R E K L A M ARYKI

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Konsultacje społeczne
2016-03-30 07:42:18 Artykuł czytany 507 razy


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rykach zakończyli cykl konsultacji społecznych poświęconych tworzeniu map zagrożeń w powiecie ryckim. Na spotkaniach podczas dyskusji kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Rykach oraz przedstawicieli instytucji samorządowych, służb oraz mieszkańców zgłaszano propozycje na temat zagrożeń występujących na terenie powiatu.


W siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Rykach zakończono cykl konsultacji społecznych dotyczących tworzenia map zagrożeń. Konsultacje odbywały się przez ostanie trzy dni w siedzibach organów administracji. Spotkaniu przewodniczył Komendant Powiatowy w Rykach – nadkom. Marek Tchórz. Obecni byli także przedstawiciele samorządu ze Starosta Ryckim - Stanisławem Jagiełło oraz burmistrzem Ryk - Jarosławem Żaczkiem. Obecni byli także przedstawiciele Zarządu Dróg Powiatowych w Rykach, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad/Oddział Lublin oraz mieszkańców miasta.

Podczas konsultacji przedstawiano założenia służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie DK-17 przebiegającej przez powiat rycki. Konsultacje kończyła wspólna dyskusja na temat najpoważniejszych zagrożeń występujących w powiecie. Głównym priorytetem ryckich policjantów jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców powiatu dlatego wszelkie propozycje, które wpływają na ich poprawę będą popierane. Jest to również okazja aby mieszkańcy oraz przedstawiciele instytucji mogli porozmawiać i przekazać swoje spostrzeżenia dotyczące lokalnych zagrożeń. Konsultacje pozwolą rzetelnie i czytelnie identyfikować skale i rodzaj potencjalnych zagrożeń.


KWP Lublin

[MSz]

wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.
REKLAMA

Ryki

w lewoCzerwiec 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje