R E K L A M A



POWIAT SIEDLECKI

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Tragiczny wypadek pod Chodowem. Zginął 25-latek
2019-08-21 06:45:47 Artykuł czytany 17665 razy


Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę, 21 sierpnia rano na DW-696 między Chodowem a miejscowością Kisielany-Kuce w powiecie siedleckim. Zginął 25-letni kierowca peugeota.


Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 25-latek kierujący samochodem marki Peugeot 607, jadąc w kierunku Siedlec, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem marki Peugeot 406, którym kierował 36-latek z powiatu węgrowskiego. Samochód, za kierownicą którego siedział 25-latek uderzył jeszcze w ogrodzenie posesji. Niestety 25-letni kierowca, mieszkaniec miejscowości Mokobody w powiecie siedleckim, zginął na miejscu.

Policja  szczegółowo wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia. Na DW-6896 nie ma utrudnień w ruchu.



[MSz]

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Adam Białczak
tel. 500 187 558
a.bialczak@radiopodlasie.pl
|
|
|
Monika Jabłkowska
tel. 512 111 737
jablkowska.m@radiopodlasie.pl
|
|
|
Andrzej Ilczuk
tel. 502 173 757
andrzej.ilczuk@radiopodlasie.pl
|
|
|
Kamil Skorupski
tel. 504 838 118
skorupski@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Stały bywalec
    2019-08-22 00:27:34

    arrow

    W tym miejscu nie ma ograniczenia prędkości do 50km/h. Zgodnie z przepisami można jechać 90. A że jest tam ostry zakręt to już zupełnie inna historia. Wygląd auta to w dużej mierze efekt akcji ratowniczej i użycia nożyc przez strażaków. Po prostu pech - trafił akurat dość nieszczęśliwie w narożnik płotu.

  • Bbb
    2019-08-21 23:21:37

    arrow

    Jechaliście ta drogą odkąd została ,,połatana,, obstawiam że większość komentujących nie jechało , więc najpierw się na przejdźcie a później komentujcie. Bo nie musi byc mokro ,żeby kogokolwiek ściągało z drogi po takim połataniu tej drogi, ponieważ nawet jak jest sucho to jest to tak zrobione ze nie da się normalnie jechać.

  • Koleżanka
    2019-08-21 21:29:27

    arrow

    Ludzie trochę ogarnięcia. Stała się tragedia... ale w tym momencie pretensje do kierowcy na WWE są bezsensowne ... skąd pewność, ze gdyby nie On, to dana osoba by nie zginęła? Nie było nikogo z Was na miejscu.

  • Yty
    2019-08-21 21:05:02

    arrow

    Po co komentować? Jak wam by się coś takiego przytrafiło to też wam się będzie spieszlo do piachu? Bylo mokro na ulicy i co od razu za szybko jechał. Jeżeli macie tak komentować to lepiej zostawcie to dla siebie.
    Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich😢

  • www
    2019-08-21 18:20:27

    arrow

    szybko jechał wolno będą go nieść.Tak mu się spieszyło do piachu

  • obserwatorxx
    2019-08-21 16:24:18

    arrow

    Właśnie to bardzo ważne ile jechał na pewno nie 50 km/h sądząc po zniszczeniu pojazdu i skutkach,praw fizyki nie da się przeskoczyć i trzeba zawsze o tym pamiętać

  • obserwatorxx
    2019-08-21 16:23:26

    arrow

    Właśnie to bardzo ważne ile jechał na pewno nie 50 km/h sądząc po zniszczeniu pojazdu i skutkach,praw fizyki nie da się przeskoczyć i trzeba zawsze o tym pamiętać

  • wwe
    2019-08-21 16:23:17

    arrow

    Niedla wwe
    Szkoda ze ciebie nie wgniotł

  • Budyń
    2019-08-21 15:40:28

    arrow

    Może, jak to zwykle bywa w przypadku 'młodych wilków', zasuwał z kosmiczną prędkością i dlatego stracił panowanie nad pojazdem. Chłopaki w wieku 18-28 lat + auto to zazwyczaj czyjaś śmierć lub kalectwo, bo przecież muszą poszpanowac jacy są mocni

  • NiedlaWWE
    2019-08-21 12:39:26

    arrow

    Gdyby węgrowiak był u siebie w węgrowie to chłopak może by przeżył, a tak najedzie się tego na WWE WSK i WLS do Siedlec i potem pajacują jakby u siebie byli. Korkują miasto i wogóle strach za takimi jechać, ponieważ nie wiesz czy przypadkiem np nie wymusi Ci pierszeństwa. Sam miałem 2 auta rozbite przez ludzi z WWE i WSK!!!

  • Kotek232
    2019-08-21 12:05:32

    arrow

    NiedlaWwe a gdzie jest napisane że to wina kierowcy z Węgrowa? To kierowca 607 stracił panowanie nad autem

  • NiedlaWWE
    2019-08-21 11:36:16

    arrow

    Następny węgrowiak zabił człowieka!!

  • Mariu.
    2019-08-21 10:43:06

    arrow

    Czemu nie wazne ile jechal? Ciekawe co bys powiedzial jak by przy tej bramie przechodzila Twoja corka z zona i zostala przez niego wngieciona w ten betonowy slup. Tez nie wazne?

  • Mokosklad
    2019-08-21 10:36:40

    arrow

    Nie ważne ile jechał. Ważne że odszedł dobry niewinny czlowiek

  • Smutek
    2019-08-21 10:21:51

    arrow

    Chłopie nie wieże.

  • Nicknic
    2019-08-21 09:41:21

    arrow

    Chłopak z Moko 25 lat

  • Znajoma
    2019-08-21 09:25:34

    arrow

    Napewno ktoś teraz napiszę imię nazwisko bo ktoś tutaj jest ciekawy. Boże ludzie stała się tragedia, a Wy szukacie sensacji!!!

  • znajoma
    2019-08-21 09:13:20

    arrow

    uśmiechnięty i koleżeński..

    smutno Nam, spoczywaj w pokoju

  • Llu
    2019-08-21 08:37:16

    arrow

    Niestety zapewne prędkość widząc efekty.Szkoda chłopaka.

  • zyta
    2019-08-21 08:21:09

    arrow

    Stig z mokobodow

  • Ciekawy
    2019-08-21 07:51:00

    arrow

    Wie już ktoś coś? Kto kierował?

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.




NASI PARTNERZY
Mostostal Siedlce




- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Transmisje Duchowej Pielgrzymki na antenie Radia Podlasie
2020-07-30 12:04:17 Kategoria:

Od 2 do 13 sierpnia w ramach 40. Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę Katolickie Radio Podlasie będzie transmitować nabożeństwa i konferencje Duchowej...

więcej »


foto

Tani kredyt konsolidacyjny - jak szukać?
2020-08-04 08:18:04 Kategoria:

Zobowiązanie kredytowe posiada już co drugi dorosły Polak. Okazuje się, że kredyty różnego rodzaju są wręcz powszechne. Wszystko za sprawą coraz lepszych ofert...

więcej »
foto

NEONET otwiera nowy sklep w Siemiatyczach – dla...