R E K L A M A


POWIAT BIALSKI

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Leśna Podlaska: VI Uliczne Biegi Kościuszkowskie
2019-05-10 18:22:23 Artykuł czytany 101 razy


8 maja po raz szósty uczniowie z powiatu bialskiego wzięli udział w Ulicznych Biegach zorganizowanych przez Zespół Placówek Oświatowych w Leśnej Podlaskiej.


IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - WYNIKI

KATEGORIA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KL 0-I

1.    Kacper Denisiuk SP Leśna Podlaska - 10 pkt.
2.    Marcin Olesiejuk SP Swory - 9 pkt.
3.    Aleksander Wysokiński SP Międzyrzec Podlaski - 8 pkt.
4.    Jakub Filipiuk SP Leśna Podlaska - 7 pkt.
5.    Kacper Kruk SP Leśna Podlaska - 6 pkt.
6.    Michał Wakulski SP Leśna Podlaska - 5 pkt.
7.    Wojciech Siłaczuk SP Swory - 4 pkt.
8.    Milena Sawczuk SP Swory - 3 pkt.
9.    Julia Michaluk SP Leśna Podlaska - 2 pkt.
10.    Kamila Chalimoniuk SP Leśna Podlaska - 1 pkt.

KATEGORIA DZIEWCZĄT KL II -  III


1.    Julia Filipiuk SP Łomazy - 10 pkt.
2.    Lena Sergiej SP Swory -  9 pkt.
3.    Iga Karwowska SP Międzyrzec Podlaski - 8 pkt.
4.    Julia Nowosielska SP Rossosz - 7 pkt.
5.    Aleksandra Żukowska SP Łomazy - 6 pkt.
6.    Karolina Grochowska SP Swory - 5 pkt.
7.    Alicja Brodawka SP Międzyrzec Podlaski - 4 pkt.
8.    Blanka Najdyhor SP Piszczac - 3 pkt.
9.    Hanna Czech SP Rossosz - 2 pkt.
10.    Julia Izdebska SP Swory - 1 pkt.

KATEGORIA CHŁOPCÓW KL II - III


1.    Szymon Lewczuk SP Terespol - 10 pkt.
2.    Arek Oniszczuk SP Terespol - 9 pkt.
3.    Karol Charczuk SP Międzyrzec Podlaski - 8 pkt.
4.    Wojciech Sawczuk SP Swory - 7 pkt.
5.    Filip Szpura SP Leśna Podlaska - 6 pkt.
6.    Kacper Szymanek SP Łomazy - 5 pkt.
7.    Dawid Jaszczuk SP Swory - 4 pkt.
8.    Maksymilian Wysokiński SP Międzyrzec Podlaski - 3 pkt.
9.    Krzysztof Szkalski SP Leśna Podlaska - 2 pkt.
10.    Wiktor Sobechowicz SP Łomazy - 1 pkt.

KATEGORIA DZIEWCZĄT KL IV -V


1.    Lena Najdyhor SP Piszczac - 10 pkt.
2.    Maja Karolczuk SP Konstantynów - 9 pkt.
3.    Agnieszka Rosińska SP Międzyrzec Podlaski - 8 pkt.
4.    Malwina Świąntek SP Konstantynów - 7 pkt.
5.    Małgorzata Biernacka SP Piszczac - 6 pkt.
6.    Karolina Tymoszuk SP Międzyrzec Podlaski - 5 pkt.
7.    Klaudia Szyndler SP Międzyrzec Podlaski - 4 pkt.
8.    Łucja Karwacka SP Rossosz - 3 pkt.
9.    Maria Markowska SP Dobryń Duży - 2 pkt.
10.    Daria Koleśnicka SP Międzyrzec Podlaski - 1 pkt.

KATEGORIA CHŁOPCÓW KL IV - V


1.    Jan Jarmoszewicz SP Połoski - 10 pkt.
2.    Wiktor Bobrowski SP Łomazy - 9 pkt.
3.    Hubert Marczak SP Dobryń Duży - 8 pkt.
4.    Szymon Arseniuk SP Łomazy - 7 pkt.
5.    Bartłomiej Juszkiewicz SP Konstantynów - 6 pkt.
6.    Bartosz Kaspruk SP Leśna Podlaska - 5 pkt.
7.    Wiktor Głowacki SP Rossosz - 4 pkt.
8.    Andrzej Łaziuk SP Konstantynów - 3 pkt.
9.    Michał Grochowski SP Swory - 2 pkt.
10.    Kowalski Kacper SP Swory - 1 pkt.

KATEGORIA DZIEWCZĄT KL VI - VII

1.    Izabela Marczak SP Dobryń Duży - 10 pkt.
2.    Karolina Sawczuk SP Swory - 9 pkt.
3.    Zuzanna Chwedczuk SP Leśna Podlaska - 8 pkt.
4.    Monika Chalimoniuk SP Swory - 7 pkt.
5.    Dagmara Lubina SP Międzyrzec Podlaski - 6 pkt.
6.     Angelika Krekora SP Swory - 5 pkt.
7.    Natalia Lindner SP Konstantynów - 4 pkt.
8.    Patrycja Chomiuk SP Konstantynów - 3 pkt.
9.    Martyna Wawryszuk SP Terespol - 2 pkt.
10.    Aleksandra Zieniuk SP Rossosz - 1 pkt.

KATEGORIA CHŁOPCÓW KL VI - VII

1.    Sebastian Krasucki SP Swory - 10 pkt.
2.    Dominik Derlukiewicz SP Łomazy - 9 pkt.
3.    Jakub Kurlonek SP Terespol - 8 pkt.
4.    Piotr Stanilewicz SP Rossosz - 7 pkt.
5.    Igor Gawda SP Swory - 6 pkt.
6.    Patryk Pawłowski SP Rossosz - 5 pkt.
7.    Bartłomiej Hryciuk SP Leśna Podlaska - 4 pkt.
8.    Bartłomiej Gołąb SP Leśna Podlaska - 3 pkt.
9.    Dawid Zasiuk SP Terespol - 2 pkt.
10.    Kamil Chiluk SP Terespol - 1 pkt.

 KATEGORIA DZIEWCZĄT KL VIII SP - III G

1.    Magdalena Olesiejuk SP Międzyrzec Podlaski - 10 pkt.
2.    Wiktoria Karwowska SP Międzyrzec Podlaski - 9 pkt.
3.    Lucyna Sawczuk SP Swory - 8 pkt.
4.    Weronika Chalimoniuk SP Swory - 7 pkt.
5.    Ewelina Antonowicz SP Piszczac - 6 pkt.
6.    Aleksandra Bujnik SP Rossosz - 5 pkt.
7.    Andżelika Sęczyk SP Leśna Podlaska - 4 pkt.
8.    Aleksandra Pajnarska SP Rossosz - 3 pkt.
9.    Aneta Nowosielska SP Łomazy - 2 pkt.
10.    Izabela Bartniczuk SP Leśna Podlaska - 1 pkt.

KATEGORIA CHŁOPCÓW KL VIII SP - III G


1.    Jacek Gryta SP Swory - 10 pkt.
2.    Patryk Tarasiewicz SP Rossosz - 9 pkt.
3.    Bartłomiej Kur SP Łomazy - 8 pkt.
4.    Damian Jóźwiak SP Swory - 7 pkt.
5.    Cezary Stańczuk - Zarzycki SP Konstantynów - 6 pkt.
6.    Michał Jakoniuk SP Konstantynów - 5 pkt.
7.    Dawid Junkiewicz SP Piszczac - 4 pkt.
8.    Jakub Poźarowszczyk SP Konstantynów - 3 pkt.
9.    Dawid Waśkiewicz SP Łomazy - 2 pkt.
10.    Szymon Charczuk SP Leśna Podlaska - 1 pkt.

Szkoła w Leśnej Podlaskiej - 65 pkt.
Szkoła w Sworach - 114 pkt.
Szkoła w Międzyrzecu Podlaskim - 83 pkt.
Szkoła w Łomazach - 57 pkt.
Szkoła w Terespolu - 32 pkt.
Szkoła w Piszczacu - 29 pkt.
Szkoła w Konstantynowie - 46 pkt.
Szkoła w Rossoszu - 44 pkt.
Szkoła w Dobryniu Dużym - 20 pkt.
Szkoła w Połoskach - 10 pkt.

LICEALIADA

KATEGORIA CHŁOPCÓW KL I - III


1.    Dawid Kalużny ZSCKR Leśna Podlaska - 10 pkt.
2.    Miłosz Obroślak ZSCKR Leśna Podlaska - 9 pkt.
3.    Kamil Adamiuk ZSCKR Leśna Podlaska - 8 pkt.
4.    Jakub Stefaniuk ZSCKR Leśna Podlaska - 7 pkt.
5.    Adam Naumiuk ZSCKR Leśna Podlaska - 6 pkt.

Szkoła w Leśnej Podlaskiej - 40 pkt.



Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj



DJ

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Izabela Chajkaluk
tel. 500 106 004
biala@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
foto

Międzynarodowy Dzień Mycia Samochodów
2019-05-19 00:01:00 Kategoria:

W związku z Międzynarodowym Dniem Mycia Samochodów warto przyjrzeć się swojemu pojazdowi i poświęcić mu trochę czasu. Czyste auto ma znaczący wpływ na bezpieczną...

więcej »
foto

Jak sprytnie wybrać ubezpieczenie domu i mieszkania?
2019-05-16 16:33:43 Kategoria:

Ubezpieczenie mieszkania lub domu w dzisiejszych czasach nie stanowi żadnego problemu. Na brak ofert nie sposób narzekać, jednakże trzeba wiedzieć, jak wybrać tę...

więcej »

Biała Podl.

w lewoMaj 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3

POWIAT BIALSKI, 03.05

3 maja w Janowie Podlaskim

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 03.05 11:30

Biała Podlaska: uroczystości majowe

więcej »
4

POWIAT BIALSKI, 04.05 16:30

Piknik Majowy w Gminie Terespol

więcej »
5

POWIAT BIALSKI, 05.05

Turniej Szachowy w Terespolu

więcej »
6 7

POWIAT BIALSKI, 07.05

Spotkanie ks. Marka Dziewieckiego z bialskimi przedsiębiorcami

więcej »
8

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 08.05

Biała Podlaska pamięta o żołnierzach włoskich

więcej »
9 10

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 10.05

Biała Podlaska: Wernisaż wystawy „Moim obiektywem”

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 10.05

Biała Podlaska: spotkanie z Tadeuszem Chwałczykiem

więcej »

POWIAT BIALSKI, 10.05 21:00

Kodeń: Nocne Czuwanie Młodych

więcej »
11

POWIAT BIALSKI, 11.05 09:30

Diecezjalny Dzień Akcji Katolickiej w Wisznicach

więcej »

POWIAT BIALSKI, 11.05 12:00

Połoski: Modlitwy o cud zdrowia dla chorych

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 11.05 18:00

Biała Podlaska: Wernisaż wystawy malarskiej Krzysztofa Bojarczuka

więcej »
12

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 12.05 10:00

Biała Podlaska: Miejskie Obchody Święta 34. Pułku Piechoty

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 12.05 18:00

Biała Podlaska: XIII Koncerty Wielkanocne

więcej »
13 14 15 16

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 16.05 17:00

Spotkanie z Romanem Laszukiem

więcej »
17

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 17.05 20:00

Klasyczny Piątek - Cykliczne Spotkanie Bialskich Klasyków Nocą

więcej »
18

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 18.05 11:30

„Nie sam na SM – ćwiczymy razem!” - warsztaty rehabilitacyjne dla osób z SM i ich bliskich

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 18.05 17:00

Noc Muzeów w Białej Podlaskiej

więcej »

POWIAT BIALSKI, 18.05 18:00

Noc Muzeów w Romanowie

więcej »
19

POWIAT BIALSKI, 19.05

Festiwal Pieśni Maryjnej w Leśnej Podlaskiej

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.05

XI Bialskopodlaskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.05 11:00

Wystawa i Pokaz Maszyn Rolniczych MASTER /zapowiedź/

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.05 18:00

Poznańskie Słowiki wystąpią w Białej Podlaskiej

więcej »
20

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 20.05 - 31.05

Biała Podlaska: Będzie dodatkowa rekrutacja do przedszkoli samorządowych i oddziałów przedszkolnych

więcej »
21 22 23

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 23.05

Spotkanie autorskie z Darią Galant

więcej »
24

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 24.05 11:00

Biała Podlaska: Pierwszy etap budowy Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem

więcej »
25 26

POWIAT BIALSKI, 26.05

III Motocyklowa Pielgrzymka Kobiet do Pratulina

więcej »

POWIAT BIALSKI, 26.05

Biskup siedlecki Kazimierz Gurda zaprasza na IV Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Pratulina

więcej »
27 28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje