util util util
foto

Ostatnie 10 minut przesądziło o wyniku meczu /ZDJĘCIA/
2018-12-09 18:54:45 Artykuł czytany 213 razy

Wynikiem 23:25 zakończył się mecz II ligi piłki ręcznej TS Siemiatycze – AZS-AWF Warszawa rozgrywany w Siemiatyczach w niedzielę, 9 grudnia.

Mocny przeciwnik chyba dobrze działa na drużynę TS Siemiatycze, bo w niedzielne popołudnie kibice mogli oglądać bardzo dobry mecz.

Pierwsza połowa dawała duże nadzieje na pozytywny wynik. Pierwszą bramkę zdobył dla Siemiatycz Sylwester Kałucki grający z nr 9 i strzałem tym rozpoczął dobrą passę drużyny. Mecz był wyrównany, a nawet z jednobramkową przewagę TS. Po zaciętej walce pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:11. Po przerwie też zaczęło się dobrze. Nawet kiedy dwóch zawodników TS zostało ukaranych i siedziało na ławce, a na boisku zostało czterech grających plus bramkarz, Siemiatyczanie dobrze sobie radzili. Losy meczu zmieniły się w ostatnich 10 minutach. Ekipa z Warszawy kilka razy rzędu trafiła do bramki Patryka Niesterowicza (16) i chociaż szczypiorniści z Siemiatycz walczyli do ostatniego gwizdka, przewaga okazała się zbyt duża do nadrobienia. Ostatecznie mecz zakończył się dwubramkową przegraną TS Siemiatycze.

Większe zdjęcia można zobaczyć tutaj

6 razy do bramki przeciwnika trafił kapitan drużyny Michał Jaroszewicz (5), 5 bramek zdobył Sylwester Kałucki (9), 4 bramki Patryk Romaniuk (8), 3 bramki Błażej Stasiuk (14), 2 trafienie Gabriel Jarocki (13), po jednej bramce zdobyli – Przemysław Żuk (2), Erwin Kapela (4), Patryk Mikowski (11). W spotkaniu zagrali też: Norbert Tarasiuk (3), Arkadiusz Gumieniak (10), Łukasz Koc (12), Patryk Niesterowicz (16).

Trenerzy drużyny TS Siemiatycze: Robert Moczulski, Krzysztof Wieczorek, Norbert Marks.

AZS-AWF Warszawa grała w składzie: Maciej Kobyliński (nr 1), Tomasz Zaręba (8), Piotr Kacperski (9), Konrad Haliński (13), Jan Rogowski (15), Bartosz Salach (18), Jakub Słomiński (20), Filip Wiejek (21), Kacper Tuszyński (22), Artur Ciechomski (44), Rafał Czarnecki (45), Jakub Rutkowski (55), Artur Bratkowski (66), Piotr Lipski (80), Piotr Szadkowski (88), Karol Komorowski (99). Trenerzy:  Paweł Olewniczak i Wojciech Ryżowski.

Mecz rozgrywany w hali widowiskowo-sportowej w Siemiatyczach sędziowali: Maciej Karwowski i Mirosław Kowalski. Sekretarz - Anita Doroszkiewicz, sędzia mierzący czas – Paulina Kołodko.

Był to ostatni w tej rundzie mecz TS Siemiatycze rozgrywany na własnym boisku. Kolejne spotkanie na siemiatyckiej hali oglądać będziemy dopiero po nowym roku.