R E K L A M A


POWIAT BIALSKI

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Janów Podlaski: Biegi Niepodległości
2019-11-14 11:45:02 Artykuł czytany 56 razy


8 listopada w Janowie Podlaskim odbyła się kolejna edycja Biegów Niepodległości. W sportowej rywalizacji wzięły udział dzieci I młodzież z terenu gminy.




Większe zdjęcia można zobaczyć TUTAJ


Biegi Niepodległości
8.11.2019 Janów Podlaski

ROCZNIK 2012/2011 DZIEWCZĘTA
1. SZOSTAKIEWICZ ANITA ŁOMAZY
2. GROCHOWSKA ALEKSANDRA SWORY
3. CHILUK ANIELA TERESPOL
4. BILICZ JULIA JANÓW PODLASKI
5. JASZCZUK WERONIKA SWORY
6. ZIELENIAK KATARZYNA JANÓW PODLASKI
7. ZALEWSKA KALINA JANÓW PODLASKI
8. TYSZEWSKA ALEKSANDRA ŁOMAZY
9. WÓJTOWICZ WERONIKA ŁOMAZY
10. PRZYBYLSKA ZUZANNA JANÓW PODLASKI
11. MICHALUK JULIA LEŚNA PODLASKA
12. SEMERYŁO ALEKSANDRA JANÓW PODLASKI
13. PROTASIUK WERONIKA JANÓW PODLASKI
14. IWAŃCZUK MAJA JANÓW PODLASKI
15. RUSEK LENA ŁOMAZY
16. FABIAŃCZUK MAJA JANÓW PODLASKI
17. HODUN MICHALINA SWORY
18. CENTKOWSKA AMELIA JANÓW PODLASKI
19. PANASIUK MALWINA SWORY
20. CHOLEWIK NATALIA JANÓW PODLASKI
21. SEMENIUK LENA JANÓW PODLASKI
22. LISTOS ANTONINA JANÓW PODLASKI
23. CZUCHAN NATALIA JANÓW PODLASKI
24. PIETRUCZUK ALEKSANDRA JANÓW PODLASKI
25. HRYCIUK NIKOLA JANÓW PODLASKI
26. KUCZYŃSKA NIKOLA JANÓW PODLASKI
27. SIŁACZUK JULIA SWORY
28. LASZUK ANTONINA JANÓW PODLASKI
29. MARTYNIUK MAJA JANÓW PODLASKI
30. JUCHNIKOWSKA MARTYNA JANÓW PODLASKI
31. OLEKSIUK NINA JANÓW PODLASKI
32. BAZYLCZUK MAGDALENA JANÓW PODLASKI
33. ANDRUSIUK GABRIELA JANÓW PODLASKI
34. SADOWSKA OLA JANÓW PODLASKI
35. JANUSZKIEWICZ WERONIKA JANÓW PODLASKI
36. KOŚCIUCZUK JULIA JANÓW PODLASKI


ROCZNIK 2012/2011CHŁOPCY

1. BAŃKOWSKI PIOTR ŁOMAZY
2. SUPEŁ MIKOŁAJ SPI TERESPOL
3. TOKARSKI MICHAŁ ŁOMAZY
4. MARCZUK FILIP JANÓW PODLASKI
5. NIEDZIELSKI DAMIAN ROKITNO
6. ADAMOWSKI KAMIL SWORY
7. HRYCIUK CEZARY JANÓW PODLASKI
8. ANDRZEJCZUK TOBIASZ SWORY
9. ZIELENIAK GRZEGORZ JANÓW PODLASKI
10. ARSENIUK KAROL ŁOMAZY
11. PRZYBYLSKI MARCEL JANÓW PODLASKI
12. MAMRUK JANEK JANÓW PODLASKI
13. GRYGLAS OLEK JANÓW PODLASKI
14. JANCZUK FILIP JANÓW PODLASKI
15. ZAGURSKI TOMASZ HUSZCZA
16. MAKOWSKI WOJCIECH ŁOMAZY
17. HRYCIUK MARCEL JANÓW PODLASKI
18. RUDKO PIOTR JANÓW PODLASKI
19. KOROLCZUK BARTEK JANÓW PODLASKI
20. BILICZ DAWID JANÓW PODLASKI
21. WAWRYNIUK ADAM JANÓW PODLASKI
22. GMITROWICZ FILIP SWORY
23. ADAMIUK BARTEK JANÓW PODLASKI
24. KAMIŃSKI ERNEST JANÓW PODLASKI
25. CZYCHAN PRZEMEK JANÓW PODLASKI
26. ŁIKIANIUK FILIP JANÓW PODLASKI
27. CZUCHAN PATRYK JANÓW PODLASKI
28. RAFAŁKO FILIP JANÓW PODLASKI
29. JAROCKI MICHAŁ JANÓW PODLASKI
30. ŁIKIJANIUK MARCEL JANÓW PODLASKI
31. SZYMICZEK KRZYSZTOF JANÓW PODLASKI
32. BARTOSZUK SZYMON JANÓW PODLASKI
33. BARTOSZUK SEBASTIAN JANÓW PODLASKI
34. KRÓL WOJCIECH JANÓW PODLASKI
35. NIECHOWICZ ANTONI JANÓW PODLASKI
36. IWANIUK BARTOSZ JANÓW PODLASKI
37. MICHALSKI MAKSYMILIAN JANÓW PODLASKI
38. MICHALSKI MIŁOSZ JANÓW PODLASKI
39. KAPŁAN JANEK JANÓW PODLASKI





ROCZNIK 2010/2009 DZIEWCZĘTA
1. PARCHAC ELIZA SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI
2. KOSZOŁKO WIKTORIA WOSKRZENICE DUŻE
3. KRZYŻANOWSKA AMELIA WISZNICE
4. LEWKOWICZ DARIA PISZCZAC
5. SERGIEJ LENA SWORY
6. GROCHOWSKA KAROLINA SWORY
7. LINIEWICZ ALEKSANDRA LEŚNA PODLASKA
8. ŻUKOWSKA LAEKSANDRA ŁOMAZY
9. NAJDYHOR BLANKA PISZCZAC
10. ANDRUSIUK NIKOLA JANÓW PODLASKI
11. MARCZAK EMILIA DOBRYŃ DUŻY
12. GURINOWICZ MAGDALENA ŁOMAZY
13. RYSZKOWSKA JUSTYNA SWORY
14. GREGORUK MAJA SPI TERESPOL
15. MAMRUK MAJA JANÓW PODLASKI
16. DOMBROWSKA MAJA SPI TERESPOL
17. MACHNOWSKA LENA SPI TERESPOL
18. TYSZEWSKA NATALIA ŁOMAZY
19. CIEŚLUK MILENA JANÓW PODLASKI
20. GUZAROW WIKTORIA JANÓW PODLASKI
21. CHLIPALSKA KAROLINA JANÓW PODLASKI
22. IWANIUK KAROLINA JANÓW PODLASKI
23. SIEDLECKA MAELIA JANÓW PODLASKI
24. OWERKO KAMILA JANÓW PODLASKI
25. JURECZEK ZUZANNA JANÓW PODLASKI
26. TOKARSKA AMELIA JANÓW PODLASKI
27. OLESZCUK ALEKSANDRA JANÓW PODLASKI

ROCZNIK 2010/2009 CHŁOPCY
1. SOSNOWSKI EMIL SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI
2. KOŁODZIEJCZAK KRYSTIAN PISZCZAC
3. KOZŁOWSKI MICHAŁ SPI TERESPOL
4. LEWCZUK SZYMON SPI TERESPOL
5. SAWCZUK WOJCIECH SWORY
6. PARZYSZEK MACIEJ SPI TERESPOL
7. JASZCZUK DAWID SWORY
8. DZIDA FABIAN SWORY
9. SZYMANEK KACPER ŁOMAZY
10. KRASUSKI PAWEŁ SWORY
11. BIEŁUSZKO JAKUB WISZNICE
12. KOŚCIUCZYK RAFAŁ ŁOMAZY
13. PIETRUCH BARTOSZ SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI
14. GIEREŁO BŁAŻEJ SWORY
15. CHARCZUK KAROL SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI
16. WAWRYNIUK GABRIEL JANÓW PODLASKI
17. WARCHOŁ BARTOSZ JANÓW PODLASKI
18. JUCHIMIUK ADRIAN JANÓW PODLASKI
19. KORPYSZ MARCEL WISZNICE
20. JASTRZĘBSKI ADRIAN HUSZCZA
21. TYKAŁOWICZ SZYMON ŁOMAZY
22. ROMANIUK IGOR JANÓW PODLASKI
23. HRYCIUK OLIWIER JANÓW PODLASKI
24. WRÓBEL SZYMON JANÓW PODLASKI
25. CHWEDOROWICZ KAMIL ŁOMAZY
26. KUROWSKI BARTOSZ ŁOMAZY
27. DENKIEWICZ KACPER JANÓW PODLASKI
28. GŁOWACKI MARCIN SWORY
29. KOWALCZUK JAN JANÓW PODLASKI
30. GŁADUMIUK WOJCIECH JANÓW PODLASKI
31. HRYCIUK ALEKSANDER JANÓW PODLASKI
32. BIELAK BARTŁOMIEJ SPI TERESPOL
33. BILICZ IGOR JANÓW PODLASKI
34. SIJKA FILIP JANÓW PODLASKI
35. MAKAREWICZ KRYSTIAN JANÓW PODLASKI



ROCZNIK 2008 DZIEWCZĘTA
1. SEGIL JULIA WOSKRZENICE DUŻE
2. MARKOWSKA MARIA DOBRYŃ DUŻY
3. PAWŁOWSKA JULIA PISZCZAC
4. WITKOWICZ JULIA SPI TERESPOL
5. SZYNDLER KLAUDIA SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI
6. LESIUK MAGDALENA ROGOŹNICA
7. TYMOSZUK KAROLINA SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI
8. RUDZKA MAJA HUSZCZA
9. CHODKOWSKA DOMINIKA ŁOMAZY
10. JAKUSZKO JULIA SP1 TERESPOL
11. ANDREORCZYK MAJA ROKITNO
12. STACHURA JULIA SWORY
13. MARKOWSKA PATRYCJA SP1 TERESPOL
14. ZAJĄC MAJA ŁOMAZY
15. KSINIEWICZ JULIA JANÓW PODLASKI
16. DAC JULIA SP1 TERESPOL
17. MIKICIUK ZUZANNA SWORY
18. KWIATKOWSKA JULIA SP1 TERESPOL
19. ANDRZEJUK NIKOLA ROKITNO
20. TROCHONOWICZ JULIA ŁOMAZY
21. RADZIKOWSKA JULIA SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI
22. JAROCKA NATALIA SP1 TERESPOL
23. KRAL OLIWIA SP1 TERESPOL
24. GRECZUK WERONIKA SP1 TERESPOL


ROCZNIK 2008 CHŁOPCY
1. GROCHOWSKI MICHAŁ SWORY
2. MARCZAK HUBERT DOBRYŃ DUŻY
3. WASILEWSKI HYBERT PISZCZAC
4. URBAŃCZUK MIKOŁAJ JANÓW PODLASKI
5. ABRAMOWSKI MIKOŁAJ JANÓW PODLASKI
6. PARCHOMIUK KRYSTIAN ŁOMAZY
7. PAWLUCZUK ŁUKASZ NEPLE
8. HRYCIUK KACPER JANÓW PODLASKI
9. KOWALSKI KACPER SWORY
10. MAJCZYNA KAROL SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI
11. OPONOWICZ HUBERT SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI
12. CYDEJKO ANTONI ŁOMAZY
13. KITA FILIP JANÓW PODLASKI
14. MAJCZYNA BARTEK SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI
15. MAMRUK MATEUSZ JANÓW PODLASKI
16. MIRSKI ALEKSANDER PISZCZAC
17. ŁOJEWSKI JAN HUSZCZA
18. MYĆ ALEKSANDER JANÓW PODLASKI
19. MAKAREWICZ KUBA JANÓW PODLASKI
20. HRYCIUK MARCIN JANÓW PODLASKI
21. JEROZALSKI DAMIAN HUSZCZA
22. PAWLUCZUK PATRYK JANÓW PODLASKI

ROCZNIK 2007 DZIEWCZĘTA
1. FILIPCZAK JOWITA SP1 TERESPOL
2. IWANIUK WIKTORIA WÓLKA DOBRYŃSKA
3. WITKOWSKA JUSTYNA NEPLE
4. MYSZKA DARIA SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI
5. OLICHWIEROWICZ NIKOLA ŁOMAZY
6. BIERNACKA MAŁGORZATA PISZCZAC
7. CZYŻAK ŁUCJA PISZCZAC
8. CHILIŃSKA JULIA PISZCZAC
9. KOKOSZKA JULIA PISZCZAC
10. RUDZKA GABRIELA HUSZCZA
11. ROMANIUK JULIA ROKITNO
12. IWANIUK KATARZYNA SP1 TERESPOL
13. ORŁOWSKA KAROLINA SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI
14. HAWRYLUK NINA SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI
15. MAZIEJUK MAJA HUSZCZA
16. WDOWIAK KINGA HUSZCZA
17. HODUN MARCELINA SWORY

ROCZNIK 2007 CHŁOPCY


1. PIENIAK KACPER ZALESIE
2. WOSZCZAK WIKTOR ROKITNO
3. SEMENOWICZ DAWID PISZCZAC
4. ZASIUK JAKUB SP1 TERESPOL
5. GUZAROW PATRYK JANÓW PODLASKI
6. DANIŁOSIO JAKUB WISZNICE
7. ZAGAJSKI MATEUSZ PISZCZAC
8. SELUK KRYSTIAN JANÓW PODLASKI
9. KOBYLIŃSKI SZYMON ŁOMAZY
10. GIERGUN HUBERT SP3 MIĘDZYRZEC PODLASKI
11. LESIK MIKOŁAJ SP1 TERESPOL
12. JUSZCZUK ŁUKASZ ROKITNO
13. KASPRUK BARTOSZ LEŚNA PODLASKA
14. ZUB PATRYK SP1 TERESPOL
15. SZYCHULSKI KONRAD JANÓW PODLASKI
16. KOŚCIUCZUK PRZEMYSŁAW PISZCZAC
17. WAWRYSZEWICZ KACPER SP1 TERESPOL
18. KASJANIUK ADAM SWORY
19. DOMAŃSKI KAMIL PISZCZAC

ROCZNIK 2006/205 DZIEWCZĘTA
1. OSIPIUK KLAUDIA WISZNICE
2. NESTOROWICZ NATALIA PISZCZAC
3. PROKOPIUK WERONIKA PISZCZAC
4. SAWCZUK KAROLINA SWORY
5. LISOWSKA WERONIKA ZALESIE
6. CHWEDCZUK ZUZANNA LEŚNA PODLASKA
7. KLIMKOWICZ ALICJA WISZNICE
8. TYMON OLIWIA SP1 TERESPOL
9. KOWIESKA KINGA PISZCZAC
10. CHALIMONIUK MONIKA SWORY
11. ANDRZEJUK MARLENA ROKITNO
12. RZYMOWSKA LENA ZALESIE
13. KOWALCZUK PATRYCJA ROKITNO
14. CZUCHAN PATRYCJA JANÓW
15. ZUKOWSKA OLA SP1 TERESPOL
16. KOŁODZIEJCZYK EMILIA ŁOMAZY
17. PRZYŁUDZKA ALEKSANDRA ŁOMAZY
18. PRZYBYLSKA JULIA JANÓW PODLASKI
19. WAWRYSZUK MARTYNA SP1 TERESPOL
20. NAUMIUK KATARZYNA JANÓW PODLASKI
21. ZIÓŁKOWSKA WIKTORIA JANÓW PODLASKI
22. OWERKO KAJA JANÓW PODLASKI
23. JANISZEK DOMINIKA SP1 TERESPOL

ROCZNIK 2006/20O5 CHŁOPCY

1. KRASUSKI SEBASTIAN SWORY
2. CHILUK KAMIL SP1 TERESPOL
3. ZAORSKI CEZARY SP1 TERESPOL
4. KOLEJCZUK ERYK WISZNICE
5. BAJKOWSKI KACPER ŁOMAZY
6. USS DAMIAN SP1 TERESPOL
7. ZASIUK DAWID SP1 TERESPOL
8. MATEJEK ŁUKASZ ROGOŹNICA
9. STOLARCZYK WOJCIECH ŁOMAZY
10. KOŚCIUCZUK JAKUB PISZCZAC
11. KORSZUN MICHAŁ HUSZCZA
12. MARKOWSKI PIOTR DOBRYŃ DUŻY
13. FEDORUK WOJCIECH LEŚNA PODLASKA
14. BACZKURA WOJCIECH SWORY
15. DRYGULSKI PAWEŁ WÓLKA DOBRYŃSKA
16. DUDA ADAM ZALESIE
17. GOŁĄB BARTŁOMIEJ LEŚNA PODLASKA
18. MUĆKO DAWID PISZCZAC
19. GADOMSKI JAKUB LEŚNA PODLASKA
20. ARSENIUK MATEUSZ ŁOMAZY
21. GRABIEC PRZEMYSŁAW ZALESIE
22. WAWRYSZUK JAKUB SP1 TERESPOL
23. WĘGRZYNIAK JAKUB ROGOŹNICA



ROCZNIK 2004/2002 DZIEWCZĘTA
1. MARCZAK IZABELA MAŁASZEWICZE
2. BAJKOWSKA JUSTYNA WISZNICE
3. SZAFRAN KAMILA JANÓW PODLASKI
4. NAUMIUK GABRIELA JANÓW PODLASKI
5. DERLIKIEWICZ BEATA WISZNICE
6. WOŁEK NATALIA ZSP MIĘDZYRZEC PODLASKI
7. MATEUSZUK ZUZANNA JANÓW PODLASKI
8. KOCH KINGA JANÓW PODLASKI
9. DOMAŃSKA OLIWIA MAŁASZEWICZE
10. MACKIEWICZ OLIWIA JANÓW PODLASKI
11. BOŻEDAJEK JULIA MAŁASZEWICZE
12. LINKIEWICZ KINGA WISZNICE
13. JUCEK JULIA MAŁASZEWICZE
14. WIERSZKO PAULINA MAŁASZEWICZE
15. MANTUR SYLWIA JANÓW PODLASKI
16. CIECHAŃSKA WERONIKA MAŁASZEWICZE
17. MIKICIUK MAGDA JANÓW PODLASKI
18. KARPIŃSKA ANNA JANÓW PODLASKI


ROCZNIK 2004 CHŁOPCY

1. WAŚKIEWICZ DAWID JANÓW PODLASKI
2. JAKUBIUK ERYK WISZNICE
3. AVAGYAN ALAN JANÓW PODLASKI
4. TARASIEWICZ PATRYK PK JABŁOŃ
5. TOKARSKI DAWID JANÓW PODLASKI
6. IGNATOWICZ PATRYK JANÓW PODLASKI
7. SPOSÓB MACIEJ JANÓW PODLASKI
8. WÓJCIK KACPER MAŁASZEWICZE
9. PUSZCZ ALAN JANÓW PODLASKI
10. PANASIUK KRYSTIAN JANÓW PODLASKI
11. KONDRATIEW JAROSŁAW JANÓW PODLASKI
12. CZUCHRAJ KRYSTIAN MAŁASZEWICZE
13. KRUK DANIEL PK JABŁOŃ
14. NAUMIUK DAMIAN JANÓW PODLASKI
15. BOGUSZ ŁUKASZ MAŁASZEWICZE
16. CARUK KACPER JANÓW PODLASKI
             
ROCZNIK 2003/2002 CHŁOPCY
1. LESIUK JAKUB ZST MIĘDZYRZEC PODLASKI
2. JANKOWSKI WOJCIECH JANÓW PODLASKI
3. PUCZKO MARCIN MAŁASZEWICZE
4. SYRYJCZYK KONRAD PK JABŁOŃ
5. MARCZAK MARCIN MAŁASZEWICZE
6. KAMIŃSKI ARTUR JANÓW PODLASKI
7. CHILUK DAWID MAŁASZEWICZE
8. NEŚCIORUK PIOTR JANÓW PODLASKI
9. GRZĘDA KACPER MAŁASZEWICZE
10. KULIG MACIEJ JANÓW PODLASKI



Inf. pras.
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Izabela Chajkaluk
tel. 500 106 004
biala@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
NASI PARTNERZY
SAS


foto

Ranking najlepszych tabletek na trądzik
2019-12-13 09:18:47 Kategoria:

Wybór odpowiednich tabletek na trądzik nie należy do łatwych spraw. Trądzik jest chorobą skóry, którą niestety nie jest wcale tak łatwo wyleczyć. Większość ludzi...

więcej »
foto

Biżuteria na prezent. Co kupić dla mamy, żony,...
2019-12-10 08:07:35 Kategoria:

Powszechnie uważa się, że biżuteria jest zawsze sprawdzonym i polecanym pomysłem na prezent dla kobiety. To prawda – pod warunkiem, że wiemy, jaki styl ona posiada, co...

więcej »
foto

Dlaczego lepiej wynajmować niż kupować mieszkanie?
2019-12-10 07:57:47 Kategoria:

Rynek nieruchomości stale się rozwija. Praktycznie na każdym kroku spotykamy nowe inwestycje. Rozbudowane osiedla z wysokimi blokami, pasmo domów szeregowych, biurowce itp....

więcej »

Biała Podl.

w lewoGrudzień 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1
2 3

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 03.12

Spotkanie duszpasterskie w sprawie misji ewangelizacyjnych

więcej »
4 5 6

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 06.12 18:00

Bialskie Centrum Kultury zaprasza na Mikołajki w Krainie Oz

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 06.12 20:00

„Urodziny Platerki”

więcej »
7

POWIAT BIALSKI, 07.12 15:00

VII Konkurs Piosenki Dziecięcej „O Srebrny Klucz Wiolinowy”

więcej »
8

POWIAT BIALSKI, 08.12

XVII Powiatowy Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

więcej »

POWIAT BIALSKI, 08.12 12:00

Finał IX Szachowego Grand Prix w Terespolu

więcej »
9 10

POWIAT BIALSKI, 10.12

Pratulin: Rekolekcje dla małżeństw oczekujących na dar potomstwa

więcej »
11

POWIAT BIALSKI, 11.12

Połoski: Modlitwy przez wstawiennictwo św. Peregryna o cud zdrowia dla Chorych

więcej »
12

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 12.12

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 12.12 17:00

Spotkanie regionalne z kolekcjonerem Andrzejem Olichwirukiem

więcej »
13

POWIAT BIALSKI, 13.12

Kodeń: nocne czuwanie młodych

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 13.12 18:00

Wernisaż wystawy „Fotografia” Roberta Sozoniuka

więcej »
14

POWIAT BIALSKI, 14.12

Repertuar Kina WENUS w Janowie Podlaskim /grudzień/

więcej »
15

POWIAT BIALSKI, 15.12

Repertuar Kina WENUS w Janowie Podlaskim /grudzień/

więcej »

POWIAT BIALSKI, 15.12 17:00

Jarmark Bożonarodzeniowy w Terespolu

więcej »
16 17

POWIAT BIALSKI, 17.12

Sławatycki Kiermasz Bożonarodzeniowy

więcej »
18 19 20

POWIAT BIALSKI, 20.12

Jarmark Świąteczny w Janowie Podlaskim

więcej »
21

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 21.12

Jarmark Bożonarodzeniowy w Białej Podlaskiej

więcej »
22
23 24 25 26 27 28 29

POWIAT BIALSKI, 29.12 13:00

Wybory BRODACZA 2019

więcej »
30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje