R E K L A M A


POWIAT BIALSKI

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Powiatowe Biegi Przełajowe im. Tadeusza Śledzia w Sworach /ZDJĘCIA i WYNIKI/
2019-10-10 14:19:01 Artykuł czytany 70 razy


Powiatowe Biegi Przełajowe im. Tadeusza Śledzia zostały zorganizowane 3 października w Sworach w powiecie bialskim.


KOMUNIKAT KOŃCOWY
Z III POWIATOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
IM. TADEUSZA ŚLEDZIA W SWORACH 03.10.2019


Dziewczęta rocznik 2011 – 2012:
1. Katarzyna Zieleniak – Janów Podlaski– 10pkt.
2. Aleksandra Grochowska - Swory– 9pkt.
3. Anita Szostakiewcz - Łomazy– 8pkt.
4. Nikola Kozik – Woskrzenice Duże– 7pkt.
5. Aniela Chiluk–nr 1 Terespol– 6pkt.
6. Julia Bilicz– JanówPodlaski – 5pkt.
7. Weronika Jaszczuk - Swory– 4pkt.
8. Martyna Makarewicz - JanówPodlaski – 3pkt.
9. Zuzanna Przybylska – JanówPodlaski – 2pkt.
10. Michalina Hodun - Swory– 1pkt.
11. Kamila Koczkodaj. – Swory
12. Malwina Panasiuk - Swory
13. Róża Cydejko - Woskrzenice Duże
14. Maja Iwańczuk- Janów Podlaski
15. Anna Nestorowicz – nr 3 Międzyrzec Podlaski
16. Zuzanna Stefaniuk – nr 3 Międzyrzec Podlaski
17. Julia Siłaczuk – Swory
18.Milena Sawczuk – Swory
19. Lena Semeniuk– Janów Podlaski
20. Julia Bołba–nr 3 Międzyrzec Podlaski
21. Amelia Centkowska– Janów Podlaski
22. Laura Olszewska– Swory
23. Gabriela Gromadzka - Swory
24. Zuzanna Melaniuk – Swory

Chłopcy 2011-2012:
1. Szymon Kamiński- Sitnik– 10pkt.
2. Piotr Bańkowski - Łomazy– 9pkt.
3. Damian Niedzielski – Rokitno – 8pkt.
4. Michał Tokarski - Łomazy– 7pkt.
5. Filip Marczuk – JanówPodlaski – 6pkt.
6. Mikołaj Supeł –nr 1 Terespol– 5pkt.
7. Jakub Koszołko - Woskrzenice Duże– 4pkt.
8.Mateusz Burczak -Woskrzenice Duże – 3pkt.
9. Kamil Adamowski -Swory– 2pkt.
10. Filip Dmitrowicz- Swory– 1pkt.
11. Filip Charczuk - nr 3 Międzyrzec Podlaski
12. Tobiasz Andrzejczuk - Swory
13. Filip Monastyrski - Styrzyniec
14. Cezary Hryciuk- Janów Podlaski
15. Franciszek Kazimieruk– nr 3 Międzyrzec Podlaski
16. Artur Woźniak - Rokitno
17. Grzegorz Zieleniak – Janów Podlaski
18.Marceli Hryciuk– JanówPodlaski
19. Bartłomiej Stefaniuk –nr 3 Międzyrzec Podlaski
20. Filip Janczuk– Janów Podlaski
21. Adrian Ostapowicz - Łomazy
22. Dawid Balicz– JanówPodlaski
23. Wojciech Siłaczuk- Swory
24. Dawid Stasiewicz –nr 3 Międzyrzec Podlaski
25. Bartłomiej Korolczuk – Janów Podlaski
26. Adrian Dzida – Swory
27. Filip Głuchowski –nr 3 Międzyrzec Podlaski
28. Dawid Gromadzki – Swory
29. Wojciech Olszewski – Swory
30. Paweł Kuć – Swory
Dziewczęta 2009 – 2010:
1. Liza Parchac–nr 3 Międzyrzec Podlaski– 10pkt.
2. Wiktoria Koszołko - Woskrzenice Duże– 9pkt.
3. Patrycja Ostapiuk - Janów Podlaski– 8pkt.
4. Agata Onisiewicz - Styrzyniec – 7pkt.
5. Karolina Dudek – Zalesie – 6pkt.
6. Lena Machnowska – Terespol – 5pkt.
7. Ewa Stefaniuk –nr 3 Międzyrzec Podlaski – 4pkt.
8.Julia Filipiuk – Łomazy – 3pkt.
9. Lena Sergiej – Swory - 2pkt.
10. Daria Lewkowicz - Piszczac – 1pkt.
11. Maria Sebastianiuk - Zalesie
12. Amelia Czuchan - Janów Podlaski
13. Blanka Najdyhor - Piszczac
14. Karolina Grochowska - Swory
15. Nikola Andrusiuk - Janów Podlaski
16. Maja Mamruk - Janów Podlaski
17. Julia Dawidziuk - Grabanów
18.Julia Chodyka–nr 3 Międzyrzec Podlaski
19. Alicja Brodawka –nr 3 Międzyrzec Podlaski
20. Aleksandra Tymoszuk - Swory
21. Julia Madej – Sławacinek Stary
22. Łucja Reluga – Sławacinek Stary
23. Julia Gładzka - Łomazy
24. Martyna Małachwiejczyk–nr 3 Międzyrzec Podlaski
25. Maria Kroszka – Swory
26. Blanka Gromadzka – Swory
27. Lena Samczuk– Wohyń

Chłopcy 2009-2010:
1. Emil Sosnowski - nr 3 Międzyrzec Podlaski – 10pkt.
2. Karol Charczuk - nr 3 Międzyrzec Podlaski – 9pkt.
3. Szymon Lewczuk - nr 1 Terespol – 8pkt.
4. Arek Oniszczuk – nr 1 Terespol - 7pkt.
5. Łukasz Siłaczuk- Swory – 6pkt.
6. Krystian Kołodziejczak - Piszczac– 5pkt.
7. Kacper Szymanek- Łomazy – 4pkt.
8. Wojciech Sawczuk – Swory – 3pkt.
9. Dawid Jaszczuk -Swory– 2pkt.
10. Paweł Zaniewicz - Dołha– 1pkt.
11. Rafał Kościuczyk - Łomazy
12. Jakub Książak - Styrzyniec
13. Maciej Kajka - Janów Podlaski
14. Fabian Dzida - Swory
15. Maciej Parzyszek - nr 1 Terespol
16. Adam Kropiwiec - Wohyń
17. Krzysztof Gil - Wohyń
18.Bartosz Pietruk - nr 3 Międzyrzec Podlaski
19. Błażej Giereło - Swory
20. Adrian Juchimiuk – Janów Podlaski
21. Krzysztof Gołębiowski - nr 1 Terespol
22. Marcel Wołosowicz - Łomazy
23. Maciej Chalimoniuk - Janów Podlaski
24. Paweł Krasucki - Swory
25. Adrian Jastrzębski - Huszcza
26. Bartłomiej Baczkura– Swory
27. Kacper Kaliszuk - Drelów
28. Szymon Głuchowski - nr 3 Międzyrzec Podlaski
29. Sebastian Krekora– Swory
30. Wiktor Sobechowicz – Łomazy
31. Jakub Smal – Dołha
32. Igor Romaniuk - Janów Podlaski
33. Adam Olichwierowicz – Łomazy
34. Łukasz Kajka - Woskrzenice Duże
35. Przemysław Chudzik – Swory
36. Igor Szczepanowski - Sławacinek Stary
37. Łukasz Hubczuk – Piszczac
38. Mateusz Hryciuk - Janów Podlaski
39. Alan Korczak – Grabanów
40. Karol Szutko – Swory
41.Jan Kowalczuk - Janów Podlaski
42. Tomasz Bernasiuk – Styrzyniec
43. Bartek Bielak - nr 1 Terespol
44. Mateusz Czeczko – Swory
45. Damian Kaliszuk - nr 1 Terespol
46. Marcin Głowacki - Swory
47. Kacper Denkiewicz - Janów Podlaski
48. Filip Lubiejewski -nr 3 Międzyrzec Podlaski
49. Aleksander Hryciuk - Janów Podlaski
50. Szymon Derlukiewicz – Łomazy
51. Szymon Najdyhor – Swory
52. Kacper Korniluk – Dołha
53.Szymon Wróbel - Janów Podlaski
54. Franciszek Korszeń – Grabanów
55. Michał Baranowski – Swory
56. Michał Sidorczuk – Sławacinek Stary
57. Wojciech Jakimiak - nr 1 Terespol
58. Maciej Trochonowicz - nr 1 Terespol
59. Marcel Pietruszka – Łomazy
60. Paweł Weresa – Swory
61. Mikołaj Cuch – Sławacinek Stary
62. Miłosz Kozłowiec – Dołha
63. Tymoteusz Melaniuk – Swory
64. Michała Krukowski – Swory
65. Kacper Czerkies – Dołha
66. Cezary Szczepaniak – Grabanów
67.Błażej Krać – Swory

Dziewczęta rocznik 2008:
1. Julia Kaździoł -Woskrzenice Duże – 10pkt.
2. Karolina Tymoszuk- nr 3 Międzyrzec Podlaski – 9pkt.
3. Julia Witkowicz -nr 1Terespol– 8pkt.
4. Julia Jakuszko - nr 1Terespol– 7pkt.
5. Maja Rudzka - Huszcza– 6pkt.
6. Oliwia Adamiuk – Sitnik – 5pkt.
7. Aleksandra Tarasiuk – Drelów – 4pkt.
8.Magda Zawadzka – Wisznice 3pkt.
9. Julia Stachura – Swory – 2pkt.
10. Julia Kwiatkowska - nr 1Terespol– 1pkt.
11. Amelia Lipińska - Dołha
12. NikoletaAndrzejuk - Rokitno
13. Joanna Sitarczuk - Drelów
14. Natalia Ladwiniec - Grabanów
15. Monika Borkusewicz - Piszczac
16. Natalia Jarocka - nr 1Terespol
17. Kinga Cydejko – Cicibór Duży
18.Patrycja Owerko -Janów Podlaski
19. Patrycja Markowska - nr 1Terespol
20. Julia Dac - nr 1Terespol
21. Julia Radzikowska – nr 3 Międzyrzec Podlaski
22. Karolina Maleńczuk – Sławacinek Stary
23. Zuzanna Mikiciuk - Swory
24. Nina Zozula – Sławacinek Stary
25. Monika Olesiejuk – Swory
26. Julia Marczewska - nr 1Terespol
27. Arleta Mikołajczuk – Dołha
28. Urszula Melaniuk – Swory
29. Weronika Koczkodaj – Cicibór Duży

Chłopcy 2008:
1. Wiktor Bobrowski – Łomazy – 10pkt.
2. Jan Jarmoszewicz - Połoski– 9pkt.
3. Szymon Arseniuk – Łomazy – 8pkt.
4. Dawid Wojdat – Rokitno - 7pkt.
5. Michał Grochowski – Swory – 6pkt.
6. Marcel Oleszczuk – Łomazy – 5pkt.
7. Michała Stacewicz – Grabanów – 4pkt.
8. Kacper Kowalski – Swory – 3pkt.
9. Mikołaj Abramowski - Janów Podlaski– 2pkt.
10. Kacper Hryciuk - Janów Podlaski– 1pkt.
11. Mikołaj Szczepaniuk - Dołha
12. Bartłomiej Szutko - Swory
13. Krystian Parchomiuk- Łomazy
14. Jakub Smal - Dołha
15. Bartłomiej Wróbel - Janów Podlaski
16. Filip Gładuniuk -Janów Podlaski
17. Marcel Steciuk – Sławacinek Stary
18.Mateusz Olesiejuk - Dołha
19. Krystian Byczyk – Sławacinek Stary
20. Radosław Lesiuk - Łomazy
21. Marcel Małachwiejczuk - Swory
22. Damian Jeruzalski - Huszcza
23. Damian Andrusiuk – Sławacinek Stary
24. Paweł Kasprzuk - Grabanów
25. Sebastian Melaniuk - Łomazy
26. Damian Klimiuk – Cicibór Duży
27. Jan Łojewski - Huszcza
28. Kacper Puczko - Zalesie
29. Miłosz Horbowiec – Cicibór Duży
30. Bartek Iwaniuk – Sławacinek Stary
31. OliwierZbański– Dołha
32. Damian Daniluk – Dołha
33. Szymon Barczuk - Dołha

Dziewczęta rocznik 2007:
1. Lena Najdyhor - Piszczac– 10pkt.
2. Wiktoria Iwaniuk –Wólka Dobryńska– 9pkt.
3. Jowita Filipiak -nr 1Terespol – 8pkt.
4. Karolina Kulig - Łomazy– 7pkt.
5. Daria Myszka - nr 3 Międzyrzec Podlaski– 6pkt.
6. Gabriela Rudzka – Huszcza – 5pkt.
7. Łucja Czyżak – Piszczac – 4pkt.
8.Małgorzata Golian – Sitnik – 3pkt.
9. Iga Arseniuk- nr 1Terespol– 2pkt.
10. Małgorzata Biernacka -Piszczac – 1pkt.
11. Julia Romaniuk - Rokitno
12. Julia Kokoszka - Piszczac
13. Maja Maziejuk - Huszcza
14. Julia Chilińska - Piszczac
15. Katarzyna Iwaniuk - nr 1Terespol
16. Nina Hawryluk - nr 3 Międzyrzec Podlaski
17. Kinga Wdowiak - Huszcza
18.Karolina Orłowska -nr 3 Międzyrzec Podlaski
19. Roksana Sawczuk - Dołha
20. Amelia Dzięcioł - Janów Podlaski
21. Daria Jaszczuk - nr 1Terespol
22. Marcelina Hodun - Swory
23. Justyna Mróz -Janów Podlaski
24. Martyna Hryciuk - nr 3 Międzyrzec Podlaski
25. Izabela Bazylczuk - Janów Podlaski
26. Kinga Kowalska - nr 3 Międzyrzec Podlaski
27. Amelia Lesiuk -Janów Podlaski

Chłopcy 2007:
1. Jakub Daniłosio - Wisznice– 10pkt.
2. Kacper Pieniak – Zalesie – 9pkt.
3. Wiktor Woszczak - Rokitno– 8pkt.
4. Patryk Guzarow - Janów Podlaski - 7pkt.
5. Jakub Zasiuk - nr 1Terespol– 6pkt.
6. Patryk Ilczuk – Cicibór Duży – 5pkt.
7. Jakub Turyk – Dołha– 4pkt.
8. Hubert Giergun -nr 3 Międzyrzec Podlaski – 3pkt.
9. Krystian Seluk -Janów Podlaski – 2pkt.
10. Kacper Wawryszewicz -nr 1Terespol– 1pkt.
11. Michał Ilczuk – Cicibór Duży
12. Jakub Leszczuk - Dołha
13. Mikołaj Sworczuk - Dołha
14. Kacper Łukianiuk - Janów Podlaski
15. Bartłomiej Socha - Piszczac
16. Patryk Zub - nr 1Terespol
17. Przemysław Kościuczuk - Piszczac
18. Bartłomiej Chładuniuk - Janów Podlaski
19. Łukasz Juszczuk - Rokitno
20. Łukasz Osiński - nr 1Terespol
21. Kacper Czuchan - Janów Podlaski
22. BrajanJarząbkowski - Janów Podlaski
Dziewczęta rocznik 2006-2005:
1. Klaudia Osipiuk – Wisznice – 10pkt.
2. Natalia Nestorowicz – Piszczac – 9pkt.
3. Karolina Sawczuk – Swory – 8pkt.
4. Monika Chalimoniuk – Swory – 7pkt.
5. Weronika Prokopiuk – Piszczac – 6pkt.
6. Klaudia Nieroda - nr 3 Międzyrzec Podlaski – 5pkt.
7. Anna Węgrzyniak - Styrzyniec– 4pkt.
8. Amelia Szewczuk -Janów Podlaski– 3pkt.
9. Weronika Lisowska – Zalesie – 2pkt.
10. Kinga Kowieska -Piszczac – 1 pkt.
11. Wiktoria Ziółkowska - Janów Podlaski
12. Jolanta Siłaczuk - Dołha
13. Weronika Litwiniuk - Sitnik
14. Sylwia Adamiuk - Sitnik
15. Daria Kamińska - Janów Podlaski
16. Maja Bebkiewicz - Styrzyniec
17. Oliwia Pietrzak - nr 1Terespol
18.Ilona Kulik - Janów Podlaski
19. Angelika Krekora – Swory
20.Lena Rzymowska - Zalesie
21. Martyna Wawryszuk - nr 1Terespol
22. Ada Bebkiewicz - Styrzyniec
23. Karolina Jarmoszewicz - Połoski
24. Patrycja Darczuk - Zalesie
25. Patrycja Czuchan - Janów Podlaski
26. Martyna Ostapiuk - Grabanów
27. Aleksandra Karwacka - Janów Podlaski
28. Aleksandra Walczuk – Swory
29. Julia Kalicka – Dołha
30. Wiktoria Ochijewicz – Dołha
Chłopcy 2006-2005:
1. Sebastian Krasucki – Swory – 10pkt.
2. Cezary Zaorski – nr 1 Terespol– 9pkt.
3. Michał Steszuk –Drelów – 8pkt.
4. Kacper Bańkowski – Łomazy – 7pkt.
5. Mateusz Laszuk - Sitnik– 6pkt.
6. Kamil Chiluk - nr 1 Terespol – 5pkt.
7. Dawid Zasiuk - nr 1 Terespol – 4pkt.
8. Jakub Szewczuk - Janów Podlaski – 3pkt.
9. Jakub Kurlonek - nr 1 Terespol – 2pkt.
10. Damian Uss-nr 1Terespol– 1pkt.
11. Krzysztof Czapski - Janów Podlaski
12. Szymon Kosiński - Zalesie
13. Eryk Kolejczuk - Wisznice
14. Michał Korszun – Huszcza
15.Paweł Chodziński - nr 3 Międzyrzec Podlaski
16. Norbert Tymoszuk -nr 3 Międzyrzec Podlaski
17. Rafał Guzarow - Janów Podlaski
18. Bartek Szarabka – Cicibór Duży
19. Jakub Borkowski - Janów Podlaski
20. Szymon Struczyk - Drelów
21. Paweł Drygulski – Wólka Dobryńska
22. Adam Duda – Zalesie
23. Wojciech Baczkura – Swory
24. Adrian Bazylczuk - Janów Podlaski
25. Mateusz Pastuszuk - nr 1Terespol
26. Patryk Terpiłowski - nr 1Terespol
27. Kacper Kasprzuk – Grabanów
28. Karol Głowacki – Swory
29. Jakub Wawryszuk - nr 1Terespol
30.Jakub Orłowski - nr 3 Międzyrzec Podlaski
31. Dawid Mućko – Piszczac
32. Aleksander Michaluk – Sławacinek Stary
33. Mateusz Kalicki – Dołha
34. Jakub Krukowski – Swory
35. Michał Dekiert - nr 1Terespol
36. Patryk Lewkowicz - nr 1Terespol
37. Sebastian Sierpień - nr 3 Międzyrzec Podlaski
38. Szymon Gryta – Cicibór Duży
39. Piotr Wieczorek – Sławacinek Stary
40. Kacper Lipiński – Dołha
41. Jakub Gromadzki – Swory
42. Jakub Grądkowski–Dołha

