R E K L A M A



SIEMIATYCZE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Kto chce reprezentować powiat siemiatycki w Sejmiku Województwa Podlaskiego?
2018-09-20 08:29:48 Artykuł czytany 683 razy


W wyborach samorządowych radnych do Sejmiku Województwa Podlaskiego mieszkańcy powiatu siemiatyckiego wybiorą wspólnie z powiatem bielskim, wysokomazowieckim, hajnowskim i białostockim.


Okręg nr 4, w którym leżą Siemiatycze zamieszkuje 287 135 wyborców. Wybiorą oni 9 radnych spośród 87 kandydatów zgłoszonych na 10 listach.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska, kandydaci:

1. Maciej Zenon Żywno, 42 lata, zamieszkały Białystok
2. Hubert Krzysztof Ścisło, 34 l, Wasilków
3. Igor Łukaszuk, 39 l, Bielsk Podlaski
4. Halina Roszkowska, 69 l, Wysokie Mazowieckie
5. Agnieszka Anna Sitarska, 47 l, Siemiatycze
6. Jerzy Józef Kubiak, 69 l, Grabówka
7. Nadzieja Marzena Dragun, 36 l, Hajnówka
8. Agnieszka Ewa Tarkwian, 42 l, Czarna Białostocka
9. Piotr Sitkiewicz, 39 l, Drohiczyn
10. Beata Malinowska, 55 l, Fasty
11. Adam Kamiński, 39 l, Białystok

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, kandydaci:

1. Stanisław Derehajło, 46 l, Kolonia Boćki
2. Łukasz Siekierko, 29 l, Wysokie Mazowieckie
3. Sebastian Łukaszewicz, 27 l, Kozińce
4. Grzegorz Kapica, 39 l, Łapy
5. Mirosława Anna Jaroszewicz Łojewska, 52 l, Białystok
6. Marek Malinowski, 44 l, Niewolnica Kościelna
7. Krzysztof Kondraciuk, 59 l, Łapy
8. Aleksandra Szczudło, 34 l, Ciechanowiec
9. Irena Dawidziuk, 70 l, Hajnówka
10. Grażyna Jadwiga Sidorczuk-Uszyńska, 70 l, Siemiatycze
11. Zbigniew Jan Filipkowski, 66 l, Niemirów

Komitet Wyborczy Partii Razem, kandydaci:

1. Seweryn Prokopiuk, 33 l, Widowo
2. Dorota Koczot, 39 l, Białystok
3. Michał Iwaniuk, 31 l, Białystok
4. Michalina Daria Artysiewicz, 20 l, Zaścianki
5. Michał Łukasz Grzejszczyk, 40 l, Letniki
6. Aneta Ciwokiuk, 22 l, Białystok

Komitet Wyborczy Wyborców Wolność w Samorządzie, kandydaci:

1. Maciej Skomarowski, 28 l, Łapy
2. Magda Koncewicz, 33 l, Rybaki
3. Maciej Kupiński, 22 l, Białystok
4. Joanna Hryniewicz, 29 l, Szymki
5. Danuta Zadykowicz, 59 l, Białystok

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, kandydaci:

1. Jerzy Leszczyński, 57 l, Ciechanowiec
2. Mikołaj Janowski, 56 l, Przechody
3. Małgorzata Anna Bill-Jaruzelska, 56 l, Białystok
4. Anna Biegańska, 63 l, Wasilków
5. Bożena Krzyżanowska, 52 l, Siemiatycze
6. Marcin Karczewski, 32 l, Bielsk Podlaski
7. Daniel Karol Roszkowski, 31 l, Łapy
8. Mariusz Turczewski, 41 l, Dobrzyniówka
9. Zofia Zaworska, 51 l, Tykocin
10. Wiesław Konopko, 56 l, Łapy
11. Agnieszka Zawistowska, 31 l, Brzóski Gromki

Komitet Wyborczy Ruch Narodowy RP, kandydaci:

1. Wiesław Henryk Bielawski, 59 l, Jurowce
2. Artur Hampel, 49 l, Czerwonka Leśna
3. Justyna Gajdowska, 25 l, Białystok
4. Mariusz Rokicki, 41 l, Białystok
5. Magdalena Marlena Kwasiborska, 47 l, Białystok

Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni, kandydaci:


1. Barbara Komorowska, 37 l, Sierzputy-Marki
2. Wojciech Trzaska, 23 l, Wierzbowo
3. Beata Mierzejewska, 41 l, Truszki
4. Piotr Trzaska, 18 l, Wierzbowo
5. Antoni Mocarski, 74 l, Janczewo

Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, kandydaci:

1. Włodzimierz Pietroczuk, 71 l, Hajnówka
2. Agnieszka Jakoniuk, 44 l, Hajnówka
3. Eugeniusz Borowski, 61 l, Widowo
4. Emilia Korolczuk, 29 l, Nowa Łuka
5. Piotr Marek Oziabło, 27 l, Pienki
6. Walentyna Bisz 76 l, Siemiatycze
7. Janusz Warpechowski, 67 l, Radunin
8. Jan Antoni Wawrzyniak, 65 l, Nurzec Stacja
9. Dariusz Skibiński, 57 l, Policzna
10. Bogusława Jadwiga Czarkowska, 40 l, Hajnówka
11. Michał Iwańczuk, 75 l, Bielsk Podlaski

Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy, kandydaci:


1. Piotr Naumiuk, 55 l, Kaniuki
2. Adam Kiryluk, 36 l, Białystok
3. Aneta Dobkowska, 43 l, Augustów
4. Łukasz Kapłanow, 28 l, Augustów
5. Bożena Renata Miszkiel, 47 l, Krasnopol

Komitet Wyborczy Wyborców Spoza Sitwy, kandydaci:

1. Karol Marek Nieciecki, 56 l, Hajnówka
2. Anna Pietruczuk, 63 l, Hajnówka
3. Grzegorz Smoktunowicz, 32 l, Bielsk Podlaski
4. Krzysztof Jan Kownacki, 54 l, Dołubowo
5. Grażyna Kurzyna, 42 l, Franki-Piaski
6. Mateusz Banel, 28 l, Horodniany
7. Barbara Godun, 53 l, Dołubowo

Komitet Wyborczy Wyborców KUKIZ'15, kandydaci:

1. Krzysztof Tołwiński, 50 l, Jasionówka
2. Wanda Jankowska, 59 l, Choroszcz
3. Ryszard Stanisław Kempiński, 63 l, Ciechanowiec
4. Alina Ojdana, 52 l, Nowoberezowo
5. Dawid Jakimiuk, 29 l, Bielsk Podlaski
6. Ewa Wappa-Busłowska, 57, Białystok
7. Norbert Grzegorz Krzykawski, 47 l, Płonka-Strumianka
8. Małgorzata Mierzwińska, 24 l, Filipy
9. Julita Monika Chańko, 49 l, Konowały
10. Marcin Szarejko, 34 l, Zabłudów

Najmłodszy spośród 77 kandydatów do Sejmiku Wojewódzkiego z okręgu nr 4 ma 18 lat, najstarsza kandydatka ma 76 lat.

Źródło: wybory2018.pkw.gov.pl

ABol [ja]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
tel. 600 262 129
siemiatycze@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Dorota
    2018-10-04 13:01:10

    arrow

    Ręce opadają.

  • matematyk
    2018-09-24 13:58:58

    arrow

    kandydatów jest 87 nie 77

  • ninka
    2018-09-22 06:51:09

    arrow

    Nr 5 z SuperNowoczesnej to MARCINKOWSKA, czy sitarska

  • sołtanik
    2018-09-20 14:47:35

    arrow

    Liczą się pierwsi i więcej nikt.

  • abc
    2018-09-20 13:07:59

    arrow

    Ważny jest człowiek, a nie lista!

  • xyz
    2018-09-20 12:17:48

    arrow

    Nie ważne z jakiej listy, ważne żeby mnie chcieli.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA

Siemiatycze

w lewoMaj 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

DROHICZYN, 01.05 13:00

Majówka na trawie – Drohiczyn zaprasza

więcej »
2 3

SIEMIATYCZE, 03.05

111 lat Orkiestry Dętej w Ciechanowcu

więcej »

SIEMIATYCZE, 03.05

Namiot Europejski w Siemiatyczach

więcej »

SIEMIATYCZE, 03.05

Siemiatycze: wiosenne spotkanie przy fontannach

więcej »

SIEMIATYCZE, 03.05

Zlot zabytkowych BMW w Siemiatyczach

więcej »

DROHICZYN, 03.05

3 maja w Drohiczynie

więcej »

SIEMIATYCZE, 03.05

Spinningowe Mistrzostwa Koła

więcej »

SIEMIATYCZE, 03.05

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Siemiatyczach

więcej »

MIASTO SIEDLCE, 03.05 10:00

Siedlce: 228. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

więcej »

DROHICZYN, 03.05 11:30

6. Rajd Konny i Rowerowy – majówka w Drohiczynie

więcej »
4

SIEMIATYCZE, 04.05

Konkurs kulinarny – Korowaj Mielnicki

więcej »

SIEMIATYCZE, 04.05 17:00

Powiatowy Dzień Strażaka w powiecie siemiatyckim

więcej »
5

DROHICZYN, 05.05

Msza Św. trydencka w Drohiczynie

więcej »
6 7 8 9

SIEMIATYCZE, 09.05 18:30

KSM-owicze spotkają się w Sanktuarium Maryjnym w Ostrożanach

więcej »
10

SIEMIATYCZE, 10.05 16:00

Piknik Muzyczny w Siemiatyczach

więcej »

SIEMIATYCZE, 10.05 19:00

Genesis - teatr cieni w Siemiatyczach

więcej »
11

SIEMIATYCZE, 11.05

Korowaj Agrarny w Radziwiłłówce

więcej »

DROHICZYN, 11.05

Spotkanie formacyjne organistów

więcej »
12

DROHICZYN, 12.05

Rodzinny Festiwal Klocków w Drohiczynie

więcej »

SIEMIATYCZE, 12.05 15:00

Majówka na Skwerze Artystów

więcej »
13 14 15 16 17

SIEMIATYCZE, 17.05 17:00

Pirografia Jacka Mierzejewskiego

więcej »

SIEMIATYCZE, 17.05 17:00

Spotkanie autorskie z Jarosławem Janem Jeleńskim i Sławomirem Piotrem Jeleńskim

więcej »
18

SIEMIATYCZE, 18.05

Zarządzani w przyszłości – konferencja w Siemiatyczach

więcej »

DROHICZYN, 18.05

Spływ kajakowy „Życie płynie – płyń dla życia”

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.05

Noc Muzeów w Mielniku

więcej »

DROHICZYN, 18.05

Nocne zwiedzanie Drohiczyna

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.05 09:00

Wielkie Uwielbienie w Brańsku

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.05 16:00

Noc Muzeów w Ciechanowcu

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.05 17:30

Uroczyste obchody 75. rocznicy Bitwy o Monte Cassino

więcej »

SIEMIATYCZE, 18.05 18:00

W Mielniku wystąpi Młodzieżowy Chór „RADUGA” z Moskwy

więcej »
19

DROHICZYN, 19.05

Spływ kajakowy „Życie płynie – płyń dla życia”

więcej »

SIEMIATYCZE, 19.05 16:00

6. Otwarte Mistrzostwa Siemiatycz w Wyciskaniu Odważnika

więcej »
20

SIEMIATYCZE, 20.05 15:00

Pięciu wspaniałych – Szkoła Muzyczna zaprasza na koncert

więcej »
21 22

SIEMIATYCZE, 22.05

Siemiatycze: IX Podlaska Spartakiada Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

więcej »

SIEMIATYCZE, 22.05

Bajanka i Kicia Kocia – spotkanie dla dzieci w miejskiej bibliotece

więcej »
23

DROHICZYN, 23.05

Mariologia – w Drohiczynie odbędzie się kolejna katecheza o Maryi

więcej »

SIEMIATYCZE, 23.05

Kolejne szkolenie w ramach „ Sieci Współpracy”

więcej »
24

SIEMIATYCZE, 24.05 10:00

Przegląd Twórczości Patriotycznej i Regionalnej Dzieci i Młodzieży o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych

więcej »

SIEMIATYCZE, 24.05 10:00

Przegląd Twórczości Patriotycznej i Regionalnej Dzieci i Młodzieży o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych

więcej »
25

SIEMIATYCZE, 25.05

Strefa bezpieczeństwa w Siemiatyczach

więcej »
26

SIEMIATYCZE, 26.05

Rodzinny Dzień Dziecka

więcej »

SIEMIATYCZE, 26.05

Nurem ku ekologii – eko piknik w Siemiatyczach

więcej »
27 28

SIEMIATYCZE, 28.05

Finansowanie biznesu – spotkanie w Starostwie Siemiatyckim

więcej »
29

SIEMIATYCZE, 29.05

W Czartajewie koło Siemiatycz odbędą się 21.Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Sporcie Pożarniczym

więcej »
30

SIEMIATYCZE, 30.05

W Czartajewie koło Siemiatycz odbędą się 21.Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Sporcie Pożarniczym

więcej »
31

Kondolencje

Najnowsze Informacje