R E K L A M ASIEMIATYCZE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Poloneza czas zacząć - Studniówka 2019 ZSOiZ w Ciechanowcu
2019-01-23 18:03:53 Artykuł czytany 1130 razy


19 stycznia roku tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu bawili się na balu studniówkowym. Oprócz młodzieży, w uroczystości udział wzięli zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy ZSOiZ w Ciechanowcu oraz rodzice.


Najważniejszymi bohaterami tego wieczoru byli uczniowie trzech klas Liceum Ogólnokształcącego, klasy VI Ogólnokształcącej Sztuk Pięknych i klasy IV Technikum. Tradycyjny bal studniówkowy odbył się, już po raz kolejny w sali bankietowej w Ciechanowcu. Wieczór zaczął się dźwiękiem fanfar, po którym konferansjerzy, Kamila Cieśluk z klasy IIIA i Jakub Grzesiuk z klasy IIIC, w imieniu wszystkich maturzystów wyrazili radość z nadejścia wyczekiwanej studniówki oraz przybycia tak wielu znakomitych gości.

Następnie nasz narodowy taniec wykonały wszystkie klasy maturalne. Po słowach: „Poloneza czas zacząć”, kolejno klasa IIIA i VI OSSP, IIIB, IV technikum i IIIC z powagą i gracją ruszyły na parkiet. Występy wszystkich klas bardzo podobały się zgromadzonym, co zostało nagrodzone gromkimi brawami. Widać było zaangażowanie i trud, jakie młodzież włożyła w przygotowanie układów tanecznych. W tej pracy pomagała maturzystom Magdalena Kujawska. Następnie głos zabrała dyrektor Ewa Radziszewska, która powitała wszystkich przybyłych na bal, a w szczególności: starostę Powiatu Wysokomazowieckiego Bogdana Zielińskiego, burmistrza Ciechanowca Eugeniusza Święckiego, księdza Dziekana Tadeusza Kryńskiego, Przewodniczącego Rady Gminy Ciechanowiec Marka Karolewskiego, Przewodniczącą Rady Rodziców ZSOiZ w Ciechanowcu Agatę Koc, radną Powiatu Wysokomazowieckiego Cecylię Szmurło, radnego Powiatu Wysokomazowieckiego Andrzeja Lubowickiego, pułkownika Michała Fałata, pułkownika Roberta Edelwajna, kapitana Wiesława Fleszara, przybyłych nauczycieli, instruktorów i rodziców, a także wychowawców klas maturalnych:  Magdę Załuską, Ewę Radziszewską, Magdalenę Kujawską i Elżbietę Sikoń. Szczególnie miłe słowa Dyrektor skierowała w kierunku tegorocznych maturzystów życząc im wspaniałej zabawy studniówkowej, a za 100 dni osiągnięcia jak najwyższych wyników na maturze. W imieniu wszystkich rodziców tegorocznych maturzystów, głos zabrała Teresa Piętka, która podziękowała Radzie Pedagogicznej oraz Dyrekcji Szkoły za wysiłek włożony w wychowanie i nauczanie młodzieży.

Po miłych i godnych zapamiętania przemówieniach zaproszonych gości, także młodzież podziękowała wszystkim, którzy troszczą się o to, by pobyt w szkole był czasem intelektualnego i duchowego wzrastania. Wyrazem wdzięczności stały się wręczane kwiaty.

Kolejnym punktem studniówki było podziękowanie rodzicom. Honorata Jacyniewicz, Kamila Cieśluk, i Małgorzata Kotkowicz zaśpiewały piosenkę ,,Tobie mamo, tobie tato”, a młodzież zaprosiła rodziców do wspólnego tańca. Kilka godzin później, uczniowie pod opieką Magdy Załuskiej zaprosili wszystkich zebranych do obejrzenia przygotowanego przez nich przedstawienia. Występ miał na celu ukazanie „prawdziwego” życia uczniów. W humorystycznych scenkach pojawiły się m.in. parodie lekcji i mieszkania w internacie. Całość rozbawiła wielu widzów, przywołując miłe wspomnienia ze szkolnej codzienności. Zdaniem uczestników tegoroczny bal studniówkowy maturzystów rocznika 2019 był piękny oraz wyjątkowy i na zawsze pozostanie w pamięci uczniów i ich gości.Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj


Źródło: ZSOiZ Ciechanowiec
Foto: Bogdan Tarkowski


ABol/DJ
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
tel. 600 262 129
siemiatycze@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • Absolwentka
    2019-01-23 22:17:40

    arrow

    Ciechanowiec jak zawsze z klasą. Podziwiam i gratuluję.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy obraźliwych lub zawierających wulgaryzmy.


 

REKLAMA

Siemiatycze

w lewoKwiecień 2019w prawo
Pon Wt Śr Czw Pią So Nd
1

SIEMIATYCZE, 01.04

W Drohiczynie upieką busłowe łapy

więcej »

SIEMIATYCZE, 01.04 15:00

Audycja Muzyczna dla uczniów Szkoły Muzycznej i nie tylko

więcej »
2 3 4 5 6

SIEMIATYCZE, 06.04

Ostatni mecz w sezonie

więcej »

SIEMIATYCZE, 06.04

Zaproszenie na wielkopostny dzień skupienia nauczycieli

więcej »
7

SIEMIATYCZE, 07.04

Cztery Pory Muzyki – WIOSNA

więcej »

SIEMIATYCZE, 07.04

Misterium w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach

więcej »
8

SIEMIATYCZE, 08.04

Piknik Militarny w Ciechanowcu

więcej »
9 10 11 12

SIEMIATYCZE, 12.04

6. Drohiczyńska Nocna Droga Krzyżowa dla Mężczyzn

więcej »
13

SIEMIATYCZE, 13.04

W Siemiatyczach będzie Kiermasz Wielkanocny

więcej »
14

SIEMIATYCZE, 14.04

„Oto teraz czas upragniony” - zaproszenie na koncert wielkopostny w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Nurcu-Stacji

więcej »
15 16

SIEMIATYCZE, 16.04

Jak zobaczyć niewidzialne i wiem co podpisuję – wykłady na siemiatyckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

więcej »
17

SIEMIATYCZE, 17.04

Droga krzyżowa ulicami Siemiatycz

więcej »
18 19 20 21
22 23 24 25

SIEMIATYCZE, 25.04 17:00

Kwiatki ze szmatki – kolejne nietypowe zaproszenie siemiatyckiej biblioteki

więcej »
26

SIEMIATYCZE, 26.04

Zespół Szkół Rolniczych w Ostrożanach zaprasza na Dzień Otwarty

więcej »
27 28

SIEMIATYCZE, 28.04 10:00

Jarmark św. Wojciecha w Muzeum w Ciechanowcu

więcej »
29 30

Kondolencje

Najnowsze Informacje