Dziewczęta rocznik 2000 i młodsze:
1. Justyna Bajkowska - LO Wisznice– 10pkt.
2. Kamila Szafran - ZS Janów Podlaski– 9pkt.
3. Natalia Czarnecka - ZS Janów Podlaski – 8pkt.
4. Gabriela Naumiuk - ZS Janów Podlaski – 7pkt.
5. Zuzanna Mateuszuk - ZS Janów Podlaski – 6pkt.
6. Dominika Szarko – ZSE Międzyrzec Podlaski – 5pkt.
7. Beata Derlikiewicz – LO Wisznice – 4pkt.
8.Julia Bożydajek – ZS Małaszewicze – 3pkt.
9. Kinga Koch –ZS Janów Podlaski – 2pkt.
10. Kinga Linkiewicz – LO Wisznice – 1pkt.
11. Weronika Ciechańska -ZS Małaszewicze
12. Angelika Tarasiuk - ZSE Międzyrzec Podlaski
13.ArinaShakun - ZS Janów Podlaski
14. Magda Mikiciuk - ZS Janów Podlaski
15. Paulina Werszko - ZS Małaszewicze
16. Weronika Makaruk -ZSE Międzyrzec Podlaski
Chłopcy rocznik 2003-2004:
1. Dawid Waśkiewicz – ZS Janów Podlaski – 10pkt.
2. Olaf Matejek -ZSE Międzyrzec Podlaski – 9pkt.
3. Ptryk Ignatowicz – ZS Janów Podlaski – 8pkt.
4. Alan Puszcz – ZS Janów Podlaski – 7pkt.
5. Dawid Tokarski – ZS Janów Podlaski – 6pkt.
6. Eryk Jakubiuk – LO Wisznice – 5pkt.
7. Kamil Walczuk -ZSE Międzyrzec Podlaski – 4pkt.
8.Alan Avagyan – ZS Janów Podlaski – 3pkt.
9. Maciej Sposób – ZS Janów Podlaski – 2pkt.
10. Bartłomiej Gryczuk - LO Wisznice – 1pkt.
11. Paweł Lewczuk - LO Wisznice
12. Kacper Wójcik - ZS Małaszewicze
13. Łukasz Bogusz - ZS Małaszewicze
14. Krystian Czuchraj - ZS Małaszewicze
15. Kamil Olędzki -ZSE Międzyrzec Podlaski
16. Patryk Zaorski -ZSE Międzyrzec Podlaski
17. Wiktor Cap -ZSE Międzyrzec Podlaski
18. Dawid Sidorczuk - ZSE Międzyrzec Podlaski

Chłopcy rocznik 2000 i młodsi:
1. Kamil Sosidko - ZS Małaszewicze – 10pkt.
2. Bartosz Tokarski - ZS Janów Podlaski- 9 pkt.
3. Jakub Ciok- ZSE Międzyrzec Podlaski – 8 pkt.
4. Jakub Wachowicz - ZSE Międzyrzec Podlaski – 7 pkt.
5. Łukasz Stasiewicz - ZSE Międzyrzec Podlaski – 6 pkt.
6. Michał Filipowicz - ZSE Międzyrzec Podlaski – 5 pkt.
7. Marcin Puczko -ZS Małaszewicze – 4 pkt.
8. Artur Kamiński - ZS Janów Podlaski – 3 pkt.
9. Marcin Marczak - ZS Małaszewicze – 2 pkt.
10. Kacper Grzęda - ZS Małaszewicze – 1 pkt.
11. Karol Michalczuk - ZSE Międzyrzec Podlaski
12. Piotr Nescioruk - ZS Janów Podlaski
13. Kacper Podsiadły - ZSE Międzyrzec Podlaski
14. Ernest Okseniuk - ZSE Międzyrzec Podlaski
15. Maciej Kulik - ZS Janów Podlaski
16. Jakub Urbaniuk - ZSE Międzyrzec Podlaski

Punktacja drużynowa
Szkoła Podstawowa:
Igrzyska Dzieci
1. Terespol nr 1 – 64 pkt.
2. Łomazy – 61 pkt.
3. Janów Podlaski – 46 pkt.
4. Międzyrzec Podlaski nr 3 – 42 pkt.
5. Swory – 41 pkt.
6. Woskrzenice Duże 33 pkt.
7. Rokitno – 23 pkt.
8. Piszczac - 21 pkt.
9. Sitnik – 18 pkt.
10. Zalesie – 15 pkt.
11. Wisznice – 13 pkt.
12. Huszcza – 11 pkt.
13. Połoski, Wólka Dobryńska – 9 pkt.
15. Styrzyniec – 7 pkt.
16. Dołha, Cicibór Duży – 5 pkt.
18. Grabanów – 4 pkt.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
1. Swory – 25 pkt.
2.Terespol nr 1 – 21pkt.
3. Piszczac – 16 pkt.
4. Wisznice – 10 pkt.
5. Drelów – 8 pkt.
6. Łomazy – 7 pkt.
7. Sitnik, Janów Podlaski – 6 pkt.
9. Międzyrzec Podlaski nr 3 – 5 pkt.
10. Styrzyniec – 4 pkt.
11. Zalesie – 2 pkt.

Licealiada:
1. ZS Janów Podlaski – 80 pkt.
2. ZSE Międzyrzec Podlaski - 44 pkt.
3. LO Wisznice – 21 pkt.
4. ZS Małaszewicze – 20 pkt.

Punktacja do współzawodnictwa powiatu bialskiego była prowadzona bez Szkoły Podstawowej z Wohynia, która także startowała na tych zawodach. Punktację drużynową prowadzono bez podziału na Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Ogólnie policzono punkty dla szkół podstawowych i licealiady. Puchary wręczono najlepszym trzem drużynom:
Szkoła Podstawowa:
I miejsce – S.P. nr 1 Terespol – 85 pkt.
II miejsce – S.P. Łomazy – 68 pkt.
III miejsce – S.P. Swory – 66 pkt.
Licealiada:
I miejsce – ZS Janów Podlaski – 80 pkt.
II miejsce – ZSE Międzyrzec Podlaski – 44 pkt.
III miejsce – LO Wisznice – 21 pkt.


W zawodach wystartowało 393 zawodników.



BSZS
[MSz]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Izabela Chajkaluk
tel. 500 106 004
biala@radiopodlasie.pl
|
|
|
Sławomir Karczewski
tel. 500 106 003
miedzyrzec@radiopodlasie.pl
|
|
|
Grzegorz Aleksandrowicz
tel. 515 118 913
parczew@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
NASI PARTNERZY
SAS


foto

Pizza rodem z włoskiej restauracji. Zdradzamy recepturę...
2019-10-18 10:52:22 Kategoria:

Nikt nie robi lepszej pizzy niż Włosi! Prawdziwa włoska pizza jest sprężysta, aromatyczna i nie zapycha. Ciasto powinno być cienkie oraz nie przytłaczać swoim smakiem...

więcej »
foto

Skoda - upusty do 14000 na wybrane modele
2019-10-18 09:50:30 Kategoria:

Dni Otwarte w salonach SKODA CARSED 25-27 października. Sprawdź szczegóły.

więcej »
foto

Dieta z dowozem do domu w Białymstoku – jak ją...
2019-10-11 15:15:27 Kategoria:

Być może zastanawiacie się nad zamówieniem diety z dowozem do domu. Nie macie czasu bądź masz najzwyczajniej w świecie macie już dość stania godzinami przy garnkach....

więcej »

Biała Podl.

w lewoPaźdzernik 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3

POWIAT BIALSKI, 03.10

Gmina Łomazy: wizyta wiceministra i nowy sprzęt dla strażaków

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 03.10

Jesienna edycja Czwartków Lekkoatletycznych w Siedlcach

więcej »
4

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 04.10

Wystawa Bogny Gniazdowskiej

więcej »
5 6

POWIAT BIALSKI, 06.10

Motocyklami do Pratulina

więcej »

POWIAT BIALSKI, 06.10 09:30

9. Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina

więcej »
7 8

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 08.10

Muzyczne spotkanie „przy winylu”

więcej »
9 10

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 10.10

Dzień Spirometrii 2019 w bialskim szpitalu

więcej »
11

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 11.10 21:00

98. Nocne Czuwanie Młodych w Kodniu

więcej »
12

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 12.10

Kolejny mecz bialskich szczypiornistów

więcej »
13

POWIAT BIALSKI, 13.10 14:00

Śpiewnik domowy na Lubelszczyźnie

więcej »
14 15 16 17 18 19

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.10

Biała Podlaska: XVIII Podlasie Jazz Festival

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 19.10

XVIII Podlasie Jazz Festival

więcej »
20

POWIAT BIALSKI, 20.10

IX Szachowe Grand Prix Terespola

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 20.10

Biała Podlaska: XVIII Podlasie Jazz Festival

więcej »

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 20.10

XVIII Podlasie Jazz Festival

więcej »
21 22

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 22.10 17:00

Spotkanie z twórczością Franciszki Urszuli Radziwiłłowej z Wiśniowieckich

więcej »
23 24

MIASTO BIAŁA PODLASKA, 24.10

Caritas: Niepełnosprawni też mają pasje!

więcej »

POWIAT BIALSKI, 24.10

XXI Przegląd Poezji Śpiewanej VOICE POETICA

więcej »
25 26 27

POWIAT BIALSKI, 27.10 10:30

„Love to dance” w Terespolu

więcej »
28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje