R E K L A M A


POWIAT BIALSKI

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

XI Katyńskie Powiatowe Biegi Przełajowe w Terespolu /ZDJĘCIA/
2019-04-29 18:49:39 Artykuł czytany 58 razy


25 kwietnia w Terespolu odbyły się XI Katyńskie Powiatowe Biegi Przełajowe. W ramach wydarzenia odbyły się igrzyska dzieci, igrzyska młodzieży szkolnej i licealiada. Uczestnicy uczcili w ten sposób pamięć zamordowanych w Katyniu olimpijczyków.


Impreza miała zasięg powiatowy: startowali uczniowie szkół powiatu bialskiego i miasta Biała Podlaska.


 


Większe zdjęcia można zobaczyć TUTAJ


Końcowa kwalifikacja przedstawia się następująco:


Igrzyska dzieci:
Dziewczęta – rocznik 2011 – 2010
1. Iga Karwowska – nr 3 Międzyrzec Podl. – 10 pkt
2. Natalia Chacewicz – Woskrzenice D – 9pkt
3. Martyna Dejneka – nr 4 Biała Podl.-  8pkt
4. Emilia Marczak – Dobryń D – 7 pkt
5. Hanna Czech – Rossosz – 6pkt
6. Lena Machnowska – nr 1 Terespol – 5pkt
7. Karolina Grochowska – Swory – 4pkt
8. Alicja Brodawka – nr 3 Międzyrzec Podl – 3pkt
9. Amelia Pietraszuk - nr 3 Międzyrzec Podl – 2pkt
10. Maja Zagajska – Sławatycze- 1pkt
11. Sandra Sławecka – Sławatycze
12. Martyna Małachwiejczyk – nr 3 Miedzyrzec Podl.
13. Karolina Matacz – nr 3 Międzyrzec Podl
14. Iga Romowska - nr 3 Międzyrzec Podl
15. Milena Sawczuk – Swory.
Chłopcy - rocznik 2011 – 2010
1. Maksymilian Wysokiński – nr 3 Międzyrzec Podl. – 10pkt
2. Dawid Jaszczuk – Swory – 9pkt
3. Wiktor Sobiechowicz – Łomazy – 8pkt
4. Marcel Wołosowicz – Łomazy – 7pkt
5. Maciej Kalisz – nr 3 Międzyrzec Podl. – 6pkt
6. Kacper Światkowski – Sławatycze – 5pkt
7. Łukasz Kajka – Woskrzenice D- 4pkt
8. Karol Bartoszuk – nr 3 Międzyrzec Podl.- 3pkt
9. Szymon Bajkowski – SSp Biała Podl.- 2pkt
10. Adam Olichwirowicz – Łomazy – 1pkt
11. Gabriel Łuciuk – Sławatycze
12.Stanisław Chwesiuk – SSP Biała Podl
13. Jakub Rabczuk – nr 4 Biała Podl.
14. Sebastian Krekora – Swory
15. Wojciech Kapłan – nr 4 Biała Podl.
16. Aleksander Wysokiński – nr 3 Miedzyrzec Podl.
17. Michał Smerachowski – SSP Biała Podl.
18. Wojciech Siłaczuk – Swory
19. Kamil Kołodziej – nr 3 Miedzyrzec Podl.
20. Jakub Siłuszyk - nr 3 Miedzyrzec Podl.
21. Bartek Bołba – Rokitno
22. Marcin Olesiejuk – Swory
23. Karol Reszotnik – nr 4 Biała Podl.
24. Jakub Kukawski – Dobryń D
25. Dawid Czemierski – nr 3 Międzyrzec Podl.
Dziewczęta – rocznik 2009 – 2008
1. Klaudia Szyndler – nr 3 Międzyrzec Podl. – 10pkt
2. Amelia Skibińska – Sławatycze – 9pkt
3. Julia Kaździoł – Woskrzenice D – 8pkt
4. Aleksandra Kupińska – SSp Biała Podl – 7pkt
5. Karolina Dudek – Zalesie – 6pkt
6. Julia Segeń – Woskrzenice D – 5pkt
7. Maria Markowska – Dobryń D – 4pkt
8. Wiktoria Koszołko – Woskrzenice D – 3pkt
9. Laura Andrzejewicz – Sławatycze – 2pkt
10. Łucja Karwowska – Rossosz – 1pkt.
11. Karolina Tymoszuk - nr 3 Międzyrzec Podl
12. Julia Nowosielska – Rossosz
13. Blanka Najdyhor – Piszczac
14. Julia Pawłowska – Piszczac
15. Julia Kwiatkowska – nr 1 Terespol
16. Maria Sebastianiuk – Zalesie
