R E K L A M APARCZEW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Debata społeczna w Dębowej Kłodzie
2019-12-02 10:39:54 Artykuł czytany 32 razy


W sali Gminnego Ośrodka Kultury w Dębowej Kłodzie odbyła się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu na terenie gminy Dębowa Kłoda oraz powiatu parczewskiego. Debata była podsumowaniem poprzedniego spotkania policji z lokalnym społeczeństwem, gdzie mieszkańcy zgłaszali swoje spostrzeżenia na rzeczy dla nich dokuczliwe oraz kwestie poprawy bezpieczeństwa.


W ubiegły czwartek (28 listopada) w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Dębowej Kłodzie odbyła się debata społeczna z udziałem policjantów oraz mieszkańców gminy Dębowa Kłoda i powiatu parczewskiego. Spotkanie było podsumowaniem poprzedniej debaty jaka odbyła się w marcu bieżącego roku,  na której mieszkańcy zgłaszali swoje uwagi i spostrzeżenia na rzeczy dla nich uciążliwe oraz na kwestię poprawy bezpieczeństwa. Społeczeństwo zgłaszało nam między innymi problemy z dzikimi wysypiskami śmieci, spożywaniem alkoholu w miejscu niedozwolonym czy też przekraczaniem dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. W debacie wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Parczewie insp. Krzysztof Kozyra wraz ze swoim zastępcą podkom. Mariuszem Kawalerskim. Oprócz kierownictwa parczewskiej komendy w debacie uczestniczyli przedstawiciele lokalnych samorządów, prokuratury oraz straży leśnej i pożarnej.

Po przedstawieniu zagadnień dotyczących wykroczeń, których charakter ma negatywny wpływ na poczucie ogólnie pojętego bezpieczeństwa, omówiono działania takich aplikacji jak „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” i „Moja Komenda”. Przedstawiono także program „Dzielnicowy bliżej nas”.

Spotkanie zakończyło się obszerną dyskusją i przekazaniem przez mieszkańców kolejnych uwag i spostrzeżeń na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

A.Ł./ KWP Lublin
[MSz]

wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Monitoring i alarm – skuteczny dozorca w domu
2020-01-22 14:55:31 Kategoria:

Rozwój technologii nie tylko ułatwia życie, ale też poprawia nasze bezpieczeństwo. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się systemy alarmowe i monitoringu, a...

więcej »
foto

Narzędzia ręczne do domu. Jak je wybierać mądrze?
2020-01-22 14:50:25 Kategoria:

Jest mnóstwo przedmiotów, bez których ciężko wyobrazić sobie komfortowe mieszanie w domu. Takimi przedmiotami są miedzy innymi narzędzia ręczne. To przydatne...

więcej »
foto

Krótka historia rumieńców
2020-01-22 13:38:24 Kategoria:

Skąd w ogóle koncept, żeby się rumienić? Czy twarz bez charakterystycznej plamy koloru wygląda źle? Okazuje się, że na pomysł dodania sobie w ten sposób powabu...

więcej »

Parczew

w lewoStyczeń 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19

PARCZEW, 19.01 18:00

Parczewskie kolędowanie

więcej »
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje