R E K L A M ARYKI

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Ryki: Nieodpowiedzialni rodzice
2018-03-14 15:38:39 Artykuł czytany 558 razy


13 marca dyżurny otrzymał zgłoszenie dotyczące sprawowania opieki nad małoletnim dzieckiem przez matkę będącą pod działaniem alkoholu. Informację przekazał pracownik jednego z ośrodków pomocy społecznej, któremu kobieta uniemożliwiała wykonywanie obowiązków służbowych. Mieszkanka powiatu ryckiego nie zmieniła swojego zachowania również w obecności interweniujących policjantów, a wtórował jej nietrzeźwy mąż. Oboje zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. O sprawie został poinformowany Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Rykach.


Wczoraj dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące sprawowania opieki nad małoletnim dzieckiem przez matkę będącą pod działaniem alkoholu. Informację przekazał pracownik jednego z ośrodków pomocy społecznej, któremu kobieta uniemożliwiała wykonywanie czynności służbowych. Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce interwencji od 42-letniej kobiety wyczuli wyraźną woń alkoholu. Co ważne, razem z nią w domu znajdowało się kilkunastomiesięczne dziecko. Na szczęście nim zaopiekował się dorosły i trzeźwy członek rodziny. 

Awanturująca się kobieta nie przebierała w słowach wykrzykując wulgaryzmy i odgrażając się. W podobny sposób zachowywał się jej nietrzeźwy 53-letni mąż. Oboje zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Usłyszą zarzuty znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy i kierowania gróźb karalnych. O całej sprawie został też poinformowany Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Rykach, który zajął się sprawą dziecka oraz jego nieodpowiedzialnych rodziców.

KWP Lublin

DJ
wykop

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA

Ryki

w lewoLuty 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26

RYKI, 26.02

Drugie spotkanie z cyklu MUZEALNE WIECZORY FILMOWE

więcej »
27 28

Kondolencje

Najnowsze Informacje