R E K L A M A



SIEMIATYCZE

drukuj Prześlij znajomemu zgłoś błąd archiwum Cofnij
util util util
foto

Wicestarosta Marek Bobel odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi
2017-07-15 12:45:23 Artykuł czytany 990 razy


Prezydent RP Andrzej Duda, odznaczył Brązowym Krzyżem Zasługi wicestarostę powiatu Siemiatyckiego Marka Bobla. O odznaczenie za zasługi w działalności społecznej i samorządowej wnioskował Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski.


Uroczyste wręczenie odznaczenia odbyło się 14 lipca podczas uroczystości otwarcia lądowiska przy szpitalu w Siemiatyczach. Medal wręczyli Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski i Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński.

Krzyż Zasługi ustanowiony w 1923 r. nadawany jest osobom, które położyły zasługi dla państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść państwu lub obywatelom, ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną.









(www.prezydent.pl)
ABol  [MSz]
wykop
Nasi reporterzy są do państwa dyspozycji:

Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
tel. 600 262 129
siemiatycze@radiopodlasie.pl

Komentarze

  • bądź obiektywny
    2017-07-19 21:14:17

    arrow

    Miłego wieczoru

  • gość
    2017-07-19 19:35:10

    arrow

    Jeśli do inwestycji miasta Siemiatycze doliczyć kwiatki, drzewka, ławeczki, stojaki etc. to jesteśmy naprawdę happy, ale niestety nie o bzdety chodzi

  • bądź obiektywny
    2017-07-19 16:14:23

    arrow

    Gościu w pierwszej kolejności wybierz się do poradni okulistycznej - masz poważną wadę wzroku !!!!!

  • gość
    2017-07-19 10:07:39

    arrow

    Chory to Ty jesteś anty obiektywny. Budżet powiatu i miasta wynosi plus minus tyle samo. Z tą różnicą, że w powiecie idzie na inwestycje a w mieście na PR

  • bądź obiektywny
    2017-07-18 14:02:31

    arrow

    Siemiatyczanko porównywać miasto do powiatu to trzeba być chorym na głowę. Dobrze że szpital działa wzorowo to masz gdzie się leczyć. Najlepszego.

  • bądź obiektywny
    2017-07-18 13:56:34

    arrow

    I bardzo dobrze ... też się cieszę że tyle się dzieje :)

  • siemiatyczanka
    2017-07-18 13:16:40

    arrow

    OBIEKTYWNY. I obaj bardzo dobrze się z tych obowiązków wywiązują. Z informacji ogólnie dostępnych na stronach powiatu wiem, że: 1. Przeszła termomodernizacja 4 obiektów powiatowych, 2. planowania jest rozbudowa szpitala, 3. na ostatniej sesji przyjęto do realizacji 2 duże odcinki dróg powiatowych, 4. powiat pozyskał środki z budżetu centralnego na stadion lekkoatletyczny w Czartajewie. Mało? Pokaż "osiągnięcia" innych samorządów, może np. miasta Siemiatycze

  • bądź obiektywny
    2017-07-18 12:29:41

    arrow

    Do ninka - a kto ma tych pieniędzy szukać jak nie starosta czy vice. To ich obowiązek. Ta funkcja zobowiazuje do czegos wbrew temu co sądzą niektórzy !!!

  • ninka
    2017-07-18 10:33:40

    arrow

    MAKS pewnie "unijne pieniądze" same chodzą i szukają kto by chciał je tylko wziąć.

  • MAKS
    2017-07-17 21:30:56

    arrow

    Totalna bzdura! Lądowisko jest zasługą unijnych pieniędzy, a nie żadnego odznaczonego.

  • www
    2017-07-16 15:27:50

    arrow

    Destrukcyjnie dla opozycji.........hihihi i skutecznie

  • do obiektywnego
    2017-07-16 14:47:13

    arrow

    Publiczne pieniądze to poszły na budowę lądowiska dla wszystkich mieszkańców powiatu siemiatyckiego i osób leczonych w siemiatyckim szpitalu, ale zazdrość twoja przysłania wszystko. To lądowisko jest niewątpliwą zasługą odznaczonego.

  • bądź obiektywny
    2017-07-16 14:13:16

    arrow

    M.B. działa destrukcyjnie na otoczenie to fakt.

  • w_odpowiedzi
    2017-07-16 07:06:14

    arrow

    Oj zazdrośniku, zazdrośniku. Sam też zrób coś dla społeczeństwa i nie czepiaj się innych.

  • bądź obiektywny
    2017-07-15 21:42:16

    arrow

    Lans za publiczne pieniądze !

  • gość
    2017-07-15 18:59:10

    arrow

    Super. Gratulacje. Dalej i do przodu

  • gość
    2017-07-15 17:56:23

    arrow

    Cieszę się i gratuluję życząc jednocześnie dalszych sukcesów

  • siemiatyczanka
    2017-07-15 17:37:56

    arrow

    Gratulacje. W pełni zasłużone odznaczenie

  • siemiatyczanin
    2017-07-15 15:44:10

    arrow

    I które z owych wymienionych kryteriów spełnił wicestarosta? Chyba przynależność do Partii.

Odśwież obrazek.

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zgodnie z orzeczeniem NSA, redakcja portalu podlasie24.pl, zastrzega sobie prawo udostępnienia IP użytkownika sieci, na żądanie osoby pokrzywdzonej.