R E K L A M A



SIEMIATYCZE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Jakub Fic kandydatem do Zarządu Województwa Podlaskiego
2018-11-15 21:42:33 Artykuł czytany 1841 razy


Siemiatycze mogą mieć swojego reprezentanta w Zarządzie Województwa Podlaskiego. Ma być nim Jakub Fic, obecnie dyrektor ZUS w Siemiatyczach, kandydat PiS na burmistrza Siemiatycz w ostatnich wyborach samorządowych.


Beata Mazurek, Wicemarszałek Sejmu RP; rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości opublikowała na twitterze - Rekomendacje Komitetu Politycznego PiS na Marszałków i członków Zarządów Województw. Marszałkiem województwa podlaskiego ma być Artur Kosicki, szef białostockich struktur PiS. Kandydaci na wicemarszałków, to – Marek Olbryś i Romuald Łanczkowski. Rekomendowanymi na członków zarządu są – Marek Sekściński i Jakub Fic. Przewodniczącym Sejmiku miałby zostać Marek Komorowski. W wyborach samorządowych PiS uzyskał samodzielną większość w Sejmiku Województwa Podlaskiego. Pierwsza sesja 6. kadencji Sejmiku Województwa Podlaskiego odbędzie się 22 listopada. Jakub Fic ma 33 lata. Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W latach 2016-2017 był dyrektorem Wydziału Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Sokółce odpowiedzialnym za realizacje i koordynacje projektów. W latach 2010-2015 kierował Salezjańskim Ośrodkiem Wychowawczym w Różanymstoku. Od 2017 jest kierownikiem Inspektoratu ZUS w Siemiatyczach. Od 2010 roku prowadzi też własną działalność gospodarczą.


Foto archiwum
ABol  [MSz]

wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
tel. 600 262 129
siemiatycze@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • wega
    2018-11-17 11:10:43

    arrow

    mieszkanko. Pan Jakub Fic będzie reprezentował województwo podlaskie, nie Siemiatycze. Przypominam uprzejmie, że Siemiatycze od 8 lat i niestety następne 5 lat reprezentuje i p. Piotr Siniakowicz.

  • siemiatyczanka
    2018-11-17 11:00:56

    arrow

    No to zapewne teraz basen w cuglach wybuduje Sinawy. A w opublikowanych planach wpf jest przewidziane: 10 mln do pozyskania z samorządu wojewodztwa podlaskiego w 2019r. i 8,3 mln do pozyskania z samorządu wojewodztwa podlaskiego w 2020r. Pozostałe to pozyskane 5mln z Min. Sportu i wzięte kredyty (obligacje). I tak zabiera się za wielką budowę nie mając nic.

  • osmond
    2018-11-16 21:54:01

    arrow

    Bardzo dobrze Kuba to rozsądny młody człowiek z zasadami

  • Mieszkanka
    2018-11-16 17:42:32

    arrow

    Irku powiadasz w miejskim magistracie ? Dobry żart 😃

  • Irek
    2018-11-16 17:12:24

    arrow

    Mieszkanko Wasza szansa jest w miejskim magistracie. Macie to co wybraliście

  • Ratownik
    2018-11-16 16:13:32

    arrow

    Jakub świetna wiadomość !!!!

  • Mieszkanka
    2018-11-16 16:06:37

    arrow

    Brawo Jakub ! Jako mieszkanka Siemiatycz ciesze się , ze będziesz reprezentował miasteczko. Każdy mądry człowiek wie , ze to ogromna szansa dla Siemiatycz !!!!!!

  • Brutus
    2018-11-16 15:03:17

    arrow

    podobno niszczarka w urzędzie marszałkowskim nie nadąży sprzątać folwarku...ale na całe szczęście były i są też kopiarki :-)

  • Peło
    2018-11-16 15:03:15

    arrow

    podobno niszczarka w urzędzie marszałkowskim nie nadąży sprzątać folwarku...ale na całe szczęście były i są też kopiarki :-)

  • obywatel
    2018-11-16 14:46:05

    arrow

    Ale was to boli..... mali sfrustrowani ludzie.....

  • siemiatycki pan
    2018-11-16 14:35:18

    arrow

    Gościu: żal wam du.ę ściska i ściśnie jeszcze bardziej

  • gość
    2018-11-16 13:46:13

    arrow

    To już nie jest śmieszne, to jest dyzma+

  • Melania
    2018-11-16 12:21:56

    arrow

    Oj boli, boli.....

  • maxio
    2018-11-16 11:29:58

    arrow

    Mieszkańcu. Reprezentanta będzie miało tylko 30% mieszkańców, 70 nie będzie miało niestety.

  • gość
    2018-11-16 11:25:06

    arrow

    kariera Nikodema Dyzmy

  • gość
    2018-11-16 11:23:49

    arrow

    kariera Nikodema Dyzmy

  • mieszkaniec
    2018-11-16 10:19:32

    arrow

    Myślę że całe Siemiatycze jest dumne że będzie miało swojego reprezentanta w Urzędzie Marszałkowskim, nikt do tej pory nie pełnił tak wysokiego stanowiska z Siemiatycz.

  • Ania
    2018-11-16 08:09:28

    arrow

    Jakieś światełko w tunelu. Bravo Jakub!

  • gość
    2018-11-16 08:08:26

    arrow

    Piotrek ma z nim świetny kontakt po swojej kampanii wyborczej, to pewnie wsparcie też będzie 100 procentowe

  • gość
    2018-11-16 07:55:33

    arrow

    I bardzo dobrze. Młody, merytoryczny, rozwojowy.

  • gość
    2018-11-16 07:55:32

    arrow

    I bardzo dobrze. Młody, merytoryczny, rozwojowy.

  • Nie wiem
    2018-11-16 00:54:55

    arrow

    No to szydło wyszło z worka...

  • szczery
    2018-11-15 21:56:57

    arrow

    GRATULACJE. Ale przypadek ........hihihihi

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA
- 101,7fm / 106,0 fm - ONAIR


Zapraszamy na audycje:

foto

Katolickie Radio Podlasie Hot16Ch2 /OGLĄDAJCIE/
2020-06-03 10:00:16 Kategoria:

Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski, Sokołowski Ośrodek Kultury,Dom Pracy Twórczej Reymontówka w Chlewiskach, Echo Katolickie i Marcin Sójka zostali nominowani przez...

więcej »


foto

Kiedy warto zamienić zwykły materac na materace...
2020-06-03 14:06:23 Kategoria:

Materace rehabilitacyjne mogą być używane przez wszystkie osoby, które cenią sobie wysoki komfort snu. Jednak jest pewna grupa klientów, dla których takie materace są...

więcej »
foto

Sklep internetowy na PrestaShop - dlaczego warto?
2020-06-03 13:33:08 Kategoria:

Sprzedaż w internecie co roku notuje coraz większe rekordy. Nie ma się temu co dziwić - jest to sposób wygodny, bezpieczny i, szczególnie obecnie, często jedyny...

więcej »
foto

Jak dobrać okulary korekcyjne do kształtu twarzy?
2020-06-03 13:12:23 Kategoria:

Okulary korekcyjne nie tylko umożliwiają czytanie, bezpieczną jazdę samochodem i wykonywanie wielu codziennych czynności, ale również stanowią ozdobę twarzy. Dzięki...

więcej »
foto

Oprocentowanie lokat w bankach - kluczowe informacje w...
2020-06-01 13:54:23 Kategoria:

Cel zakładania lokat oszczędnościowych jest różny, dlatego nie ma jednej najlepszej oferty, która w 100% odpowiadałaby każdemu. Niektóre osoby chcą ochronić swoje...

więcej »
foto

REKRUTACJA DO STO NADAL TRWA!
2020-05-30 07:38:40 Kategoria:

Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Siedlcach istnieje od ponad 25 lat. Założona została w 1991 roku jako pierwsza niepubliczna szkoła na...

więcej »

Siemiatycze

w lewoCzerwiec 2020w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje