R E K L A M ASIEMIATYCZE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

3. Nadbużańska Noc Kabaretowa w Mielniku
2018-07-09 12:55:10 Artykuł czytany 444 razy


W piątek, 13 lipca w Mielniku odbędzie się 3. Nadbużańska Noc Kabaretowa. Grupy kabaretowe wystąpią w godz. 18.00-22.30 w amfiteatrze Topolina.


O dobry nastrój tego wieczoru zadbają:

Kabaret No i Co, w skrócie NIC. Skąd taka nazwa? Sęk w tym, że właśnie… znikąd. Powstaliśmy przypadkiem. Pewnego dnia postanowiliśmy się spotkać (prawie się nie znając) i działać. Okazało się, że nadajemy na tych samych falach i mamy podobne poczucie humoru. Kabaret był jedynym wyjściem, aby połączyć nasze różne zainteresowania. Dzisiaj w – naszym składzie są: Bartek, którego największą pasją jest piłka nożna, Paweł, którego można zobaczyć w zespole disco polo (taką ma Taktykę…), Karol, który na swoim koncie ma różne posady, ale w skrócie możemy rzec, że jest karateką, Natalia, która uwielbia różowy kolor i studiuje kryminologię. Jesteśmy całkiem różni, najczęściej się nie zgadzamy, śmiejemy się z czegoś, żeby po chwili stwierdzić, że nikogo innego to nie rozbawi… ale zebraliśmy się po to, aby nasi widzowie śmiało się do rozpuku. Tak o sobie mówią członkowie kabaretu.

KABARET Z KONOPI. Kabaret zawiązał się w 2004 r. choć faktyczną datą urodzin jest data pierwszego występu 16.04.2005 gdzie podczas kieleckiego KOKSu zdobył pierwszą Nagrodę Publiczności. Działalność estradowa stała się pasją i sposobem na życie. Kabaret zdobył kilkanaście Nagród Publiczności oraz jest laureatem kilkudziesięciu festiwali kabaretowych takich jak: KOKS, PKS, Dowcipakery, Mulatka, Fermenty, PAKA, Kopytko, Festiwal Dobrego Humoru, Zostań Gwiazdą Kabaretu, Japko itp. Kabaret przemierzył z koncertami całą Polskę wzdłuż i wszerz już kilkadziesiąt razy. Koncertował także za granicą. Zawsze przygotowany dociera na czas. Bez względu na warunki i rodzaj imprezy daje z siebie 100%.

CZESUAF. Kabaret Czesuaf istnieje od 2002 r. W tym czasie stworzył i zaprezentował kilkanaście autorskich programów komediowych, a także wziął udział w kilkudziesięciu realizacjach telewizyjnych, m.in. dla TVP2, Polsatu i Comedy Central („Kabaret na żywo”, „Dzięki Bogu już weekend”, „Latający Klub 2”).
Skład grupy tworzą: Olga Łasak, Tomasz Nowaczyk, Wojciech Kowalczyk i Maciej Morze. Najnowszy program kabaretu Czesuaf nosi tytuł „Rewizyta”. To prawie dwie godziny skeczy i piosenek pełnych  inteligentnego, momentami absurdalnego humoru, z przymrużeniem oka komentującego otaczającą nas rzeczywistość. Wśród nich skecze i piosenki, które premierę miały podczas zwycięskiej dla Czesuafa XXII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej „Ryjek” 2017.

WIDELEC.
Kabaret powstał w 1997 roku, pomysłodawcą i założycielem jest Jacek Janowicz. Na scenie zagrał ponad 1500 występów. Kabaret Widelec to laureat większości prestiżowych kabaretowych festiwali. W 2008 roku wygrał krakowską PaKĘ, czterokrotnie zwyciężał Wieczory Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim. Ma na koncie około 40 festiwalowych nagród i wyróżnień, w tym kilka Grand Prix, liczne Nagrody Publiczności, a także wiele indywidualnych laurów za aktorstwo, teksty, muzykę czy osobowość sceniczną. Kabaret występował nie tylko w największych polskich amfiteatrach czy na Sali Kongresowej, ale także w więzieniach, na przyczepie TIRA, leśnej polanie, schodach katedry oraz w kilku kopalniach. W jego szeregach występują lub występowali przedstawiciele takich zawodów jak lekarz, prawnik, ogrodnik, ale też ksiądz, dwaj piloci, kelner, misjonarz i grabarz. W 2007 roku Widelec ustanowił do dziś nie pobity rekord Guinnessa występując na scenie przez 24 h non stop. 8 listopada 2017 r. w Teatrze dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku Kabaret Widelec świętował swoje 20-lecie.

