R E K L A M A



PARCZEW

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Wizyta Prezydenta RP w Parczewie
2017-05-16 06:44:00 Artykuł czytany 1969 razy


Dziś, 16 maja Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda będzie przebywał z wizytą w Parczewie, gdzie o godz. 17.30 na placu naprzeciwko Urzędu Miejskiego spotka się z mieszkańcami. Podczas spotkania planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.


Na spotkanie z Prezydentem RP zaprasza mieszkańców Miasta i okolic Burmistrz Parczewa Paweł Kędracki: "Celem wizyty Pana Prezydenta jest spotkanie z mieszkańcami Parczewa i okolic. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 17.30 na placu naprzeciwko Urzędu Miejskiego w Parczewie, jednak ze względów organizacyjnych prosimy o przybywanie z min. godzinnym wyprzedzeniem. Prosimy również o nie zabieranie zbędnych przedmiotów, pozostawienie ich w depozycie nie będzie możliwe" - napisano w zaproszeniu.

źródło: www.prezydent.pl, www.parczew.com

wykop

Komentarze

  • nie wiedziałem
    2017-05-16 15:00:18

    arrow

    to w Parczewiu jest jakiś wyciąg narciarski?

  • miejscowy
    2017-05-16 14:46:43

    arrow

    Czekamy na prezydenta wszystko gotowe.
    nie będę go z nikim porównywał mam tylko nadzieję że przez pozostałe trzy lata kadencji jeszcze się wyrobi i będzie samodzielny ... dam mu szansę

  • Z okolicy
    2017-05-15 22:38:40

    arrow

    "Dlaczego" tak się niektórzy popisują? Czytając nie widzę nic sensownego, proszę was, napiszcie mądre rzeczy, żeby Was pochwalili. Człowieku, nie byłeś, nie jesteś i sądzę ,że nie będziesz prezydentem. Myślę,że trzeba mieć w głowie, a nie tylko na głowie. Do obowiązków Prezydenta jest również składanie wizyt. A takiego Prezydenta nie mieliśmy, jest mądry, wykształcony,zna języki. Nie jest zdrajcą. No i jak poprzednik po krzesłach nie skacze, szoguna nie woła na wizycie państwowej!

  • dlatego
    2017-05-15 08:48:01

    arrow

    a ty "dlaczego" pracujesz? jaka to jest twoja praca? pisanie tych kalumni? na czyje zlecenie i ile ci za to płacą?

  • dlatego
    2017-05-15 08:47:44

    arrow

    a ty "dlaczego" pracujesz? jaka to jest twoja praca? pisanie tych kalumni? na czyje zlecenie i ile ci za to płacą?

  • dlaczego
    2017-05-12 17:12:34

    arrow

    ten urzędnik nie weźmie się wreszcie za pracę za którą dostaje wynagrodzenie od suwerena? bycie prezydentem to raczej nie tylko jeżdżenie po Polsce i świecie za pieniądze podatników.

  • ollo
    2017-05-12 16:12:37

    arrow

    w Parczewie podobno rondo mają otwierać

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.




REKLAMA
foto

Invision Optyk i SEIKO zapraszają na dni otwarte
2017-05-23 08:44:41 Kategoria: Wybierz kategorie

Zapewniamy atrakcyjną ofertę, konkursy, nagrody. Nagroda główna zegarek SEIKO!

więcej »

Parczew

w lewoMaj 2017w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5 6 7

PARCZEW, 07.05 10:00

Maj czasem wielkich spotkań rodzinnych w diecezji siedleckiej

więcej »
8 9 10 11 12 13 14
15 16

PARCZEW, 16.05 17:30

Wizyta Prezydenta RP w Parczewie

więcej »
17 18 19

PARCZEW, 19.05 18:00

Parczew: Wernisaż malarstwa Róży Szymańskiej i Mariusza Kubiaka

więcej »
20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje