecki: Ekstremalna Droga Krzyżowa

więcej »
6 7
8

MIŃSK MAZ., 08.04

Zaproszenie na sympozjum naukowe na temat cyberbezpieczeństwa

więcej »
9 10 11 12 13 14
15 16 17

MIŃSK MAZ., 17.04 18:30

Spotkanie w bibliotece z Krzysztofem Zanussim

więcej »
18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje