• Katolickie Radio Podlasie
  • e-mail
  • SMS
  • Radio
R E K L A M A


POWIAT BIALSKI

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Marek Trela nie jest już prezesem stadniny w Janowie
2016-02-20 21:36:33 Artykuł czytany 4406 razy


-Marek Trela nie jest już prezesem Stadniny Koni w Janowie Podlaskim. W piątek Agencja Nieruchomości Rolnych odwołała go ze stanowiska - informuje Dziennik Wschodni.


Trela ze stadniną w Janowie Podlaskim związany był  od 1978 roku, a od 16 lat był prezesem stadniny.

Zmiany nastąpiły też w innych stadninach podlegających ANR, odwołany ze stanowiska został m.in. prezes stadniny w Michałowie.


Źródło: Dziennik Wschodni/własne

[MSz]
wykop
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:

Izabela Chajkaluk
tel. 500 106 004
biala@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • katastrofa
    2016-02-24 12:40:41

    arrow

    Jak dobiją tą światową markę marnym zarządzaniem to im nawet rozdawanie kasy na prawo i lewo i bogatym i biednym nie pomoże

  • bebek
    2016-02-24 11:33:28

    arrow

    Taki biznes, a przecież ta stadnina to biznes, wymaga przede wszystkim bardzo wielu dobrych kontaktów z bogatymi kupcami,a taką strategię rozwoju, opartą na przyjaźni i zaufaniu obu stron buduje się latami. To nie jest prosty biznes, bo i klienci są bardzo wymagający i kapryśni. Ciekawe, co ten nowy prezes zrobi, bez notatnika swojego poprzednika, z kontaktami do stałych uczestników aukcji w Janowie Podlaskim? Coś mi się zdaje, że w tej sytuacji żaden Kamiński czy Ziobro nic nie poradzą! "Dobra zmiana", tylko dla kogo?

  • Łysek z pokładu Idy
    2016-02-24 03:38:00

    arrow

    Pewnie prezes jedynej słusznej partii pilnie się uczył w szkole za komuny i wymyślił, że te szkapy ze stadniny uratują polskie górnictwo?!?! Dzisiaj wszystko jest możliwe!

  • @bubu
    2016-02-23 22:38:27

    arrow

    PSL to ma w porównaniu z tym co się dzuieje KLASĘ. A Pan Prezes Trela był Prezesem Janowa i za AWS i SLD i PiS, Samoobrony i PO i PSL. Aż przyszedł TKM.

  • bb
    2016-02-23 21:24:52

    arrow

    Słynna na całym świecie stadnina w Janowie Podlaskim za rok będzie obchodziła 200-lecie istnienia. Poprzedni prezes Marek Trela z janowską stadniną związany był od 1978 r. Nowy prezes Marek Skomorowski przyznaje, że nie ma doświadczenia z końmi.

    W środowisku koniarzy zaczął krążyć cytat, pochodzący ze Skomorowskiego. "Czuję, że będzie to moje nowe hobby, z koniami nie miałem nigdy wiele do czynienia to znaczy wiem o co chodzi ale teraz poznam bardziej" - (pisownia oryginalna)

    Jak poinformowała w materiale stacji prof. Krystyna Chmiel z Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej, znawczyni i hodowczyni koni arabskich, Skomorowski miał przyjechać do Janowa Podlaskiego z wypowiedzeniem dla dotychczasowego prezesa Marka Treli.

    - I służbowym samochodem prezesa odjechał żeby śmieszniej było, żeby go dobić - relacjonowała prof. Chmiel. - Zepsuć to łatwo, a odbudować czasem życia mało - podsumowała.

  • VOX
    2016-02-23 19:43:17

    arrow

    Przcież oni to robią z woli NARODU!

  • bubu
    2016-02-23 12:54:34

    arrow

    jaki kwik psl szkoda korytek

  • do Igi
    2016-02-23 07:47:49

    arrow

    Tobie się w głowie przewróciło, ale jak Ci z tym dobrze to żyj w tej malignie w swoim zwariowanym pisowskim świecie-już niedługo szlak was trafi

  • @zzz
    2016-02-22 22:50:08

    arrow

    Dla ciebie Pan Dyrektor Marek Trela. Zapamiętaj sobie.
    Jak nie masz o czymś pojęcia to się gościu zamknij, bo tym co napisałeś wyczerpałeś limit głupoty na ten rok.

  • *****
    2016-02-22 19:34:36

    arrow

    A co z powołanym ostatnio na stanowisko dyrektora działaczem PSL - Przewodniczącym Rady Powiatu

  • zzz
    2016-02-22 08:10:29

    arrow

    nie martwcie się o konie nie było treli a konie był są i będą nie ważne kto będzie prezesem stadniny

  • kaczor
    2016-02-21 22:12:53

    arrow

    A to .......

  • niewinny?
    2016-02-21 17:14:20

    arrow

    A ja już się PIS-u nie boję!
    JESTEM CHORY NA RAKA!

  • koni żal
    2016-02-21 17:00:23

    arrow

    Pan Trela został na początku lutego wiceprzewodniczącym Swiatowej Organizacji Konia Arabskiego. Jeżeli tak potraktowano załużoną osobę, to co stanie sie z końmi arabskimi? Zostaną deportowane do kraju pochodzenia?

  • Iga
    2016-02-21 14:38:39

    arrow

    Sarenka", a co ty tu robisz? Pomyliłaś drogi, tu nie las ! W lesie nie będziesz smutna. Idzie nareszcie dobre bez afer. Nie martw się o PIS i ich zwolenników!! To nie Twój problem!!Martw się o siebie, tak będzie ci lepiej. Pozdrawiam.

  • sarenka smutna
    2016-02-21 12:05:44

    arrow

    Biedny ten głupi PIS, tnie na oślep wszystkich i wszystko. Kto mieczem wojuje, tego też zetną. Chore ugrupowanie i biedni zwolennicy.

  • obserwator
    2016-02-21 11:02:28

    arrow

    Ktoś tu KOGOŚ robi " w konia" ???

  • obserwator
    2016-02-21 11:02:25

    arrow

    Ktoś tu KOGOŚ robi " w konia" ???

  • konik
    2016-02-21 11:01:00

    arrow

    Szkoda człowieka.Stadnina funkcjonowała super, widać to po liczbie zwiedzających turystów.

  • ***
    2016-02-21 10:34:32

    arrow

    szkoda jest zmiana, niechby został

  • to
    2016-02-21 08:37:39

    arrow

    niestety tzw. "dobra zmiana"...

  • ryk
    2016-02-21 00:11:27

    arrow

    co ten pis wyprawia, w głowie się nie mieści.....

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.




REKLAMA
foto

Przyjdź do ŻAKA i rozwijaj swoje pasje!
2017-02-02 15:26:14 Kategoria:

Chcesz mieć dobrze płatną pracę zgodną z własnymi zainteresowaniami? Masz niepowtarzalną okazję, by taką znaleźć. Trwa zimowa rekrutacja do ŻAKA – to bezpłatna,...

więcej »

Biała Podl.

w lewoMarzec 2017w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

POWIAT BIALSKI, 01.03 - 05.03

Rekolekcje Wielkopostne w Kodniu

więcej »

POWIAT BIALSKI, 01.03 17:00

Gmina Terespol: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

więcej »
2 3

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 03.03 18:00

Wernisaż prac Jacka Godlewskiego

więcej »
4

POWIAT BIALSKI, 04.03 17:00

Otwarcie wystawy malarstwa Mirosławy Kozińskiej

więcej »
5
6 7

POWIAT BIALSKI, 07.03 11:00

VIII Sejmik Kobiet Powiatu Bialskiego

więcej »
8 9 10 11

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 11.03

Bialczanie zawalczą na gali FEN 16 na Torwarze

więcej »
12

POWIAT BIALSKI, 12.03 18:00

Janów Podlaski: Koncert z okazji Dnia Kobiet

więcej »
13 14 15

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 15.03

Światowy Dzień Konsumenta - porady w centrum Rywal

więcej »
16 17 18 19

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.03 19:00

Koncert Korteza w Białej Podlaskiej

więcej »
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje