R E K L A M ARYKI

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Konsultacje społeczne
2016-03-30 07:42:18 Artykuł czytany 489 razy


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rykach zakończyli cykl konsultacji społecznych poświęconych tworzeniu map zagrożeń w powiecie ryckim. Na spotkaniach podczas dyskusji kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Rykach oraz przedstawicieli instytucji samorządowych, służb oraz mieszkańców zgłaszano propozycje na temat zagrożeń występujących na terenie powiatu.


W siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Rykach zakończono cykl konsultacji społecznych dotyczących tworzenia map zagrożeń. Konsultacje odbywały się przez ostanie trzy dni w siedzibach organów administracji. Spotkaniu przewodniczył Komendant Powiatowy w Rykach – nadkom. Marek Tchórz. Obecni byli także przedstawiciele samorządu ze Starosta Ryckim - Stanisławem Jagiełło oraz burmistrzem Ryk - Jarosławem Żaczkiem. Obecni byli także przedstawiciele Zarządu Dróg Powiatowych w Rykach, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad/Oddział Lublin oraz mieszkańców miasta.

Podczas konsultacji przedstawiano założenia służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie DK-17 przebiegającej przez powiat rycki. Konsultacje kończyła wspólna dyskusja na temat najpoważniejszych zagrożeń występujących w powiecie. Głównym priorytetem ryckich policjantów jest poprawa bezpieczeństwa mieszkańców powiatu dlatego wszelkie propozycje, które wpływają na ich poprawę będą popierane. Jest to również okazja aby mieszkańcy oraz przedstawiciele instytucji mogli porozmawiać i przekazać swoje spostrzeżenia dotyczące lokalnych zagrożeń. Konsultacje pozwolą rzetelnie i czytelnie identyfikować skale i rodzaj potencjalnych zagrożeń.


KWP Lublin

[MSz]

wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.
REKLAMA

Ryki

w lewoKwiecień 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Kondolencje

Najnowsze Informacje