R E K L A M ARYKI

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Kłoczew: koncert jakich mało
2018-02-09 10:15:53 Artykuł czytany 494 razy


Koncerty noworoczne, to w gminie Kłoczew tradycja kultywowana od lat. W tym roku po raz pierwszy wydarzenie to miało charakter charytatywny, bowiem pomagano zmagającym się z niepełnosprawnością Madzi i Robertowi, najmłodszym mieszkańcom gminy.


- Otwarte serca publiczności, gości i mieszkańców gminy utwierdzają w przekonaniu, że było warto! Dla najmłodszych mieszkańców gminy (podopiecznych Fundacji „Zdążyć z pomocą”, zmagających się ze swoją niepełnosprawnością Madzi i Norberta) zebrano do puszek, z licytacji i sprzedaży słodkości przygotowanych przez lokalne stowarzyszenia ponad 8 tys. zł - informują organizatorzy. 

Przed kłoczewską publicznością, w minioną niedzielę 4 lutego wystąpili laureaci XXIII Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, lokalne zespoły ludowe Czerniczanki, Grupa Śpiewacza z Kawęczyna, Kłoczewiacy oraz Chór Gminy Kłoczew. Gwiazdą wieczoru był autor popularnego programu TV „Jaka to melodia”  Robert Janowski z zespołem muzyków.


Bezpretensjonalizm artysty w kontakcie z publicznością wytworzył świetną atmosferę nie tylko w czasie koncertu. Na zakończenie każdy miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z artystą i zdobyć autograf.
Organizatorem koncertu był Gminny Ośrodek Kultury w Kłoczewie we współpracy z urzędem gminy.
Organizację koncertu wsparło finansowo i rzeczowo wiele osób, firmy oraz instytucje m.in. Rada Gminy Kłoczew, Szkoła Podstawowa w Kłoczewie, Szkoła Podstawowa w Goździe.

- Dziękujemy naszym nieocenionym, lokalnym artystom: Chórowi Gminnemu, Czerniczankom z Kapelą, Kłoczewiakom, Zespołowi z Kawęczyna, uczniom ze Szkoły Podstawowej w Kłoczewie i opiekunom, wolontariuszom i wszystkim zaangażowanym w realizację koncertu. Słowa podziękowania kierujemy też do stowarzyszeń za przygotowanie słodkości, ze sprzedaży, których dochód przeznaczono na pomoc Madzi i Norbertowi. Zgromadzona po brzegi kłoczewskiej hali sportowej, publiczność oraz jej dobroczynność utwierdzają nas w decyzji o organizacji charytatywnego koncertu na rzecz pomocy chorym dzieciom  z naszej gminy również w przyszłym roku, na który już teraz serdecznie zapraszamy - dodają.

Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj
inf. pras.
WJ/Garwolin/Js

wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.
REKLAMA

Ryki

w lewoMaj 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5

RYKI, 05.05

Sztafetowe Mistrzostwa Ryk w Nordic Walking

więcej »
6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Kondolencje

Najnowsze Informacje