K2.
Do Bartosza Klauzinskiego i Michała Zenknera dołączyła młoda, piękna, a przede wszystkim utalentowana Dominika Najdek. Dominika jest dla chłopaków trzecią połówką kabaretowej pomarańczy  Od pierwszych wspólnych występów widać, ze to jej właśnie brakowało w tej układance. Co nowego? Tematyka skeczy jest teraz jeszcze bogatsza. Niespodzianka! W końcu pojawiły się w nich relacje męsko-damskie. Znalazło się miejsce dla matki, żony i kochanki. Oprócz nich pojawią się między innymi: kowboj w obuwniczym, doktor szarlatan oraz teorie spiskowe. Mimo nowości pewne rzeczy pozostały niezmienne. K2 to wciąż wulkan scenicznej energii. Kabaret zarówno młody duchem jak i bogaty doświadczeniem. Odjechany, zakręcony, ale przystępny. Potrafiący pod powierzchnią zniewalająco śmiesznych skeczy przemycić poważniejsze treści. Żywy i oparty na interakcji z widzem. Niebojący rzucać się w wir improwizacji. Gwarantujący niepowtarzalność występów. Podsumowując. Program z Kobietą to stare, dobre K2, tylko że…nowe i lepsze.
Wstęp bezpłatny.
Katolickie Radio Podlasie i portal podlasei24.pl objęły 3. Nadbużańską Noc Kabaretową w Mielniku patronatem medialnym.


Źródło:  GOKSiR Mielnik
ABol/Js
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
tel. 600 262 129
siemiatycze@radiopodlasie.pl

Komentarze

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA

Siemiatycze

w lewoGrudzień 2018w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

SIEMIATYCZE, 01.12

Ciechanowiec: 38. Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego

więcej »

DROHICZYN, 01.12

Młodzi dla Środowiska – konferencja w Drohiczynie

więcej »

SIEMIATYCZE, 01.12

Mecz II ligi piłki ręcznej w Siemiatyczach

więcej »
2

SIEMIATYCZE, 02.12

Ciechanowiec: 38. Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego

więcej »

DROHICZYN, 02.12

Młodzi dla Środowiska – konferencja w Drohiczynie

więcej »

SIEMIATYCZE, 02.12 13:00

Mielnickie morsy zaczynają sezon

więcej »
3 4 5 6

SIEMIATYCZE, 06.12

Mikołajkowe kino w Mielniku

więcej »

DROHICZYN, 06.12 17:00

Mikołajki w Drohiczynie

więcej »
7

SIEMIATYCZE, 07.12

W ten weekend w Siemiatyczach królować będzie piłka ręczna

więcej »
8

SIEMIATYCZE, 08.12

W ten weekend w Siemiatyczach królować będzie piłka ręczna

więcej »

DROHICZYN, 08.12 10:00

Turnieje Tańców Polskich Drohiczyn 2018

więcej »

SIEMIATYCZE, 08.12 14:00

Świąteczne warsztaty w Ciechanowcu

więcej »
9

SIEMIATYCZE, 09.12

W ten weekend w Siemiatyczach królować będzie piłka ręczna

więcej »
10

SIEMIATYCZE, 10.12

Muzyczne portrety - Wojciech Młynarski

więcej »
11 12 13 14 15

SIEMIATYCZE, 15.12

Mikołajkowy Charytatywny Maraton dla Agatki

więcej »
16

SIEMIATYCZE, 16.12

W Ciechanowcu odbędzie się Motocyklowa Wigilia

więcej »

SIEMIATYCZE, 16.12

Uczniowie zapraszają na spektakl „Rotmistrz Pilecki”

więcej »
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

DROHICZYN, 29.12 18:00

Świąteczny koncert w Drohiczynie

więcej »
30
31

Kondolencje

Najnowsze Informacje