R E K L A M A


POWIAT BIALSKI

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util

Komunikat końcowy z V Biegów Powiatowych w Rokitnie
2017-09-21 14:44:57 Artykuł czytany 408 razy


W środę, 20 września w Rokitnie odbyły się V Biegi Powiatowe. Oto komunikat końcowy zawodów:


 Chłopcy - rocznik 2009 - 2010

1.    Jakub Zasiuk – Terespol -10 pkt.
2.    Jan Jarmoszewicz- Połoski -9 pkt.
3.    Wiktor Bobrowski- Łomazy-8 pkt.
4.    Mikołaj Lesik- Terespol-7 pkt.
5.    Dawid Wojdat- Rokitno -6pkt.
6.    Patryk Gwarow- Janów Podlski-5 pkt.
7.    Wiktor Waszczak- Rokitno -4 pkt.
8.    Szymon Arseniuk- Łomazy-3 pkt.
9.    Kacper Sitniczuk-Wólka Dobryńska -2 pkt.
10.    Krystian Seluk- Janów Podlski -1 pkt.
11.    Bartosz Andrzejewski- Łomazy
12.    Kacper Łukijaniuk- Janów Podlski
13.    Hubert Marczak- Dobryń Duży
14.    Kacper Frończuk-Wisznice
15.    Jakub Turyk-Dołga
16.    Szymon Dziem- Rokitno
17.    Jakub Leszczuk- Dołga
18.    Kacper Wawryszewicz-Terespol
19.    Mikołaj Szczepaniuk-Dołga
20.    Szymon Żytkowski- Konstantynów
21.    Grzegorz Raczkowski- Ortel Książęcy
22.    Damian Skurski- Leśna Podlska
23.    Michał Grochowski-Swory
24.    Adam Kasjaniuk- Swory
25.    Łukasz Janczuk- Swory
26.    Sebastian Nitek-Woskrzenice Duże
27.    Hubert Oponowicz-Międzyrzec Podlaski
28.    Szymon Kobyliński- Łomazy
29.    Kacper Marczuk- Piszczac
30.    Patryk Burczak-Woskrzenice Duże
31.    Osak Piotr- Rogoźnica
32.    Kowaluk Krystian- Konstantynów
33.    Narojek Piotr- Piszczac
34.    Pawłowicz Miłosz-Konstantynów
35.    Norbert Hryciuk- Janów Podlaski
36.    Piotr Gołębiowski-Terespol
37.    Gabriel Mazurek- Międzyrzec Podlaski
38.    Sylwester Tur
39.    Damian Żuk
40.    Zrol Maciej- Terespol
41.    Łukasz Osiński- Terespol
42.    Jakub Chalimoniuk- Międzyrzec Podlaski
43.    Piotr Morgunowicz- Międzyrzec Podlaski
44.    Hubert Kunio- Wólka Dobryńska
45.    Michał Darecki- Woskrzenice
46.    Kacper Puczko- Zalesie
47.    Bartosz Puczko- Zalesie
48.    Szymon Syryjczyk-Konstantynów
49.    Szymon Pyl- Rokitno
50.    Kuba Kowalczyk- Rokitno
51.    Kuba Myć-Rokitno
52.    Artur Myć
53.    Marcel Andrzejewski-Woskrzenice Duże
54.    Natan Maciak- Woskrzenice Duże
55.    Krzesimir Dawidziuk- Rokitno

Dziewczęta 2006 r.

1. Patrycja Zuzula- Ortel Książęcy-10 pkt.
2. Amelia Szewczuk- Janów Podlaski-9 pkt.
3. Daria Kamińska- Janów Podlaski-8 pkt.
4. Wiktoria Borodzka- Wisznice-7 pkt.
5.Alicja Klimkowicz- Wisznice -6 pkt.
6.Piwoni Wiktoria-Konstantynów-5 pkt.
7.Dominika Szopolońska-Łomazy -4 pkt.
8.Joanna Goz- Piszczac-3 pkt.
9.Weronika Kostyra- Woskrzenice Duże -2 pkt.
10.Julia Dowhun-Piszac -1 pkt.
11.Lena Rzymowska-Zalesie
12.Patrycja Kowalczuk-Rokitno
13.Maja Roślik- Terespol
14.Patrycja Chomiuk-Konstantynów
15.Weronika Frańczuk-Konstantynów
16.Agata Pietruczuk –Rokitno
17.Karolina Pożarowszczyk-Konstantynów
18.Justyna Olichwierowicz- Łomazy
19.Monika Chalimoniuk-Swory
20.Jankowska Joanna- Dobryń Duży
21.Ola Pietrusiuk- Terespol
22.Natalia Lisowska- Rokitno
23.Joanna Poleszczuk- Terespol
24.Amelia Wojdat- Rokitno
25. Julia Bohusz- Dołha
26.Maja Jawoszek- Rokitno
27.Julia Kalicka- Dołha
28.Wiktoria Ockijewicz- Dołga
29.Weronika Piwoni- Konstantynów
30.Milena Liniewicz- Leśna Podlaska
31.Paulina Okseniuk- Janów Podlaski
32.Natalia Szczerbicka-Konstantynów
33.Emilia Barmoszuk-Janów Podlaski
34.Patrycja Olejniuk- Rokitno

Chłopcy 2006 r.

1. Kacper Machnowski-Terespol -10 pkt.
2.Dawid Mućko-Piszczac-9 pkt.
3.Eryk Kolejczuk- Wisznice -8 pkt.
4.Sebastian Krasucki- Swory – 7 pkt.
5.Mateusz Pastuczuk-Terespol -6 pkt.
6.Kubicki Marcel- Terespol -5 pkt.
7.Kamil Chiluk- Terespol -4 pkt.
8.Markowski Piotr- Dobryń Duży -3 pkt.
9.Szymon Ochnik- Konstantynów -2 pkt.
10.Hubert Troć- Rokitno -1 pkt.
11.Michał Ggadomski- Łomazy
12.Krystian Plażuk- Dobryń Duży
13.Filip Żytkowski-Konstantynów
14.Adrian Mincewicz- Wólka Plebańska
15.Patryk Terpiłowski- Terespol
16.Karol Głowacki- Swory
17.Bartosz Sworczuk-Dołha
18.Paweł Maciak-Rokitno
19.Mikołaj Wysocki- Łomazy
20.Michał Typa- Konstantynów
21.Szymon Jakubiuk-Rokitno
22.Paweł Chomiuk- Konstantynów
23.Gabriel Łukanowski-Zalesie
24.Hubert Ockijewicz-Dołha
25.Kacper Siluk-Rogoźnica
26.Szymon Leonienko- Terespol
27.Maciej Ladwiniec-Konstantynow
28.Mateusz Kowaluk- Konstantynów
29.Kacper Zalech-Terespol
30.Mateusz Osinski- Terespol

Dziewczęta 2005 r.


1.Izabela Marczak-Dobryń Duży – 10 pkt.
2.Jolanta Siłaczuk- Dołha – 9 pkt.
3.Amelia Mikołajczuk-Miedzyrzec Podlaski – 8 pkt.
4.Klaudia Osipiuk- Wisznice- 7 pkt.
5.Tamara Paczuska- Dołha – 6 pkt.
6.Monika Osiejuk-Rogoźnica- 5 pkt.
7.Klaudia Mackiewicz-Łomazy- 4 pkt.
8.Klaudia Nieroda- Międzyrzec Podlaski -3 pkt.
9.Darczuk Patrycja-Zalesie – 2pkt.
10.Amelia Tokarska-Łomazy – 1 pkt.
11.Dawidziuk Weronika- Zalesie
12.Patrycja Czuchan-Janów Podlaski
13.Łućko Olga- Zalesie
14.Agata Borzęcka-Konstantynów
15.Amelia Kozłowska-Miedzyrzec Podlaski
16.Wiktoria Andrusiuk- Janów Podlaski
17.Marta Skrzypczak- Rokino
18.Dominika Kołodziej- Janów Podlaski
19.Klaudia Fedczuk- Zalesie
20.Marczuk Dominika- Zalesie
21.Roksana Góra-Konstantynów
22.Małgorzata Chodyka-Miedyrzec Podlaski
23.Ewelina Romaniuk-Miedyrzec Podlaski
24.Weronika Juszczuk- Ortel Książecy
25.Oliwia Osipowicz- Terespol

Chłopcy 2005 r.

1.Jakub Łukasiewicz-Zalesie – 10 pkt.
2.Cezary Zaorski- Terespol -9 pkt.
3.Jakub Szewczuk-Janów Podlaski -8 pkt.
4.Jakub Kurylonek-Terespol -7 pkt.
5.Dawid Zasiuk-Terespol-6 pkt.
6.Paweł Drygulski-Wólka Dobryńska-5 pkt.
7.Hubert Krzyżanowski-Piszczac -4 pkt.
8.Kacper Panicz- Chotyłow-3 pkt.
9.Kacper Chalimoniuk-Janów Podlaski-2 pkt.
10.Jakub Juszkiewicz-Konstantynów -1 pkt.
11.Łukasz Kondraciuk-Łomazy
12.Łukasz Matejek-Rogoźnica
13.Maciek Gryglas-Janów Podlaski
14.Szymon Daniluk- Rokitno
15.Szymon Kozaczuk-Rokitno
16.Alan Zielonka-Terespol
17.Michał Samoszuk-Rokitno
18.Łukasz Koszołko-Woskrzenice Duże
19.Mateusz Kalicki-Dołha
20.Krystian Jarosiewicz-Terespol
21.Mateusz Wawryniuk-Rogoźnica
22.Damian Jakunowicz- Dołha
23.Jakub Węgrzynia-Rogoźnica
24.Mateusz Adamiuk-Janów Podlaski
25.Michał Karmel-Zalesie
26.Patryk Koślacz-Rogoźnica
27.Kacper Lipiński-Dołha
28.Kacper Kozackiewicz- Zalesie
29.Miłosz Juchnikowski-Terespol

Dziewczęta 2004 r.

1.Magdalenia Olesiejuk- Miedzyrzec Podlaski (10pkt)
2.Wiktoria Karwowska-Miedzyrzec Podlaski -9 pkt.
3.Aneta Nowosielska-Łomazy -8 pkt.
4.Karolina Szewczuk-Janów Podlaski-7 pkt.
5.Julia Norwa-Międzyrzec Podlaski -6 pkt.
6.Klaudia Puczko-Woskrzenice -5 pkt.
7.Hanna Oleksiuk-Janów Podlaski -4 pkt.
8.Weronika Chalimoniuk-Swory -3 pkt.
9.Agnieszka Demidowicz-Wólka Dobryńska-2 pkt.
10.Zofia Bechta-Janów Podlaski -1 pkt.
11.Marta Mitura-Konstantynów
12.Justyna Gromaszka-Swory
13.Patrycja Zielińska-Terespol
14.Kornelia Broda-Konstantynów
15.Kasia Jakubska-Konstantynów
16.Zuzanna Romaniuk-Rokitno
17.Emilia Roślik-Terespol

Chłopcy 2004  r.

1.Krystian Kajka-Woskrzenice Duże -10 pkt.
2.Paweł Lewczuk-Wisznice – 9 pkt.
3.Jarosław Kondratiew- Janów Podlaski – 8 pkt.
4.Michał Dymowski-Łomazy-7 pkt.
5.Kacper Nowaszczuk-Rokitno -6 pkt.
6.Dawid Tokarski-Łomazy -5 pkt.
7.Jakub Szeszko-Ortel Książęcy -4 pkt.
8.Bartosz Prokopiuk-Dołha-3 pkt.
9.Szymon Strojek-Woskrzenice Duże (2pkt)
10.Cyprian Kuchnio-Wólka Dobryńska (1pkt)
11.Łukasz Kowaluk-Terespol
12.Michał Jakoniu-Konstantynów
13.Piotr Sadecki-Konstantynów
14.Jakub Ulewicz-Rokitno
15.Andrzejuk Sebastian-Konstantynów
16.Kacper Panasiuk-Swory
17.Aleksander Guz-Piszczac
18.Bartek Zajko-Terspol
19.Kacper Martyniuk- Łomazy
20.Jakub Filomon-Dołha
21.Sebastian Szczepaniuk-Dołga
22.Rafał Stefaniuk-Dołha
23.Mateusz Otożenko-Dobryń Duży
24.Kacper Andrzejuk-Rokitno
25.Kacper Trochonowicz-Konstantynow
26.Bartłomiej Siłaczuk-Dołga
27.Jakub Sawczyc-Janów Podlaski
28.Dominik Bohusz-Dołha

Dziewczęta 2003-2002 r.

1.Magda Przyczyna-Wisznice-10pkt)
2.Justyna Bajkowska-Łomazy -9 pkt.
3.Lucyna Sawczuk-Swory (8pkt)
4.Bernadetta Prokopiuk-Piszczac (7pkt)
5.Paulina Tymon-Terespol (6pkt)
6. Wiktoria Segeń-Chotyłów (5pkt)
7.Julia Szulganiuk-Piszczac (4pkt)
8.Klaudia Nożyńska-Swory (3pkt)
9.Julia Bożedajek-Międzyrzec Podlaski (2pkt)
10.Paulina Kowal-Terespol (1pkt)
11.Emilia Pieniak- Chotyłów
12.Gabriela Doroszuk-Janów Podlaski
13.Wiktoria Kijok-Swory
14.Dagmara Czuchan-Janów Podlaski
15.Martyna Orzechowska- Rokitno
16.Ewa Sebastjaniuk-Zalesie
17.Karolina Podkańska- Leśna Podlaska
20.Sandra Kapłan-Konstantynów
21.Alicja Marczuk-Terespol
22.Michalina Kukawska-Piszczac
23.Weronika Wasilewska-Swory
24.Aleksandra Miszczuk-Chotyłów
25.Weronika Popielewicz- Łomazy
26.Wiktoria Chwedoruk-Chotyłów
27.Oliwia Ciura-Chotyłów
28.Iga Parafiniuk- Terespol
29.Julia Duda-Międzyrzec Podlaski
30.Anna Semeryło-Janów Podlaski
31. Barbara Bilicz-Janów Podlaski
32.Małgorzata Maksymiuk-Janów Podlaski
33.Klaudia Sawczuk-Zalesie
34.Nikola Żmudzińska- Janów Podlaski
35.Joanna Fotschki- Rogoźnica
36.Aleksandra Szabaciuk- Międzyrzec Podlaski
37.Weronika Tychmanowicz- Janów Podlaski
38.Sara Majorczyk-Zalesie
39.Natalia Kowalewska-Międzyrzec Podlaski

Chłopcy 2003-2002 r.

1.Maciej Czemierowski-Swory (10pkt)
2.Wojciech Pawłowicz-Rokitno (9pkt)
3.Bartosz Klebaniuk-Rokitno (8pkt)
4.Jakub Lesiuk-Rogoźnica (7pkt)
5.Jakub Ciok- Międzyrzec Podlaski (6pkt)
6.Jakub Jakimiak-Międzyrzec Podlaski (5pkt)
7.Kacper Kozłowski-Piszczac (4pkt)
8.Bartosz Tokarski-Łomazy (3pkt)
9.Tomasz Wężowski-Piszczac (2pkt)
10.Mikołaj Hołownia-Łomazy (1pkt)
11.Bartosz Goławski-Zalesie
12.Kacper Płandowski-Terespol
13.Kewin Zielonka-Terespol
14.Bartłomień Kur-Łomazy
15.Grzegorz Kaspruk-Leśna Podlaska
16.Paweł Węgrzyniak-Międzyrzec Podlaski
17.Jan Mincewicz-Zalesie
18.Mateusz Załuga-Zalesie
19.Adran Kuśnieruk-Rogoźnica
20.Marcin Pumko-Zalesie
21.Jakub Pożarowczyk-Konstantynów
22.Jakub Ławecki-Konstantynów
23.Aleksander Tusz- Międzyrzec Podlaski
24.Miłosz Pawlak-Piszczac
25.Tomasz Pietruczuk-Rokitno
26.Damian Dawidziuk-Piszczac
27.Filip Kiryk-Wisznice
28.Mateusz Trochanowicz- Międzyrzec Podlaski
29.Jakub Szupiluk-Leśna Podlaska
30.Sebastian Domański- Rogoźnica
31.Błażej Rzymowski-Zalesie
32.Bartłomiej Chalimoniuk-Piszczac
33.Szymon Sacharuk-Terespol
34.Mateusz Filipiuk-Rogoźnica
35.Sylwester Kwiatkowski-Rokitno
36.Mateusz Troć- Rokitno
37.Kacper Lubański-Rokitno
38.Jakub Głowacki-Łomazy
39.Dominik Marciniuk-Międzyrzec Podlaski
40.Jakub Suszko-Rokitno
41.Filip Stankiewicz- Konstantynów
42.Kacper Waszczuk-Konstantynów
43.Tomasz Lindner-Konstantynów
44.Michał Rusek-Międzyrzec Podlaski
45.Michał Laszuk-Konstantynów
46.Maciej Suszko-Rokitno
47.Paweł Borewski
48.Kamil Kowal-Janów Podlaski
49.Michał Panasiuk-Janów Podlaski
50.Bartłomiej Karbowski-Rokitno
51.Bartosz Grzęda-Janów Podlaski
52.Dawid Górnikowski-Konstantynów
53.Bartek Łukijaniuk-Janów Podlaski
54.Grzegorz Guzarow-Janów Podlaski
55.Hubert Miroński-Rokitno
56.Janek Kiryluk-Janów Podlaski
57.Bartłomiej Sawczyc- Janów Podlaski
58.Kamil Tychmanowicz-Janów Podlaski
59.Adam Kopański-Rokitno
60.Sebastian Bernaszuk- Janów Podlaski
61.Piotr Neścioruk-Janów Podlaski
62.Filip Suszko- Rokitno
63.Adam Szewczuk-Rokitno
64.Maciej Kulik- Janów Podlaski
65.Damian Pawluczuk-Rokitno
66.Jakub Kwiatkowski- Janów Podlaski
67.Michał Łuciuk-Międzyrzec Podlaski
68.Paweł Kołodziej-Międzyrzec Podlaski
69.Sylwester Kobylasz-Zalesie
70.Bartłomiej Kurek-Międzyrzec Podlaski

Dziewczęta 2000-1998 r.


1.Alicja Lipka-ZS Janów Podlaski-10 pkt.
2.Marzena Kaliszuk-ZS Janów Podlaski-9 pkt.
3.Kamila Szafran-ZS Janów Podlaski-8 pkt.
4.Monika Michałowska-ZS Janów Podlaski-7 pkt.
5.Kinga Klinkiewicz-LO Wisznice-6 pkt.
6.Klaudia Kaliszuk- ZS Janów Podlaski-5 pkt.
7.Karolina Chodzińska- ZSE Międzyrzec Podlaski-4 pkt.
8.Marta Antoniuk-ZS Janów Podlaski-3 pkt.
9.Wiesława Szpura-ZS Małaszewicze-2 pkt.
10.Klaudia Łoniewska-ZS Janów Podlaski-1 pkt.
11.Marta Kulik-ZS Janów Podlaski
12.Kinga Ignaciuk-ZSE Miedzyrzec Podlaski
13.Natalia Szumarska-ZS Janów Podlaski
14.Klaudia Czajka-ZS Janów Podlaski
15.Róża Wieczorkiewicz-ZS Janów Podlaski
16.Weronika Skibiniewska-ZS Janów Podlaski
17.Angelika Zbucka-ZS Małaszewicze
18.Marta Dąbrowska-ZS Janów Podlaski
19.Karolina Wdowiak-ZSCKR Leśna Podlaska
20.Marta Harasimiuk- ZS Małaszewicze
21.Klaudia Kowalczuk-ZS Małaszewicze
22.Wiktoria Masalska-ZSCKR Leśna Podlaska
23.Anna Szewczuk- ZS Małaszewicze
24.Julia Chomiuk- ZS Janów Podlaski
25.Natalia Sigieniewicz- ZS Janów Podlaski

Chłopcy 2000 r.


1.Adrian Warowny- ZS Janów Podlaski- 10 pkt.
2.Jakub Wachowicz- ZS Międzyrzec Podlaski- 9pkt.
3.Mateusz szczygielski-ZS Małaszewicze- 8 pkt.
4.Michał Horbowiec- ZS Małaszewicze- 7 pkt.
5.Łukasz Stasiewicz- ZS Międzyrzec Podlaski- 6 pkt.
6.Marcin Marczak- ZS Małaszewicze- 5 pkt.
7.Wojciech Szpura- ZSE Międzyrzec Podlaski-4 pkt.
8.Paweł Wasiluk- ZSE Międzyrzec Podlaski-3 pkt.
9.Jakub Beń- LO Wisznice-2 pkt.
10.Mikołaj Brodzki- LO Wisznice-1 pkt.
11Hubert Sawczuk- ZS Janów Podlaski
12.Jakub Urbaniuk- ZSE Międzyrzec Podlaski
13.Mateusz Dowhun- ZS Janów Podlaski
14.Konrad Wasiluk- ZSE Międzyrzec Podlaski
15.Jakub Bekulard-ZSE Międzyrzec Podlaski
16.Radek Gubowski-ZSCKR Leśna Podlaska
17.Filip Boguta-ZSE Międzyrzec Podlaski
18.Grzegorz Polubiec-ZS Janów Podlaski
19.Kacper Roślik-ZS Małaszewicze
20.Bartek Sosnowski- ZS Janów Podlaski

Chłopcy 1998-1999 r.

1.Rafał Klimek- LO Wisznice-10 pkt.
2.Kamil Tokarski- ZS Janów Podlaksi-9 pkt.
3.Wojtek Jankowski-ZS Janów Podlaski-8 pkt.
4.Kacper Grzęda- ZS Małaszewicze-7 pkt.
5.Mateusz Paśnik- ZS Janów Podlaski-6 pkt.
6.Adrian Gez- ZSE Międzyrze Podlaski-5 pkt
7.Mateusz Klimczu- ZSCKR Leśna Podlaska-4 pkt.
8.Damian Próchniewicz-ZS Janów Podlaski- 3 pkt.
9.Patryk Chmiuk- ZS Janów Podlaski- 2 pkt.
10.Daniel Błaszczak-ZSCKR Leśna Podlaska-1 pkt.
11.BarteK Szymczuk- ZS Janów Podlaski
12.Szymon Puzia- ZS Małaszewicze
13.Hubert Słupski- ZSCKR Leśna Podlaska
14.Przemysław Sidoruk- ZSE Międzyrzec Podlaski
15.Jakub Gryciuk- ZS Małaszewicze
16.Michał Pietrusiuk- ZS Małaszewicze
17.Adam Soboleweski- ZS Janów Podlaski
18.Arkadiusz Gawroński- ZS Małaszewicze
19.Patryk Romianiuk- LO Wisznice
20.Kacper Sekuła- ZS Janów Podlaski
21.Dawid Oniszczuk- ZS Małaszewicze
22.Mateusz Goławski- ZS Małaszewicze
23.Maksymilian Oksiejuk- ZSE Międzyrzec Podlaski
24.Patryk Winnicki- ZS Małaszewicze
25.Przemek Rogożnicki-ZSCKR Leśna Podlaska
26.Daniel Izdebski- ZS Małaszewicze
27.Mateusz Bojarski-ZS Małaszewicze
26.Kacper Szeszko-ZS Małaszewicze
27.Dominik Hawryluk- ZSE Miedzyrzec Podlaski
28.Kacper Paluszkiewicz- ZSE Międzyrzec Podlaski
29.Wojciech Wiącek- ZSE Miedzyrzec Podlaski
30. Kamil Cep- ZSE Międzyrzec Podlaski

Klasyfikacja ogólna:


*Igrzyska Dzieci 2005 i młodsi:


Terespol 74 pkt.
Łomazy 46 pkt.
Woskrzenice 46 pkt.
Wisznice 37 pkt.
Miedzyrzec 35 pkt.
Janów Podlaski 33 pkt.
Rokitno 31 pkt.
Rogoźnica 18 pkt.
Piszczac 17 pkt.
Swory 16 pkt.
Dołha 15 pkt.
Dobryn Duży 13 pkt.
Zalesie 13 pkt.
Ortel Książęcy 10 pkt.
Połoski 9 pkt.
Leśna Podlaska 9 pkt.
Konstantynów 8 pkt.
Wólka Dobryńska7 pkt.
Chotyłow 3 pkt.

*Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2004-2002:


Międzyrzec 38 pkt.
Łomazy 33 pkt.
Swory 24 pkt.
Rokitno 23 pkt.
Janów Podlaski 20 pkt.
Wisznice 19 pkt.
Piszczac 17 pkt.
Woskrzenie 17 pkt.
Rogoźnica 7 pkt.
Chotyłow 5 pkt.
Terespol 7 pkt.
Ortel Książęcy 4 pkt.
Dołha 3 pkt.
Wólka Dobryńska 3 pkt.

Licealiada:

Janów Podlaski 81 pkt.
Międzyrzec Podlaski 31 pkt.
Małaszewicze 29 pkt.
Wisznice 19 pkt.
Leśna Podlaska 5 pkt.
                           

Sędzia Główny: Regina Skerczyńska

POBIERZ 1
POBIERZ 2




Większe zdjęcia można zobaczyć TUTAJ


Inf. pras.

wykop
Sponsor galerii zdjęć


Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Izabela Chajkaluk
tel. 500 106 004
biala@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.




REKLAMA
foto

Trwa rekrutacja do siedleckiego MEDYKA na semestr wiosenny
2017-12-12 15:10:18 Kategoria:

Medyczne Szkoły Policealne imienia profesora Zbigniewa Religi w Siedlcach zapraszają - trwa rekrutacja na semestr wiosenny. Nauka od lutego 2018 r. w zawodach:

więcej »
foto

Strefa na Zdrowie - program profilaktyki zdrowotnej...
2017-12-11 23:21:46 Kategoria:

Od 6 lat Polpharma SA realizuje program edukacji i profilaktyki zdrowotnej „Strefa na Zdrowie”. Celem „Strefy na Zdrowie” jest ułatwienie dostępu do badań, porad...

więcej »

Biała Podl.

w lewoGrudzień 2017w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 02.12

Harmonogram grudniowych, czytających sobót

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 02.12 16:00

Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy dla młodzieży

więcej »
3

POWIAT BIALSKI, 03.12

Turniej szachowy w Terespolu

więcej »

POWIAT BIALSKI, 03.12

Rokitno: XV Powiatowy Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 03.12

Czesław (za)Śpiewa w Białej Podlaskiej

więcej »
4 5

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 05.12

Oddaj krew i podaruj dzieciom paczkę słodyczy!

więcej »
6

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 06.12

Charytatywny kiermasz książek. Pieniądze zostaną przekazane na schroniska dla zwierząt

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 06.12

Oddaj krew i podaruj dzieciom paczkę słodyczy!

więcej »
7 8

POWIAT BIALSKI, 08.12

Kodeń: Nocne Czuwanie Młodych

więcej »
9

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 09.12

II BIEG MIKOŁAJÓW

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 09.12

Szczypiorniści AZS AWF zagrają w sobotę

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 09.12

Harmonogram grudniowych, czytających sobót

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 09.12

Kolejny mecz bialskich siatkarzy

więcej »
10

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 10.12

Rodzinne Popołudnie z Mikołajem

więcej »
11 12

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 12.12

Nadszedł czas na jazzowe mikołajki

więcej »

POWIAT BIALSKI, 12.12

Połoski: modlitwa o zdrowie

więcej »
13

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 13.12 15:00

Biała Podlaska: Obchody 36. rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego

więcej »
14 15

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 15.12

Podziemie polityczne na Podlasiu po drugiej wojnie światowej – spotkanie z Mariuszem Bechtą

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 15.12

Doroczna wystawa Fotoklubu Podlaskiego

więcej »

POWIAT BIALSKI, 15.12

Bożonarodzeniowy kiermasz w Janowie Podlaskim

więcej »
16

POWIAT BIALSKI, 16.12

Bożonarodzeniowy kiermasz w Janowie Podlaskim

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 16.12

Harmonogram grudniowych, czytających sobót

więcej »
17

POWIAT BIALSKI, 17.12

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Rokitnie

więcej »
18 19

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.12

Spotkanie z autorem książek o bialskiej piłce nożnej

więcej »
20 21 22

MIASTO SIEDLCE, 22.12

WIGILIA CARITAS

więcej »
23

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 23.12

Harmonogram grudniowych, czytających sobót

więcej »
24
25 26 27 28 29 30

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 30.12

Harmonogram grudniowych, czytających sobót

więcej »
31

Kondolencje

Najnowsze Informacje