R E K L A M APARCZEW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Obchody Dnia Edukacji w powiecie parczewskim
2017-10-18 10:16:46 Artykuł czytany 398 razy


13 października w placówkach oświatowych prowadzonych przez samorząd powiatu parczewskiego odbyły się obchody Dnia Edukacji, popularnie zwane Dniem Nauczyciela połączone z uroczystymi akademiami. Podczas spotkań zostały wręczone Nagrody Starosty Parczewskiego dla szczególnie wyróżniających się dyrektorów i nauczycieli.


Wśród nauczycieli uhonorowanych Nagrodami Starosty byli pracownicy Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Parczewie: Renata Nastaj – Dyrektor i Agnieszka Kozioł, nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego w Parczewie: Beata Tryniecka – Dyrektor, Aneta Bryda i Bożena Prokopiuk. Nauczyciele nagrodzeni z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Parczewie to: Mirosław Kowalski – Dyrektor, Sylwia Budzyńska i Beata Dybała. W spotkaniach uczestniczyli: Adam Domański-wicestarosta, Janusz Zieliński-przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki , Anna Ignatowicz-kierownik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych.

Wicestarosta Parczewski składając życzenia i gratulacje wyróżnionym nauczycielom podkreślił, że są one wyrazem uznania za pracę dydaktyczno-wychowawczą potwierdzoną licznymi osiągnięciami uczniów oraz działaniami na rzecz rozwoju i promocji szkół. Podziękował kadrze pedagogicznej za zaangażowanie w rozwój lokalnej oświaty oraz codzienną pracą, okupioną niejednokrotnie ogromnym wysiłkiem i stresem, za ukierunkowywanie młodych ludzi na właściwe tory wiedzy i mądrości życiowej. Wicestarosta przekazał także życzenia i podziękowania dyrektorom i nauczycielom, którzy realizują dodatkowo programy edukacyjne, za podnoszenie jakości kształcenia w nowoczesnych pracowniach specjalistycznych w ZSP w Parczewie, za włączanie się w zmiany i ciągłe doskonalenie umiejętności merytorycznych i wychowawczych.

Inf. pras.
KB  [MSz]

wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.
REKLAMA

Parczew

w lewoLuty 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3

RADZYŃ, 03.02

Ulan- Majorat: Bal charytatywny dla walczącego z rakiem Andrzeja

więcej »
4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16

PARCZEW, 16.02

Podedwórze: bezpłatna mammografia

więcej »

PARCZEW, 16.02 18:00

Wernisaż Doroty Kulickiej w Parczewskim Domu Kultury

więcej »
17 18
19 20 21

PARCZEW, 21.02

Parczew: Szkolenie dla przedsiębiorców

więcej »
22 23 24 25
26 27 28

Kondolencje

Najnowsze Informacje