17. Dominika Chotkowska – Łomazy
18. Oliwia Hołonowicz – Łomazy
19. Julia Stachura – Swory
20. Natalia Wójcik – nr 4 Biała Podl.
21. Amelia Kupryś – Kodeń
22. Julia Srełko – Kobylany
23. Oliwia Jaszczuk – Rossosz
24. Zuzanna Chmielewska – SSP Biała Podl
25. Patrycja Markowska – nr 1 Terespol
26. Weronika Ostrzyżek – Kodeń
27. Kalina Wojewoda – Kodeń
28. Lena Siergiej – Swory
29. Aleksandra Żukowska – Łomazy
30. Ewa Lewczuk – Neple
31. Samanta Ochnio – Neple
32. Wiktoria Falkiewicz – Kodeń
33. Nela Witowska – Sławatycze
34. Maja Sabat – Kodeń
35. Sandra Szupiluk – Swory
36. Monika Olesiejuk – Swory
37. Julia Dobrolińska – Kobylany
38. Nikola Zub – nr 1 Terespol
Chłopcy - rocznik 2009 – 2008
1. Jan Jarmoszewicz – Połoski – 10pkt
2. Paweł Osypiuk – Kobylany – 9pkt
3. Dawid Wojdat – Rokitno – 8pkt
4. Hubert Marczak – Dobryń D – 7pkt
5. Łukasz Pawluczuk – Neple – 6pkt
6. Aleksander Wasilczuk – Sławatycze – 5pkt
7. Marcel Oleszczuk – Łomazy – 4pkt
8. Krystian Parchomiuk – Łomazy – 3pkt
9. Wiktor Głowacki – Rossosz – 2pkt
10. Patryk Stanielewicz – Rossosz – 1pkt.
11. Grzegorz Miśkowiec – Kodeń
12. Szymon Świderski – Kodeń
13. Łukasz Siłaczuk – Swory
14. Kacper Szymanek – Łomazy
15. Ignacy Jaszczuk – Kodeń
16. Emil Sosnowski - nr 3 Międzyrzec Podl
17. Michał Grochowski – Swory
18. Wojciech Sawczuk – Swory
19. Piotr Woszkiel – Sławatycze
20. Szymon Dziem – Rokitno
21. Bartłomiej Szutko – Swory
22. Piotr Głowacki – Kodeń
23. Krzysztof Kuczko – nr 4 Biała Podl.
24. Jakub Sikora – Kodeń
25. Karol Charczuk - nr 3 Międzyrzec Podl
26. Rafał Maciak – Kodeń
27. Emil Hanas – SSP Biała Podl.
28. Mateusz Roszkowski – Kodeń
29. Przemysław Hołonowicz – Łomazy
30. Paweł Jakubowicz - nr 3 Międzyrzec Podl
31. Mkikołaj Siluk – Neple
32. Szymon Płandowski – Kodeń
33. Dawid Komarowski – nr 4 Biała Podl
34. Paweł Wawryniuk - Neple
Dziewczęta – rocznik 2007
1. Lena Najdyhor – Piszczac – 10pkt
2. Małgorzata Biernacka – Piszczac – 9pkt
3. Justyna Witkowska – Neple – 8pkt
4. Karolina Kulig – Łomazy – 7pkt
5. Agnieszka Rusińska – nr 3 Międzyrzec Podl. – 6pkt
6. owita Filipczak – nr 1 Terespol – 5pkt
7. Wiktoria Iwaniuk – Wólka Dobryńska – 4pkt
8. Daria Koleśnicka - nr 3 Międzyrzec Podl – 3pkt
9. Daria Myszka - nr 3 Międzyrzec Podl – 2pkt
10. Natalia Norbik – SSP Biała Podl – 1pkt
11. Nina Hawryluk - nr 3 Międzyrzec Podl
12. Aleksandra Sikora – Kodeń
13. Joanna Łukaszewicz – Sławatycze
14. Emilia Iwańczuk – Sławatycze
15. Daria Jaszczyk – nr Terespol
16. Sara Szabelska – Kodeń
17. Zuzanna Mackiewicz – Kodeń
18. Julia Kowaluk – Kobylany
19. Karolina Matusiewicz - Neple
Chłopcy - rocznik 2007
1. Oliwer Jabkiewicz – Kodeń – 10pkt
2. Wiktor Woszczak – Rokitno – 9pkt
3. Jakub Zasiuk – nr 1 Terespol – 8pkt
4. Kacper Pieniak – Zalesie – 7pkt
5. Wiktor Dejneka – nr 4 Biała Podl. – 6pkt
6. Alan Guzowski – Sławatycze – 5pkt
7. Mikołaj Lesik – nr 1 Terespol – 4pkt
8. Krzysztof Kaca – Sławatycze – 3pkt
9. Łukasz Juszczuk – Rokitno – 2pkt
10. Patryk Zub – nr 1 Terespol – 1pkt
11. Wiktor Mironiuk - nr 3 Międzyrzec Podl
12. Szymon Poleszczuk – nr 1 Terespol
13. Kacper Sitniczuk – Małaszewicze
14. Gabriel Jastrzębski – Wólka Dobryńska
Dziewczęta – rocznik 2006
1. Joanna Jankowska – Dobryń D – 10pkt
2. Aleksandra Żukowska – nr 2 Terespol – 9pkt
3. Maja Witkowska – Sławatycze – 8pkt
4. Aleksandra Ziemiuk – Rossosz – 7pkt
5. Martyna Wawryszuk – nr 1 Terespol – 6pkt
6. Natalia Wegiera – Kobylany – 5pkt
7. Zofia Sabat – Kodeń – 4pkt
8. Monika Chalimoniuk – Swory – 3pkt
9. Paulina Zieniuk – Rossosz – 2pkt
10. Lena Rzymowska – Zalesie – 1pkt
11. Judyta Osik – Sławatycze
12. Kinga Danieluk – Kodeń
13. Julia Dorosz – SSP Biała Podl
14. Julia Nowacka – nr 1 Terespol
15. Anna Juchimiuk – Łomazy
16. Ewa Bajkowska – Łomazy
17. Martyna Sacewicz - Neple
Chłopcy - rocznik 2006
1. Sebastian Krasucki – Swory – 10pkt
2. Kamil Chiluk – nr 1 Terespol – 9pkt
3. Eryk Semeniuk – Rokitno – 8pkt
4. Szymon Parafiniuk – Rossosz – 7pkt
5. Łukasz Marecki – Kodeń – 6pkt
6. Damian Uss – nr 1 Terespol – 5pkt
7. Filip Tymoszuk – nr 4 Biała Podl – 4pkt.
8. Wojciech Baczkura – Swory – 3pkt
9. Kuba Łukaszuk – Rokitno – 2pkt
10. Patryk Terpiłowski – nr 1 Terespol – 1pkt
11. Jakub Wawryszuk – nr 1 Terespol
12. Bartosz Krzyżanowski – Małaszewicze
13. Karol Głowacki – Swory
14. Kacper Machnowski – nr 1 Terespol
15. Piotr Markowski – Dobryń D
16. Maciej Dawidziuk – nr 4 Biała Podl
17. Grzegorz Trochonowicz – Łomazy
18. Kazimierz Daniluk – Kobylany
19. Szymon Makaruk – Rossosz
20. Adrian Mincewicz – Wólka Dobryńska
21. Jakub Filipek – Kodeń
22. Gabriel Łukanowski – Zalesie
23. Patryk Lewkowicz – nr 1 Terespol
24. Piotr Zubelewicz – Łomazy
25. Adam Duda – Zalesie
26. Szymon Leonienko – nr 1 Terespol
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Dziewczęta – rocznik 2005
1. Izabela Marczak – Dobryń D – 10pkt
2. Klaudia Osipiuk – Wisznice – 9pkt
3. Dagmara Limina – nr 3 Międzyrzec Podl. – 8pkt
4. Kinga Bogusz – Kobylany – 7pkt
5. Karolina Sawczuk – Swory – 6pkt
6. Maja Czublun – SSp Biała Podl. – 5pkt
7. Karolina Brtsch – Sławatycze – 4pkt
8. Klaudia Mackiewicz – Łomazy – 3pkt
9. Dominika Janiszek – nr 1 Terespol – 2pkt
Chłopcy - rocznik 2005
1. Cezary Zaorski – nr 1 Terespol – 10pkt
2. Igor Gawda – Swory – 9pkt
3. Piotr Stanilewicz – Rossosz – 8pkt
4. Patryk Pawłowski – Rossosz – 7pkt
5. Mateusz Antonowicz – Piszczac – 6pkt
6. Kacper Bańkowski – Łomazy – 5pkt
7. Michał Zagajski – Sławatycze – 4pkt
8. Szymon Guz – Małaszewicze – 3pkt
9. Jakub Kościuczuk – Piszczac – 2pkt
10. Maciej Kowaluk – Kobylany – 1pkt
11. Dawid Zasiuk – nr 1 Terespol
12. Karol Dmitruk – nr 2 Terespol
13. Maciej Raszplewicz – nr 1 Terespol
14. Paweł Drygulski – Wólka Dobryńska
15. Piotr Kowaluk – Kobylany
16. Krystian Jarosiewicz – nr 1 Terespol
Dziewczęta – rocznik 2004 – 2003
1. Magdalena Olesiejuk – nr 3 Międzyrzec Podl. – 10pkt
2. Berfnadetta Prokopiuk – Piszczac – 9pkt
3. Weronika Chalimoniuk – Swory – 8pkt
4. Lucyna Sawczu – Swory – 7pkt
5. Aleksandra Bujnik – Rossosz – 6pkt
6. Wiktoria Rosa – SSp Biała Podl. – 5pkt
7. Aneta Nowosielska – Łomazy – 4pkt
8. Julia Jucyk – nr 4 Biała Podl – 3pkt
9. Natalia Mentel – Małaszewicze – 2pkt
10. Laura Kortoniuk – nr 3 Międzyrzec Podl – 1pkt.
11. Paulina Fedorczuk – nr 2 Terespol
12. Julia Bożedajek - nr 3 Międzyrzec Podl
13. Julia Opolska – Małaszewicze
14. Agnieszka Demidowicz – Wólka Dobryńska
15. Oliwia Hernik – nr 1 Terespol
Chłopcy - rocznik 2004 – 2003
1. Jacek Gryta – Swory – 10pkt
2. Patryk Tarasiewicz – Rossosz – 9pkt
3. Dawid Waśkiewicz – Łomazy – 8pkt
4. Krystian Kajka – Woskrzenice D – 7pkt
5. Miłosz Pawlak – Piszczac – 6pkt
6. Cyprian Kuchnio – Wólka Dobryhńska – 5pkt
7. Michał Kalinowski - nr 3 Międzyrzec Podl – 4pkt
8. Paweł Kowaluk – Kobylany – 3pkt
9. Jakub Lipiński – nr 4 Biała Podl – 2pkt
10. Mateusz Trochonowicz - nr 3 Międzyrzec Podl – 1pkt
11. Kacper Panasiuk – Swory
12. Paweł Kołodziej - nr 3 Międzyrzec Podl
13. Aleksander Karwowski - nr 3 Międzyrzec Podl
14.Paweł Sidorczuk - nr 3 Międzyrzec Podl
15. Kacper Tarasiuk - Neple
Licealiada:
Dziewczęta – rocznik 2002 i starsze
1. Justyna Bajkowska – LO Wisznice – 10pkt
2. Żaneta Dowhun – IV LO Biała Podl. – 9pkt
3. Marzena Kaliszuk – ZS Janów Podl. – 8pkt
4. Dagmara Sawczuk – ZS Janów Podl. – 7pkt
5. Natalia Klimiuk – ZDZ Biała Podl. – 6pkt
6. Gabriela Naumiuk – ZS Janów Podl. – 5pkt.
7. Oliwia Domańska – ZS Małaszewicze – 4pkt
8. Wiesława Szpura – ZS Małaszewicze – 3pkt
9. Marta Kulik – ZS Janów Podl – 2pkt
10. Paulina Kondera – ZDZ Biała Podl – 1pkt
11. Karolina Parzyszek – ZS Małaszewicze
12. Kinga Linkiewicz – LO Wisznice
13. Gabriela Kajka – ZDZ Biała Podl
14. Paulina Oniszczuk – ZS Janów Podl
15. Gabriela Olchowik – ZS Małaszewicze
16. Klaudia Kaliszuk – ZS Janów Podl
17. Weronika Skibniewska – ZDZ Biała Podl
18. Marta Harasimiuk – ZS Małaszewicze
19. Kinga Ciura – ZS Małaszewiczde
Chłopcy - rocznik 2002
1. Timur Pawluczuk – IV LO Białla Podl. – 10 pkt
2. Marcin Puczko – ZS Małaszewicze – 9pkt
3. Patryk Krzyżanowski – ZS Małaszewicze – 8pkt
4. Piotr Nieścioruk – ZS Janów Podl. – 7pkt
5. Patryk Ignatowicz – ZS Janów Podl. – 6pkt
6. Patryk Sczeszek – LO Wisznice – 5pkt
7. Tomasz Wężowski – ZS Małaszewicze – 4pkt
8. Kacper Olszewski – ZS Janów Podl – 3 pkt
9. Maciej Kulik – ZS Janów Podl – 2pkt
10. Kamil Kowal – ZDZ Biała Podl – 1pkt
11. Jakub Cieślak – ZS Janów Podl.
Chłopcy - rocznik 2001 i starsi
1. Kamil Sosidko – ZS Małaszewicze – 10 pkt
2. Mateusz Szczygielski – ZS Małaszewicze – 9pkt
3. Wojciech Jankowski – ZS Janów POdl. – 8pkt
4. Michał Koprianiuk – ZDZ Biała Podl. – 7pkt
5. Marcin Marczak – ZS Małąszewicze – 6pkt
6. Kamil Tokarski – ZS Janów Podl. – 5pkt.
7. Artur Kamiński – ZS Janów Podl. – 4pkt.
8. Daniel Kobyliński – IV LO BiaŁa Podl. – 3pkt
9. Krzysztof Chud – ZS Janów Podl – 2pkt
10. Jakub Demianiuk – ZDZ Biała Podl. – 1pkt
11. Szymon Rusinek – ZS Janów Podl
12. Kaper Grzęda – ZS Małaszewicze
13. Przemysław Sawoniuk – ZDZ Biała Podl


Punktacja drużynowa:
Igrzyska Dzieci
1m –nr 3 Międzyrzec Podlaski – 55pkt
2m –nr 1 Terespol – 44pkt
3m –Sławatycze – 38pkt
4m –Woskrzenice, Swory, Rokitno – 29pkt
5m –Dobryń – 28pkt
6m –Rossosz – 26pkt
7m –Łomazy – 23pkt
8m –Kodeń – 20 pkt
9m –Piszczac – 19pkt
10m –nr 4 Biała Podl – 18pkt
11m –Zalesie, Kobylany, Neple – 14pkt
12m – Społeczna SP Biała Podl., SP Połoski – 10pkt
13m –nr 2 Terespol – 9pkt
14m –Wólka Dobryńska – 4pkt.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
1m – Swory – 40pkt
2m – Rossosz – 30pkt
3m – nr 3 Międzyrzec Podl. – 24pkt
4m – Piszczac – 23pkt
5m – Łomazy – 20pkt
6m – nr 1 Terespol – 12pkt
7m – Kobylany – 11 pkt
8m – Społeczna Biała Podl., Dobryń D – 10pkt.
9m – Wisznice – 9pkt
10m – Sławatycze – 8pkt
11m – Woskrzenice – 7pkt
12m – nr 4 Biała Podl., Małaszewicze, Wólka Dobryńska – 5pkt
Licealiada:
1m – ZS Janów Podl. – 59pkt
2m – ZS Małaszewicze – 53pkt
3m – IV LO Biała Podl. – 22pkt
4m – ZDZ Biała Podl. – 16pkt
5m – LO Wisznice – 15pkt

