R E K L A M ARYKI

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Kłoczew: koncert jakich mało
2018-02-09 10:15:53 Artykuł czytany 615 razy


Koncerty noworoczne, to w gminie Kłoczew tradycja kultywowana od lat. W tym roku po raz pierwszy wydarzenie to miało charakter charytatywny, bowiem pomagano zmagającym się z niepełnosprawnością Madzi i Robertowi, najmłodszym mieszkańcom gminy.


- Otwarte serca publiczności, gości i mieszkańców gminy utwierdzają w przekonaniu, że było warto! Dla najmłodszych mieszkańców gminy (podopiecznych Fundacji „Zdążyć z pomocą”, zmagających się ze swoją niepełnosprawnością Madzi i Norberta) zebrano do puszek, z licytacji i sprzedaży słodkości przygotowanych przez lokalne stowarzyszenia ponad 8 tys. zł - informują organizatorzy. 

Przed kłoczewską publicznością, w minioną niedzielę 4 lutego wystąpili laureaci XXIII Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, lokalne zespoły ludowe Czerniczanki, Grupa Śpiewacza z Kawęczyna, Kłoczewiacy oraz Chór Gminy Kłoczew. Gwiazdą wieczoru był autor popularnego programu TV „Jaka to melodia”  Robert Janowski z zespołem muzyków.


Bezpretensjonalizm artysty w kontakcie z publicznością wytworzył świetną atmosferę nie tylko w czasie koncertu. Na zakończenie każdy miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z artystą i zdobyć autograf.
Organizatorem koncertu był Gminny Ośrodek Kultury w Kłoczewie we współpracy z urzędem gminy.
Organizację koncertu wsparło finansowo i rzeczowo wiele osób, firmy oraz instytucje m.in. Rada Gminy Kłoczew, Szkoła Podstawowa w Kłoczewie, Szkoła Podstawowa w Goździe.

- Dziękujemy naszym nieocenionym, lokalnym artystom: Chórowi Gminnemu, Czerniczankom z Kapelą, Kłoczewiakom, Zespołowi z Kawęczyna, uczniom ze Szkoły Podstawowej w Kłoczewie i opiekunom, wolontariuszom i wszystkim zaangażowanym w realizację koncertu. Słowa podziękowania kierujemy też do stowarzyszeń za przygotowanie słodkości, ze sprzedaży, których dochód przeznaczono na pomoc Madzi i Norbertowi. Zgromadzona po brzegi kłoczewskiej hali sportowej, publiczność oraz jej dobroczynność utwierdzają nas w decyzji o organizacji charytatywnego koncertu na rzecz pomocy chorym dzieciom  z naszej gminy również w przyszłym roku, na który już teraz serdecznie zapraszamy - dodają.

Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj
inf. pras.
WJ/Garwolin/Js

wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA

Ryki

w lewoLuty 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Kondolencje

Najnowsze Informacje