R E K L A M A


POWIAT BIALSKI

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Dzień Kobiet w Gminie Rokitno
2018-03-12 15:24:16 Artykuł czytany 637 razy


8 marca w Gminnej Instytucji Kultury w Rokitnie odbyło się wydarzenia pn. „Dzień Kobiet w Gminie Rokitno”.


O godzinie 1700, Wójt Gminy Jacek Szewczuk powitał liczne zgromadzone panie z terenu gminy oraz zaproszonych gości. Następnie były życzenia od Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy Rokitno Eugeniusza Żuka. Życzenia złożył także Poseł na Sejm RP Stanisław Żmijan, który wręczył wszystkim obecnym Paniom kwiaty.

Kolejnym punktem programu były Wyróżnienia i Podziękowania. Grawertony Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego otrzymali: Krystyna Mikołajczuk Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rokitnie i Eugenia Żuk Księgowa w Szkole Podstawowej  im. Jana Pawła II w Rokitnie, a także Zespół Śpiewaczy „Podlasianki” oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Kołczynie, Olszynie i Rokitnie.

Statuetki „Przyjaciel Gminy Rokitno” otrzymały: Bogumiła Fedoruk, Anna Korszeń, Bożena Krzyżanowska i Krystyna Beń.

Statuetki „Aktywny Mieszkaniec Gminy Rokitno zostały przyznane: Justynie Klebaniuk z Kołczyna i Bożenie Szymczuk z Rokitna.

Po wyróżnieniach wystąpił Zespół „Zorza” z Cicibora Dużego z repertuarem- niespodzianką przygotowaną specjalnie na tą uroczystość.

W trakcie trwania uroczystości Panie miały do dyspozycji Firmy Kosmetyczne, stoisko z biżuterią oraz przepyszne ciasto, które przygotowali Pracownicy GIK.

Atrakcją uroczystości był Kabaret ,,FiFa - RaFa” z Bełżyc. Wzbudził on wśród zebranych salwy śmiechu i ogromne brawa. Program „Słaba płeć”, był niesamowitym upominkiem dla wszystkich Pań, które przybyły na to wydarzenie. Miłą niespodzianką była Loteria, która  odbyła się dzięki wielu sponsorom.
             
- To kolejna od paru lat impreza z okazji Dnia Kobiet w naszej gminie. Bardzo duża frekwencja Kobiet, świadczy o tym, że warto było przygotować taką uroczystość. Panie przyjęły zaproszenie z gminy Rokitno jak i również dotarły do nas zaproszone osoby tj. Przyjaciele naszej gminy. Co roku staramy się proponować coś, co będzie niespodzianką a zarazem upominkiem. Kobiety zasługują nie tylko na ten jeden dzień w roku aby świętować, ale datę 8 marca traktuję szczególnie, jest to wspaniała okazja aby w tym dniu w sposób szczególny dziękować i gratulować. Jestem bardzo dumny z Kobiet które w naszej gminie pełnią różne funkcje społeczne czy też zawodowe. Panie wspaniale sprawdzają się m.in. jako Skarbnik i Sekretarz Gminy Rokitno, pełniąc funkcję Radnych i Sołtysów, a także jako Dyrektorzy Szkoły Podstawowej  i Gminnej Instytucji Kultury oraz Kierownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Biblioteki Publicznej. Na terenie gminy wspaniale funkcjonują Koła Gospodyń Wiejskich i Zespoły Śpiewacze. A więc kobiety w gminie Rokitno to silna grupa osób  pełniąca najważniejsze stanowiska i funkcje, która z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem sprawuje swoje zadania. Dzień Kobiet w Gminie Rokitno’ 2018, uważam za bardzo udany - powiedział Wójt Gminy Rokitno Jacek Szewczuk.Info: Gmina Rokitno

DJ
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Izabela Chajkaluk
tel. 500 106 004
biala@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA

Biała Podl.

w lewoGrudzień 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 01.12

Szczypiorniści grają w sobotę

więcej »
2

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 02.12

Bialscy siatkarze zagrają przed własną publicznością

więcej »
3 4

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 04.12

Biała Podlaska: Otwarcie lodowiska

więcej »
5 6 7 8

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 08.12

W Multicentrum nauczą drukować w 3D!

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 08.12

CHARYTATYWNY BIEG MIKOŁAJÓW oraz ŚNIEŻYNEK

więcej »
9
10 11

POWIAT BIALSKI, 11.12

Połoski: Modlitwy o cud zdrowia dla chorych

więcej »
12 13 14

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 14.12

Biblioteka zaprasza na spotkanie z grupą rekonstrukcji historycznej

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 14.12 18:00

X Doroczna Wystawa Fotografii Fotoklubu Podlaskiego

więcej »
15

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 15.12

Pomóżmy Natalce!

więcej »
16

POWIAT BIALSKI, 16.12

Jarmark Bożonarodzeniowy w Terespolu

więcej »
17

POWIAT BIALSKI, 17.12

Debata społeczna w Wisznicach

więcej »
18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Kondolencje

Najnowsze Informacje