Inf. pras.
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Izabela Chajkaluk
tel. 500 106 004
biala@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego to dokument...
2019-05-23 16:44:12 Kategoria:

Lato zbliża się wielkimi krokami. Część z nas tegoroczny urlop spędzi poza granicami naszego kraju. Planując taki wyjazd warto jednak pamiętać, że zagraniczna...

więcej »
foto

Zwiedzanie Lublina wynajętym samochodem - poznaj nasze...
2019-05-22 13:03:35 Kategoria:

Lublin jest coraz popularniejszą destynacją wśród podróżujących po całym kraju. Stolica Lubelszczyzny ma swój wyjątkowy klimat, który kusi zarówno do dłuższych...

więcej »
foto

Międzynarodowy Dzień Mycia Samochodów
2019-05-19 00:01:00 Kategoria:

W związku z Międzynarodowym Dniem Mycia Samochodów warto przyjrzeć się swojemu pojazdowi i poświęcić mu trochę czasu. Czyste auto ma znaczący wpływ na bezpieczną...

więcej »

Biała Podl.

w lewoMaj 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3

POWIAT BIALSKI, 03.05

3 maja w Janowie Podlaskim

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 03.05 11:30

Biała Podlaska: uroczystości majowe

więcej »
4

POWIAT BIALSKI, 04.05 16:30

Piknik Majowy w Gminie Terespol

więcej »
5

POWIAT BIALSKI, 05.05

Turniej Szachowy w Terespolu

więcej »
6 7

POWIAT BIALSKI, 07.05

Spotkanie ks. Marka Dziewieckiego z bialskimi przedsiębiorcami

więcej »
8

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 08.05

Biała Podlaska pamięta o żołnierzach włoskich

więcej »
9 10

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 10.05

Biała Podlaska: Wernisaż wystawy „Moim obiektywem”

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 10.05

Biała Podlaska: spotkanie z Tadeuszem Chwałczykiem

więcej »

POWIAT BIALSKI, 10.05 21:00

Kodeń: Nocne Czuwanie Młodych

więcej »
11

POWIAT BIALSKI, 11.05 09:30

Diecezjalny Dzień Akcji Katolickiej w Wisznicach

więcej »

POWIAT BIALSKI, 11.05 12:00

Połoski: Modlitwy o cud zdrowia dla chorych

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 11.05 18:00

Biała Podlaska: Wernisaż wystawy malarskiej Krzysztofa Bojarczuka

więcej »
12

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 12.05 10:00

Biała Podlaska: Miejskie Obchody Święta 34. Pułku Piechoty

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 12.05 18:00

Biała Podlaska: XIII Koncerty Wielkanocne

więcej »
13 14 15 16

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 16.05 17:00

Spotkanie z Romanem Laszukiem

więcej »
17

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 17.05 20:00

Klasyczny Piątek - Cykliczne Spotkanie Bialskich Klasyków Nocą

więcej »
18

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 18.05 11:30

„Nie sam na SM – ćwiczymy razem!” - warsztaty rehabilitacyjne dla osób z SM i ich bliskich

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 18.05 17:00

Noc Muzeów w Białej Podlaskiej

więcej »

POWIAT BIALSKI, 18.05 18:00

Noc Muzeów w Romanowie

więcej »
19

POWIAT BIALSKI, 19.05

Festiwal Pieśni Maryjnej w Leśnej Podlaskiej

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.05

XI Bialskopodlaskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.05 11:00

Wystawa i Pokaz Maszyn Rolniczych MASTER /zapowiedź/

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.05 18:00

Poznańskie Słowiki wystąpią w Białej Podlaskiej

więcej »
20

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 20.05 - 31.05

Biała Podlaska: Będzie dodatkowa rekrutacja do przedszkoli samorządowych i oddziałów przedszkolnych

więcej »
21 22 23

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 23.05

Spotkanie autorskie z Darią Galant

więcej »
24

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 24.05 11:00

Biała Podlaska: Pierwszy etap budowy Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem

więcej »
25 26

POWIAT BIALSKI, 26.05

III Motocyklowa Pielgrzymka Kobiet do Pratulina

więcej »

POWIAT BIALSKI, 26.05

Biskup siedlecki Kazimierz Gurda zaprasza na IV Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Pratulina

więcej »
27 28

POWIAT BIALSKI, 28.05 10:00

IV Diecezjalny Zjazd Szkolnych Kół Caritas

więcej »
29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje