R E K L A M APARCZEW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Obchody Dnia Edukacji w powiecie parczewskim
2017-10-18 10:16:46 Artykuł czytany 636 razy


13 października w placówkach oświatowych prowadzonych przez samorząd powiatu parczewskiego odbyły się obchody Dnia Edukacji, popularnie zwane Dniem Nauczyciela połączone z uroczystymi akademiami. Podczas spotkań zostały wręczone Nagrody Starosty Parczewskiego dla szczególnie wyróżniających się dyrektorów i nauczycieli.


Wśród nauczycieli uhonorowanych Nagrodami Starosty byli pracownicy Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Parczewie: Renata Nastaj – Dyrektor i Agnieszka Kozioł, nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego w Parczewie: Beata Tryniecka – Dyrektor, Aneta Bryda i Bożena Prokopiuk. Nauczyciele nagrodzeni z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Parczewie to: Mirosław Kowalski – Dyrektor, Sylwia Budzyńska i Beata Dybała. W spotkaniach uczestniczyli: Adam Domański-wicestarosta, Janusz Zieliński-przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki , Anna Ignatowicz-kierownik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych.

Wicestarosta Parczewski składając życzenia i gratulacje wyróżnionym nauczycielom podkreślił, że są one wyrazem uznania za pracę dydaktyczno-wychowawczą potwierdzoną licznymi osiągnięciami uczniów oraz działaniami na rzecz rozwoju i promocji szkół. Podziękował kadrze pedagogicznej za zaangażowanie w rozwój lokalnej oświaty oraz codzienną pracą, okupioną niejednokrotnie ogromnym wysiłkiem i stresem, za ukierunkowywanie młodych ludzi na właściwe tory wiedzy i mądrości życiowej. Wicestarosta przekazał także życzenia i podziękowania dyrektorom i nauczycielom, którzy realizują dodatkowo programy edukacyjne, za podnoszenie jakości kształcenia w nowoczesnych pracowniach specjalistycznych w ZSP w Parczewie, za włączanie się w zmiany i ciągłe doskonalenie umiejętności merytorycznych i wychowawczych.

Inf. pras.
KB  [MSz]

wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Rejestracja Kół Gospodyń Wiejskich
2018-12-11 07:14:54 Kategoria:

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Siedlcach, podobnie jak inne jednostki Agencji, rozpoczęło rejestrację Kół Gospodyń Wiejskich....

więcej »
foto

Medyczne Szkoły Policealne im. Zbigniewa Religi w...
2018-12-11 07:04:47 Kategoria:

Medyczne Szkoły Policealne im. Zbigniewa Religi w Siedlcach ogłaszają nabór na kierunki: ASYSTENTKA/ HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA, TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH w systemie...

więcej »

Parczew

w lewoGrudzień 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16

PARCZEW, 16.12

Podopieczni WTZ z Parczewa organizują bożonarodzeniowy kiermasz

więcej »
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Kondolencje

Najnowsze Informacje